Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 8065 times)
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
27.09.2002 at 00:39:42
 
GAPE, glede na to, da imaš program, ki omogoča isto ime celo v primeru, ko je nekdo pod natančno takšnim imenom že prijavljen, in glede na to, da si izposojate moj nick za načrtno diskreditacijo mojega nick imena, ugotavljam, da do nadaljnjega NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI. Tvoja dolžnost bi bila, da to preprečiš programsko. Da se to ne da, ni res. Poznam celo vrsto mladih fantov, ki to znajo zelo hitro in zelo dobro narediti. Seveda pa obstaja tudi možnost, da dovoljuje ta tvoj veličastni program nekaterim takšna pooblastila, ker je to nadvse priročno za doseganje svojih mračnih ciljev na zelo cenen a zato še bolj gnusno nepošten način. V tem primeru to dela lahko samo kdo od tvojih najožjih sodelavcev. Ne rečem, da prihaja do tega s tvojo vednostjo, toda pritlehnikom ne gre zaupati, še najmanj tistim, ki so nam najbližje. Ti dobro veš, da se to v mojem primeru ponavlja. Odkar sem na forumu uradno prijavljen, imam Tebe za odgovornega za to početje. Zato prosim, da poskrbiš, da se takšne zlorabe programsko onemogočijo. Mogoče bo spet kdo ugotavljal, da sem paranoičen. Naj paranoik, ki bo to ugotovil, najprej sam sebe ozavesti, kot nekateri tako radi ponavljate na tem forumu, ne da bi prav vedeli, kaj vse ta beseda v polnem pomenu zares vsebuje.

TOREJ ME DO NADALJNEGA NI VEČ NA TEM FORUMU. KO BOŠ POPRAVIL PROGRAM ALI KO BOŠ NAREDIL RED V SVOJI EKIPI, MI LAHKO POŠLJEŠ MAIL. DO TEDAJ PA SREČNO, NOČEM VEČ GAZITI PO TEM VAŠEM GNOJIŠČU.

Vsem lep pozdrav, pa brez zamere. Nekatere vas imam vendarle v prav lepem spominu!

Samson, pa ne ponaredek
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #1 - 27.09.2002 at 06:59:00
 
A pike na koncu - Samson. - nisi videl? Jaz sem jo in marsikdo tudi. Zato ne napadaj in obtožuj brez zveze.


Akobané

lumpy

Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #2 - 27.09.2002 at 08:42:10
 
Samson, doslej sem te imel za bolj inteligentnega, pa vidim, da sem se najbrž motil.
Kot prvo, forum YABB ni gapetov program, ampak se ga lahko downloada s te strani:
http://www.yabbforum.com/
V programu, (napisan je v Perlu) se da marsikaj tudi nastaviti, vendar čisto vsega pa tudi ne.
Če se nekdo prijavi z drugačnim imenom, je to za sistem drugo uporabniško ime in torej sprejemljivo. Lahko preveriš, ampak mislim, da se na ta način lahko prijaviš na kateremkoli forumu z novim imenom, ki ima na koncu dodano piko. Za sistem so samson ali samson. ali sarnson različna imena.

Ko sem prebiral odgovore, sem to razločil in mi je bilo vedno jasno, kaj piše 'originalni' samson in kaj nekdo drug.

Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy.
Guest




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #3 - 27.09.2002 at 08:45:04
 
Lumpy, Bardo Thodol: "Imaš prav, pa ignorirajmo takšne bedake, katerih zlonamernost vemo da tiči v njihovi komunistični indoktrinaciji..."

Lumpy.
Bardo Thodol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo Thodol
Guest




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #4 - 27.09.2002 at 09:02:38
 
No evo, tudi tule zgoraj se je nekdo prijavil s spremenjenim imenom, ki ga tudi ni težko prepoznati kot takega.

Naj dodam še to, da bi lahko pod mojim psevdonimom pisal kdorkoli tudi brez pike na koncu, ker nisem registriran. V tem primeru je tudi težje ugotoviti ali sem to res napisal jaz ali kdo drug. Vendar se tudi zaradi tega ne mislim sekirati.

Mogoče se je pa ravno zaradi tega bolje registrirati 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #5 - 27.09.2002 at 09:03:37
 
Samson. Ne vidim vzroka za takšno razburjanje okoli tega, če se najde kakšen, ki pač uporablja isto ime. Če ima veselje, pa naj. Roll Eyes Zakaj tako osebno jemljete? Tu se ravno najbolj vidi ta vaša zagata, ker verjamete v pravičnost in krivičnost in ste se pripravljeni besedno raztrgat med seboj Roll Eyes za svoj prav. V vaših sestavkih bi lahko našla večsto protislovij, ki kažejo na to, kako malo globjega razumevanja imate in kako malo vere pravzaprav, če pa še globje grem - ne veste kdo ste. To še samo po sebi ne bi bilo nič narobe, če vas ne bi bilo tako strah izgubiti svojih prepričanj, da veste. Saj pa tvoje ime in tvoja pripadnosti nisi ti! A se ne da povedat normalno - halo, tu je pa en, ki se javlja pod istim imenom in forumovci - to pač nisem jaz? Saj si registriran in imaš svoj Username, pa imaš svoj mail, ki ga drug ne more uporabiti in navsezadnje imaš svoj razpoznaven stil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #6 - 27.09.2002 at 09:16:27
 
Samson!

Zdaj se bom oglasila tudi jaz. Vseskozi sem spremljala tele vaše debate, ki so na trenutke (vsaj po mojem mnenju) presegale vrednote, ki naj bi jih cenili, spoštovali in gojili ljudje. Enkrat sem tudi začutila močan vzgib v sebi in ga tudi zapisala. Več pa nisem imela niti želje niti potrebe sodelovati v takšne vrste debatah.

Ampak tale forum vsaj jaz doživljam kot odraz realnega življenja. Kjer imajo možnost vsi, da sodelujejo. Na takšen ali drugačen način. Sama cenim tiste debate, ki odsevajo spoštovanje človeka. Provokacije, žaljenje, poniževanje, diskreditiranje človeka, sodbe o ljudeh in podobne zadeve se mi ne zdijo vredne niti mojega časa niti moje energije. Enako kot v realnem življenju se tudi tu izogibam takšnih ljudi. Jih pač ne želim imeti ob sebi in svoj čas in svojo energijo raje namenjam ljudem, ki znajo ceniti in spoštovati in nenavsezadnje tudi sprejemati različnost. In, ja – tegale je meni v teh zadnjih debatah manjkalo. Tako z ene, kot z druge strani. But – that's real life… Tudi v vsakdanjem življenju se dogajajo takšni ljudje in tudi v vsakdanjem življenju imaš vsak dan možnost doživeti takšne ljudi. »Prednost« interneta je v tem, da takšni ljudje lahko ostanejo anonimni, skriti za svojim maskami in nikoli prepoznani. Ampak, Samson – se ti zdi vredno ukvarjati se s takšnimi ljudmi? Kažejo samo svojo sliko in to, kar so. Misliš, da so v realnem življenju takšni? Misliš, da so srečni in zadovoljni sami s seboj? Po mojem mnenju imajo velike težave in velike probleme. V bistvu se mi na nek način celo smilijo, da si ne upajo odkriti svoje prave identitete in na ta način dajejo iz sebe tisti gnev in gnus, ki ga nosijo v sebi in je v bistvu naperjen in usmerjen v njih same. Oni bi tole sicer zanikali, ker se po mojem mnenju še niso nikoli soočili sami s seboj in s svojimi strahovi. In pravzaprav nikoli niso spoznali tistih vrednot človeka, ki so vredne. Provocirajo in si rečejo, da hočejo opazovati, kako se bo kdo odzval na njihovo provokacijo. V bistvu provocirajo sami sebe. Uživajo, ko nekoga prizadenejo. V bistvu prizadenejo sami sebe. Žalijo, diskreditirajo, ponižujejo, ne sprejemajo drugih. V bistvu žalijo, diskreditirajo, ponižujejo in ne sprejemajo sami sebe. To so oni sami in na ta način kažejo samo svoj obraz. Govorijo o sami sebi. Ne o tebi, ne o Sarnsonu, ne o Samsonu s piko, ne o meni, ne o Bardu, ne o Lumpy, ne o LittleStar… To so oni in to je odraz njih.

In verjemi, da smo na temle forumu tudi ljudje, ki take ljudi preprosto ignoriramo. Vemo, da govorijo o njih samih s tem, ko poskušajo provocirati in prizadeti nekoga drugega. In verjemi, da smo tule tudi takšni, ki smo radi brali tudi debate o veri, o cerkvi, vsaj dokler smo v njih lahko našli še kaj drugega, kot le neko osebno obračunavanje, dokazovanje, kdo ima in kdo nima prav in igre moči. Vsaj jaz sem ena izmed takšnih.

In, seveda - spoštujem tvojo odločitev, pa kakršnakoli že je. Verjetno bi tudi sama v tvojem primeru storila podobno. Hkrati pa vem, da bo tale forum tudi s to tvojo odločitvijo izgubil enega izmed tistih članov, ki bi nam lahko še veliko dal. V primerni in konstruktivni debati seveda. Vsi smo namreč vsem učitelji in vsi smo vsem učenci…

Moje mnenje.

m.



Back to top
 
 
IP Logged
 
lumpy
3
***
Offline

akobane
Posts: 136
vesolje
Gender: female
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #7 - 27.09.2002 at 09:30:04
 
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin


Skoraj sem padla pod mizo od smeha.

A naj se zdaj počutim pomembna al kaj, k se nekdo igra tudi z mojim nikom. Svašta.

Al se bitje zabava, k nas ma vse za norca. Tongue

Kaj čmo, vsako tele ima svoje vesele.

Akobané

Lumpy

Back to top
 

Pot je ena - cest pa tisočero.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #8 - 27.09.2002 at 12:32:18
 
Mam po en stran slab očutek, da sem po svoji nemarnosti samsona iz foruma dol nagnov, po drug stran se mi pa zdi, da je itak samo en razlog iskov, da se je laže z njega odtrgov. O taki pozornosti, kot jo je bil taprav samson deležen tle gor, lahko  udeleženc debate samo sanja, zato se ji je  res težko odrečt. V tej   pozornosti do samsona se je tud samson s piko(sarnson) svojo nečimrnost mal posonču, mu nima smisla zamert. Men bli clo v  komplimet, če bi kdo  s titud. al pa titub pozornost nase preusmerjal.

Samson, ne se na provokatorja zgovrjat, če ti tist ni blo všeč, kar sem z njegovo 'pomočjo' spet zate žaljivga o cerkvi napisal.  To bi napisal tko al tko, samo eno kakršnokoli spodbudo sem rabu. Jest bi tko reku: če ne bi blo tapravga samsona, bi se ga moral forumovci  tako rekoč zmislt, da bi nam pomagov naša mneja oblikovat pa ven spravt. Samson s piko je potrebo po samsonu samo  dobr zaznov, zato se je pač samega sebe zmislu. S tem je dejansko  razkril, da je taprav samson v bistvu nepotreben, da smo  si tud tapravga samsona forumovci pravzaprav  sami ustvral.

Samson, ti takega takega slamnatega junaka po moje  nisi  več priprvljen špilat, zato si see poslovu. Je provokator samo razkril tvojo vlogo za nas. Če zase, ne vem, po moje ne, al kaj, samson?
Back to top
 
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #9 - 27.09.2002 at 13:44:34
 
Nevem no... men se zdi ta forum dalec najbolj urejen.
To, da se pocutis uzaljenega je samo odraz tebe. Sprejmi to odgovornost in je ne prenasaj na druge, v tem primeru na Gape-ta.
In tocno to danes ljudje pocnejo. Namesto, da bi prevzel odgovornost nase, jo mecejo na druge. To me najbolj moti pri "izkrivljenem" krscanskem nauku, ki ga predaja cerkev. Ze sam koncept boga tam zgoraj, kaze na to..., pa sam vem, da ga imam v sebi, ker ga cutim ves cas in da zarad tega ne rabim hodit v cerkev in vem da sem za vsako stvar odgovoren sam. Ce mi nekaj ni vsec, vem da sem to jaz...ne zaradi tega ker bi bila tista stvar slaba, ampak je to samo moj pogled na to stvar. In temu se rece zavedanje...
En kolega mi je enkrat reku:
Ce ti pade cegel na glavo...al bos krivil cegel, al bos reku sam seb, kaj pa nisem mal bolj stran sedel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #10 - 27.09.2002 at 13:57:52
 
q
Ce ti pade cegel na glavo...al bos krivil cegel, al bos reku sam seb, kaj pa nisem mal bolj stran sedel.
q

Klimax, se strinjam s vsem kar si napisal, le tale tazadnja primerjava se mi ne zdi najbolj posrečena. Kakšen smisel pa ima sebe spraševat, zakaj nisi bolj stran sedel, če ti cigl pade na glavo Grin, če pa si tam sedel. Lahko se edino vprašam, kaj lahko naredim, zdaj ko mi je cigl padel na glavo. Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #11 - 27.09.2002 at 14:26:20
 
Samson!
Pred časom sem si drznila in ti svetovala post, ker se mi je zazdelo, da imaš preveč opravka s preprostim prebavljajem v debati z gapeom. Seveda mi je bilo vseeno, kako boš sprejel moje vmešavanje. Zdaj ti svetujem, da ne kuhaš mule kot kak razvajen fante; postrežen si bil z dejstvi. V tem ni slabe namere proti tebi Samson - iz česar sledi, da tudi ne proti RKC, katere del si. Niti proti svetu katerega del smo vsi.  
Pa še tole. Toliko pravice kot jo imaš možnost srečat tule gor, je ne boš imel nikjer drugje! To sodi k razvitemu duhu Samson.

Anuk Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #12 - 27.09.2002 at 15:02:56
 
Pravico imaš biti užaljen, če te to osrečuje. Saj vem, da smo le ljudje, in nas včasih kakšna  neumna stvar tako zelo razkuri. Zame je ta problem z imenom neumen, zate pa ni in pravico imaš biti jezen.

Je pa fajn, da včasih malo glboko vdihneš, malo razmisliš in šele nato reagiraš. Včasih reagiramo s tistmi živalskim nagonom, takoj, zdajle. V v takih primerih ponavadi ne odnesemo nič dobrega. Boljši način, kot napad in igranje užaljenega otroka, je miren razgovor, ki ga lahko opraviš šele ko se umiriš. Čez čas so vse stvari videti drugačne.

Forum bo tekel naprej, s tabo ali brez tebe, z mano ali brez mene, ampak, zakaj ne bi tudi ti sodeloval, ker preričana sem, da imaš tudi ti v sebi skritega marsikaj, kar bi lahko naučil druge in tudi ti se lahko še vedno veliko naučiš od drugih. Zato tudi je ta forum. Da učimo druge in se izgrajujemo samo.

Ljubezen, je ključ do srca in tam vsakdo je doma. Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
klimax
3
***
Offline

there is moment as you're
waking, when you become
aware of the real world
around you, but you're
still dreaming
Posts: 176

Gender: male
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #13 - 27.09.2002 at 16:51:40
 
Quote:
q
Ce ti pade cegel na glavo...al bos krivil cegel, al bos reku sam seb, kaj pa nisem mal bolj stran sedel.
q

Klimax, se strinjam s vsem kar si napisal, le tale tazadnja primerjava se mi ne zdi najbolj posrečena. Kakšen smisel pa ima sebe spraševat, zakaj nisi bolj stran sedel, če ti cigl pade na glavo Grin, če pa si tam sedel. Lahko se edino vprašam, kaj lahko naredim, zdaj ko mi je cigl padel na glavo. Smiley.


Mas prov Smiley,
ampak vseen sem hotu sam poudart to, da je sprejemanje odgovornosti bistvena pri zavedanju.
Cerkev kot institucija pa pocne ravno obratno, ker razloge isce zunaj in tam gor, to je pa za moje pojme tud glavni razlog, da ljudje iscejo napake drugje. Prej tega nisem hotel posplosevat, zdej pa vidm, da sem mel prov, to pa tud zato, ker poznam se velik prevec takih primerov, ko si ljudje(pa ne samo verni) zatiskajo uci pred samim sabo.
Ampak to tuki niti ni tak problem, ker gre za nekaj vsakdanjega...problem je ko je v igri mnogo hujsih zlocinov in tuki bi mogla cerkev kot prenasalka jezusovega nauka najbolj pomagati (ljubezen, socutje, ki pa sta kvaliteti zavedanja), pa pocne ravno obratno. Spet pa je to samo moj pogled, katerega imam pravico izrazit, saj so take moje izkusnje....in to forum je, izrazanje mnenj.
Ce bo pa Samsom vzel to kot napad na njega, je pa to njegov problem ker ga tako vidi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: NOČEM VEČ SODELOVATI V VAŠI DRUŠČINI!
Reply #14 - 27.09.2002 at 22:13:55
 
Samson, kaj paseš trmo, saj vsi vemo, da si ti pravi registrirani Samson, ostali samsoni pa so ponaredki. Pa tudi tisti ponaredek, je že prenehal, ker ga je gape prijavil in mu napisal njegov IP. Torej nima smisla kuhati mulo. Pridi nazaj in bomo spet kresali mnenja, če pa nočeš, pa kaj moremo. Život ide dalje.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2