Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 
(Read 41519 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Brez Bogecov
Reply #75 - 26.09.2002 at 20:22:43
 
lumpy wrote on 26.09.2002 at 07:28:01:
Se opravičujem, a nekaj moram vprašat, čeprav je izven teme.

Andres, a ti misliš, da si ženske ne upamo?
A misliš, da zvijemo rep med noge pred vsakim problemom in izzivom? ???

No verjetno ne, a tako mi je zvenelo.

Akobané

lumpy

P.s.  taki neregistrirani provokatorski uporabniki -sarnson- so pač povsod in jih je res najbolje ignorirat.



Tole pa ni ravno semle v ta topic pasalo Lumpy.  Ne moremo se umikat od teme. A vseeno. Ženske seveda nimate jajc ampak tak izrek paše tudi vam.  Če jih imate je pa stvar posameznic. Ene imate še prevelika.
Zdej pa dost nalaganja o temu, pa pejte se pogovarjat o bogecu.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #76 - 26.09.2002 at 21:17:53
 
Quote:
Kaj pa je to zdaj? A nisi ti tisti registrirani Samson??
 http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=;action=viewprofile;usern ame=Samson
Saj ti lepo pise, da si naredil register 21.8. in imas 106 postov. Pa kdo je sedaj cerkeveni Samson?  Registrirani al ti, ki pises kot gost?  Neka zmeda je ratala ja.  

Andres


Andres, saj vidiš, da je ta neregistrirani Samson provokator. Pravi Samson je registriran. Čeprav se tudi s pravim Samsonom ne strinjam v vsem, je vsaj človek z jajci, ki je lepo registriran. Tale neregistrirani pa tako vidiš, da samo nekaj sere.

Gape, kaj pa seratorjev IP?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Brez Bogecov
Reply #77 - 26.09.2002 at 21:28:58
 
siol
lahko ga prijaviš na abuse@siol.net

Samson.
Guest
 Re: Brez Bogecov
« Reply #66 on: Today 26.9.2002 at 12:57pm
-------------------
Ne vem, komunistov preprosto ne trpim......  
 213.250.23.219

če se ti da jebat s tem, sej pravm, sm ga že prjavu enkrat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #78 - 26.09.2002 at 21:40:05
 
Gape, torej ni nihče od naših? Saj se mi jebe zanj, samo ponavadi takšni mangupi prenehajo, ko vidiji svoj IP in E-mail. Uživaj.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Brez Bogecov
Reply #79 - 26.09.2002 at 21:43:40
 
če je gost, ne vem emaila, ve ga ponudnik internetnih storitev, na osnovi ip-ja in (točnega) časa, v tem primeru ga siol opozori, kasneje ga izključi (če)
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
SeK
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 28

Re: Brez Bogecov
Reply #80 - 26.09.2002 at 22:10:57
 
Res mi ni jasno kako lahko nastane takšna zmeda glede imen. Res je podlo, da nekdo na tako otročji in esramen način zlorablja imena drugih. Pa to niti ni prvič.

Ja Gape, od tebe kot administratorja bi verjetno lahko pričakovali, da boš dobil takšno programsko opremo,
kjer ne bo prihajalo do takšnih anomalij.  

Drugače bom še sam začel verjeti, da je to forum, kjer gojijo proticerkvena pisanja, ter hočijo uničiti vse, ki so znotraj Cerkve.

Samson, ne se pustiti sprovocirati!

Quote:
Daj, zdaj pa že pretiravaš, Samson.. Jezus Kristus ni Bog, ampak je Božji sin. S ponovnim vstajenjem je dokazal Božje lastnosti, če se lahko malomarno izrazim, in vsak izmed nas je Božji otrok, ki lahko doseže Kristusovo milost.


Joj Little Star, si pa res ena mala zvezda. Sam ni čudno da imajo ljudje toliko predsodkov o veri, ko pa je njihovo znanje podpovprečno.

Božji sin je res, pa ne samo to. Je tudi Bog, in to Troedini. Si misliš to skrivnost, ki jo mi ki živimo v štirih dimenzijah sploh ne moremo predstavljati. Bog ki je vse ustvaril, Sin, ki nas je prišel obiskati in biva v tabernakljih sveta, ter Duh, ki veje skozi naše misli in naše želje. A ni to čudovito - Troedini Bog, ki je tako daleč, a obenem tako blizu.    

Pa bodo spet dejali, da govorim neumnosti. In kaj uči fizika? Da obstaja več dimenzij (11?). In mi vidimo samo štiri, zato pa vidimo to skrivnost tako omejeno. Kot bi planšarjem govoril o oceanu, pa bi te imeli za bebavega. In nebi vedeli kaj je to sol, morski zrak, jadranje, plavanje, morske ribe, korali.



Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Brez Bogecov
Reply #81 - 26.09.2002 at 22:22:36
 
SeK wrote on 26.09.2002 at 22:10:57:
Ja Gape, od tebe kot administratorja bi verjetno lahko pričakovali, da boš dobil takšno programsko opremo, kjer ne bo prihajalo do takšnih anomalij.  

lahko bi izključu iz debate vse goste, pa se mi zdi brez veze, tud ti si bil kar nekaj časa prej gost ... to je odprt forum ... še vedno ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
SeK
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 28

Re: Brez Bogecov
Reply #82 - 26.09.2002 at 22:40:47
 
Gape, nisem mislil tako kot si me razumel. Anomalija se mi zdi, da sta lahko dva registrirana (ali pa eden registriran, drugi pa kot enonimnež) z istim imenom. Vsaj tako sem razumel ta problem. Ali pa se motim? In to je samo stvar tega programa, oziroma izboljšav
v naslednji verziji programske opreme.

Sem ti pa hvaležen, da sem se lahko oglašal tudi brez prijave.

Pozdrav SeK!
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Brez Bogecov
Reply #83 - 27.09.2002 at 07:07:39
 
Andres wrote on 26.09.2002 at 20:22:43:
Tole pa ni ravno semle v ta topic pasalo Lumpy.  Ne moremo se umikat od teme. A vseeno. Ženske seveda nimate jajc ampak tak izrek paše tudi vam.  Če jih imate je pa stvar posameznic. Ene imate še prevelika.
Zdej pa dost nalaganja o temu, pa pejte se pogovarjat o bogecu.

Andres



Kot vi ukažete, o šef.  Grin

Akobané

Lumpy
Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #84 - 27.09.2002 at 12:18:08
 
Andres wrote on 26.09.2002 at 20:22:43:
Tole pa ni ravno semle v ta topic pasalo Lumpy.  Ne moremo se umikat od teme. A vseeno. Ženske seveda nimate jajc ampak tak izrek paše tudi vam.  Če jih imate je pa stvar posameznic. Ene imate še prevelika.
Zdej pa dost nalaganja o temu, pa pejte se pogovarjat o bogecu.
Andres

Andres vsaj v nekaterih vprašanjih je odgovor preprost, a ne! Če moški ni she-male, mu ni treba repa med noge stisnit, ko gre za težji problem. In obratno velja tudi za ženske, da stiskamo rep med noge kar naprej, ker nimamo jajc, nam pa zato ni treba reševat takih vprašanj. Pa so to le izjemoma naši problemi.

Eni in drugi pa majo lahko tud prevelika jajca, al glavkom, al prirojeno jalovost al so kako drugače bolni al karkoli bi to že pomenilo. Tudi to obstaja. Se mi zdi, če bi imela prevelika jajca, bi jih takoj na mizo vrgla, pa še rajš bi vidla, če bi kdo tako surovo delo zame naredu. Pa sej ne zato, ker mi drugi spol (ne tisti od Simone Bouveaour?- Sartrova) ne bi bil blizu.
Upam tudi, da je tako res.

Ko ste začel tole debatirat, sem se jaz vpisala sem gor; takrat so bili vsi tisti križi simpatični in bolj bogi in upam, da taki smejo ostat. Drugač pa - pomaranča jih gleda!

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Brez Bogecov
Reply #85 - 27.09.2002 at 12:51:28
 
Andres wrote on 26.09.2002 at 20:22:43:
Tole pa ni ravno semle v ta topic pasalo Lumpy.  Ne moremo se umikat od teme.

Zdej pa dost nalaganja o temu, pa pejte se pogovarjat o bogecu.
Andres


Khm. (Z)Moremo se umakniti od teme... moramo se pa ne, le v izjemnih primerih, ko kar kdo to določi... ???

Pa menda ni dan privilegij tistim z t.i. "testitisi"?

Off topic debat tu in kje drugje je vsakodnevnih, na srečo vsakodnevnih opozarjanj, pa ni.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #86 - 27.09.2002 at 13:26:13
 
Amstel wrote on 27.09.2002 at 12:51:28:
Khm. (Z)Moremo se umakniti od teme... moramo se pa ne, le v izjemnih primerih, ko kar kdo to določi... ???

Grin
Amstel, mogoče se umikamo od naslovne teme - pa pomoje Andres ni tega mislil zares -  ker se pa v vsakem primeru zaradi teme, splošne nerazločnosti skratka, bi pa jest vseeno rajš ob sebi imela enga takega z jajci kot pa brez.. Grin Grin Grin
Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Brez Bogecov
Reply #87 - 27.09.2002 at 14:28:27
 
Amstel wrote on 27.09.2002 at 12:51:28:
Khm. (Z)Moremo se umakniti od teme... moramo se pa ne, le v izjemnih primerih, ko kar kdo to določi... ???

Pa menda ni dan privilegij tistim z t.i. "testitisi"?

Off topic debat tu in kje drugje je vsakodnevnih, na srečo vsakodnevnih opozarjanj, pa ni.


A ti spet Kalasnikov pucas al kaj Amstel?? V tem topicu te sploh ni blo videt dokler nisem jaz enga posta napisal.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #88 - 27.09.2002 at 15:08:29
 
Amstel wrote on 27.09.2002 at 12:51:28:
Off topic debat tu in kje drugje je vsakodnevnih, na srečo vsakodnevnih opozarjanj, pa ni.


Ne vem Andres, ampak tule prav gotovo ni imela kakšne take bojevitosti v nameri.
Pa kje drugje tudi ne, pomoje.

Karmen

pa sori Amstel, da uporabljam glih tvoj citat
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Brez Bogecov
Reply #89 - 27.09.2002 at 15:16:34
 
SeK wrote on 26.09.2002 at 22:40:47:
Gape, nisem mislil tako kot si me razumel. Anomalija se mi zdi, da sta lahko dva registrirana (ali pa eden registriran, drugi pa kot enonimnež) z istim imenom. Vsaj tako sem razumel ta problem. Ali pa se motim?

mislim da se dejansko motiš, saj dejansko program ne dopušča gostu uporabljati nick nekoga ki je registriran, vsaj če sta username in nick enaka.
zato tud provokator uporablja nicke kot so
sarnson
in samson.
zato sm tud samsonu že takoj ko je ta problem nastal predlagal da naj vsaj vtoliko onemogoči provokatorja, da se registrira. to je naredu in zdej je jasno kdo JE samson in kdo NI samson .

in dejansko se jasno vidi kaj piše samson in kaj provokator. zato se strinjam s titudom, da je samson v bistvu rabu nek razlog za 'časten' odhod od tukaj.
sej veš ... lahko pa da se tudi motim.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7