Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 46457 times)
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Intent
Reply #30 - 15.04.2002 at 15:21:30
 
[color=Blue][/color]Hvala Gape! Registracija nikov je ravno zato, da se ločimo med seboj. Ni panike, ne lastim se nobenega angelskega imena, lahko smo vsi Angli od 1 do milijon...Potem tudi registracija ni potrebna, imam prav? Nik je samo nekaj s čimer se sama podpišem in stojim za tem, pa saj se lahko s popolnim imenom in priimkom, me ni sram ničesar. Lahko pišem ali pa ne, vse je moja prostovolna volja. Lahko tudi neham, če ne želim in ne vidim več smisla v pisarijah, samo nikov ne bom menjala, ker si mi niti da ne, pa tudi smisla nima nobenega. Predno nekdo začne pisati se mora registrirati, tega se nisem spomnalila jaz, ampak vi. Naj bo po vaše. Naj nas bo milijon enakih nikov, se bomo pa ločili po pisarijah. Sedaj pa direktno sprašujem uno Star, kako bi reagirala ona, če bi jutri brala poste od Star1 do 100. Bi ji bilo všeč ali ne?
Samo to sem imela namen napisati. Grin
Lep dan vsem skupaj!
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Intent
Reply #31 - 15.04.2002 at 15:45:23
 
Ne razumem te spljoh. Zakaj potem nisi isto napisala registrirani osebi '1. Angel'? Pa itak noben od teh dveh nima istega nicka kot ti - Roll Eyeshalooooo - on je Padli Angel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Intent
Reply #32 - 15.04.2002 at 16:16:27
 
je že v redu angel
se pa pridružujem zvezdici - zakaj si se spravla na padlega angela?
sej ločimo med angelom, 1.angelom in padlim angelom, tudi sistem vas vodi kot različne idividuume.
in ni res da se je TREBA registrirat če hočeš postat, lahko postaš neregistriran, ampak potem lahko res izgubiš SVOJ nick, zaradi zlobe nekoga drugega.

skratka ti sam gasa ... ne obremenjuj se tolk ... no ja mogoče se bo pa padli preimenoval ...  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Intent
Reply #33 - 15.04.2002 at 16:49:36
 
Vedno spoštujem mnenja drugih, prepirati se mi pa resnično gabi, prav tako, pa odgovarjati na vse zakaje. Grin Star zakaj nisem odpisala Angelu1, te zanima?
Ti moram odpisat? No, naj bo, ker mu <nisem in pika>! Zate mi je pa čisto vseeno ali me razumeš ali ne...sploh pa ne pričakujem od kogarkoli tu gori, da me razume...Gape tebi pa se zahvaljujem, Grin ker ne želim, da bi povzročila The never end of story...
Lep dan obema še naprej!*
Angel števika:3
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
samonekdo
Guest




Re: Intent
Reply #34 - 15.04.2002 at 21:56:46
 
Sorry, Padli Angel, zamenjala sem te za Angel.
Angel bo pa že vedela, zakaj je šlo.


(Uh, Angel, upam da si prava.)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Padli_Angel
1
*
Offline

Vem, kr vem!
Posts: 4

Gender: male
Re: Intent
Reply #35 - 15.04.2002 at 22:51:31
 
??? Sam 2 posta al kak že temu rečete sem napisu pa je že total kriza! Mislm pa sej je ja vsakmu jasn da sm jst jst! Brat znamo vsi k smo tle gor. Po moje.  ???

Nism mu cajta za pist sploh pol k sem pa spet mal uletu pa  Shocked.

Nika ne bom menal pa tud superg ne četud bi se kdo obesu name da ne smem nost Nike superg k je to kršene ka pa vem česa.

Sm govoru s Suzi pa j rekla nj se skulirm pa k seb spravm pa  8).

Tko da Angel men je prov žov d maš ti bad filinge z drugh forumov - sam zakva morš pol vse to še tle gor vlačt? Razpuci!

Lohka pa damo na glasvanje. Ostanm al grem. Simpl.

Zjasnte se!

PA
Back to top
 

Pa ka pol, če nimam prov!
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Intent
Reply #36 - 15.04.2002 at 23:06:56
 

Mene nik Padlega ne mot, ga tud ne zamenjujem, na hitrco se pa motm, ker ima Angel slikco od Veronike, tko da kle moram pa bol pogledat, sam mot me pa ne. Motm se pa, kar ma Angel znak da je tip, piše pa kot da je bejba, ampak mot me pa ne, sam motm se.


Grin Grin Grin
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Intent
Reply #37 - 15.04.2002 at 23:08:35
 
Padli_Angel wrote on 15.04.2002 at 22:51:31:
??? Sam 2 posta al kak že temu rečete sem napisu pa je že total kriza! Mislm pa sej je ja vsakmu jasn da sm jst jst! Brat znamo vsi k smo tle gor. Po moje.  ???

Nism mu cajta za pist sploh pol k sem pa spet mal uletu pa  Shocked.

Nika ne bom menal pa tud superg ne četud bi se kdo obesu name da ne smem nost Nike superg k je to kršene ka pa vem česa.

Sm govoru s Suzi pa j rekla nj se skulirm pa k seb spravm pa  8).

Tko da Angel men je prov žov d maš ti bad filinge z drugh forumov - sam zakva morš pol vse to še tle gor vlačt? Razpuci!

Lohka pa damo na glasvanje. Ostanm al grem. Simpl.

Zjasnte se!

PA



Vsi Angeli!

Glasovanj ne bo, saj ta nick ste si sami izbrali in je tudi vaš. Pravico odvzema nima nobeden, kot tudi ne zahteve po tem, da drugi uporabnik zamenja nick zaradi sorodnosti le tega.
Ti padli_angel pa se drži moje besede. Napisal sem da si tu dobrodošel in nam je vseeno če si Padli_angel ali Sadam Hussein.   Si član kot vsi ostali tule,z eno samo razliko. Ti imaš  dva posta ostali pa nekoliko več ali manj.. To seveda pomeni, da si na pravi poti tudi sam nabrati jih še več.

Ne razumem namreč prepiranja s strani Angela saj je forum zasnovan naravnost fantastično, dva uporabnika ne moreta imeti istega nicka in to je dovolj velik razpoznavni znak. In seveda. Slika ob nicku je ravno tako lahko pri vsakem drugacna.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Intent
Reply #38 - 15.04.2002 at 23:59:16
 
N. wrote on 15.04.2002 at 21:56:46:
Sorry, Padli Angel, zamenjala sem te za Angel.
Angel bo pa že vedela, zakaj je šlo.
(Uh, Angel, upam da si prava.)

kakšna pa je bila namera???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: Intent
Reply #39 - 16.04.2002 at 09:44:38
 
[color=Blue][/color]Lep dan vsem skupaj!  Kiss
Zadnje kar je, pa so prepiri,  Tongue ki se mi gabijo na moč... Embarrassed mene ne moti nič, ostane naj tako, kot je. Se moram komu opravičiti? ???  Veronika oprosti, tvoje slikice ne bom več uporabljala, se pač zgodi, če je nekdo nov in še ne ve, kako in kaj... Shocked Angel je pa ženska, da ne bo pomot, nik ni izbran po angelih in nima z njim nobene veze.  Grin Grin Je zgolj navdih mojega najljubšega parfuma. Torej tako...ne mi zameriti malo odkritosti, Tongue taka sem od nekdaj.  Cheesy Padli_Angel ti pa piši in ne razburjaj se preveč, saj to škoduje zdravju in lepoti. Sama razumem različnost, me ne moti kakšne superge imaš, saj ima vsak človek v lajfu možnost lastne izbire... 8)Gape hvala za tvoje besede in nasvet,  Grin  saj si le modelator in imaš vso pravico napisati kar nam gre.  Tongue Torej, se beremo in pišemo naprej-samo please  ???brez prepirov, ker me potem mine volja do pisarij... Tongue
Lep dan še naprej vsem skupaj! Wink
Angel* Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Intent
Reply #40 - 16.04.2002 at 10:01:21
 
Angel, upam da se bos se kaj prijavila kot Angel, ker sem ti poslalal sporocilo. Smiley (na e-mail ni slo skozi)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Angel*
Guest




Re: Intent
Reply #41 - 16.04.2002 at 10:37:05
 
[color=Blue][/color] Grin Lepa hvala Marjana! Roll Eyes Sedaj imam pa probleme z registracijo...ne morem se vpisat, ker ime že obstoji... Tonguevseeno, bom pa <gost> nekaj časa... Grin
Ni panike! Cheesy
Lep dan Marjani in ostalim tudi želi
Angel*
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Intent
Reply #42 - 16.04.2002 at 11:02:47
 
Hja, v bistvu se zdaj več ne registriras ampak logiras (login). Ce pa kaj nagaja se pa kar Gapetu pritozit. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
samonekdo
Guest




Re: Intent
Reply #43 - 16.04.2002 at 20:15:46
 
Namera, Gape?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Intent
Reply #44 - 16.04.2002 at 21:42:00
 
ja namera - intenet, to je thread o nameri namreč - preber si na začetku
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4