Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 
(Read 57475 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #75 - 30.08.2010 at 18:16:05
 
Satan je ravno toliko vesoljni (božji samopojav) kot je božji sin sam.Zlo in dobro vladata polovico galaktičnega cikla in tu smo mi s tem znanjem ki ga imamo in s to zavestjo,ki jo imamo- ne moremo popolnoma nič!!! Odrešitev iz kroga teh ciklov pa obstaja.Mi jo še ne poznamo.Moje razumevanje zadev je takšno.Nikomur nič ne vsiljujem!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #76 - 30.08.2010 at 20:52:20
 
Quote:
Satan je ravno toliko vesoljni (božji samopojav) kot je božji sin sam.Zlo in dobro vladata polovico galaktičnega cikla in tu smo mi s tem znanjem ki ga imamo in s to zavestjo,ki jo imamo- ne moremo popolnoma nič!!! Odrešitev iz kroga teh ciklov pa obstaja.Mi jo še ne poznamo


S tem, ko človek vedno bolj postaja človeški, torej s tem, ko si kopičimo vedno več znanja, postajamo vedno bolj odvisni od zadovoljevanja teh pogojev, ki nam jih pogojuje samo znanje in prepričanja.

Vso to znanje in pogojevanje, deluje kot kletka, ki preprečuje, da bi lahko sočlovek dosegel naše srce. Sočloveku tako postavljamo vedno več pogojev, ki jih mora izpolniti, da ga spustimo v srce in ga začutimo.
Obkroženi z vsem znanjem tako ostajamo zaprti v svoji temni kletki, kjer ni prostora za tople občutke in ljubezen. Človek se začne bati lastne teme in lastne sence, ki jo projicira v svoje okolje......

Tako skoraj celo življenje porabimo zato, da drug drugemu izpolnjujemo njegove (umske) pogoje. A za ljubezen ponavadi zmanjka časa....

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #77 - 30.08.2010 at 23:18:13
 
Robi wrote on 30.08.2010 at 20:52:20:
Quote:
Satan je ravno toliko vesoljni (božji samopojav) kot je božji sin sam.Zlo in dobro vladata polovico galaktičnega cikla in tu smo mi s tem znanjem ki ga imamo in s to zavestjo,ki jo imamo- ne moremo popolnoma nič!!! Odrešitev iz kroga teh ciklov pa obstaja.Mi jo še ne poznamo


S tem, ko človek vedno bolj postaja človeški, torej s tem, ko si kopičimo vedno več znanja, postajamo vedno bolj odvisni od zadovoljevanja teh pogojev, ki nam jih pogojuje samo znanje in prepričanja.

Vso to znanje in pogojevanje, deluje kot kletka, ki preprečuje, da bi lahko sočlovek dosegel naše srce. Sočloveku tako postavljamo vedno več pogojev, ki jih mora izpolniti, da ga spustimo v srce in ga začutimo.
Obkroženi z vsem znanjem tako ostajamo zaprti v svoji temni kletki, kjer ni prostora za tople občutke in ljubezen. Človek se začne bati lastne teme in lastne sence, ki jo projicira v svoje okolje......

Tako skoraj celo življenje porabimo zato, da drug drugemu izpolnjujemo njegove (umske) pogoje. A za ljubezen ponavadi zmanjka časa....




Ves zadnjic kso em obcutil ljubezen me je picak zafukala v nulo tkao da ce mene rpasa sje ljubezen samo fukanej varanje in izkoriscanej soritako je,.



Mingrede, ce rpides v srce si zmagal vecina splohe nv e kaj ej to mi pveos ce ti ve skj ej srce,.
mi lahko

Reci mi kj ej srce in kaj noter nadjes lepo prosim
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #78 - 30.08.2010 at 23:29:04
 
Robi wrote on 30.08.2010 at 20:52:20:
Quote:
Satan je ravno toliko vesoljni (božji samopojav) kot je božji sin sam.Zlo in dobro vladata polovico galaktičnega cikla in tu smo mi s tem znanjem ki ga imamo in s to zavestjo,ki jo imamo- ne moremo popolnoma nič!!! Odrešitev iz kroga teh ciklov pa obstaja.Mi jo še ne poznamo


S tem, ko človek vedno bolj postaja človeški, torej s tem, ko si kopičimo vedno več znanja, postajamo vedno bolj odvisni od zadovoljevanja teh pogojev, ki nam jih pogojuje samo znanje in prepričanja.

Vso to znanje in pogojevanje, deluje kot kletka, ki preprečuje, da bi lahko sočlovek dosegel naše srce. Sočloveku tako postavljamo vedno več pogojev, ki jih mora izpolniti, da ga spustimo v srce in ga začutimo.
Obkroženi z vsem znanjem tako ostajamo zaprti v svoji temni kletki, kjer ni prostora za tople občutke in ljubezen. Človek se začne bati lastne teme in lastne sence, ki jo projicira v svoje okolje......

Tako skoraj celo življenje porabimo zato, da drug drugemu izpolnjujemo njegove (umske) pogoje. A za ljubezen ponavadi zmanjka časa....


Znanje prihaja iz spomina ali pa je kje zapisano. Ko se nečesa ne spomniš rečeš ne vem. Za tem ne vem se razprostira območje nevednosti ali neobstajanja. A ljubezen vseeno je, živi. Torej ljubezen ni pogojena z obstojem ali vedenjem.

Lp,Igo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #79 - 31.08.2010 at 13:45:12
 
Quote:
Torej ljubezen ni pogojena z obstojem ali vedenjem.

Znanje postavlja pogoje pod katerimi bomo sočloveka sprejemali. In več kot je teh pogojev, manj je prostora za ljubezen.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #80 - 31.08.2010 at 18:46:20
 
Robi wrote on 31.08.2010 at 13:45:12:
Quote:
Torej ljubezen ni pogojena z obstojem ali vedenjem.

Znanje postavlja pogoje pod katerimi bomo sočloveka sprejemali. In več kot je teh pogojev, manj je prostora za ljubezen.

Bla, bla. Koliko prostora pa po tvoje rabi ljubezen? In koliko pogojev, 5000 ali 100000 ti ta prostor zapolni, ki naj bi bil namenjen še za kaj drugega.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #81 - 31.08.2010 at 19:48:29
 
Quote:
Koliko prostora pa po tvoje rabi ljubezen?

Samo priložnost ji je treba dati. Smiley

In to tako, da nehaš presojati...obsojati......razmišljati kaj je prav in kaj ne....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #82 - 31.08.2010 at 22:04:28
 
Alojz in Sandib wrote on 30.08.2010 at 18:16:05:
Satan je ravno toliko vesoljni (božji samopojav) kot je božji sin sam.Zlo in dobro vladata polovico galaktičnega cikla in tu smo mi s tem znanjem ki ga imamo in s to zavestjo,ki jo imamo- ne moremo popolnoma nič!!! Odrešitev iz kroga teh ciklov pa obstaja.Mi jo še ne poznamo.Moje razumevanje zadev je takšno.Nikomur nič ne vsiljujem!

celostnost
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #83 - 31.08.2010 at 23:11:34
 
Robi wrote on 31.08.2010 at 19:48:29:
Quote:
Koliko prostora pa po tvoje rabi ljubezen?

Samo priložnost ji je treba dati. Smiley

In to tako, da nehaš presojati...obsojati......razmišljati kaj je prav in kaj ne....

Kaj, in za to priložnost nimaš prostora?

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #84 - 01.09.2010 at 09:49:05
 
Prostora je toliko, kolikor ga omogočam. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #85 - 01.09.2010 at 14:38:32
 
Robi wrote on 01.09.2010 at 09:49:05:
Prostora je toliko, kolikor ga omogočam. Smiley

Dokler ne poznaš misli in deluješ preko psihološkega časa (miselni interval), nimaš prostora za kaj drugega razen misli, ki so lhko takšne ali drugačne, na koncu so pa tolažilne.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #86 - 01.09.2010 at 17:29:05
 
In OTP, kako je s tem zaradi cesar si odprl to temo?

Si nasel to kar si iskal? Si prisel v kontakt s kaksnim manjakom, ste kaj obredno klali, ste delali pizdarije?

Povej povej Roll Eyes
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #87 - 02.09.2010 at 12:10:15
 
Etrex wrote on 01.09.2010 at 17:29:05:
In OTP, kako je s tem zaradi cesar si odprl to temo?

Si nasel to kar si iskal? Si prisel v kontakt s kaksnim manjakom, ste kaj obredno klali, ste delali pizdarije?

Povej povej Roll Eyes


Sem probu .......

Sem slišal .......

Sem upal .......

In ni šlo .......

Ker .......

Neki neki nad menoj .......

Zdej grem na posvet .......

Na učno uro .......

Mogoce dve .......

Rečem lahko sam tok .......

Ne se jebat .......

Ljudje umirajo .......

Ljudjhe trpijo .......

In ne da bi vedel zakaj .......

Slovenci nismo tako slabi .......

Je pa res da izomiramo .......

Več pa ne bom povedu .......

Mjastri so skriti .......

In nemogoče je pridet do njih .......

Če tega nočejo .......


Pssst,... .......



Bodi priden - sotani ovce - in zivi zivljenje v nevednosti - in bos rešen - bodi pameten - bodi firbčen - oin spoznal bos resnico - in le ta te bo osvobodila -  ce jo boš znal sprejeti - če je ne boš znal - pol boš pristla v polju - in se kej drugje.


LP.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #88 - 02.09.2010 at 12:11:47
 
Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #89 - 04.09.2010 at 21:05:10
 
Pozdravljeni

Zelo rad bi spoznal nekoga, ki se  profesionalno in poklicno ukvajra z crno magijo in tovrstnimi rečmi za potrebe ucenja oziroma da bi me vzel pod soje okrilje in me izučil.

Lp

Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8