Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 33820 times)
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #30 - 11.02.2002 at 22:54:58
 
... in počasi postajam zeleno smešen,
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #31 - 12.02.2002 at 10:48:10
 
Se mi zdi taprav cajt, da se tud jest umešam. Sem postal  pred časom tko kot comp tud sam A.jeva žrtev, ko me je hotu dol skinut al pa vsaj v eno  formo ukalupit ravno v fazi, ko sem na forumu najglobje  ego-tripov.  Se mu  nisem pustu, sem še bolj na širok pa kao globok zatripov. V bistvu me je spdobudu, v bistvu sem samo njemu v kontro iz dna riti vse žive argumente vleku, zakaj jest morm tle gor še to- pa-to povedat. V bistvu sem mu hotu dopovedat, da nisem čist zbluzen, sem mu kao priznal, da v bistvu vem, kaj delam. Da tle gor samo en  nov recepet al pa eno formulo iščem, po kateri mi  bo življenje naprej steku, ker po tastarmu vzorcu mi  je začel v prazno lavfat.  Jest tega nisem znov drugač naredit,  kot da sem vse setavine na pult vrgu pa sesekov pa pomešal pa ogenj zakuru, odgovornost za recept pa na vas/njega obesu. Se je A. edini temu poslu javno odreku,  z nekaterimi pa smo naprej so-u-tripal. Ampak tud al pa ravno zato, ker A.ja ni blo zraven, sem se v bistvu predvsem njemu dokazoval. Sem hotu svoj alkimističen hokus-pokus ves čas tko peljat, da bom en kamen modrosti ven zvaru, ki bo tud njega zaslepu. Ampak on je iz svojih a. poskusov vedu, da ni finta samo v sestavinah, da je finta predvsem v postopku. Da je treba en pravi občutek pa mero imet, da je treba stvarem pustit zoret, da nekaterih ni dobro ven vlečt. Da ni finta v tem, da druge prepričaš, ampak da stvari v teb prav skupaj sedejo. Ampak to  on ve, jest pa ne, jest moram sam do tega prit tud na tak način, da ga ne ubogam, da samega  sebe pa vas naprej matram za vsako ceno, tud če cel forum zamorim, vsem vso energijo poberem. Da se obnašam skratka kot en odvisnik, ki vse, ki mu dobronamerno pomoč pondijo, za sabo skuša v pogubu potegnit. Je pa ta forum pa še kakšen drug A.jev projekt za A.ja preveč dragocen, občutljiv alkimističen kotu, da bi si ga A. pustu vsekemu zafrustriancu zapacat, prekurit al pa na hladno postavit. Ma A. eno celovitejšo predstavo o zadevi odzad,  ga dejmo pri tem spoštovat, tud njegove izbruhe kao nestrpnosti tolerirat,  pa se dejmo samo do ene  mere z njegovimi živci igrat. Ker za nas tole ni igra, mi  smo pripravljen celo svoj real-lajf tle gor odrešit al pa zafučkat, mi mamo eno trdoživost tko kot plevel odzad, ki jo skoraj ni možno zatret. Ampak zanjga pa je to ena bolj zaresna  zadeva, je več kot življenje,  je kondenzacija esence, je varovanje skrivne alkimistične formulme, je igra zlaganja množice steklenih biserov v harmonijo pa kontrapunkt življenja, zato se res nikarmo obnašat  tko kot eni sloni v trgovini s porcelanom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
MIKE
5
*****
Offline

Sonce    :)
Posts: 1011
Ljubljana
Gender: male
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #32 - 12.02.2002 at 11:09:25
 
Pusti drugim da se učijo in prepoznavajo svoje napake.

Dovoli sebi biti opozorjen in sprejmi kritiko.

Odpri vrata vsem mnenjem.

Me je spomnilo na zgodbico v Mellotovi knjigici:

"Je obtičal tovornjak v začetku predora, ker je bil previsok. Pa so vlečne službe ga hotle zvlečt, pa so hotli noslilce cerade prežagat. In je prišel en nekaj-letni dečko pa tisto gleda in pravi, da ima nasvet. Seveda ga odrasli-pametni odženejo. Nakar prijatelju pravi:"Pa naj že gume spustijo!!!"


lp
MIKE
Back to top
 

Zdaj.....zdaj.....zdaj.....in spet zdaj.
heronero  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #33 - 12.02.2002 at 17:05:00
 
dons nikakor ne morem napisat tega, kar bi blo res dobr ...

da dokončamo zadevo, da rešimo stvari, da se postavimo na pravo pot

hvala comp, titud, mike, litlstar, gape, magla, in ostali

bomo skupaj sestavil kaj smo dojel vsi v tem postu, sedaj pa razmisljejmo in pojdimo naprej, kot da smo vsi dobili lekcijo, zakaj je prišla pa kmalu, kmalu... nismo še čist ven padl, sam pa smo blizu...

ok takole mal predaha pred tem, da iz odaljenosti uredimo pravo zadevo, tole k smo se tolk trudl ane?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #34 - 12.02.2002 at 17:25:30
 
k sizifi  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #35 - 14.02.2002 at 16:34:21
 
dojel sem, saj sem že zadnjič sam, da nisem našel pravih besed...

ok, gledal sem kaj sem sploh hotu dopovedat compu, pol sem gledal kaj sem hotu dopovedat sebi, in pol sem gledal kaj sem hotel dopovedat vam in kaj vsem obiskovalcem, ki bodo prišli

vse skupaj je bilo potrebano, da se določijo jasne oblike foruma, da se tudi te stvari enkrat določijo in da jih mamo napisane. naredil bom povzetek tega, kar smo dojel

comp, vse je v redu, sprejmi to samo kot pogled, vesel sem da si prišel,  ugotovili smo to, da se ni šlo direkt za nas, bolj je šlo za to da določmo obliko foruma, da določimo, kaj sploh hočmo od foruma met

te stvari so vsake toliko časa potrebne, vsi delamo to včasih, ko definiramo sebe, in forum je isti kot mi, potrebuje podobne stvari, da ve kdo je.

hvala vsem! res vas mam rad  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #36 - 14.02.2002 at 21:31:26
 
Quote:
comp, vse je v redu, sprejmi to samo kot pogled, vesel sem da si prišel,  ugotovili smo to, da se ni šlo direkt za nas, bolj je šlo za to da določmo obliko foruma, da določimo, kaj sploh hočmo od foruma met


Aleš !

Se strinjam.
To sem tudi sam hotel ugotoviti.Kaj je namen foruma in zakaj smo tu.
Vem,da so včasih moji način,kako bi spoznal ljudi,malce čudni  Smiley,vendar je,kot zgleda to tudi bilo potrebno.
Kot sem že tudi sam pisal,se je treba zavedati,kdo sem "jaz" in kaj je le neka ideja.
Saj ,če se kdo poistoveti z neko idejo,bo potem imel probleme,ko se bo kdo pojavil,ki bo lahko sesul neko teorijo.Vsaka teorija pa je le začasna in omejena,tudi Einsteinova Smiley,življenje pa je večno.Mislim v širšem smislu. Wink.
Zato smo res po eni strani ko Sizifi Grin,pa vendar ostaja eno,česar se ne da sesut,to je zavedanje.

Tudi jaz sem vesel,da sem vas spoznal,pa čeprav smo le,kot neki popotniki,ki imamo neko skupno pot in tudi individualno pot.
Zdaj smo tu,jutri nas več ni.........
To je življenje. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #37 - 15.03.2002 at 19:18:31
 
ej dragi moji a se vam tud zdi, da smo mal zašli, da se skori mal pregovrajamo te? da smo mal pozabl zakaj se gre?

k se je kar na enkrat odprl par takih theardov, v katerih se je začel?

a ?

kaj to pomeni?

da se kaj uči forum? a se bomo učil iz dobrih izkušenj in takrat, ko je še čas?

a bomo namest, da se prepiramo skupi držal, se dobil in tam pokazal argumente in potem skupi raziskal in podal kaj je res, če pa kaj ne vemo, vprašali druge?

al ne?

al bo forum še mel tako lepo lasnot open sourca?
zdi se mi da se je mal zgubila? da jo novi uporabniki preskočijo in da je ne razumejo v celoti?

ali bomo skupaj ustvarjal ali bo vsak svoje prepričeval druge, a se bomo zavedal, da smo sami seb največji težaki?

a?

al bo forum dobr al kaj?

ps: dopolnjena pravila sva dala gor...
http://www.svetduhovnosti.org/pogovori/navodila.htm

ene možne rešitve, forum se po enem letu postavlja v drugo vlogo, v vlogo ki jo bo imel v prihodnosti, vlogo ko bo na forumu veliko več ljudi...
od nas je odvisno ali bo še naprej tako dober, se mi pa zdi da je treba definirat forum, zakaj že je, ponovno, da nam ne bo potem...

A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #38 - 17.03.2002 at 16:35:15
 
/ej dragi moji a se vam tud zdi, da smo mal zašli, da se skori mal pregovrajamo te? da smo mal pozabl zakaj se gre?/
men se ne zdi

/k se je kar na enkrat odprl par takih theardov, v katerih se je začel?/
kateri threadi se ti zdijo moteči?

/da se kaj uči forum? a se bomo učil iz dobrih izkušenj in takrat, ko je še čas?/
a se ne učimo, jest se ...

/a bomo namest, da se prepiramo skupi držal, se dobil in tam pokazal argumente in potem skupi raziskal in podal kaj je res, če pa kaj ne vemo, vprašali druge?/
kaj pa delamo drugega?

/al bo forum še mel tako lepo lasnot open sourca? /
a nima več?

/ali bomo skupaj ustvarjal ali bo vsak svoje prepričeval druge, a se bomo zavedal, da smo sami seb največji težaki? /
itak je vsak sam sebi največji težak, ko pa razlagaš karkoli, komurkoli, v bistvu razlagaš sebi, vsaj jest!

/al bo forum dobr al kaj?/
valjda je najboljši forum, ne pa samo dobr Smiley

/ene možne rešitve, forum se po enem letu postavlja v drugo vlogo, v vlogo ki jo bo imel v prihodnosti, vlogo ko bo na forumu veliko več ljudi... /
ta vloga ki jo ima je forumu kr všeč se mi zdi

/od nas je odvisno ali bo še naprej tako dober, se mi pa zdi da je treba definirat forum, zakaj že je, ponovno, da nam ne bo potem... /
mam pa vedno večji filing da bo treba za druge reči treba definirat - postavt nov forum ...

*******

tole
http://www.svetduhovnosti.org/pogovori/navodila.htm
bosta mogla pa poštimat
kot prvo, so navodila za konferenco (katerokoli), svet pogovorov, ali splošno za stike z javnostmi?

če so za svet pogovorov potem evo mojih pripomb (CL)

1. Ko prvič prideš na svet pogovorov, najprej preberi stare poste, predvsem tiste threade - teme, ki te zanimajo, da ugotoviš kaj se dogaja v tem svetu, o čem se ljudje pogovarjajo, nato pojdi na 'Search' - iskalnik in vpiši ključne besede, ki te prav posebno zanimajo, če imaš še vedno vprašanje/a, vprašaj.
Za tvoje mneje/a je svet vedno odprt, mnenje pa naj bo po možnosti vpisano v že obstoječ thread na to temo.


s temi se nekako ne morem strinjat:

/6.ne primerjaj sogovornikov, neposredno: napr, za razliko od tebe jaz... /
ne morem razumet zakaj ne ... explain

/7. vprašanje, ki razčiščuje osebne zadeve, poskusi razčistiti, osebno, preko meilov! osebne zadeve se ne rešujejo v javnosti, ker sogovorniku dopuščaš zelo malo manevrskega prostora... /
na ta način se naučita samo 2, če pa se blem razčisti na forumu se nauči več ljudi (pa še ostali ugotovimo kdo sploh smo)

/8. problem je v tem, da imaš na voljo v osebnem pogovoru ali v pogovoru v javnosti ponavadi le 5 minut in da že pri navadnem pogovoru, včasih lahko z ne jasno izjavo dosežeš ravno nasprotni učinek, kot si ga želel, samo tam lahko kasnej popravljaš...
pri mailu, oz pisni obliki pa naj si bo konferenca ali pa še slabše pisma bralcev, pa je toliko težje popravljati stvari, ker je to v javnosti in tukaj so stvari težje popravljive, včasih moraš počakat cel teden, da lahko kaj popraviš, zato se.../
nekako to nima veze s svetom pogovorov

/15. moderatorji so resni ljudje, na njih se moraš obrnit lepo, saj veliko vedo in imajo pregled nad dogajanjem/
jest sm moderator in hodim po poti kjer bi ne bil tako zelo resen, rajši bi se ves čas zabaval ...
če je v življenju (samo) resnost, kje je potem spontanost, kje je ljubezen, kje je resnica ...
http://www.gape.org/gapes/osho-zlata-prihodnost-manifest.htm#sreca
Back to top
« Last Edit: 18.03.2002 at 01:05:54 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #39 - 19.03.2002 at 07:29:54
 
ja se strinjam gape ene stvari je dobr mal dodelat

ampak še vedno ostaja ali morda ne vodi tole v pregovarajnje?

ker se eni mal preveč dokazujejo, raje, kot da vsi skupej najdejo rešitev!

Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #40 - 21.03.2002 at 11:21:33
 
sem vidu, da me včasih mal v ostrino odnese, sem morda mal preveč resen, sam včasih se mi zdi, da je na podlagi nekih zapisov, nekdo morda kaj preostro rekel in da je obtožil koga, pa pol rečem kakšno, da se te stvari tko naj nebi urejale, pa sem pol včasih sam tak, da koga včasih mal opomnim, kar tu ni tolk dobr...

ja zdej sam razumu, kaj se dogaja, in sedaj na bolj mehek in frendly povem kar mislim, tko da isto povem sam da spodbuja dialog obe strani, ne sam razmišljanje.
kao prijateljski nasvet, al kaj? to ej včasih dobr no tud men prav pride, če me kam odnese...

ja kakor kol tega zgori ne dojema čist, dobr je, sam sicer razumem, sam kdor ga ne tud ok, važn je da sprejemo in spodbujamo vse ljudi.

frendovski, oseben stik se mi zdi da se včasih zgubi, sploh k smo tkole za računalnikom, eni v tem da ne znamo včasih dobr povedat, drugi pa se kakšnimi zahtevami po obašanju, sam kakor kol človeško je vse, je pa prav da se pomenmo tu o tem.

tolk me je motil k nisem bil na jasnem glede tega, sam zdej sem in delim vse to z vami

Kiss sam za vas, prov res dons po dolgem času spet čutm prijatelstvo na forumu, morda ker ga jaz dajem ampak vseen

iz ljubezni in prijateljstva A.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #41 - 21.03.2002 at 12:16:01
 
Quote:
ja se strinjam gape ene stvari je dobr mal dodelat
ampak še vedno ostaja ali morda ne vodi tole v pregovarajnje?
ker se eni mal preveč dokazujejo, raje, kot da vsi skupej najdejo rešitev!

sam za vas, prov res dons po dolgem času spet čutm prijatelstvo na forumu, morda ker ga jaz dajem ampak vseen

morda ker ga daješ ... saj ... vse je v tebi in izhaja iz tebe ... ostali s(m)o samo ogledalo

sicer pa ... če so že zlata pravila naj bodo vsaj zlata ... od vseh ... to pomeni tud moja ... to pomeni tud od drugih ... drugim se sicer s tem ne da ubadat, men se pa včasih vseeno da
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #42 - 08.06.2002 at 10:02:05
 
zdravo brusli

poglej pišem ti... ker bi ti rad povedal dvojeeeeee... tvoji... pogledi so dobri... samo rabim par minut, da jih razberem....tako kot... se mi zdi, da bi jih rad ti povedal... zato predlagam,... da si vzeš morda neki časa.... za to, da stvar še oblikuješ,...poglej tudi pred tabo so bili ostali čist not v forumu in sploh niso dojemal kaj se dogaja,.... hotl so samo pisat, ne glede na vse,... sam naloga nas, ki smo naredili okolje za forum je, da vas opozorimo na te stanja, ki se dogajao v določenem trenutku vse... da vas postavimo v drugo perspektivo v perspektvio nas ostalih, sodelovanja,....,da potem skupaj nadaljujemo tako, kot je treba.... da se zavemo zakaj smo mi tu gor in zakaj ste prišli vi..., torej zakaj smo vsi skupaj tu gor.... torej odgovor se glasi, da se naučimo, da si povemo kaj je in da to znanje nadgradimo... je tako, da hočem, da so tule gor na forumu... stvari jasne, ne da... eni pišete, kot se vam zljubi.... pa čeprav mate dobre poglede... ampak, da se zavedate da smo tukaj gor mi,... da pišete v bistu sami sebi, da učimo in odgovarjamo itak sami sebi, ker tudi če razlagamo drugim... postavljamo sebe ne druge, ...sej ne da bi ti kaj hotu rečt sam....saj veš.... kukor kol obrnem.... tvoje.... pisanjeeeeeeeeeeeeeee......nekak ne dojamem.....ali se zajebavaš......ali spolh spoštuješ te.....s kaaaterrrimi : ) se zgovarjaš.... ali neee?... ker maš tak stil.... pisanja, da kar mal dvomim.... v to... da spoštuješ sogovornike... no, ne dvomim to, vem da .... jih spoštuješ, zato ..... ttttttiiiii, oz teeeeeeee lepo prosim... da nammmmmm to pokažeš še z načinom pisanja..... to je tako, da siiiii vzameš.... malo več časa in poizkusiš spravit svoj stilllll v eno.....obliko........oziroma v nekaj..... takšnega kar bo berlivo....., kjer bom lahko bral in nadgradi,... kar siiii napisal.... sedaj sploh ne berem tvojih postov....
saj so nerazmlivi...upam, da ti pomeni kaj, če jih ljudje bereeeeeeeeemmmmooooooo... upam..... da? je pa tako, da kot sem na začetku rekel......maš dobre ideje, pogledeeeeee, samooooooo.... ta način podajanja.... tega... me mal odbija ne vem kakoooo te dojemajo ostali vendar men zgleda,... kot da se ti jebe če mi.... to lahko preberemo... če mi tebe razumemo.... če mi kaj potegenemo od tega oz če lahko uporabimo kaj in ti damo... kaj nazaj... forum je namenjen temu, da se nadgarjujemo, dopolnjujemo.... da ustvarjamo v open sourcu, ...ne takšnim... čvekom... torej open sourcu... temu da sodelujemo... prijateljstu, spoštovanju, zaupanju... zato ti pišem tole ker bi rad, da smo vključno s tabo,... skupina ki podaja te stvari... ne pa skupina ki nekaj čveka... saj ok, odprli bomo čvek... tu gor smo pa postavili open sooooooource..... tako za nadgrajevanje, ne za to da bi se...tle gor pisal kar neki... če že se naj se tako, da druge s tem spodbujaš... upam da nas...saj te ne stane velik in upam da sprejmeš kot prijateljski nasvet to, če ti preeeeedlagam  ??? ... to da bi čisto malce posvetil še načinu podajanja... informacij... vem da je to tvoj sitl... samo moj stil je open sorce in pa to da rad preberem kaj od ljudi in tudi od tebe, najbolj pomembno pa mi je da je forum tak kot smo zastavili, torej kvaliteten...da potem to skupaj nadgradimo in izboljšamo...oprosti brusli samo tvoje sedaj je nemogoče nadgradit...ti bi pa vzelo samo eno minuto da bi ohranil tak stil kot ga imaš in svoje pogelde predstavil v preglednejši obliki...

včasih je bolje brusli, da ti kdo pove, kaj kar te ne veseli na začetku ti lahko prihrani dve leti dela, če boš padel v prepire na tem forumu.
Govorim ti iz lastnih izkušenj ker sem sam padel v prepire zaradi stila pisanja na DA in smo rabil en let da smo padl ven pa še forum so zgubl, ker je sedaj kar neki en čvek, ne pa nekaj, kjer soustvarjalci lahko dobijo in vprašajo kar renično potrebujejo, ne kar jim trenutno pade na misel...

saj pravim naša skupna naloga je da se opozorimo na te trenutna stanja, in da potem skupaj nadaljujemo na neki bolj uporabni ravni.

to je moj prijateljski nasvet, pričakujem tudi tak odgovor
ni mi vseeno zato, če si gor ali ne, še manj pa mi je vseeno za forum in ljudi, ki poleg naju pišejo in imamo tu svoj prostor za ustvarjanje katerega smo dolga leta gradili skupaj.

me pa preseneča še nekaj brahmanc je mel res enega najlepših stilov pisanja, brusli pa ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miška
Guest




Re: zlata pravila obnašanja
Reply #43 - 09.06.2002 at 11:04:13
 
Ravnokar sem nekaj brala, pa se spomnila, da ste tukajle nekaj debatirali o pravilih in priporočilih. Verjetno ste zadevo že povsem razrešili, vseeno pa bi dodala vsaj del tistega teksta, ki se nanaša na pravila:

»Pravil je več kot ljudi, ki bi jih lahko kršili. Če bi se odločili, da bi uveljavljali vsa pravila, ki obstajajo, bi ugotovili, da jih vsak dan prekršite najmanj sto. Nekdo je določil, kdaj greste lahko v trgovino, in odredil, da ob določenih dnevih in določenih urah ne smete piti alkohola. Obstajajo pravila proti vsemu, vključno s tem, kaj imate lahko na določenem mestu in ob določeni uri oblečeno, kako lahko uživate v spolnosti, kaj smete reči in kje smete hoditi. Na srečo večine teh pravil nismo prisiljeni upoštevati. Vseeno pa so oblikovalci vaših pravil pogosto ljudje, ki trdijo, da vedo, kaj je za vsa dobro, in to vedo bolj prepričljivo, kot vi sami. Vsak dan smo bombardirani s stotinami sporočil, ki nas spodbujajo k iskanju odobravanja…«

Cel tekst je pisan v smislu, da so pravila postavljena zato, da ljudje lahko iščemo in seveda tudi najdemo odobravanje drugih. Če pravila ne bomo upoštevali, potem ne bomo sprejeti in seveda ne bomo upoštevani. Kaj se bo zgodilo, če napišem članek, ki ne bo v skladu z zgoraj omenjenimi pravili? Bo objavljen? Ali bodo rekli – tole ni v skladu s pravili, torej ne gre v objavo?

Ja, verjetno je odgovor v tem – spoznaj najprej sebe in to, kar si želiš in iščeš ti. Potem poišči sredino, ki ti bo omogočala, da deluješ v skladu s priporočili, ki si  jih je tista sredina določila. V tem primeru tudi deluješ v skladu s samo seboj. In sprejmeš priporočila in ne kršiš pravil. Pomembno je to, da ne sprejmeš nekega pravila zato, da bi s tem iskala in tudi dobila odobravanje drugih. Pomembno je to, da najdeš pravila, ki so v skladu s teboj.

Ali pač ne?
M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: zlata pravila obnašanja
Reply #44 - 09.06.2002 at 13:22:10
 
Hojla, Miška.
Sama nisem doglo tu an forumu. PA po pravici, sploh še nisem prebrala pravil.  Grin
Srž pravil, je po moje ta, da komuniciramo z določenim namenom tu na forumu. Ta namen, je, da smo: spoštvljivi, tudi, ko se ne strinjamo, ko smo jezni itd. Da smo jasni v izražanju; torej, da ne manipuliramo, da se ne gremo kakih igrc, da se potrudimo napisati razumljivo, da ne bluzimo, da zaobjamemo bistvo.
Sploh pa kot vem, cenzure tu ni. A se motim?
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5