Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7
(Read 41818 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #30 - 22.01.2003 at 18:51:46
 
Quote:
Andres, si šofer in z vsemi zvezdicami portir. Nas voziš pač po cesti, ki je še zmeraj luknjava.  Zakaj zdaj vse po spisku nadirat?  Bi moral stalno eni za druge luknje filat? Znašaš se pa samo nad bp in ARS!  Ja, je pol res ona omiljena.

Samo ko onadva v tvoji vožnji uživata, se ostali kozlamo; ti že veš, kdaj še sama vedro tudi rabita.


Karmen


Ja normalno da ti je ARS omiljena. Bp tudi. Kaj čem jaz? To preprosto ni moj problem.  
Glede zgoraj naštetega. Portir sem samozvani v nenapisanem pogodbenem razmerju.  Zvezdice pridejo sčasom kot vem. Glede šofiranja.  Tudi to sem ja. Ampak po makadamu pa ne vozim.

Kolko onadva v moji vožnji uživata je vprašanje.  Ostali pa kaj vam morem.  Kozlajte. Predvsem ženske ste temu podvržene. In vidiš zanimivost Karmen? Tudi ARS je  ženska.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #31 - 22.01.2003 at 21:18:02
 
Andres wrote on 21.01.2003 at 21:00:45:
... javno je povedala, napisala, da nima nobenih posebnih joškov in zato tudi modrca ne nosi.

Grin  Aja? Kolk pa ti rad natolcuješ in v tem celo uživaš ...   Roll Eyes  Nič takega ni ARS napisala, kot samo to "da ji modrca nosit ni treba". Ko je bla vprašana "zakaj ne", je pa v odgovor zgolj, "da si to lahko privošči".   Grin 8)  

Mimogrede: tut svoji postov ne štejem; mi jih ni treba.  Grin  Edinkrat, ko sem izjemo naredila in tozadevno po njih brskala, sem se pa zgolj pred tvojim natolcevanjem skušala braniti - ponovno (kako neplodno -  Roll Eyes - in kako naivno) -, ko si zapisal, "da je copy/paste vse, kar zmorem tu gor". No, pa si tut to čist naokrog uspel obrnt ... Ej, "ravno" mi je, koliko sem jih napisala – zaradi mene lahko tudi njihov "števec" ukinete ... pa kar prec! Gape?  8)

Sicer pa, eni imate res svojstveno percepcijo in razumevanje ...   Grin  ... tudi Alana Ashley-Pitta:

"You have two choices in life:
You can dissolve into the mainstream or you can be distinct.
To be distinct you must be different.
To be different, you must strive to be what no one else but you can be."

8)
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres Portir
Guest




Re: 'čini'
Reply #32 - 22.01.2003 at 23:03:52
 
Že drugič v kratkem času se mi je zgodilo, da ti odgovorarjam ne logiran.  Preprosto ne vidim nekega smisla, da bi sedaj še password za tebe vpisoval.

Ne samo ti meni govoriti, da natolcujem ok?
Glede modrca je tvoja razlaga ista kot moja.  Nimaš joškov ta velikih pa amen. Narava dela svoja.


Glede postov sem te dolgo čakal in ko si se okoli števila le teh zapletla sem jih šel štet in iz njih ven potegnil vse copy/paste kar normalno ni post, obenem pa sem še poudaril na dodatnih 100 copy/paste  strani saj si na forumu pustila celo skenirano knjigo.  Saj to je vse zabeleleženo kot vem.  
Takrat sem bil še bolj strpen do tebe, ampak jebi ga. Ti si še kar naprej nekaj pastirala.  Ko je količino strani tiste knjige videl tudi Gape te je opozoril nakar si nehala težit.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #33 - 22.01.2003 at 23:44:36
 

Matr, mora bit pa najbrž težko žvet, če imaš tolk "žuljev" ...  Grin  Božček!


1. Men se ni blo treba nikol okrog postov zapletat; se cifre same od sebe rolajo.   Roll Eyes
Pa tut enkrat več nam šla zaradi kakršnihkoli tvojih "neizpetih" po njih brskat ...

2. Knjige jest ne znam tukile gor skenirat.    Shocked

3. Nisem nehala, ker bi me Gape opozoril, ampak ker je de Mello pač tolk na kratko napisal.   Grin

4. Ko se mi bo zdelo, bom "copy/paste"; tako kot kdorkoli drug.   Tongue
Sem pa na znanje vzela, da to ni zaželeno; a kakor kdaj in kakor od koga.  


Ja, še tanjboljš bi blo, če bi šel mal spat ...
... tam se ti zihr ni treba ne logirat, še manj pa izlivat ...


8)
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: 'čini'
Reply #34 - 22.01.2003 at 23:55:53
 
Sej po svoje sta kar simpatična. Mogoče se bosta pa še res vzljubila. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #35 - 23.01.2003 at 00:09:10
 
Quote:
Sej po svoje sta kar simpatična. Mogoče se bosta pa še res vzljubila. Grin

LP Harry



Joj Harry naj se ti skrita želja uresniči.  Grin Grin.  Ampak simpatije do ARS pa res ne gojim. Samo si ti tudi en pravi trgovec prav:). Kot zlatar forumski mi izgledaš.  Cheesy
Verižico naj ji torej Aleš kupi.  On ima blagajno po večini čez.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #36 - 23.01.2003 at 00:28:59
 

Roll Eyes  En razlog, da sem do sedaj reagirala na Andreasova natolcevanja, leži tuki:

If you add a little to a little and do this often, soon that little will become great. (Hesiod)

ki velja tako za "+" kot "-". Drugi pa v tem, da se kdorkoli od posvečenih nikoli ne obregne v kakšnega od njegovih "kr neki" in nestrpnosti, kar pa se drugim, mnogo milejšim forumašem redno oz. pogosto dogaja.


In ker ne "trzam" na verižice, guys, ...   8)
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #37 - 23.01.2003 at 00:41:00
 
Quote:
If you add a little to a little and do this often, soon that little will become great. (Hesiod)


A spet samo kopirat znaš?  Dodaj kaj izvirno ARSinega.

Quote:
ki velja tako za "+" kot "-". Drugi pa v tem, da se kdorkoli od posvečenih nikoli ne obregne v kakšnega od njegovih "kr neki" in nestrpnosti, kar pa se drugim, mnogo milejšim forumašem redno oz. pogosto dogaja.


Pri bedakih obstoja cel topic z naslovom Andres.  Zato prosim ne teži da se nobeden od bedakov ne obrne.  
In mimogrede.  Ti sebe smatraš kot mili forumaš?    

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #38 - 23.01.2003 at 00:44:58
 
ARS wrote on 22.01.2003 at 23:44:36:
Matr, mora bit pa najbrž težko žvet, če imaš tolk "žuljev" ...  Grin  Božček!


1. Men se ni blo treba nikol okrog postov zapletat; se cifre same od sebe rolajo.   Roll Eyes
Pa tut enkrat več nam šla zaradi kakršnihkoli tvojih "neizpetih" po njih brskat ...

2. Knjige jest ne znam tukile gor skenirat.    Shocked

3. Nisem nehala, ker bi me Gape opozoril, ampak ker je de Mello pač tolk na kratko napisal.   Grin

4. Ko se mi bo zdelo, bom "copy/paste"; tako kot kdorkoli drug.   Tongue
Sem pa na znanje vzela, da to ni zaželeno; a kakor kdaj in kakor od koga.  


Ja, še tanjboljš bi blo, če bi šel mal spat ...
... tam se ti zihr ni treba ne logirat, še manj pa izlivat ...


8)
ARS



Na ta topic se ti sploh ne splača odgovarjat, ker pač enih stvri ne razumeš.  

Pa že zadnjič si me spat pošiljala. Danes spet. In to je spet znak, da si sklerozna, ali pa da preprosto hočeš biti šef. Sam zapomni si tako kot so si zapomnili mnogi drugi. Jaz šefa nimam, se pa prilagajam.  Ampak ti si ena tistih, ki se ji tudi prilagajati nočem.   Povem ti še enkrat. Pojdi ti spat, pri nas smo pozimi eno uro za CET.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #39 - 23.01.2003 at 10:06:51
 
Jaz bi pa rada da bi Andresu odprli en topic za zlivanje žolča.  Undecided

Ars, me pa prav zanima, kaj te tako moti pri posvečenih (ki btw to že dolgo nismo...)? - pa če boš odgovorila, te prosim da odpreš nov topic. Smiley


Pa še enkrat, iz zlatih priporočil (izbor):

Piši v prijateljskem duhu, kot bi želel, da drugi napišejo tebi!
Preberi tako, kot bi ti drugi svetovali, ne pa napadali tvoje stališče.

Vse kar si napisal drugim velja tebi.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #40 - 23.01.2003 at 11:44:57
 
Marjana! Glede prijateljskega duha. Saj to ze ves cas delam. Je pa tu izjema ki je  celo priznala da je sla pri meni cez mejo.  In naj jaz tej izjemi se naprej prijateljsko odgovarjam. NE, s tem se me lasti.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: 'čini'
Reply #41 - 23.01.2003 at 11:56:23
 

Andres, saj veš da je to tvoja stvar. Ampak mene že prav mineva veselje tale forum brat, ker nikoli ne vem, kje bom naletela na kakšno tako mino.  Undecided
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #42 - 23.01.2003 at 13:33:08
 
Marjana, bolje je ostat pametno otročji, kot bit odraslo butast.  Grin

Ti kar uživaj. Cheesy Cheesy 8)

akobané

lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: 'čini'
Reply #43 - 23.01.2003 at 13:52:25
 
m wrote on 23.01.2003 at 11:56:23:
Andres, saj veš da je to tvoja stvar. Ampak mene že prav mineva veselje tale forum brat, ker nikoli ne vem, kje bom naletela na kakšno tako mino.  Undecided



Mene tudi mineva Marjana. Samo, tole da ne ves kje bos na mino naletela si pa pobrala od Devi. Ali pa ona od tebe.
Pa saj si mi ravno ti rekla enkrat, da je vsak enkrat na vrsti.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: 'čini'
Reply #44 - 23.01.2003 at 13:52:43
 
m wrote on 23.01.2003 at 10:06:51:
Ars, me pa prav zanima, kaj te tako moti pri posvečenih (ki btw to že dolgo nismo...)? - pa če boš odgovorila, te prosim da odpreš nov topic. Smiley

Marjana, novega topika jaz ne bom odprla, kajti če bi se posvečeni/bedaki/oz.-kakorkoli-želite-biti-imenovani dejansko želeli soočiti in konstruktivno debatirati o pripombah na forum in vaše delovanje, bi to že zdavnaj (mimogrede/po potrebi/vsakokrat/...) sami storili, ker jih prav malo ni bilo; tako pripomb, vprašanj kot tudi uporabnikov foruma, ki s(m)o drezali v vas.

In mene "tako moti" prav nič. Motijo me pa predvsem vaša dvojna merila. In vaša javna ignoranca maričesa kar se zgodi na javnem delu foruma. Posledično je meni tako delovanje vse prej kot pošteno, iskreno, enakopravno, odprto ali pa strpno. A kakorkoli že, vsak se odloča delovati, kot mu ustreza; tako vi kot kdorkoli drug. Srečno!

Smiley
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 7