Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 61427 times)
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Victim Iluminati
08.12.2012 at 20:11:39
 
Hej, mene zanima, kako ta mind control izgleda…ker sedaj berem od vseh iz pop glasbe, Britney Spears in Beyonce, Rihanna, ki so po nekim vplivom…kaj jim sploh delajo?

Prosim poglejte si ta video, ker sedaj, ko gledam te videe dejansko ne želim več poslušat te glasbe…noro Sad

http://www.youtube.com/watch?v=yNfd9mxqyMk
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #1 - 08.12.2012 at 23:08:15
 
A vsi sneg kidate al kako Smiley
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Victim Iluminati
Reply #2 - 09.12.2012 at 18:52:43
 
pa ni hudga snega ... zakaj?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #3 - 10.12.2012 at 04:20:40
 
gape wrote on 09.12.2012 at 18:52:43:
pa ni hudga snega ... zakaj?


to sem dala kot razlog, ker mi nihče ni pojasnil..sem pa sama naredila malo online research-a in prišla do te strani http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/illuminati_formula_mind_control.h...

samo še vedno ne razumem.-
1.torej nekateri se rodijo v te družine, kjer jih od rojstva programirajo…
2.ali to vpliva tudi name, če in ko sem poslušala tako glasbo
3.ali je programiranje res del vseh teh mladih deklet v glasbeni industriji in seveda najbolj pomembno
4.kako sploh name lahko vpliva neka disney-jeva risanka, kjer je subliminalno sporočilo sex..ali pa film, kjer so skriti simboli…ne razumem namreč, kako ima lahko nek neumen simbol nate moč, ali vpliv, saj ga vidiš, ozavestiš…in zakaj povsod ta enooka očesa…že prav dougcajt je s tem,..
se opravičjem za dolga vprašanja, ampak malo sem razmišljala in prišla do sklepa, ali sem potem tudi jaz že sprogramirana in kako to programiranje prekinem? ali je to takrat, ko se zavedam same sebe, ko meditiram, se poglabljam vase ali potem takrat, ko razmišljam o višjem jazu prekinem to, kar mi prodaja glasba ali novice na tv-ju…

ali je rešitev v tem, da se odklopim od novic, tv-ja, interneta?

hvala in upam, da mi kdo zna po domače razložiti

lp
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Victim Iluminati
Reply #4 - 10.12.2012 at 14:12:17
 
Vrtnica wrote on 10.12.2012 at 04:20:40:
gape wrote on 09.12.2012 at 18:52:43:
pa ni hudga snega ... zakaj?


to sem dala kot razlog, ker mi nihče ni pojasnil..sem pa sama naredila malo online research-a in prišla do te strani http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/illuminati_formula_mind_control.h...

samo še vedno ne razumem.-
1.torej nekateri se rodijo v te družine, kjer jih od rojstva programirajo…
2.ali to vpliva tudi name, če in ko sem poslušala tako glasbo
3.ali je programiranje res del vseh teh mladih deklet v glasbeni industriji in seveda najbolj pomembno
4.kako sploh name lahko vpliva neka disney-jeva risanka, kjer je subliminalno sporočilo sex..ali pa film, kjer so skriti simboli…ne razumem namreč, kako ima lahko nek neumen simbol nate moč, ali vpliv, saj ga vidiš, ozavestiš…in zakaj povsod ta enooka očesa…že prav dougcajt je s tem,..
se opravičjem za dolga vprašanja, ampak malo sem razmišljala in prišla do sklepa, ali sem potem tudi jaz že sprogramirana in kako to programiranje prekinem? ali je to takrat, ko se zavedam same sebe, ko meditiram, se poglabljam vase ali potem takrat, ko razmišljam o višjem jazu prekinem to, kar mi prodaja glasba ali novice na tv-ju…

ali je rešitev v tem, da se odklopim od novic, tv-ja, interneta?

hvala in upam, da mi kdo zna po domače razložiti

lp


1. rodbina je ena - izvira iz babilona - rečemo da majo plavo kri, ker majo kao mal drugačn dnk ... ki omogoča inštalacijo tujega bitja - ne rabjo dost programiranja - pač tm živijo in se tega navlečejo - kao
2. vpliva tud nate in ne samo preko glasbe
3. usi smo do neke mere programirani, torej so tud one/i
4. človek zaznava - ogromn okol sebe ... zavestno zaznaš ... pač odvisno od zavesti ... par 10% rečmo; use ostalo zazna nezavedno ... in si shrani - podobno kot zavedno ... in pol je seveda fora, da če furaš zavest ... pol maš neke možnosti da furaš to kar hočeš - kar se ti zdi prow ... če zavesti furaš ne - je ne uporabljaš ... te fura pač nezavedno - to kar je blo vprogramirano ... s strani bližnje in daljne okolice ...
oko ... je simbol za 'all seing eye' - oko ki use vidi - tretje oko - šesti nivo človekovega obstoja
kjer so ti jasni in vzroki in posledice ... do tja pa je dolga pot ...
to oko pol simbolizira še morje enih sranj ...
o teh smeteh smo tud kle gor že velik mel ... predvsem filmčkov raznih ...
žal nism najdu ... je pa na youtubu več al manj use

si sprogramirana
program reprogramiraš ... na konc ga pobrišeš, to je najlažja pot
programiranja prekint ne moreš ... lahko pa si zavestna sebe in svoje okolice ... in boš programiranje spoznala kot tako in mu ne dala pozornosti ... npr
ko meditiraš se teh programov osvobajaš
in to na način da iz nezavednega prihajajo u zavedno
ko so oni tm - jih je treba predelat ... in to ponavad u življenju - izkušnje pridejo na pot - in če si zavestn jih opazš, če ne, pač grejo mim tebe ...
glasbo treba poslušat zavestno
isto tv
pozornost dat tja kjer se ti zdi vredno
na usak način pa opazovat reakcijo
in jo reprogramirat
najt program in ga spremenit
lahko tud afirmacije ipd smetje
vsak najde svoj način

ko gledaš dnevnik ... in ne popizdiš več zravn ... si že kr ok
Tongue


lohk bi pisu do nezavesti ...

rajši praši še kei Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #5 - 10.12.2012 at 15:45:31
 
Quote:
ko gledaš dnevnik ... in ne popizdiš več zravn ... si že kr ok
Tongue


Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #6 - 10.12.2012 at 18:50:43
 
gape wrote on 10.12.2012 at 14:12:17:
Vrtnica wrote on 10.12.2012 at 04:20:40:
gape wrote on 09.12.2012 at 18:52:43:
pa ni hudga snega ... zakaj?


to sem dala kot razlog, ker mi nihče ni pojasnil..sem pa sama naredila malo online research-a in prišla do te strani http://www.theforbiddenknowledge.com/hardtruth/illuminati_formula_mind_control.h...

samo še vedno ne razumem.-
1.torej nekateri se rodijo v te družine, kjer jih od rojstva programirajo…
2.ali to vpliva tudi name, če in ko sem poslušala tako glasbo
3.ali je programiranje res del vseh teh mladih deklet v glasbeni industriji in seveda najbolj pomembno
4.kako sploh name lahko vpliva neka disney-jeva risanka, kjer je subliminalno sporočilo sex..ali pa film, kjer so skriti simboli…ne razumem namreč, kako ima lahko nek neumen simbol nate moč, ali vpliv, saj ga vidiš, ozavestiš…in zakaj povsod ta enooka očesa…že prav dougcajt je s tem,..
se opravičjem za dolga vprašanja, ampak malo sem razmišljala in prišla do sklepa, ali sem potem tudi jaz že sprogramirana in kako to programiranje prekinem? ali je to takrat, ko se zavedam same sebe, ko meditiram, se poglabljam vase ali potem takrat, ko razmišljam o višjem jazu prekinem to, kar mi prodaja glasba ali novice na tv-ju…

ali je rešitev v tem, da se odklopim od novic, tv-ja, interneta?

hvala in upam, da mi kdo zna po domače razložiti

lp


1. rodbina je ena - izvira iz babilona - rečemo da majo plavo kri, ker majo kao mal drugačn dnk ... ki omogoča inštalacijo tujega bitja - ne rabjo dost programiranja - pač tm živijo in se tega navlečejo - kao
2. vpliva tud nate in ne samo preko glasbe
3. usi smo do neke mere programirani, torej so tud one/i
4. človek zaznava - ogromn okol sebe ... zavestno zaznaš ... pač odvisno od zavesti ... par 10% rečmo; use ostalo zazna nezavedno ... in si shrani - podobno kot zavedno ... in pol je seveda fora, da če furaš zavest ... pol maš neke možnosti da furaš to kar hočeš - kar se ti zdi prow ... če zavesti furaš ne - je ne uporabljaš ... te fura pač nezavedno - to kar je blo vprogramirano ... s strani bližnje in daljne okolice ...
oko ... je simbol za 'all seing eye' - oko ki use vidi - tretje oko - šesti nivo človekovega obstoja
kjer so ti jasni in vzroki in posledice ... do tja pa je dolga pot ...
to oko pol simbolizira še morje enih sranj ...
o teh smeteh smo tud kle gor že velik mel ... predvsem filmčkov raznih ...
žal nism najdu ... je pa na youtubu več al manj use

si sprogramirana
program reprogramiraš ... na konc ga pobrišeš, to je najlažja pot
programiranja prekint ne moreš ... lahko pa si zavestna sebe in svoje okolice ... in boš programiranje spoznala kot tako in mu ne dala pozornosti ... npr
ko meditiraš se teh programov osvobajaš
in to na način da iz nezavednega prihajajo u zavedno
ko so oni tm - jih je treba predelat ... in to ponavad u življenju - izkušnje pridejo na pot - in če si zavestn jih opazš, če ne, pač grejo mim tebe ...
glasbo treba poslušat zavestno
isto tv
pozornost dat tja kjer se ti zdi vredno
na usak način pa opazovat reakcijo
in jo reprogramirat
najt program in ga spremenit
lahko tud afirmacije ipd smetje
vsak najde svoj način

ko gledaš dnevnik ... in ne popizdiš več zravn ... si že kr ok
Tongue


lohk bi pisu do nezavesti ...

rajši praši še kei Tongue


ok, se pravi:

1.biti zavestna pomeni kaj? To, da ko gledam tv in vidim recimo v potrošniški oddaji posebna ponudba na rtvslo simbol oko, prav presneto očitno je…potem gledam z distanco vse, kar bo una gospa povedala, ali pa ko boštjan narat v oddaji panoptikum obdeluje zanimive družbeno-humanistične teme in miza v studiu trikotnika, oz ko on potem na koncu reče: če zaključim s mislijo dražena (kolega, ki tudi občasno vodi panoptikum): panoptikum vas gleda, glejte tudi vi njega nazaj? potem je to to, ali pa ko nas na poročilih bombardirajo z novicami kako je ta in ta musliman naredil to in to…kako so oni sploh zanič…kako smo mi zahodnjaki ok…skratka selektivno izbiranje novic…ali pa ko gledam hollywoodske filme…kjer je 90% bullshita, da ne govorim o simbolih, potem je to zavestno početje ali ne?

2. ali je potem klasična glasba vredu?

3.mene pomirja vse, kar je ravno obratno od tistega kar naj bi bilo pametno početi: recimo bombardirajo nas s tem, da moramo vsak dan piti mleko, jesti meso, to prehransko dopolnilo, uno…tretje…jaz se pa najbolj mirno počutim, kadar jem sadje in zelenjavo iz domačega vrta. Pa še tam je najbrž možno najdit programirano hrano ( z onesnaževanjem chemtrails)

4.ali to pomeni, da se reprogramiraš tudi takrat, ko se sam toliko osebnostno spremeniš, da zamenjaš okolje, način prehranjevanja, prekineš stik z ljudmi, ki so te obkrožali v preteklosti…si najdeš družbo, ki je skladna s tvojimi prepričanji..itd

5.ali me lahko preusmeriš na temo, kjer več pišete o tem kar ti sedaj govoriš…

6.Konkretno, če jaz gledam osebo Rihanna, ki je imela intervju z Oprah in se mi zdi na posnetku http://hiphopwired.com/2012/08/19/rihanna-appears-on-oprahs-next-chapter-full-in...  dokaj normalna, potem pa počne stvari,ki niso tako normalne:http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2245345/Rihanna-poses-naked-glass-w...
recimo na twitterju objavlja zadnje čase svoje na pol nage slike…meni ni to glih normalno, neumno se mi zdi, ali je to to. da meni to početje ni ok, potem pač nehat brat o njej in o teh ljudeh? Je to del reprogramacije?
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Victim Iluminati
Reply #7 - 10.12.2012 at 23:04:25
 
bit zavestn ... bit tuki in zdej (za razliko u preteklosti ali prihodnosti) ... bit pozorn na okolico in telo ... in misli ... in filinge ... in use ... čimveč ... predvsem čuvat na reakcije
distanca je ok

klasična muzika je verjetn boljša ... gre pa jeba tolk deleč da so inštrumenti uglašeni na neko frekvenco ki ti ne pomaga baš ... tko da ... gongi, pa take zadeve ... meditativne muzike Tongue

4 - se mi zdi da kr ja

5 - doomsday 2012 Tongue
bom probu kej zbrskat

6 pa pogledat
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #8 - 11.12.2012 at 00:34:07
 
gape wrote on 10.12.2012 at 23:04:25:
bit zavestn ... bit tuki in zdej (za razliko u preteklosti ali prihodnosti) ... bit pozorn na okolico in telo ... in misli ... in filinge ... in use ... čimveč ... predvsem čuvat na reakcije
distanca je ok

klasična muzika je verjetn boljša ... gre pa jeba tolk deleč da so inštrumenti uglašeni na neko frekvenco ki ti ne pomaga baš ... tko da ... gongi, pa take zadeve ... meditativne muzike Tongue

4 - se mi zdi da kr ja

5 - doomsday 2012 Tongue
bom probu kej zbrskat

6 pa pogledat


ja, zelo me zanima tvoje in mnenje ostalih glede tega zadnjega vprašanja. video osebe, ki vpliva sploh na mlajšo populacijo.

zavestno. razumem-kaj pa če si jezen recimo, ker nekdo grdo ravna s teboj, pa si želiš, da bi lepše? ali se distanciraš od takega človeka ali se sploh splača kaj naredit.ker če želiš mirno sprejemat to, da te nekdo recimo manipulira, izgubiš sebe, postaneš otopel. potem ne moreš čustvovat in težje razbereš filinge telesa.
upam, da razumeš kaj hočeš povedat.

Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
ego(3p
Ex Member




Re: Victim Iluminati
Reply #9 - 12.12.2012 at 12:19:23
 
Dokler od nekoga pričakuješ da naj lepše ravna s tabo bo vse kar naredi premalo dobro zate .
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Victim Iluminati
Reply #10 - 12.12.2012 at 18:27:08
 
kaj jest vem
normalnost je 'in the eyes of beholder'
nekak nimamo enakih meril za normalnost ... in ni pametno nikogar sodit kot nenormalnega
na tisto temo prej pa ... nekak se je skoz leta izkazal da noben od muzičarjev ki so uspel, ni uspel brez da bi 'svojo dušo prodal hudiču' ... to pač pomeni da morjo oglaševat zadeve ki jih modeli lastniki založb ponavad zahtevajo od njih, da morjo u textih govort zadeve tko kot šefi hočejo, da mora bit frekvenca muzike taka in taka, da morjo bit u videotih taki pa taki prizori ... ipd sranja
en redkih ki se jim je uprl je bli majkl đekson, pa 2pac ... pa še kdo se najde ... k so ga uničl k ni hotu plesat tko kot oni piskajo
ignorance, kot vedno, is bliss
(če ne veš točno kaj delaš, ti je zihr full lažje to počet)


jeza, želja, pričakovanje, manipulacija ... ni gut

razumet, sprejet, odpustit ... nimaš kej
odmik se zgodi sam po sebi ko te izkušnje več ne rabiš ...

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #11 - 12.12.2012 at 23:05:46
 
Quote:
Dokler od nekoga pričakuješ da naj lepše ravna s tabo bo vse kar naredi premalo dobro zate .


kaj pa če je fizično in psihično nasilen nad teboj?
Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
Vrtnica
2
**
Offline

Angels do exist!
Posts: 89

Gender: female
Re: Victim Iluminati
Reply #12 - 12.12.2012 at 23:09:39
 
gape wrote on 12.12.2012 at 18:27:08:
kaj jest vem
normalnost je 'in the eyes of beholder'
nekak nimamo enakih meril za normalnost ... in ni pametno nikogar sodit kot nenormalnega
na tisto temo prej pa ... nekak se je skoz leta izkazal da noben od muzičarjev ki so uspel, ni uspel brez da bi 'svojo dušo prodal hudiču' ... to pač pomeni da morjo oglaševat zadeve ki jih modeli lastniki založb ponavad zahtevajo od njih, da morjo u textih govort zadeve tko kot šefi hočejo, da mora bit frekvenca muzike taka in taka, da morjo bit u videotih taki pa taki prizori ... ipd sranja
en redkih ki se jim je uprl je bli majkl đekson, pa 2pac ... pa še kdo se najde ... k so ga uničl k ni hotu plesat tko kot oni piskajo
ignorance, kot vedno, is bliss
(če ne veš točno kaj delaš, ti je zihr full lažje to počet)


jeza, želja, pričakovanje, manipulacija ... ni gut

razumet, sprejet, odpustit ... nimaš kej
odmik se zgodi sam po sebi ko te izkušnje več ne rabiš ...



s tem reply-jem si mi pa povedu točn to,kar sem rabla slišat in mi je dal informacije. hvala

se pravi najbolje,da ne poslušaš te glasbe, like vseh top artistov (beyonce, madonna, rihanna) kaj pa queen, ali pink floyd in recimo barbra streisand??

Back to top
 

We are not human beings on a spiritual journey. We are spiritual beings on a human journey.
Stephen Covey
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Victim Iluminati
Reply #13 - 13.12.2012 at 02:47:16
 
kajjestvem
jest kadar poslušam poslušam ... www.fresh.fm
Tongue
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego(3p
Ex Member




Re: Victim Iluminati
Reply #14 - 13.12.2012 at 09:24:28
 
Vrtnica wrote on 12.12.2012 at 23:05:46:
Quote:
Dokler od nekoga pričakuješ da naj lepše ravna s tabo bo vse kar naredi premalo dobro zate .


kaj pa če je fizično in psihično nasilen nad teboj?

Pri fizičnem nasilju se braniš in človeka obvladaš ,če tega ne zmoreš lahko pokličeš za to primerno institucijo policijo itd... pri psihičnem nasilju človeka psihološko spoznaš, razumeš in se primerno odzoveš. Če to ne gre ti zdrava pamet pove da s tako osebo ni za bit ,posloviš se in  greš naprej .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10