Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13
(Read 147509 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Črna magija
Reply #135 - 27.05.2002 at 22:08:21
 
Jest že dolg pravim:

"Nehimo že enkrat mislit in delajmo"
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #136 - 27.05.2002 at 22:17:41
 
Hm, ne vem, če sva se zastopla, Gape.

Ti dam primer.
Tri dni sem recimo delala na "IR" na vprašanju, kdo sem jaz. Tri dni sranja sem govorila, da sem se spucala, izrazila... da sem lahko za kak trenutek začutila, kaj je to občutek enosti, ali kako že to pač poimenujete. In končni rezultat, torej občutek, izkušnja, meni v življenju kaj veliko ne pomaga. V smislu, da je sicer ta občutek "razsvetljenja" res krasen. Dostikrat se tega spomnim. In tega občutka ne morem prebuditi kar tako. V bistvu moram prej odstraniti vso svinjarijo, ki je vmes.

Zato se meni pač zdi, da je jajca treba met za to, da si upaš povedati, da se upaš izraziti.
V tem se pač razlikujeva.
In pasivnost vidim ravno v tem, da izkušnjo "razsvetljenja" doživiš, ne da bi za to kaj dosti naredu.
In na koncu koncev, kljub tej izkušnji na IR, se lahko moje življenje popolnoma nič ne spremeni, če neham delati na sebi.


Zdej pa res dost.
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #137 - 27.05.2002 at 22:21:14
 
res se nisva razumela
ir?
če ti izkušnja ne pomaga, je neki generalno narobe ...

niti mal mi ni več jasno kaj ima vse to s črno magijo
popolnoma off topic ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Črna magija
Reply #138 - 27.05.2002 at 22:28:46
 
In zdej je še IR pojem uletu, ka od jest nimam blage veze.

Prosim za pojasnilce. Sem šel v Googla gledat, pa bolj čudne zadeve?


Vsa fora pa je v tem, da neham. Resnično. Stop.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #139 - 27.05.2002 at 23:05:51
 
Intenziv Razsvetljenja
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: Črna magija
Reply #140 - 27.05.2002 at 23:07:37
 
Hvala.

Fajn za pojasnilo.
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
immortal
1
*
Offline

Gem cutter
Posts: 15

Gender: male
Re: Črna magija
Reply #141 - 27.05.2002 at 23:40:29
 
Amstel wrote on 27.05.2002 at 22:17:41:
Hm, ne vem, če sva se zastopla, Gape.

Ti dam primer.
Tri dni sem recimo delala na "IR" na vprašanju, kdo sem jaz. Tri dni sranja sem govorila, da sem se spucala, izrazila... da sem lahko za kak trenutek začutila, kaj je to občutek enosti, ali kako že to pač poimenujete. In končni rezultat, torej občutek, izkušnja, meni v življenju kaj veliko ne pomaga. V smislu, da je sicer ta občutek "razsvetljenja" res krasen. Dostikrat se tega spomnim. In tega občutka ne morem prebuditi kar tako. V bistvu moram prej odstraniti vso svinjarijo, ki je vmes.

Zato se meni pač zdi, da je jajca treba met za to, da si upaš povedati, da se upaš izraziti.
V tem se pač razlikujeva.
In pasivnost vidim ravno v tem, da izkušnjo "razsvetljenja" doživiš, ne da bi za to kaj dosti naredu.
In na koncu koncev, kljub tej izkušnji na IR, se lahko moje življenje popolnoma nič ne spremeni, če neham delati na sebi.


Zdej pa res dost.


Slučajno na IR-ju bljizu Cerknice? Roll Eyes
Back to top
 

Ekstremni perfekcijonizem je redkost!
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #142 - 27.05.2002 at 23:45:14
 
immortal wrote on 27.05.2002 at 23:40:29:
Slučajno na IR-ju bljizu Cerknice? Roll Eyes


Zakaj sprašuješ?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
immortal
1
*
Offline

Gem cutter
Posts: 15

Gender: male
Re: Črna magija
Reply #143 - 27.05.2002 at 23:49:32
 
Amstel wrote on 27.05.2002 at 23:45:14:
Zakaj sprašuješ?


Zato, ker sem tja peljal prijateljico, ki ima visoko mnenje o mojstru, ki vodi intenzive... Wink
Back to top
 

Ekstremni perfekcijonizem je redkost!
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #144 - 28.05.2002 at 00:04:20
 
Aha, zato.

(Ne poznam tega, ki vodi IR v Cerknici.)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
BRUS-LI
5
*****
Offline

sanje so več kot sanje...

Posts: 665

Gender: male
Re: Črna magija
Reply #145 - 28.05.2002 at 08:41:18
 
od zadnjih 10 hecnih mejlov ....nas je zaradi malce jezice odpizdilo u tri krasne mile......mat........

relax....tle pa ego pride do  pumpanja......samo ego to naredu.....buaaaaa.....kar zmrazi me ko vidim najprej dobre besede.......u naslednjem trenutku pa tak mraz od jeze......život ja ....u vsej svoji širini.

Kaj pa Aldoux Huxley k je malcou sintetične peyotlove nadomestke.......pa ga je kr lepo pelal sem pa tja.....
pa tut zanimive stvari na to temo je napisou.......sam peyotl kr dobro poznam....vnet kaktusar......

ampak sej ni fora u teh rastlincah.....pomagajo ja.....ampak ne vem zakaj bi se tolk obremenjevali s tem .......če dela del.......če ne dela ne dela.......gut .......

recimo Hieronymus Bosch je narisou cel opus ...na temo grem u gozd namešam šumske plodove ....k itak niso rastline moči.......in se zdi da je fanta nakrmililo ke u tri krasne......no in na slikah se pa srečamo  s tem kar topic govori......Črna Magija.......no na slikah je ogromno grotesknih demonov, ki žrejo, pohabljajo , vodijo, zaslepljujejo človeško raso.....in ravno en tak demonček je ta topic vrgu malo ven iz tira......

no dejte poglejte si te slike.......knjigarne so ga polne.

plp

brus-li
Back to top
 

Kar 1 neumen dobro naredi, 100 pametnih zlepa ne popravi...
BRUS-LI  
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Črna magija
Reply #146 - 28.05.2002 at 09:11:12
 
Hallo,

Ta debata je res postala ze malce dolgocasna. Nekateri so vzeli prevec osebno...

Jaz sem nekaj drugega razmisljal, ko se ravno o omamnih substancah pogovarjamo. Sicer ze pred casom mi je nekdo omenil kako moceradovec zadane. To je zadeva podobna borovnicevcu, le da je v snopsu namesto borovnic namocen mocerad!!! Dolg cajta mi ni slo v glavo, zakaj bi kdo to sploh pil potem pa sem dojel.
Mocerad se brani tako, da skozi kozo izloca strup. Splosno znano pa je, da je precej naravnih strupov v manjsih kolicinah pogosto precej halucinogena zadeva, torej neke vrste droga. Ce se nemotim je ena takih sicer strupena Volčja češnja (prosim, ne me drzat za besedo, ce sem total falil). In ko nesrecnega mocerada potopijo v snops, se nesrecnik brani tako da pac izloca strup...

No in zdej nazaj k crni magiji. Splosno znano je, da evropske srednjeveske crne bukve pogosto vsebujejo razne razne recepte kako zvariti "hudiceve" pripravke.

Moje mnenje je, da je tudi v evropskem in slovenskem prostoru obstajalo znanje izkoriscanja rastlin in zivali(sicer drugacnih vrst) v podobne namene kot sta jih uporabljala don Juan in Carlos.

Kaj menite o temu?


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Črna magija
Reply #147 - 28.05.2002 at 10:22:53
 
BRUS-LI wrote on 28.05.2002 at 08:41:18:
recimo Hieronymus Bosch je narisou cel opus ...na temo grem u gozd namešam šumske plodove ....k itak niso rastline moči.......in se zdi da je fanta nakrmililo ke u tri krasne......no in na slikah se pa srečamo  s tem kar topic govori......Črna Magija.......no na slikah je ogromno grotesknih demonov, ki žrejo, pohabljajo , vodijo, zaslepljujejo človeško raso.....in ravno en tak demonček je ta topic vrgu malo ven iz tira......

opus ... ga nism vidu ... ampak tko menda zgleda tam če rabiš, če si ti tak, če si zasvinjan in če tega nisi sposoben videt (ozavestit) ti rastline moči dajo vpogled v to, kaj boš s tem naredu je pa tvoj blem, najboljš je da daš to iz sebe, da to predaš materi zemlji, da prečisti, en od načinov je da daš iz sebe npr s pomočjo slik, verjamem pa da obstajajo tudi druge tehnike.
in brus-li to ni črna magija, to je samo svinjarija v človeku, ki se mu kaže na tak način.

nekako sm v bistvu glih zdej v ugotavljanju ali je mogoče da drugi vplivajo name, al moram za to vplivanje njih name jest najprej sploh dat njim možnost.
nekateri med vami veste kako jest to 'vplivanje name' čutim, in to vplivanje name katerega ne dovolim, niti si ga ne želim, sem pa odprl kanal, če drugače ne pa s tem kar tuki pišem, že vseh 2000+ postov.
in ta kanal, ki sem ga odprl, ti ščiti ki sem jih odprl, a je on zadosten razlog da lahko jest druge obtožujem da nad mano zganjajo (bom reku zganjate) črno magijo tj ni pošiljate nelepe misli.
zmeri me odpele.
torej če se neki dogaja v telesu, nekaterim narašča in pada temperatura, nekatere zaskeli v sencih, mene praska po kroni ... a je res edina opcija da si človek to dela sam, pač s tem ko je dovolu drugim dostop do sebe in the first place, in ker ga sedaj ne zna zapret, ne zna dvignt nazaj ščitov, ne zna zapret kanala, ker mu niti ni tko zlo nujno ker ni tko zlo moteče, razen včasih, včasih je prov moteče in danes okrog devetih je postalo prov moteče, glih k sm se na šiht pelju ...

vem da sm zmedeno napisu pa naj ostane kot je, čene bo razum pobrisu vse vn kar med vrsticami piše.

okrog močeradovca, sam tolk, moja informacija je taka (sm glih pred-učeri to zvedu), da  ga prbijejo (z žeblji) na dilco in pol po njem polivajo šnopc ki ga potem lovijo v flašo, močerad valjda spušča strup in ta se meša z alkoholom.
vsak strup v primernih količinah deluje kot droga, tudi strihnin, ampak to ga niti slučajno ne naredi za rastlino moči.
in to ni črna magija, ker črno magijo nad sabo ne moreš zganjat pomoje. če ja potem imamo že od začetka napačno definicijo črne magije.

ps
a bomo IR tud določl za črno magijo?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Črna magija
Reply #148 - 28.05.2002 at 12:32:25
 
gape wrote on 28.05.2002 at 10:22:53:
nekako sm v bistvu glih zdej v ugotavljanju ali je mogoče da drugi vplivajo name, al moram za to vplivanje njih name jest najprej sploh dat njim možnost.


Nekoč, pri eni zaščiti kao pred črno magijo, mi je bilo povedano, da itak s črno magijo name lahko nekdo vpliva le s mojo podzavestno privolitvijo, to je v smislu privolitve mojega nezavednega jaza (al pa višjega jaza, kaj jaz vem), v glavnem potreben je moj pristanek, drugače itak ne deluje. In iz posledic se potem nekaj naučiš. Vpliva se pa obraniš z ozavestenjem, odpuščanjem, najbolj pa s preprosto odločitvijo, da vplivi nate ne bodo delovali, daš jim dvojko torej.

Tolk jaz iz svojih izkušenj. Vi, magi, ne me za tole pluvat, ker je tolk preprost napisan.  Roll Eyes


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Črna magija
Reply #149 - 28.05.2002 at 12:56:02
 
Quote:
nekako sm v bistvu glih zdej v ugotavljanju ali je mogoče da drugi vplivajo name, al moram za to vplivanje njih name jest najprej sploh dat njim možnost.


Valjada da si nam moral najprej dat to možnost. Mogoče je celo,  si un kanal za sebe ven spravit ustvaru pravzaprav zato, da si si lahko  povraten kanal za nate  vplivat odprl. Da si unga povratnega prozaprov  bolj rabu, kot unga za ven.  Da se le na ta  način lahko orenh osrediščiš, čeprav te včasih lahko tud  izruva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 13