Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 41820 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: 'čini'
Reply #45 - 23.01.2003 at 14:24:47
 
Quote:
In mene "tako moti" prav nič. Motijo me pa predvsem vaša dvojna merila. In vaša javna ignoranca maričesa kar se zgodi na javnem delu foruma. Posledično je meni tako delovanje vse prej kot pošteno, iskreno, enakopravno, odprto ali pa strpno. A kakorkoli že, vsak se odloča delovati, kot mu ustreza; tako vi kot kdorkoli drug. Srečno!

 
ARS


Arska, dej malo napiši kakšen primer ignorance, kaj ni pošteno, iskreno, enakopravno ali strpno. Pa ne zdaj navajat tega kar imata z Andresom.

LP Harry

P.S. Andres ni posvečen...bedak..itd.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #46 - 23.01.2003 at 14:24:57
 
ARS wrote on 23.01.2003 at 13:52:43:
Marjana, novega topika jaz ne bom odprla, kajti če bi se posvečeni/bedaki/oz.-kakorkoli-želite-biti-imenovani dejansko želeli soočiti in konstruktivno debatirati o pripombah na forum in vaše delovanje, bi to že zdavnaj (mimogrede/po potrebi/vsakokrat/...) sami storili, ker jih prav malo ni bilo; tako pripomb, vprašanj kot tudi uporabnikov foruma, ki s(m)o drezali v vas.

In mene "tako moti" prav nič. Motijo me pa predvsem vaša dvojna merila. In vaša javna ignoranca maričesa kar se zgodi na javnem delu foruma. Posledično je meni tako delovanje vse prej kot pošteno, iskreno, enakopravno, odprto ali pa strpno. A kakorkoli že, vsak se odloča delovati, kot mu ustreza; tako vi kot kdorkoli drug. Srečno!

Smiley
ARS




Me prav zanima kaj misliš da je moja naloga na forumu, v povezavi s tem, da mi v profilu piše 'administratorji'?

Pa še tale link priložim, če se komu zdi vredno brat:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1036344...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #47 - 23.01.2003 at 14:26:40
 
lumpy wrote on 23.01.2003 at 13:33:08:
Marjana, bolje je ostat pametno otročji, kot bit odraslo butast.  Grin

Ti kar uživaj. Cheesy Cheesy 8)

akobané

lumpy



Uf, hvala da si me spomnila!  Smiley Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: 'čini'
Reply #48 - 23.01.2003 at 14:53:53
 
m wrote on 23.01.2003 at 11:56:23:
Andres, saj veš da je to tvoja stvar. Ampak mene že prav mineva veselje tale forum brat, ker nikoli ne vem, kje bom naletela na kakšno tako mino.  Undecided

sej veš kako je marjana, mina je samo preizkušnja, priložnost za osbnostno rast in ozaveščanje SVOJIH temnih plati ... sicer pa mina itak ni tebi nastavljena, čeprov je treba povedat da ars res s tem neprestanim teženjem okrog posvečenih ni niti mal konstruktivna in da tiste bolj ta mehke duše hitr iz tira s tem vrže.
in ars ... sm si že zdavni obljubu da te bom ignoriru, pa naj ti bo še tokrat ... zelo malo vas je ki vas motijo posvečeni, jest vas vem na prste ene roke preštet.
kolkr se na hitr spomnem si ti vodilna, bonsens je (bil) hitro za tabo, pa je percej hitr odnehu (kolk mi je to butast tipkat), bp pa isto, je odnehu in je tud povedu da mu je idijotska ideja o forumu znotraj foruma.
mogoče si ti to isto povedala, pa jest nism zasledil.


ja kaj pa res misliš da je naša naloga tuki gor, na tem forumu, razen tega da smo nekolikanj bolj povezani med seboj?
te to moti?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #49 - 23.01.2003 at 15:12:05
 
gape wrote on 23.01.2003 at 14:53:53:
sej veš kako je marjana, mina je samo preizkušnja, priložnost za osbnostno rast in ozaveščanje SVOJIH temnih plati ...


Sej vem  Embarrassed
(sem se morala spet spomnit kaj mi tamle na levi piše...)



Tole okrog 'posvečenih' se mi pa druga stvar zdi, namreč, da imamo različno predstavo, kaj bi naj to pomenilo, zato bi blo dobro in prav enkrat za vselej razjasnit. Al kaj?
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #50 - 23.01.2003 at 15:29:41
 
Andres wrote on 22.01.2003 at 18:51:46:
Ja normalno da ti je ARS omiljena. Bp tudi. Kaj čem jaz? To preprosto ni moj problem.  
Glede zgoraj naštetega. Portir sem samozvani v nenapisanem pogodbenem razmerju.  Zvezdice pridejo sčasom kot vem. Glede šofiranja.  Tudi to sem ja. Ampak po makadamu pa ne vozim.

Kolko onadva v moji vožnji uživata je vprašanje.  Ostali pa kaj vam morem.  Kozlajte. Predvsem ženske ste temu podvržene. In vidiš zanimivost Karmen? Tudi ARS je  ženska.

Andres



Bp in ARS meni nista omiljena le zelo nasprotno Andres. Jaz nič ne težim.  Samo komplementi me tako delajo. kot tale, ki se ti je zgoraj rekel:>>In vidiš zanimivost Karmen?  Tudi Ars je ženska.<< Je to prvič, kar sem v življenju uspela najprej vedet.

Dobesedno po makadamu voziš. Klasična razlaga prave steze je, da ni cesta, je pot, vsaka luknja na njej pa pomeni, da  se lažje odkriva in nato odrine.

Je v redu, da nam daješ vsem priložnost vsaj vedro zadet? Koliko onadva uživata Andres v vožnji ti še veš.  


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #51 - 23.01.2003 at 18:02:29
 
Quote:
Pa ne zdaj navajat tega kar imata z Andresom.

LP Harry

P.S. Andres ni posvečen...bedak..itd.

Harry sem že zdavnaj danes imela namen, pa čakanje je tudi  preizkušnja, pravijo.  Embarrassed

No ne povsod. Mi je pa že večkrat prišlo na misel, da si kmalu za mano bil ti med bedaki. Če si moral kaj podmazat zato  Smileyne vem, ker sem kmalu zatem ven letela.

Se pa bolj toliko spoznam na uporabo školjke in pokrova. Bolj kot na kozlanje pa že. Te zanima zakaj? Pomoje vsak dom rabi straniščne prostore. Slabo mi ni že od otroških let, na srečo Undecided, pa tudi pri meni školjka zaudarja podobno kot prostori za posvečene. Da ženske znamo to opravljat tudi za drevesom ???

Kaj morem. Jest Ars še tudi rada berem. Wink


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #52 - 23.01.2003 at 18:30:52
 
Andres wrote:
Quote:
Mene tudi mineva Marjana. Samo, tole da ne ves kje bos na mino naletela si pa pobrala od Devi. Ali pa ona od tebe.  

se ti zdi? samo res pa ni... jaz sem ti kar osebno povedala, kar sem si misla, se mi zdi....

Lahko pa ponovim: razjezil si me k strela, ker se mi zdi, da sem opazila nek "elitizem" tukaj, skozi katerega lahko ti vzameš en skupen prostor za nek svoj pljuvalnik in to glasno opravičiš z dejstvom, da če se noben ni oglasil proti tebi, da s tem avtomatsko govoriš v imenu vseh.

No, v imenu mene ne govoriš.
S tabo se ne strinjam ne na tihem, ne napol  ne nikakor.

Ne glede na to, v kaj se ARS vtika, koliko komu tečnari, in na kak način se loteva stvari, si zasluži vsaj vljuden odnos. In česar sledi, da bi se meni zdelo lepo, če bi se ji opravičil. Normalni ljudje to delajo.

Ne pričakujem pa nič.
Se pa zdaj ve, kaj jaz mislim in da v imenu mene ne rabi noben govorit. Če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #53 - 23.01.2003 at 20:09:27
 
Andres wrote on 23.01.2003 at 11:44:57:
Marjana! Glede prijateljskega duha. Saj to ze ves cas delam. Je pa tu izjema ki je  celo priznala da je sla pri meni cez mejo.  In naj jaz tej izjemi se naprej prijateljsko odgovarjam. NE, s tem se me lasti.

Ta izjema je bil bp.

Kaj ima to opravit z ARS?
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: 'čini'
Reply #54 - 23.01.2003 at 21:20:16
 
Quote:
Ta izjema je bil bp.

Kaj ima to opravit z ARS?


ARS zna bit prav nesramna niti ne tako dobra. Samo vedi da ti bp boš  potem upam zavedno ostal v drugi dimenziji, kot "či-ni" pa to.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: 'čini'
Reply #55 - 23.01.2003 at 22:03:40
 
Quote:
Harry sem že zdavnaj danes imela namen, pa čakanje je tudi  preizkušnja, pravijo.  

No ne povsod. Mi je pa že večkrat prišlo na misel, da si kmalu za mano bil ti med bedaki. Če si moral kaj podmazat zato  ne vem, ker sem kmalu zatem ven letela.

Se pa bolj toliko spoznam na uporabo školjke in pokrova. Bolj kot na kozlanje pa že. Te zanima zakaj? Pomoje vsak dom rabi straniščne prostore. Slabo mi ni že od otroških let, na srečo , pa tudi pri meni školjka zaudarja podobno kot prostori za posvečene. Da ženske znamo to opravljat tudi za drevesom  

Kaj morem. Jest Ars še tudi rada berem.  


Karmen


Karmen, jaz te čist nič ne razumem. ???  Pri meni školjka ne zaudarja, ker je vedno očiščena. Saj veš WC-račka dela čudeže. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #56 - 23.01.2003 at 23:56:24
 
Devi wrote on 23.01.2003 at 18:30:52:
Andres wrote:
se ti zdi? samo res pa ni... jaz sem ti kar osebno povedala, kar sem si misla, se mi zdi....

Lahko pa ponovim: razjezil si me k strela, ker se mi zdi, da sem opazila nek "elitizem" tukaj, skozi katerega lahko ti vzameš en skupen prostor za nek svoj pljuvalnik in to glasno opravičiš z dejstvom, da če se noben ni oglasil proti tebi, da s tem avtomatsko govoriš v imenu vseh.

No, v imenu mene ne govoriš.
S tabo se ne strinjam ne na tihem, ne napol  ne nikakor.

Ne glede na to, v kaj se ARS vtika, koliko komu tečnari, in na kak način se loteva stvari, si zasluži vsaj vljuden odnos. In česar sledi, da bi se meni zdelo lepo, če bi se ji opravičil. Normalni ljudje to delajo.

Ne pričakujem pa nič.
Se pa zdaj ve, kaj jaz mislim in da v imenu mene ne rabi noben govorit. Če pa te še kaj zanima, pa kar vprašaj.



Govorim v imenu vseh? Dokler se bom podpisal Andres in ne v imenu vseh je to izključno moja beseda.

Saj si ga zasluži ARS vljuden odnost ja. Ti ji ga daješ, Karmen ji ga daje, Amstel nekoliko, še kdo bi se našel, in potem se lahko vleče le še vzporednice.  Do tu povem, več ne.

Dokler pa bo težila in dokler bo večina, ki z menoj mnenje deli tiho, ker kao noče srati proti njej, ji bom jaz vračal. In naj bo to še bolj grobo, vračal ji bom.  In dokler ji bom vračal bom nosil oznako mehka duša ali pa  kot si napisala ti, da si lastim prostor tukaj. Preprosto prostora nimam sam. Ima ga vsak, ta pa je neomejen.  In kaj je pri ars narobe? Prostor si je vzela, a je žal štartala napačno. Ko je prišla do tretjine proge je ugotovila da ima narobe teniske obute. Nekaj metrov zatem je videla celo, da nima vezalk.  Torej?  Pred štartom naj se pripravi in to velja za vsak njen topic. Teh pa ni malo.
Četudi ona sama v nekih vicih žali moške. No vidiš Devi. Ona žali moške, množina, pol foruma. Jaz žalim njo. Naj si potem prizadevam pa jo božam, da kako ima prav, kako vsak njen stavek drži 100%? Ne Devi. Blefiral ne bom, popuščal ne bom  pa fertik.

Sicer pa so na forumu Bedaki. Že včeraj sem napisal da tam stoji topic z naslovom Andres.  Naj se dogovorijo pa naj me vržejo ven. Bom prvi na ban listi. Ni problema zaradi mene.  In Bedak Devi si tudi ti, zato lahko v tej smeri sama odpreš razpravo.


Tu smo šli sicer precej ven iz topica, a bomo to upam požrli. Skratka ARS, ponižno te ljubim, samo najina zveza je na smrt obsojena.  Vesel pa sem, da nakita ne maraš, samo kitiš se pa rada. Kje je potem resnica in kaj je potem resnična ARS?   Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #57 - 24.01.2003 at 00:44:08
 
Quote:

Harry sem že zdavnaj danes imela namen, pa čakanje je tudi  preizkušnja, pravijo.  Embarrassed

No ne povsod. Mi je pa že večkrat prišlo na misel, da si kmalu za mano bil ti med bedaki. Če si moral kaj podmazat zato  Smileyne vem, ker sem kmalu zatem ven letela.

Se pa bolj toliko spoznam na uporabo školjke in pokrova. Bolj kot na kozlanje pa že. Te zanima zakaj? Pomoje vsak dom rabi straniščne prostore. Slabo mi ni že od otroških let, na srečo Undecided, pa tudi pri meni školjka zaudarja podobno kot prostori za posvečene. Da ženske znamo to opravljat tudi za drevesom ???

Kaj morem. Jest Ars še tudi rada berem. Wink


Karmen



Greva najprej k zaudarjanju med Bedaki Karmen.  Verjetno poznam dovolj dobro razmere in ti s tem zagotovim, da med Bedaki ne zaudarja toliko kot si prikazala ti, vsekakor pa kakšen posameznik prdne od časa do časa. Po večini so to vestni in pošteni ljudje, ki svojo energijo trošijo, za Pozitivke, forum, društvo, dobrodelnost ipd.  In tja si hotela ti. Po večkratnem poskusu pri mnogih Bedakih ti je končno uspelo nekako pri Alešu in tako si postala Bedak.  Iz Bedaka si se preimovala Božidar kar je normalno sodu izbilo dno zato si danes tako kot jaz navaden uporabnik foruma.
Ker si tako lepo napisala, da med Bedaki zaudarja napiši še kako in kje zaudarja med nami izven tistega skritega dela. Začnimo pri meni.  Naslednji ki zaudarja je kdo? Tvoja poteza Karmen.

Glede Harryja in tvojega natolcevanja (namigovanja) da je mazal.  Tukaj in na tem mestu želim, da se mu javno opravičiš iz treh  razlogov
1. Harry je bil predlagan tri mesece pred teboj. Osebno sem ga prvi predlagal. Prišel je tja za teboj.
2. Harry je veliko prispeva in še prispeva za Pozitivke.
3: Harry ni pičkin dim.

Opravičilo prosim Karmen.

Andres





Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #58 - 24.01.2003 at 00:58:30
 
Nimam niti najmanjšega namena ukrepov sprožat, Andres ali pa se žalit na višje inštance, saj lahko kar tebi povem.

Dejstvo je, da si delimo skupni prostor. Če je to lep prostor, potem si ga z veseljem, če pa prostor ni lep, pa si ga mogoče tudi ne...vsak ve za sebe, kakšno okolje mu je ljubše.

Quote:
Dokler pa bo težila in dokler bo večina, ki z menoj mnenje deli tiho, ker kao noče srati proti njej, ji bom jaz vračal.

glede tega pa samo to....kako se torej počutiš? Kot orodje v nekih rokah, ki se zaradi tebe same ne umažejo ali kot kapetan neke ekipe, ki ima skupni cilj, odstranit vse, ki niso enaki?
Nisi bil ravno ti enkrat v taki koži...drugačen in označen?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #59 - 24.01.2003 at 01:17:05
 
Devi wrote on 24.01.2003 at 00:58:30:
glede tega pa samo to....kako se torej počutiš? Kot orodje v nekih rokah, ki se zaradi tebe same ne umažejo ali kot kapetan neke ekipe, ki ima skupni cilj, odstranit vse, ki niso enaki?
Nisi bil ravno ti enkrat v taki koži...drugačen in označen?


Devi!

Kapetan ekipe nisem in tudi ne bom, orodje nisem, delam izključno po moji vesti, po mojem čutu in moji logiki.
Vse troje lahko vsi vidimo različno in zato so tudi nesporazumi. A je dejstvo, da mnogo ljudi, čuti, vidi in sklepa enako.  Tudi ti, le da imaš značaj  izredno prilagodljive ženske, drugi pač manj.

Če sem bil jaz enkrat v taki koži? Seveda  Devi in še bom verjetno.  Zanimivo, da nisi rekla nič v zagovorom Abremalini, Johnniju, cerkvenjakom in še komu drugemu.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7