Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 21249 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

BIOKIBERNETIKA
25.01.2002 at 23:54:12
 
Že velikokrat smo se v posameznih topicih zapletli do tiste točke, ko sem na koncu moral omeniti Slavka Gorenca in njegovo vedo imenovana Biokibernetika.
O BK je senznanjenih več in toliko Slovencev, nekateri tudi že merijo po biokibernetsko, drugi znajo brati analize, meritve, vsi pa so si enotni v enem. Biokiberntika je nekaj kar se ne sme pozabiti.
Seveda brez težav ne gre in kot prva je ravno pri Gorencu. Svoje knjige Osnove Biokibernetike so napisanu na njemu razumljivem jeziku kjer je polno novih besed in zato velika večina pač o tovrstni literaturi ne sega več. Vendar kot vem so v pripravi teksti, ki bodo/so pisani v normalnem jeziku, za kaj bolj globljega pa se bo še vedno portrebno truditi, saj je to veda ki zahteva sedem let učenja. Mali faks torej.

BK izvira iz smrtnih BETA in življenskih ALFA žarkov, le ti, s čimer mislim na beto, pa so plod vsega slabega na zemlji.

Med seboj so po zemlji razporejeni približno 1:5 torej na en alfa življenski žarek pride pet ali več beta smrtnih žarkov, premera cca 84 cm.  In Gorenc ima prav.

In kako deluje beta? Ta pač uničuje vse živo okoli sebe zato če je v okolici (recimo na delovnem mestu) kdo z nizko beto ali da je kar že sam alfič Smiley, tak človek že odstopa in ga navadno izolirajo.  Poznam primer urednika radijske postaje v Lju. ki so ga odpisali zaradi prevelike bete v studiu, on sam pa je bil alfa. Ravno tako vem za nek oddelek ravno tako v Lju., kjer je cela ekipa alfa. Gorenc mi je že pred časom rekel, da je to podjetje sršenje gnezdo, zato me novica, da se bo z ustanovitvijo d.o.o. ta Alfa oddelek odcepil od podjetja sploh ne preseneča.

Primerov je še veliko, še več pa tega kar nisem napisal.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #1 - 26.01.2002 at 19:36:11
 
Na nek način razlaga življenjske energije na svoj način in z novimi besedami.
Če  se poglobiš v to,spoznaš,da je kar nekaj resnice v tem.
Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #2 - 26.01.2002 at 22:19:39
 
Ja res je Comp. Samo zakaj nam že prej niso predstavili  življenske energije?  Verjamem Gorencu, da so nekatere cerkve postavljene na nekoč življenskih conah. Ker teh življenskih žarkov nihče ni vzdrževal jim je z leti, stoletji padla vrednost in danes so to smrtne cone.  Smrtni žarek je tam kjer je zvonik, ker pa je ta BK nepravilne oblike obenem transformira negativno energijo. To pomeni, da je BIO nivo  posameznega vernika, ki je bil recimo pri maši, neprimerno nižji po, kot pa pred mašo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #3 - 27.01.2002 at 17:49:27
 
Ravno v tem je vic. Smiley.
Odvisno je od nas ljudi in od našega zaznavanja in zavedanja.
Quote:
Ker teh življenskih žarkov nihče ni vzdrževal jim je z leti, stoletji padla vrednost in danes so to smrtne cone.

Mislim,da je to zato,ker smo ljudje s svojim odnosom na to vplivali.
Visoko zavesten človek,se zaveda negativnih energij in tudi vpliva na svojo okolico.

Vsaj mislim,da je tako. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #4 - 28.01.2002 at 20:34:21
 
Quote:
Samo zakaj nam že prej niso predstavili  življenske energije?  

Mogoče zato,ker nismo imeli razumevanja oz. modrosti.
Opazimo lahko,da vedno bolj prehajamo na neko subtilnejšo raven.
Vsa ta naša tehnika in to,postaja vedno bolj fina oz. iz finejših energij in struktur.
Vedno bolj smo sposobni dojemati ne le neke površinske oz. fizikalne energije ampak tudi bolj fine energije.
Na primer gleda čelade za motorista.V grobem smislu je čelada lahko,kot zaščita,če pa se poglobimo v višje nivoje,pa spoznamo,da delujejo neke druge energije.
Zato je treba delati na višjem nivoju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #5 - 28.01.2002 at 20:48:11
 
Ne gre se le za modrost Comp.  Modri ljudje in modreci ter razumevanje za podobne stvari obstaja že od vekomaj. Cerkev je bila pač toliko močna, da  je pomembne zdrave točke, odkrivanje in izkoriščanje le teh obdržala izključno zase.
Glede čelade. Ja. Ta je lahko hudo nevarna, če motorist zaplje v kakšno smrtno cono saj transformira negativne vibracije in mu s tem uničuje bio sistem. Ko si enkrat nakoplje toliko slabih stvari v telo (med drugim tudi zaradi čelade) ima motorist le še korak do tam kjer bo zapeljal s ceste.
Uradno poročilo: Iz  neznanega vzroka je motorist prevozil polno črto in trčil v prednji del tovornjaka, ki je pripeljal nasproti.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #6 - 17.02.2002 at 11:34:37
 
QandresQ
Mi je pa pisal nekdo, da odkar uporablja Gorencev biolaser veliko vec in bolj zivo sanja. Ali z eno besedo, skoraj vse sanje si zapomni.  
Q

QmojcaQ
in kje dobiš gorenčev biolaser (sam ne reč da na gurenskem)?    in če smo že pr gurencih- kulk kušta?  
Q
dobiš ga pri njemu pomoje, košta pa sploh ne velik par deset čukov kolkr sm razumu, za eno garsonjero zaščitit - tamo negdje
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #7 - 17.02.2002 at 13:33:21
 
Mojca. Tuki je link. Na desni strani je naslov izdelki in storitve, tam pa bos dobila se vse cenike za biolaserje in ostalo zascito. Naslov je sicer zacasen, zato bom cez nekaj dni umaknil ta post.  (Naslov umaknjen)  

Andres
Back to top
« Last Edit: 19.02.2002 at 00:39:08 by Andres »  
 
IP Logged
 
mojca
Guest




re: BIOKIBERNETIKA
Reply #8 - 19.02.2002 at 00:16:17
 
Andres, tenks.
Printam, printam in kolkr videm na uč- moj IQ je prešvoh. Alineje plis!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #9 - 19.02.2002 at 00:37:42
 
Jaz sem tudi mislil, da je moj IQ preslab, ampak potem ugotoviš, da tako pa vseeno ni.  Je potem kaj čudno, če se je Biokibernetika začela iz pravljice. Vse je preprosto, le Gorenc je celo vedo raztegnil kot kurina čreva.

Bom zdaj link umaknil.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #10 - 19.02.2002 at 00:44:32
 
BIOtehnologija 7., 13. in 33. dimenzionalnega prostora! Slovensko odkritje, ki bo spremenilo svet!

to nam boš pobrisu???
zakaj

ti kje pa je link na ati e export import
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #11 - 19.02.2002 at 00:50:15
 
Ja seveda Gape. www.ati-e-import.si lahko stoji.
Sicer pa bo prišla nova domena in ta bo to vse v lepši obliki gor.
Tisti link sem pa pobrisal zato, ker je bil zaupan meni in tudi vem ne, ce bi ga smel semle gor dati. Sicer pa sem napisal ze zadnjič, da ga bom pobrisal.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
mojca
Guest




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #12 - 19.02.2002 at 02:03:05
 
Po moje link kumot delitaš, tenks.
Verjetn  morm prespat. Lahko jutro ( pa ostali pejte tut,  k boste gvišn kej lepga sanjal... nočko    Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #13 - 19.02.2002 at 02:09:28
 
Jaz še ne grem, moram še en mail napisat. Potem pa kaj vem. Verjetno bom še bral.

Lahko noč Mojca..................





In dobro jutro vsem vam, ki ste na šihtu prižgali svoje škatle.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: BIOKIBERNETIKA
Reply #14 - 23.03.2002 at 23:08:22
 
Ufff. Prebivam se skozi vse napisano pri Slavkotu.  
Po eni strani njegovo odkritje res pomeni nekaj senzacionalnega, po drugi strani pa dobiš občutek, da je vse tisto, kar si se do sedaj učil (bioenergija, radiestezija, .....) popolnoma neuporabna zadeva.
In kaj res nihče tega prej ni odkril. Skoraj ne morem verjeti, da kaka civilizacija pred nami, kaka stara ljudstva tega niso poznala in kje zapisala.
Ufff, se grem naprej prebijat skozi vsebino linka.
LP
Boo Ruth
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2