Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 
(Read 41386 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Brez Bogecov
Reply #60 - 26.09.2002 at 00:08:42
 
Provokatorje imaš na vsakem forumu Samson. Pa ne le enega, več jih je.  Dajte jih na srečanje povabit. A majo jajca?  Mihec kot vem jih ni imel. Verjetno je she-male.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #61 - 26.09.2002 at 00:48:08
 
Ja, Andres, saj original je female, ta fe je pa malo ali pa še fuj in few, kakor že vzameš.
Za tele opazke gre en topel pozdrav predvsem Bardotu pa Oldiju, pa še komu, ker brez vaju - si ne predstavljam, bi bilo tle mnogo več sivine in manj dežja...Cheesy

Samson, Sarnson ni isto kot Samson, kot tudi r in n skupaj nista m 7 ni enako 4, pa tudi surovina ni vedno surovina, a ne.  Smiley

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: Brez Bogecov
Reply #62 - 26.09.2002 at 07:28:01
 
Se opravičujem, a nekaj moram vprašat, čeprav je izven teme.

Andres, a ti misliš, da si ženske ne upamo?
A misliš, da zvijemo rep med noge pred vsakim problemom in izzivom? ???

No verjetno ne, a tako mi je zvenelo.

Akobané

lumpy

P.s.  taki neregistrirani provokatorski uporabniki -sarnson- so pač povsod in jih je res najbolje ignorirat.

Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Samson.
Guest




Re: Brez Bogecov
Reply #63 - 26.09.2002 at 10:58:33
 
Imaš prav, pa ignorirajmo takšne bedake, katerih zlonamernost vemo da tiči v njihovi komunistični indoktrinaciji...
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #64 - 26.09.2002 at 12:34:35
 
Quote:
Imaš prav, pa ignorirajmo takšne bedake, katerih zlonamernost vemo da tiči v njihovi komunistični indoktrinaciji...


Al majo pa vražička v riti, unga, katoliško indoktriniranega. Taki so najbolj vražji, ker najarš po 'svojih' s svojimi repom mahajo. Dej enmu hudičku en prostor omogoč, da se bo na svetlo pokzal, se bo koj prot svojmu gostitelju obrnu. To sem skoz ene ljudske običaje na vasi tud sam imel priliko opazovat. So se hudič pa parkeljni tko v kostume pa za saje zakomufliral, da so celo vas orenh teroriziral. Se otroc za miklavža njih bojijo bolj kot miklvža veselijo, ga je hudič čist zasenču, čeprav mu je  prisotnost blahotno toleriral. Podobno je s pustom, kjer se čez leto pobožnim fantom čist odtrga, se v norčevanju iz  patrov pa farjev najbolj avtententično izižvijo, pa ziher niso komunistično indoktriniran, kvečjemu predkršansko/pogansko, kar cerku sveda tolerira, ker jih tovrstno provokatorstvo ne ogroža.

Dejmo prvokatorje zato vsaj zato ignorirat, ker svojo pozornost zbujajo na napčnem mestu, ne pa zato, ker prihajajo kao iz nasprotnega tabora. Samson, ne sodi z argumentom moči/nemoči samsona, ampak z argumentom  modrosti salomona...      
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #65 - 26.09.2002 at 12:56:43
 
Klinc, sem šle zdej pikco na konc samsona opazu pa to, da ni postov odspod. Pa naj bo prejšnji moj post namenjen samsonu. - provokatorju in seveda ne ta pravmu samsonu. Da bo kot provokator morda  ozvestu, da si kaj  lahko predstavljamo  tud v vlogi hudička, ki se iz svojga gospodrja norca dela ne pa kot enga provokatorja iz komunistično/antiskritovskega  tabora.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson.
Guest




Re: Brez Bogecov
Reply #66 - 26.09.2002 at 12:57:17
 
Ne vem, komunistov preprosto ne trpim......
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #67 - 26.09.2002 at 13:13:10
 
Katermu gospodarju pol služiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson.
Guest




Re: Brez Bogecov
Reply #68 - 26.09.2002 at 13:33:56
 
Služim samo enemu in edinemu vsemogočnemu bogu. To je naš Jezus Kristus, ki je od mrtvih vstal, tega bi se vsak normalen Slovenec moral zavedati. Ne razumite me napačno, ne trdim da tisti, ki ne verjamejo v boga nimajo možnosti odrešitve! Seveda jo imajo, mi smo odprti za vse!!!!

Bega me zmeda na tem Svetu pogovorov. Odkar sem začel sodelovati, jih je že kar nekaj prevzelo moje ime, vidim da se je en brat, ki je v rahli zmoti in potrebuje pogovor s svojim patronom tu celo registriral z mojim nick-om. Ne vem kako lahko to tolerirate!! Če bi ta portal imel resničen namen vzpodbujati ljudi v konstruktivnem pogovoru, bi morali takšne ljudi prijaviti ustreznim organom. No, takšno je samo moje mnenje, s katerim pa mislim da bi se večina strinjala.
Komunistov na internetu ne potrebujemo, to je zagotovo. Dovolj krivice so nam naredili že v resničnem življenju.

Grin BOG NAJ VAS VARUJE NA VEKE VEKOV! AMEN!  Grin

Samson.
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Brez Bogecov
Reply #69 - 26.09.2002 at 13:49:24
 
Samson pa pika, tisi velik pa mogočen kot blaupunkt pa pika pa rutar pa pika pa PBS pa pika pa kar je še takih originalov s piko, ki z  poudarjo, da jim ni mogoče nč več dodat. Bod pa ostan originalen, temu tud jest nimam več drugega kor piko dodat. Pa še eno . .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Brez Bogecov
Reply #70 - 26.09.2002 at 14:22:12
 
Quote:
Odkar sem začel sodelovati, jih je že kar nekaj prevzelo moje ime, vidim da se je en brat, ki je v rahli zmoti in potrebuje pogovor s svojim patronom tu celo registriral z mojim nick-om.



Kaj pa je to zdaj? A nisi ti tisti registrirani Samson??
 http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=;action=viewprofile;username=Sams...
Saj ti lepo pise, da si naredil register 21.8. in imas 106 postov. Pa kdo je sedaj cerkeveni Samson?  Registrirani al ti, ki pises kot gost?  Neka zmeda je ratala ja.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson.
Guest




Re: Brez Bogecov
Reply #71 - 26.09.2002 at 14:54:44
 
Andres, pa pustimo sedaj te zdrahe in se povrnimo k originalni temi tega pogovora. Ne vem kako lahko še danes obstajajo ljudje, ki ne verjamejo v Boga? Saj se vendar v šoli vsi učijo o obstoju Jezusa Kristusa in njegovi zgodovinski pomembnosti. Ne vem ali je to zaradi njihovege razdiralne nagnjenosti k angelu uničenja, ali jim je prejšnji režim res toliko spral možgane, da ne vidijo več očitnih dejstev.
Lepo vas prosim! Vsi verjamejo v Boga, tudi Islamisti in Budisti!! Niso pa še prišli do spoznanja, da je bogu ime Jezus Kristus, to pa je le majhen korak.

Vsi vidimo, kako svet postaja ena sama vas, in do sleherne hiše lahko prodre Božja beseda, če so le notri ušesa, pripravljena prisluhniti. Sedaj ko bo mednarodna koalicija proti terorizmu in vsem drugim oblikam zla opravila s krivicami na svetu, se bomo lahko vsi združili v eni veri. Tega trenutka se že srčno veselim.

BOG JE EN ZA VSE IN VSE VAS IMA RAD!!!!!!!!!!!!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #72 - 26.09.2002 at 15:24:37
 
Daj, zdaj pa že pretiravaš, Samson.. Jezus Kristus ni Bog, ampak je Božji sin. S ponovnim vstajenjem je dokazal Božje lastnosti, če se lahko malomarno izrazim, in vsak izmed nas je Božji otrok, ki lahko doseže Kristusovo milost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Brez Bogecov
Reply #73 - 26.09.2002 at 17:05:03
 
Kristusova usoda je bla pa vse prej kot milostna, pa tud brat se jo da na en tak način, tko da..vem tolk, da zlo pametna tukej ne bi bla rada kar tko.

Lumpa, kaj se zdej ti žreš, če Andres ne mara moških, ki so na en način poženščeni? - to pa res ni teb podobno. Se zelo strinjam, ko praviš o takih gostih, pa še res je, da človek tega včasih enostavno ni sposoben.

Samson. !
A da zdaj obstaja tud enotnost že glede teroristov? Take totalitarije pa že dolg ne.. Sam ne vem, kako nas bo ta tvoj umni bog res zaščitil pred njimi; najbolj verjetno še tko, da nas bo vsakega posebej pa še vse skup razgnal z njim vred!

Anuk Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Brez Bogecov
Reply #74 - 26.09.2002 at 17:57:04
 
Quote:
Bega me zmeda na tem Svetu pogovorov. Odkar sem začel sodelovati, jih je že kar nekaj prevzelo moje ime, vidim da se je en brat, ki je v rahli zmoti in potrebuje pogovor s svojim patronom tu celo registriral z mojim nick-om. Ne vem kako lahko to tolerirate!! Če bi ta portal imel resničen namen vzpodbujati ljudi v konstruktivnem pogovoru, bi morali takšne ljudi prijaviti ustreznim organom.

jest sm tebe že prijavu ustreznim organom ... lahko te pač spet ... ampak to nekako ne pomaga ... sej veš, jest tebe ne morem spremenit, lahko samo sebe, isto velja tud za tebe ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7