Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9
(Read 59254 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #60 - 11.01.2002 at 10:34:44
 
Ja tam imaš odgovor na vprašanje, o pojavljanju Jezusa ponovno oz. na splošno o samozvanih Odrešenikih, in še odgovor si si dal sam:

INTUICIJO načeloma niti ne moremo opisati, se lahko samo trudimo, da jo opšemo z nam znanimi pojmi, se strinjam, je le še ena iluzija v človeških glavah.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
vesna p
Guest




Re: INTUICIJA
Reply #61 - 11.01.2002 at 11:14:21
 
Oldi, lahko nas imenuješ tudi fanatike. mene to ne moti. jaz vem to kar vem, tega mi nihče ne more vzet... lahko mi rečeš karkoli, mi je vseeno...
glede intuicije pa - kje si prebral, da hočemo povzdigovat intuicijo nad ostale. tega nisem nikjer zasledila in me zanima, zakaj tako razmišljaš  ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #62 - 11.01.2002 at 22:11:13
 
Quote:
Misel o nečem pa res ne moreš primerjati z dejstvi. O računalnikih se jim pred 100 leti ni še niti sanjalo, pred 20 leti pa niti slučajno nismo mogli verjeti, da bo njihov takt preko 100MHz.

To govoriš iz svojih dejstev.Namesto "nismo" ,raje napiši "nisem".
Ne moreš govoriti za vse,saj ne razmišljamo vsi tako,kot ti.
Quote:
Ljudje torej ustvarjamo nekaj novega,

Ljudje ne ustvarjamo nic novega.Ampak le preoblikujemo iz ene oblike v drugo.
Vse,kar smo ljudje "ustvarili" že nekje obstaja.Tako le na podlagi fizikalnih zakonov neke stvari prilagodimo svojim potrebam.
Quote:
sicer pa itak velja, kar lahko en bedak vpraša, 1000 pametnih ne more odgovoriti.  

Ja, Grin,tu je spet ta cloveška logika,ki misli,da je tisto,kar je v vecini - pametno.
Ce pa nek clovek izstopa iz družbe,pa je seveda nenormalen,ali pa bedak.
To je pa res višek tolerantnosti in znak pameti. Grin
Quote:
Ali pri sebi ne čutiš tega mehanizma, ko te prešine neka ideja, ki je očitno neuresničljiva ali bedasta

Nobena ideja,ki me prešine,ni bedasta.Ampak ima nek namen in sporocilo.
Namesto obsojanja je treba vec razumevanja.
Quote:
Saj res, kako pa vi ki verujete, rečete temu fenomenu pojavljanja božjih odposlancev. Ali ni to čista intuicija. Mimogrede ali kdo ve kaj je s to zadnjo novodobno Marijo (mislim da je bila na POP TV-ju).

Torej zate je fanatizem vse,kar ne temelji na logiki.Oziroma,kar se tvojemu umu zdi nelogicno.
Fanatizem in intuicija sta namrec dva popolnoma razlicna pojma.
Fanatik je tisti,ki je obseden z neko idejo.In samo EGO je lahko fanaticen.Intuicija pa ne izhaja iz egota.Saj bolj,ko je clovek odprt in intuitiven,bolj ego umira.
Zato intuitiven clovek ne more biti fanatik.

Lahko recem,da je znanstven,logicni um fanaticen.Saj verjame le v logiko in je obseden od logike. Grin

Quote:
kako veš, da ti in vsi vi (ali pa le nekateri) tukaj niste verski fanatike. Merila za to so pač različna.

In kakšna so tvoja merila ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: INTUICIJA
Reply #63 - 12.01.2002 at 12:57:19
 
Q
Po moje so pa stvari ravno obratno.
Q
po moje je pa glih obratno Smiley

Q
intuicija pa pravi; tudi jaz bi ležal, pa mi drug vzgib iz nerazumskega ne dovoljuje.
Q
ja, tko nekako ja, intuicija ti pove pravo pot, tisto pot ki je izi, ampak ti razum in nerazum povesta da to pač ni možno, da če boš ležal pač ne boš mogu nč narest, pa lahko, med lažanjem lahko nameravaš, lahko meditiraš in pol ko si vse 'naštudiru' na drugih nivojih, potem to samo še zmaterializiraš, bret težav, če pa se spraviš reč delat brez da bi se prej ulegu tko kt je rekla intuicija, se boš 500 krat zmotu preden boš stvar pripelju do konca in s tem boš porabu 500x preveč energije.
imho

Q
O računalnikih se jim pred 100 leti ni še niti sanjalo, pred 20 leti pa niti slučajno nismo mogli verjeti, da bo njihov takt preko 100MHz.
Q
ni prov da govoriš o rečeh o katerih ne VEŠ.
v letnicah sicer nisem nevem kakšen car, vem pa da je pred okrog 100+ leti en model naredu mehanski računski stroj - tak z zobnički in to. pa tudi 20 let nazaj ko je bil narejen ibm PC je zihr že obtajal un izrek, da se število ... kaj so že ... tranzistorjev na silicijevi ploščici vsako leto podvoji in zaradi tega je bilo že takrat jasno da bomo bp povečevali procesorsko moč (hitrost - merjeno v MHz) tja do 2000+ MHz, kasneje bo pri tej tehnologiji nastal problem, saj bo električni signal postal pročasen. torej se je ljudem ki jasno vidijo to takrat zihr že sanjalo, zihr so že sanjali o takem stroju, zihr je en reku: pizda čez 20 let k bom meu takta 100x več bo pa vse bolj izi.

Q
Ali pri sebi ne čutiš tega mehanizma, ko te prešine neka ideja, ki je očitno neuresničljiva ali bedasta.
Q
to je intuicija

Q
Saj res, kako pa vi ki verujete, rečete temu fenomenu pojavljanja božjih odposlancev.
Q
pač božji odposlanci smo večina nas ki je danes tukaj in zdaj. imamo namreč težko nalogo. če še ne veš. izbrali pa smo si jo sami. novodobnih marij pa ne premljam. sm zadnjič slišu da bo ena v bližini ljubljane rodila jezusa, pol si je pa premisnla al kaj že. tko da ... ne vem ... to ni zanimivo zame. zame je zanimivo tisto kar vem, tisto je edino relevantno, to kar vem. tisto kar mi nekdo pove, sm pač slišu, dokler pa se to ne poklapa z mojo resnico to pač ni del moje resnice. do takrat tak podatek čaka na nove informacije, ki ga bodisi podkrepijo ali ovržejo. čeprov je ponavadi tko da ovrže se nič, ker je vse del skupne resnice, je samo drugačna interpretacija.

Q
Kar se pa tiče fanatikov, kako veš, da ti in vsi vi (ali pa le nekateri) tukaj niste verski fanatike.
Q
ker nikogar v nič ne silimo, ker ne delujemo proti osnovnemu načelu vesolja: ne posegaj v svobodno izbiro kogarkoli.
lahko mu daješ dodaten izbire, ne ga pa siliti v to dodatno izbiro; tko jest delam, vsaj trudim se - k sizif Smiley .

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: INTUICIJA
Reply #64 - 14.01.2002 at 07:48:18
 
Kolk vsega Smiley
Kar se tiče fanatizma je zame recimo fanatično če trdiš, da je vse že bilo in da s tem ko so naredili tranzistor in kasneje čip niso naredili nič novega. Za tovrstnega fanatika bi bilo novo le to, če bi nekdo dosegel, da bi jabolka padala v nebo.

Kar se pa tiče 2GHz procesorjev sem pa iz stroke in ko smo uporabljali 4 MHz mlinčke se nam je zdelo 100M ful težko dosegljiva reč, zato lahko govorim v množini.

Torej je nova Marija iz okolice Lj. delovala po intuiciji?
Se je intuicija zmotila?
Je intuicija prava intuicija le če se ne zmoti?
Je intuicija prava le če je naša, če je talibanska je pa fundamentalizem.
Kako veš, da se intuicija ni zmotila?
Če si prepričan, da je nezmotljiva, se sploh ne more zmotiti!!
Ali ni vse to znak fanatizma. Zame že. Za fanatizem ni treba biti fizično nasilen do drugih!
Na svetu je verjetno na tisoče ver oz. sekt in vse so plod intuicije. Po vaše so verjetno vse, ki niso fizično nasilne prave, pa čeprav se med sabo izključujejo.
Kaj pa psihično nasilje nad svojimi verniki??

Ma dost bo, itak smo kilometre daleč in se bolj slabo slišimo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #65 - 14.01.2002 at 11:43:39
 
Oldi, ti si car.

In mislim, da se čisto dobro slišimo, samo se še nismo zmenli, kake telefone uporabljamo. Slišimo pa se. Vztrajaj, jest te spodbujam - seveda tako kot tudi sebe.

Si postavu tolk novih vprašanj in to dobrih (odgovorim čim prej).

lp
MIKE
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: INTUICIJA
Reply #66 - 14.01.2002 at 14:13:58
 
Meni se zdi ful dobro da je Oldi tu in z nami deli svoja mnenja. Najbrz se mu zdi, da smo z drugega planeta, al pa vsi po vrsti caknjeni, ampak prisel je med nas in (se) ni dvignil rok, in iz njegovega videnja stvari se lahko tudi mi kaj naucimo.
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: INTUICIJA
Reply #67 - 14.01.2002 at 17:59:29
 
tud men je fajn da si z nami Oldi Wink

Se je intuicija zmotila?
intuicija se nikoli ne zmoti, ima vedno prov, je samo tko da jo redko upoštevamo.
Kako veš, da se intuicija ni zmotila?  
ker se nikoli ne zmoti.
včasih se ti zdi da tole kar si se odloču narest ker si intuiciji verjel, da to je pa čist pretežko, pa ni. tko se zdi samo predatorju in te hoče prepričat da to ni to.
Če si prepričan, da je nezmotljiva, se sploh ne more zmotiti!!
NE MORE SE ZMOTITI. taka je njena narava.
pa sej ni nič fanatičnega v tem da slediš intuiciji.
se ti je kdaj zgodilo da si hotu zavit v križišču v drugo smer, čeprav greš ponavadi v prvo smer?
uno k ti je reklo da pejd tja, čeprov ne obstaja nobena razumska podlaga, da bi šu tja, to je intuicija.

Q
Na svetu je verjetno na tisoče ver oz. sekt in vse so plod intuicije.
Q
tega pa moj um ne razume.

vse je pravo, nič ni ne-pravo.
tisto kar je ne-pravo je za sprejet.

kako lahko rečeš da smo kilometre daleč, če smo pa že čist blizu.
res pa zgleda da bomo rabl en vmesnik, med razumom in intuicijo.

intuicijo bi itak morale deklice razlagat, k so bolj intuitivne in to.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #68 - 14.01.2002 at 21:59:37
 
Kar se tiče fanatizma je zame recimo fanatično če trdiš, da je vse že bilo in da s tem ko so naredili tranzistor in kasneje čip niso naredili nič novega. Za tovrstnega fanatika bi bilo novo le to, če bi nekdo dosegel, da bi jabolka padala v nebo.
Grin Grin. Zanimiv primer.
To tvoje razmišljanje je zelo površinsko.Ce razmišljaš na takem nivoju,potem je res,da tranzistorji ne rasejo na drevesih Grin.
Ampak,ce poznaš delovanje tranzistorja in na primer delovanje možganov,boš spoznal ,da obstajajo podobni principi delovanja.
Tudi idejo za avione,smo dobili pri opazovanju ptic.Skratka vse ze nekje obstaja.samo poglobiti se je treba in razumeti fizikalne zakone.Potem pa lahko tudi ti nekaj "ustvariš",kar bo na prvi pogled cudež v resnici pa bo le kopija necesa,kar že obstaja v neki drugi obliki.
Ce bi clovek lahko ustvaril nekaj novega,potem bi v tem vesolju povzrocil kaos.
Quote:
Če si prepričan, da je nezmotljiva, se sploh ne more zmotiti!!
Ali ni vse to znak fanatizma. Zame že.

Vidim,da še vedno ne razumeš kaj je intuicija.
Zakaj se intuicija ne more zmotiti ?
Intuicija ni moja in ne tvoja.Intuicija nic ne predvideva,ampak enostavno JE.Intuicija ne razmišlja,ampak samo JE.
Primer z ljubeznijo :
Sta mož in žena,ki se imata rada.Med njima obstaja energija ali ljubezen.Ljubezen pride oz se pojavi,ko je clovek odprt za ljubezen in ustvari primerne pogoje.
Ali lahko kdaj reces,da se ljubezen ZMOTI ?
Prav tako je z intuicijo.Ce si odprt,boš slišal intuicijo in bo takšna,kakršna pac je.
Zmoti pa se lahko samo clovek.Ali zato,ker ni dobro prisluhnil,ali zato,ker ni hotel prisluhniti.
Quote:
Na svetu je verjetno na tisoče ver oz. sekt in vse so plod intuicije. Po vaše so verjetno vse, ki niso fizično nasilne prave, pa čeprav se med sabo izključujejo.

Vera in intuicija sta dva razlicna pojma.
Vera izhaja iz uma.Vera je kot neka želja ali potreba današnjega cloveka.Vem,da so nekatere religije nasilne,ampak to ni plod intuicije,ampak plod sebičnega egota.Clovek postane nasilen predvsem zaradi strahu.Torej takrat,ko se njegov ego bori za svoj obstoj.To pa nima popolnoma nobene veze z intuicijo.
Ali je lahko ljubezen do nekoga nasilna ?
Treba je lociti med tistim,kar je naša želja in kar ni naša želja.
SE mi pa zdi nesmiselno,da zaradi nasilja kriviš intuicijo.
To je ravno tako,kot,da bi za nasilje med partnerjema,krivil ljubezen.
Quote:
Kaj pa psihično nasilje nad svojimi verniki??

S tem nima nobene veze intuicija,ampak cloveški pohlepni ego.
Oldi,jaz te razumem.Vem,da so nekatere religije,ki se izgovarjajo,da delajo v imenu boga,ali kajjazvemkogaže,vse,kar je povezano z bogom in duhovnostjo spravili na slab glas.Misliš si,da,ce boš verjel v neke duhovne stvari,boš postal suženj in izgubil oblast nad svojim življenjem.
Ampak ta strah,ki je v tebi,je samo posledica tvojega jaza,ki se boji necesa novega,nepoznanega,skratka bojiš se,da ne boš vec to,kar si.
Ampak s tem,ko odpreš oci,ko se odpreš necemu novemu in pogledaš cez zid,ne boš nicesar izgubil,ampak lahko samo dobiš.Odpre se ti nov svet.Svet,ki je veliko lepši,kot ga sedaj vidiš.
In ker mi cutimo v sebi,da obstaja lepši svet,tudi delamo na tem,da bi bila ta realnost lepša.
V meni ni nobenega strahu,da bi me nekdo izkorišceval.Saj samo clovek lahko izkorišca,intuicija ne more.
Quote:
Ma dost bo, itak smo kilometre daleč in se bolj slabo slišimo.

To je še en znak površinskega razmišljanja.Al irazmišljanja z levo polovico možganov.
Ampak v duhovnem smislu smo,kot eno bitje.
Verjetno si že slišal za primer,da je katera mamica cutila,da je z njenim otrokom nekaj narobe,pa ceprav sta bila kilometre narazen.
Torej vse je odvisno od tega,na kakšnem nivoju razmišljaš.
Ostaja vec nivojev resnice ali svetov.
Materialni ali fizicni svet je najnizja stopnja.
Quote:
No, jaz mam nasproten občutek glede tega, da je Oldi deluje car. Saj me noben ni vprašal, pa vseeno je moje mnenje, Oldi, da trdovratno vztrajaš pri svojem - kot bi rekel Mike v starih dobrih časih: slaboumno vztraja pri svojem egu. To se mi ne zdi o.k., ker deluje, kot da hočeš izsilit nekaj, kar je dejansko nemogoče, če se ne boš malce predal in dopustil vsaj en majhen vhod mističnemu.  Z razumom kot takšnim se enostavno ne da dojet - karkoli že želiš razumet!


Lepo povedano in zelo resnicno.

Oldi !
Tudi jaz mislim,da je nekaj v tebi,kar te sili k razumevanju necesa novega.Mogoce se še tega zdaj ne zavedaš,ampak samo slucajno sigurno nisi prišel na te forume.
Zdi se mi,kot ,da "tipaš",ali smo vredni zaupanja ali ne.Ali je dobro,da se spuscaš v neke nove stvari ali ne.
Ljudje nismo le fizicna bitja,ampak veliko vec.Pri tebi je prišel cas,ko bo potrebno narediti nov korak.Vsi smo temu podvrženi.Takšno je pac življenje.
Lahko reces,da to ni res,ampak vse ima nek razlog in ta razlog je v tebi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #69 - 14.01.2002 at 23:00:10
 
Spljoh ne vem kaj bi lahko še dodal kle glede intuicije... morda eno vprašanje za Oldija in vsem ostalim, ki še niste tega ozavestili... Česa se bojiš...?

Imaš tono literature... imaš radovednost... zakaj ne bi sam tega raziskal in na podlagi svojih dokazov ovrgel ali sprejel tezo o intuiciji... čisto logično, postopno in verodostojno... Ali si upaš? Kaj lahko izgubiš?

Oldi po mojem samo z mislimi brez meditacije na to temo nimaš šans...Zaenkrat maš nezadostno iz intuicije...jest pa mam komi dvojko - zaenkrat... ravno dovolj da ti povem kako priti do dvojke...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Magla
adm

Offline

domišlija je pomembnejša
od znanja-Albert Einsten

Posts: 788
SLO
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #70 - 14.01.2002 at 23:01:25
 
noben od naju pa ne ve, kako do intuicije sploh pride...samo kako se jo lahko uporablja...
Back to top
 

nikoli ne smemo prenehati postavljati vprašanj-radovednost ima lasten razlog za svoj obstoj- začutimo lahko le globoko spoštovanje do skrivnosti večnosti-nikdar ne izgubite svete radovednosti-Einsten
 
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: INTUICIJA
Reply #71 - 15.01.2002 at 08:23:37
 
Možgani in tranzistorji. Daj no, tranzistorji so fizikalno nekaj povsem neprimerljivega z naravo, seveda pa delujejo po zakonih narave. Tisto, kar sem hotel z jabolkom povedati je pa dejstvo, da zate človek le uporablja zakone in zato nikoli ne naredi nič novega. Ergo, novo bi bilo nov gravitacijski zakon, po katerem bi jabolka letela v nebo, hruške in ostalo sadje pa še vedno navzdol. Skratka fundamentalizem težko primerljiv tudi s Talibani; oni imajo za izvor vsaj v, tudi pri nas od nekaterih priznanem, svetem pismu.

Vsi ste se izognili napačne intuicije naše novodobne Marije. Ne mi rečt, da je imela kak poslovno finančni interes. Če bi ga imela, ne bi kar takoj "rojevala" odrešenika, temveč finančno izkoristila svoje baje zdravilne sposobnosti.

Kar se pa tiče meditacije sem pa stvari probal, pa se ni zgodilo nič. Bil sem na dveh tovrstnih tečajih, pri treh skupinah, pa nič. Razlaga je, da ima moj razumni del premočno kontrolo nad izmišlijskim in mi tega ne dovoli.

Sicer pa je po moje itak tko, da če imaš predispozicije da veruješ, boš pač veroval v vse sorte izmišljotine, ki jih tvoj razum še dovoli. Moja meja je zelo visoko in verjamem recimo v neke oblike telepatije, saj so jo Rusi menda izmerili celo med zajkljo in njenimi zajčki.

Dokaz, da mnogi v vsem tem kar obravnavamo pretiravate, so znanstvene raziskave delovanja možgan recimo ob zaljubljanju. Gre za kemijo in vzgibe iz nerazumnega dela možgan, kar z neko nezmotljivo intuicijo nima prav nobene zveze. Zakaj recimo hčerke pijancev najraje poročijo pijanca. Verjetno boste privlekli na dan kako karmo, samo psihologi in ostala kompanija so te mehanizme lepo razložili in ženske, ki so to "skopčale" so se za vedno poslovile od pijancev.

Kar se pa tiče religij pa nisem mislil na tiste ustanovitelje, ki to delajo iz preračunljivosti. Mislim na vernike, ki imajo vsi po vrsti intuitivni občutek, da verujejo v edinega pravega Boga, pa čeprav se med sabo vojskujejo in so vere izključujoče in torej ne more iti za vero v isto stvar. Razen seveda v psihološkem pomenu vere v presežek razumnega, ki pa je v doberšnji meri stvar fantazm.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: INTUICIJA
Reply #72 - 15.01.2002 at 08:43:40
 
Oldi, jest še vedno trdim, da si ti poseben modelček in sem iskreno vesel, da deliš svoje trenutke z nami. Kot sem ti že povedal, ti bom odgovoril, zaenkrat pa za odgovor tebi potrebujem več časa.

lp MIKE
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Oldi
Guest




Re: INTUICIJA
Reply #73 - 15.01.2002 at 11:03:03
 
Poseben v toliko, da se kot eden izmed večine, ki ne pripada New age vernikom ukvarjam z vami Wink
Sicer sem marsikaj v tej smeri probal, vendar ko vidiš, da ti v mistični obliki"prodajajo" stvari, ki jih obvladaš na razumski osnovi, in ko preostanek ne moreš sprejeti, sem se umaknil iz tega iskanja. Zame mistika očitno ni; sem pač eden mnogih, s premočno kontrolo izmišljijskega predela podstrešje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: INTUICIJA
Reply #74 - 15.01.2002 at 12:13:31
 
Tudi jaz sem vesel, da si tukaj med nami, čeravno ne ravno enako misleč. Daj ti meni "dušica draga" nekaj povej. Smiley Golobi recimo imajo izredno majhne možgane. Imajo pa bržkone visoko stopnjo intuicije, saj v nasprotnem nebi mogli raznašati pošte na daljave za katere mi ljudje potrebujemo ne vem kakšne kompase, zemlejvide, označbe s koridorji in seveda računalnike, brez katerih bi padli za 100 let v preteklost.

Podobno je pri delfinih, le da oni slišijo pisk svoje jate več kilometrov daleč. Dokler se  tej razdalji približajo, pač uporabljajo intuicijo.
In seveda še vrsta drugih živali, ki pred naravnimi ali drugimi nesrečami naravnost podivja.
A vendarle Oldi, lahko uporabiš tudi intuicijo, saj možgani so  najmanj raziskan del telesa in zato te prosim na znanstvene razlage  se ne zanašaj.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9