Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 46651 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Intent
Reply #15 - 10.04.2002 at 14:24:06
 
Little Star. zgolj v info, ker sem Andrejev prijatu.

Napisal je že pred leti knjigo ČLOVEK, parkrat ponatisnjeno, kot jest vem je Duh Resnice njegova druga knjiga.

Kar se tiče kanalov, zdej razumem. Nevidni svetlobni snopič iz neba v govorca. Njegov ego, njegova osebnost nima velikega vpliva na to kar govoril. Torej se prepusti višjim umom, energijam, duhovom....?

Mislim da sem prav šteknu.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
ana
5
p
*****
Offline


Posts: 1223
Kranj
Gender: female
Re: Intent
Reply #16 - 10.04.2002 at 14:25:46
 
MIKE wrote on 10.04.2002 at 14:01:09:
Hočem te vprašati, v kakem smislu kanalizirana?

Ne poznam čisto dobro pojma - kanalizirati!


oprosti, nisem vedela

oseba pade v trans in nato piše ali govori ali riše itd... če ni v transu, ne zna risati, pisati ali govoriti tistega, kar dela v transu. V transu se poveže z duhovnimi bitji, ali, še bolje, oni se povežejo z njim.
tak primer je v južni Ameriki: človek kakih danes petdesetih let ustvarja slike Van Gohga in takrat živečih slikarjev. Pred mnogimi leti sem ga gledala na televiziji: dali so mu papir na tla, stisnili barvo nanj in on je začel z golimi nogami. Gibom komaj slediš, v parih minutah je slika gotova - prepoznavna po slikarju, ki je moškega uporabil za kanal. Lahko je ustvarjal dve sliki naenkrat , z vsako roko drugo, na koncu se je celo podpisal tako kot slikarji. Slikal je z zaprtimi očmi, s telesom je rahlo nihal (zibal) sem in tja. Opisuje ga tudi Shirley MacLean v knjigi Iskanja ali pa Potovanje vase, ne vem več. Osebno ga je obiskala in doživela njegovo slikanje. Kot zanimivost: slikar, ki je slikal skozi medija, ji je predal preko njega tudi sporočilo. Ko se je peljala k mediju, je premišljevala o tem, kako bi se znebila nekaj kg. Rekel ji je, da se ji z odvečnimi kg ni treba ukvarjati. Nekaj življenj nazaj mu je, slikarju, ona služila kot model v Parizu. Označil jo je kot žensko, ki je uživala v ljubezni. Pa vpraša Shirley, če je bila prostitutka, on pa nazaj užaljeno, da ne, da je imela rada življenje. Shirley se  je tudi spominjala, kako se je počutila v Parizu domače, ko je snemala film Sladka Irma, in šele sedaj ji je bilo jasno, zakaj.
Med drugo svetovno vojno je v Ameriki živel Edgar Cayce (upam, da sem prav napisala, ker pišem po spominu). Bil je neverjetno uspešen zdravilec, vedeževalec - a niti ene stvari se ni spomnil, ko je padel ven iz transa in o zdravljenju ni vedel nič, ker ni bil izobražen. Ker so proti njegovi volji delali poskuse z njim, ko je bil v transu, je kasneje med seansami vedno bila prisotna tudi njegova žena.
Izredno veliko knjig je napisanih s pomočjo kanaliziranja (mogoče bi se reklo s pomočjo Sv. duha, po navdihu? npr. Evangeliji Jakoba Lorberja, veš, kako obsežno delo - narekovano - je?)
Veliko kanaliziranj je bilo posnetih na magnetofonski trak in nato so bili narejeni zapiski, pa kasneje pretipkani itd..

še bi se dalo  o tem...
Back to top
 

Ljubezen ozdravlja vse - tiste, ki jo dajejo in tiste, ki jo prejemajo.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Intent
Reply #17 - 10.04.2002 at 20:14:21
 
Ker ste ravno pri kanalih.  Kdo ve kateri pokojni slovenski pesnik bi lahko napisal taksen verz?

Andres

Naj rojak vstane,
naj si oči pomane!
Glejte fantje njega ko vojaku gre nasproti,
Žvižga si v nebo in plane.
Krivica se godi vaščanom.

Back to top
 
 
IP Logged
 
beno
Guest




Re: Intent
Reply #18 - 11.04.2002 at 08:33:31
 
to je od Prešernovega Franceja Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Intent
Reply #19 - 11.04.2002 at 08:40:29
 
Ob tem izčrpnem članku se res zamisliš. Spet ta dvojna morala človeka. Manipuliranje z močjo, ki dejansko ni naša, nam je vsem v pogubo. In na drugi strani nezmožnost priznanja nemoči kot samo človeka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Intent
Reply #20 - 11.04.2002 at 09:20:03
 
Quote:
to je od Prešernovega Franceja Wink


Točno Beno. Od Franciskota je.  Mislim da je to njegov najnovejši verz. 1996

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Padli_Angel
1
*
Offline

Vem, kr vem!
Posts: 4

Gender: male
Re: Intent
Reply #21 - 11.04.2002 at 21:10:04
 
Men je pa zadnč enkat Prešrn reku, da ma poln k.... folka k se kr neki dela pa misl da kr ve vse pa da se dela da je kr neki!

Ma kako kanalizirane! Štala ti rečm!

Men to gre kr tko ne da sm v kakm trans al pa kej. Ka jez vem. Mrbit je bil pa kšn drug. ???

Včer sm mogu pist tole:
Glavo z mislimi so mi polnili,
po svetlobi hrepeneči.
Iskali so odraz.
Želeli so videti moj obraz.
Tančica zakrila je krvav pot.
Zakaj sem dovolil,
da v svet tak sem se rodil?

Zdej nej mi pa en pove ka je tole zgori?

Štala

PA
Back to top
 

Pa ka pol, če nimam prov!
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: Intent
Reply #22 - 11.04.2002 at 23:19:10
 
Padli_Angel!

Brez zamere, prosim, toda prav nasmejala sem se, ko sem prebirala tvoj post! Zanimiv način pisanja...

Nekaj mi ni čisto jasno... Mi lahko razložiš, kako se ti dogaja oz. kako pride do tega, da "moraš" pisati?

Suzana Roll Eyes

***Življenje je polno presenečenj. Naj tako tudi ostane! Wink***
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: Intent
Reply #23 - 13.04.2002 at 01:18:50
 
Ojla, to pa tudi mene zanima. Kje in kaj ti to delaš?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
samonekdo
Guest




Re: Intent
Reply #24 - 13.04.2002 at 07:20:49
 
Padli_Angel....

VSTANI!

Namera? Nekaj se odločiti, da narediš.
Samo to.

Zakaj toliko govora? Lepota je v preprostosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Intent
Reply #25 - 15.04.2002 at 13:23:05
 
Padli Angel-  Angryne zameri, ampak odgovor bo namenjen izključno tebi! Prosim te, da spreminiš svoj nik, žal sem bila registrirana pred tabo kakor Angel, pa da bi ne prišlo do pomot, si naslednjič, ko izbreš nik oglej, če ga nima kdo že pred teboj! Podobnosti med nama ni, bi pa vseeno želela, da spremeniš nik, da bi ne prišlo do kakšnihkoli zomot. Prokleto slabe izkušnje imam z nekaterimi forumi,  ???zato te prosim za to uslugo. Prav?
Angel*
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Intent
Reply #26 - 15.04.2002 at 13:41:03
 

Meni je name 'Padli Angel' všeč in je na svojem mestu. Zakaj te moti, saj ni isto kot Angel? In zakaj te ne moti ime 1. Angel, ki je prav tako za tabo registrirana? In kje piše, da se ne sme registrirat še 99 Angelov? Ali ni malce smešno si svojiti ime, ki ni tvoje? Pa, če izvzamemo logiko in moje pametovanje, pridemo do - 'kaj pa mene to sploh briga in kaj pa jaz vem' in do enega 'sori'. Mogla sem povedat svoje mnenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: Intent
Reply #27 - 15.04.2002 at 14:13:52
 
[color=Blue][/color]Na vsak zakaj, je svoj zato...naj napišejo modelatorji, mene osebno ne zanima, kaj moti tebe...si samo ena od mnogih. Mene moti, ker, če si dobro brala, sem povdarila, da imam slabe izkušnje z forumi, se ni to zgodilo prvič...pa žal tudi to ne, da se vedno oglasi prva ženska...in se je... Prosila sem pa izrecno Padlega Angela in ne tebe, naj on napiše...Tisto-morala sem se oglasiti, pa je čisto mem...Mora se samo...umreti...vse ostalo pa ne!
lp
Angel* Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Intent
Reply #28 - 15.04.2002 at 14:35:24
 
Definitivno imaš prav: naj on napiše, saj si se izrecno nanj obrnila, ampak če ne bi želela 'motenj', bi mu napisala na privat mail. Sem se zavedla svojega dejanja v trenutku. Tudi meni ni najbolj simpatično, da je pač v moji naravi, da se potegnem za nekoga, ki se v danem trenutku ne more. Še bolj se bom potrudila zaupati namenu v srcu brez nepotrebnega govoričenja. Morda pa tale le ni bila tako zaman, vsaj jaz se lahko zahvalim za to spoznanje. Med mogla in morala pa je razlika (zame).
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Intent
Reply #29 - 15.04.2002 at 14:45:50
 
mene je tud padli_angel mal zmotu, za hipec, saj je ono ime za luciferja, bi reku satana, in ne vem kaj točno bi kle on hotu iskat, sicer pa ... sej vemo kako je  ... sprejmi najtemnejše v sebi ... sploh pa ti ki se imaš za angela Wink ...  in angel če imaš slabe izkušnje s forumi ... sprejmi to, tuki ne rabiš imet slabih česarkoli, ker mi sprejemamo vse, podolgem in počez. tud 'tačrne', tud oni se bodo presvetlili z našo svetlobo, če jo bomo le oddajali v zadostni meri.

dej za hec napiši točno zakaj bi hotela od padlega da spremeni svoj nick ... kakšen je tvoj namen pri tem?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4