Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16597 times)
Boo Ruth
Ex Member




Slike forumovcev
09.06.2002 at 23:53:01
 
Zdravo.
To naj bo nekako nadaljevanje iskrice, ki jo je prižgala prva pogumna ženska, ki je postavila svojo sliko na forum......AMSTEL.....zelo te spoštujem in cenim tvoje dejanje.

Dekleta in fantje. Bodite korajžni, naredite korak kot smo ga naredili AMSTEL, HARRY IN BOO RUTH.

Amstel in Harry: Hvala vama za iskrico, ki je prižgala plamen.

Boo Ruth
Back to top
« Last Edit: 10.06.2002 at 21:47:28 by Boo_Ruth »  
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Slike forumovcev
Reply #1 - 10.06.2002 at 00:01:21
 
Wiiiiiiiiiii, kok sem jest vesela!!!!!!!!!!!

Res je, to kar praviš.... ogenj se je upalu.....  Wink
You can blow up a candle, but you can't blow up a fire......
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #2 - 10.06.2002 at 11:54:12
 
Mislim, da je to kar pišeš - o večji korajži, pogumu in močnejši osebnosti tistega, ki da sliko na forum, provokacija. Pa brez zamere. A me boš med kolerike uvrstil? Je že nek pogoj, opredeljevanje, omejevanje, predalčkanje, grupiranje, označevanje. Jaz definitivno stojim za tem, kar napišem, vsaj dokler si ne razširim obozorja oz. pridobim nova spoznanja. Mi je itak moja vest moj sodnik, zakaj bi se še dodatno izpostavljala. To je pač svobodna izbira posameznika, prav tako kot je tvoje mnenje o tistih, ki imajo fotko gor. In definitivno ne mislim dajati svoje fotke gor, pa ne iz kakšnih posebnih razlogov, ampak me tale slikica, ki jo imam gor, bolj inspirira, kot pa bi me moja faca.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #3 - 10.06.2002 at 12:18:24
 
Pa ne zamerit.
Kdor bere tvoj post in zna pogledati globje, se pred njim odpre popolnoma druga slika in pomen tvojega posta.

Naprej ne bom nadaljeval.

Sicer pa predalčkanje je povsod in bo povsod.
NPR: nekdo zna nekaj drugi pa ne ali obratno. to je že predalčkanje. Nekdo je administrator, nekdo pa ne. to je tudi predalčkanje. Da ne govorimo o činih, ki jih imamo pripopane ob slikici. To je pa sploh predalčkanje. Tako da lahko sama ugotoviš, da predalčkanje obstaja tudi tam, kjer človek niti ne pomisli.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #4 - 10.06.2002 at 12:38:01
 
q
Kdor bere tvoj post in zna pogledati globje, se pred njim odpre popolnoma druga slika in pomen tvojega posta.

Naprej ne bom nadaljeval.  
q

Se ti ne zdi ta izjava med bolj tanižjimi udarci? Meni se. Če že imaš kaj na umu, potem to povej. Nisi ravno o takšnem pogumu pisal? Po moje zna vsak pogledati globje, ampak to je še zmeraj subjektivna ocena. Če pa pogleda dovolj 'globoko', je pa itak že tako 'visoko', da vidi onkraj pojmov in njihovega pomena.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #5 - 10.06.2002 at 13:08:43
 
Ne, ne, Little Star, ne se jezit.
To je bila samo moja konstatacija.
Res nisem mislil nič slabega.

Pač ugotovil sem, da se ljudje na forumu nočejo izpostavljati.

S tem postom bom zaključil debato. Danes zvečer , ko pridem iz Ljubljane,pa bom moje današnje poste pobrisal.

Očitno sem zgrešil pristop. Vse je OK. Imam pa eno izkušnjo več z forumovci.


Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #6 - 10.06.2002 at 13:26:01
 
Saj ni problema. Praviš, da se forumci pač ne želijo izpostavljati. V tem stavku še zmeraj čutim priokus (kao zadržani, nepogumni), ker, kaj pa če bi obrnili zadevo tako, da se nekateri pač želijo izpostavljati.

Pa en lep pozdrav, in zakaj bi pravzaprav brisal svoj predlog? Saj se bo kdo našel, ki bo ga sprejel Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Slike forumovcev
Reply #7 - 10.06.2002 at 13:33:29
 
ja no ... borut ... ne brisat postov ... to ni lepo ... pol replayi izpadejo popolnoma glupo ... brez kontexta

mal si res hardkorovsko določu tiste ki nimajo slikce brez, da so brez jajc ... vsak ima svoje razloge, tud jest sm meu svoje, da nism objavu slike, pol sm pa ugotovu da niti en od razlogov ne zdrži ... pri meni pač in sm jo napedenu, ker nočem da bi bla to kar tuki gor pišem moja netovska identiteta, ampak hočem bit jest jest - JAZ SEM.
tukaj in povsod ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Slike forumovcev
Reply #8 - 10.06.2002 at 13:33:35
 
Sigurno lahko gledaš zadevo iz obeh strani. Se strinjam. Vendar nimam takega občutka. Če bi se hotel izpostavljati, bi hodil na sestanke, aktivno sodeloval v popolnoma vseh debatah, povsod imel kaj za pripomniti in si tako nabijal poste brezveze. Vendar tega ne delam. Kjer se ne čutim, ne sodelujem. Samo berem in se učim.

To je to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Slike forumovcev
Reply #9 - 10.06.2002 at 13:34:24
 
Ne verjamem v naključja, torej... Wink

Ravno danes imam željo spremeniti slikico v profilu. Želja je uletela, ker sem malce "pospravljala" po računalniku. Sicer gre za body-paint slikico, dvojčka. Ampak, to je off-topic tema...

Boo Ruth, po eni strani se strinjam s teboj in tvojim pogledom, stališčem. Vsekakor je res, da bi se s tem približali eden drugemu. Še bolj izstopili iz anonimnosti. Se strinjam!

Po drugi strani pa se mi zdi, da je to odločitev vsakega posameznika. Vem, da jaz v danem trenutku nimam nikakršne želje dajati slikice gor. Če bo komu želja, da vidi, kdo se "skriva" za napisanimi besedami, bo verjetno premogel tudi toliko poguma, da bo to željo izrazil. Seveda velja isto tudi za predstavnice ženskega spola... Wink

Tako se ponovno pokaže "enakost, enakovrednost,..." ali kakorkoli temu že želiš reči.

Malce me je k pisanju spodbodlo tudi dejstvo, da sem ravno v obdobju, ko se trudim delati stvari, ki jih želim narediti sama ali drugače povedano: trudim se ne delati stvari na željo drugih, če meni to želja ni.

Naj živi svobodna volja! Hahahaha... Wink Smiley  Kiss Kiss Kiss

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Slike forumovcev
Reply #10 - 19.06.2002 at 12:23:19
 
Korajza velja! Hehe.
Hjaaa... ce koga res tolk firbc matra, mu/ji z veseljem posljem kako svojo fotko na mail in ce s tem ne bo zadovoljen/na, si bom z veseljem utrgal kak dan cajt in sel z njim/njo na pircek.
Ce pa ze tolk vztrajate, mi pa povejte, koliksen more bit format fotke in komu naj jo posljem, da jo uplouda na server... Deal?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Slike forumovcev
Reply #11 - 19.06.2002 at 12:46:53
 
John,
A je tvoja fotka res tvoja, al samo predstavlja tvoj značaj?
Od tega je namreč odvisno, al si želim tvojo fotko po mailu al ne. Wink


ps:hec itak

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
John_Doe
5
*****
Offline


Posts: 500
Ljubljana
Gender: male
Re: Slike forumovcev
Reply #12 - 19.06.2002 at 14:11:42
 
Hehe.. ja, fotka je res moja in takrat sme bil star kako leto in pol...Nic bat, steklenica je bila prazna. Smiley

A ce imam tak znacaj? Ce govoriva o alkoholiku, so me ze na zdravniskem pregledu za slubo okarakteriziral za alkoholika, ker sem reku, da sem ter tja za kak RD ali NL spijem kak pircek, tko, da ti sploh ne zamerim, ce mi reces, da sem pijandura... Smiley

No, res pa je, da mi je pircek ena prav simpaticna pijaca, kateri se tezko odrecem... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Slike forumovcev
Reply #13 - 19.06.2002 at 15:15:22
 
Ej oladi Cheesy. Iz mojega posta ne vidiš, al me pijandure - tebe citiram - odbijajo al privlačjo (vzorec!).

To ti pa zaenkrat še ne povem, isto je z ljubeznijo na prvi pogled (ups, na drugi pogled) iz drugega posta.

Slikco maš pa luštkano. Men so otroci sicer zlo pri srcu, ampak kaj pol iz njih rata! Tongue



Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Slike forumovcev
Reply #14 - 19.06.2002 at 20:12:50
 
Quote:
Sicer pa predalčkanje je povsod in bo povsod.  
NPR: nekdo zna nekaj drugi pa ne ali obratno. to je že predalčkanje. Nekdo je administrator, nekdo pa ne. to je tudi predalčkanje. Da ne govorimo o činih, ki jih imamo pripopane ob slikici. To je pa sploh predalčkanje. Tako da lahko sama ugotoviš, da predalčkanje obstaja tudi tam, kjer človek niti ne pomisli.



Jaz sem sele zdaj Borutov "cinovnik" videl.  Jaz mislim, da je s tem tako. Morda si res kdo nabira cine in tako naprej, toda to ti je podobno kot v vojski. Ravno tisti ki si jih ne nabira s srastjo in na silo, ter z drugimi tudi nizjimi potezami, doseze najvec.
Osebno niti opazim ne cine, a je res, da  se najbolj opazi tiste, ki so najvec na forumu, zatorej vec ko so na forumu vec postov naberejo in zvezdice se kopicijo.
Ampak se mi pa zdi zelo simpaticno videti tudi koga novega domala brez cinov. A veste nas novi clan Joe Down me zelo preseneca. Stari ti kar tresi pivo za pivom,  samo ostani se naprej tu, saj mislim, da nam lahko marsikaj ponudis.

Andres

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3