Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16529 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: depresija in tablete
Reply #30 - 01.04.2002 at 22:41:07
 
Borut, hvala Smiley

Cudovit forum je in ze kar nekaj casa ga prebiram. Berem in razmisljam pa spet berem in se ucim, tako svezi ste in tako inspiracijo mi nudite. Saj nimam vecinoma kaj dodat, zares. In se vedno sem sredi prebiranja. Pravzaprav sem hotela bolj potiho pristopiti med vas, pa mi nekako ni uspelo Smiley

Hvala za dobrodoslico Smiley
Tebi, Borut, pa se posebej.




Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: depresija in tablete
Reply #31 - 01.04.2002 at 22:46:08
 
Sem ti rekel, da je OK ta forum.

Skoči še na link

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=knjige_filmi;action=display;num=1...

Tako, za hoby. saj veš, kaj mislim.
Borut

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: depresija in tablete
Reply #32 - 02.04.2002 at 00:25:16
 
Imela sem pred leti "kronično" depresijo, ki se pojavila pri nekje 14 letu. Sem to premagala, ko se je spet pojavila pri 20 letu trajala nekje pol leta in to se je ponovilo 3 leta zapored.

Nikoli nisem iskala zdravniške pomoči ali jemala tablet proti depresiji. Vedno sem jo premagala s pomočjo prijateljev, knjig, glasbe in brskanju po sebi in iskanju odgovorov ter smisla.

No, ko sem preživljala zadnjo depresijo, sem dvakrat obiskala bioenergetika, zadeve so nato stekle na bolje in stvar se ni več ponovila.

V teh letih dobim občasno napad melanholije, ki vedno mine. Sem se veliko naučila, ko sem sestavljala samo sebe in ni mi žal, ker je bilo tako.

Torej sem živi dokaz, da tablete niso vedno potrebne in se da tudi na "clean" prepucati dušo.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
winstrol
2
**
Offline

I'll be back!
Posts: 55

Gender: male
Re: depresija in tablete
Reply #33 - 02.04.2002 at 15:02:06
 
Jaz mam slabe izkušnje s tabletami. Res da primejo za ene 2 uri in se takrat počutiš boljše pol ti še bolj na bad vdari. Ampak to so samo moje izkušnje...Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3