Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8
(Read 57744 times)
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #60 - 27.08.2010 at 13:11:16
 
Ne, sam ne grejo pa vsi satana klicat sej vem, da sm grdo rekla, pa mogoče prehitr ker ma vsak svojo zgodbo... ampak je pa prov tip človeka k se izraža iz čistga egota in potem se ufura folk u take scene ma dj...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #61 - 27.08.2010 at 13:12:16
 
Robi wrote on 27.08.2010 at 12:46:02:
Miara wrote on 27.08.2010 at 12:03:13:
Kok so to res glupi ljudje. Mislm res glupi, sam zto da se počutjo močne k so u resnici sami patetični. Ahh...ja...

A je kdo, ki se rad počuti šibkega ?

A je kdo, ki rad sprašuje irelevantna vprašanja?

(Sorry, robi, mogu sem te mal spodbost, ker se mi včasih zdi, da so tvoja vprašanja bolj sama sebi namem kot pa stvar resne debate.)
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #62 - 27.08.2010 at 13:38:29
 
Meni pa se je vprašanje zdelo logično.

Mislim, da skoraj vsem ugaja občutek moči.
Ampak v tem primeru se verjetno gre le za način doseganja tega občutka.

Obsojamo sam način, ne pa občutka moči.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #63 - 27.08.2010 at 13:39:11
 
Miara wrote on 27.08.2010 at 13:11:16:
Ne, sam ne grejo pa vsi satana klicat sej vem, da sm grdo rekla, pa mogoče prehitr ker ma vsak svojo zgodbo... ampak je pa prov tip človeka k se izraža iz čistga egota in potem se ufura folk u take scene ma dj...

Ja, saj to je to.
Problem je sam način, kot sem omenil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #64 - 27.08.2010 at 14:43:16
 
Prav imaš, ves problem je v delovanju po pridobitvi. Prav tako izraba moči v delovanje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #65 - 28.08.2010 at 12:51:37
 
problem je v tem da človk dobi znanje (know how) preden je zavest razvita zadost ... imho
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #66 - 28.08.2010 at 16:53:10
 
Miara wrote on 27.08.2010 at 12:03:13:
Kok so to res glupi ljudje. Mislm res glupi, sam zto da se počutjo močne k so u resnici sami patetični. Ahh...ja...



Res mi lahko razoozis zakaj so ti ljduje pateticni.

Ves najhujsa fora ki jo raz razumem v tem toejm pisnaju je sledeca.

No tkao te jaz vidim v tem akr si napsaila.

Ne razumem tega, jaz sme nekaj vec in na pravi poti nic vec kot vem jaz ne obstaja oni so nroci zato so pateticni.

Povem ti srce, rasvetlenje se azcne kto sme ti napisal, ne mroes misliti da ti neki ves, ce prerpostavis da ne ves nic, pol bos se vedno ucial in dopusial moznso tin tako veliko ves,

Recmo jaz dopuscma moznost da je kaka pucna psotna zame samo ej to maloverjetno ne dopuscma moznsoti ap da jaz veliko vem ker se vleiko ucim in pol se vec vem in se vec razumem samo se vendo vem da nic ne vem.

No upam da bom prisl do nasednej stopnje.

Vestemi ej pa zanimivo vse toel akr tuki folkanbija po dolgem in pocesz so tuki tudi vampirji tkao da sori tak ej forum.




Resno, ne bodi visoka bodu ucljiv ane lazi s ein izrazaj se rensicno to ej azcetek pol ap naprej.

Se mi zdi da itak ne obstjaas noben od nas ne obstaja, in ko bos videla koenc da je vseno ce urme spol bos razumea.. sploh ap ce s eces ubit to ves.

Prosim, ne mi govoriti o ljudeh in jih onecastiti in pluvati po njih ko ne razume snicesar, ce bi rpebrala knjigo ali dve o grofu draklui bi vedela kaj ej bil kako ej gor psiel kake stike je mel inkakos e je boril in pol bi mela sptovanej ker grem staivti da ti nisi spsobna nti 1/10000000
postoriti kar je on naredil za ljudi ki jih je pokusil obrnaiti, je pa res da dolocenim dejstvom ne mreos oporekati. Nejgova linija je kri na vseh dvorih evropih ameriskih itd, bus je nejgov direktni linikjski sorodnik itd,. tkao da lepo rposim..

DOMACA NALOGA:

Ni opravljena

ocena 1.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #67 - 28.08.2010 at 17:00:20
 
Miara wrote on 27.08.2010 at 13:11:16:
Ne, sam ne grejo pa vsi satana klicat sej vem, da sm grdo rekla, pa mogoče prehitr ker ma vsak svojo zgodbo... ampak je pa prov tip človeka k se izraža iz čistga egota in potem se ufura folk u take scene ma dj...



Osebno razumem clvoeka k je satansit predani satansit zakaj.

Clvoek je zivel lijfe in videl da so ga vsizejbali in pols emu je utrgalo in pcoe hudo ljudem.
To pdopriam dokelr ta osba pobija ljudi ki so zli.

In taki ljuej nareidjo vec v vojni aktera divja kto bodo ljuje kiu milijo da neki vedo nareidli v 10 zivljenjih mi je zelo zal toda ce pogeldas nobena vojan s eni dobial brez satanizma to ej ejstvo noben vrac pogalvar rpecednih ni sel v vojno brez da bi porpasla duhove,.

Renso gospdoej gospe oin neizobraznie otorci dajte potegniti rit iz glave ali glavo iz riti in preberte kaj pol ap pisite mislim fak of,.,

DOKTIRNA JE VEC KOT 100 mogoce celo vec k 20  no 2000  dvesto elt v eni izemd drzav

tuki zviete v slvoeniji nimate pojma o pojmu kej zviete itd,. prosim lepo.0,

Resno, praviet eslovenci to ono niste pravi slvoenci s ejaz ne ce bi bili bi gojili mocno priapdnost do slvoenek crne magije in razodetij ki gredo iz roda v rod ne pa da smao jamrate in govoriete kako ej hudo vsako generacijo rodite nasednjo geenracijo suznejv ki jih ne zante vzgojiti k niamte znanja proviete se itd varate smeti bozje....

Ni czdno da s eslvoenka dokritna izgublja in zato slabimo,.. renso pvoejte mi neki aktera od nasih sosed ma najmonejsi ta lobi,. vec ap si ne upam na kraj apemti tuki pisati,..

d

resno kdo pa ej se kaj anredu mimo 11 letnega socevega cikla in brez posvetovnaej lepo rpsiom



Obosjajte toda obsojajte sojo envendswot in sojo suzenstvo ki ste ga nezmozni rpesesti.

Sori miara, toj ego deluej rpevec brez da bi kajvedela.

Obno se upam zabiti v stol in cel meses premilejvati grutnati hoditi po knjiznicah, smao ker vem da na enkem delu lijfe mores iti do tipa in mu jebati mater da ta kaj nuci in to ej povod

od kvantne mehanika neprj

mingrede zuluji so vedeli za einstjanovo enacbo in da je zemlja elipsoid itd,. pol ap eisntajan slavimo ne me jebati,.

berite

brati zante ne berete oci mate ne geldaete pol pa se g  zato ekr vma en neki pove neki cez bluzite k niamte piojam res,.

Nj en kaj natannco pove tuki gor ne pa samo ene koline,.

Resno obojajmo drakulo obsojjmo vse akj ap ste vianriedli da lahko obsojajte in praviete butlej in ne vme kj se vse,. po vseh predpisih ap niti en veste koga sopojate ion kaj osojate lepo rpsoim

malo mejte obnasanja itd.

malo olike

in ne mi nabiajti o neki usrani viji inteligenci in duhovnsoti ce je ne zante kazati jaz ne znam psiati to je dejstvo toda vleiko veicno ljudi lahko an tem forumu zabijem do tal.

Ce je tuki folk duhoven deaj ne me jebati.

Resno, zelo veliko domace naloge napisi si mapo pol ap govori o receh.
lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #68 - 29.08.2010 at 19:22:00
 
Cer.

Ej folk je komu kak sorodnik umrl, rabim eno truplo.

Sem nasel en recept in rabim truplo iz njega bom anredu most in pol baje se iz tega dela ful hude uroke. Mislim ne da se mi ga izkopavati pa itak se vse kremirajo,..
no sej en rabim celga smao roko al pa nogo ce bi kdo bil tok prjazen da mi da do sordnika konec trupla. ....... .

Sem že iskal pa nič najdu, na pokopališču so vsi krepirani, mogoce ve kdo za kak pokopališče kjer niso kremirani.

.......  Roll Eyes ima kdo kakega crknegea macka al pa pasa mogoce bi to blo tud za ponucat kj vem,.. Huh Roll Eyes Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #69 - 29.08.2010 at 19:59:08
 
Probaj v Pakistanu. Mrhovinarji sledijo nesrečam.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #70 - 29.08.2010 at 20:00:34
 
Veš to en bo šlo.

karta predraga.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #71 - 29.08.2010 at 20:06:03
 
Optimus T. Prime wrote on 29.08.2010 at 20:00:34:
Veš to en bo šlo.

karta predraga.

Če boš gledal samo na denar , ne boš nikdar pravi mrhovinar. Vedno boš moral fehtat.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #72 - 29.08.2010 at 20:15:53
 
Quote:
Optimus T. Prime wrote on 29.08.2010 at 20:00:34:
Veš to en bo šlo.

karta predraga.

Če boš gledal samo na denar , ne boš nikdar pravi mrhovinar. Vedno boš moral fehtat.

Lp,Igor


Veš, če sem odkrit s emi zdi da niso dovolj obilni v tistih koncih, se mi zdi da bi rabilenga tolsto truplo iz slovenije kije bial cellifje folz itd, to bi bilo uno pravo,. pol ga vrzem v mikser brez ksoti pomeljem pockjam ene par tednov pol ap na cerkvena vrata in gas,.. pa se ene 100 svec pa bomo edlal sranja,..


Resno model, mislis da rabis ksoti niti ne rabis mehko foro, poglej si filem How high.

vse ti bo jasno

oni so ga tudi kopali sred pokoplaisca ven
Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #73 - 29.08.2010 at 21:21:45
 
Ok prime, vem in priznam da sem se zarekla. Oz ne ubistvu sem to ko sem napisala misllila tko da je to ene sprešl vrste opravičilo čeprov bolj priznanje. Da sem grdo rekla sem ti že povedla, pa razložila tut zakaj in iz kje izhaja.
Kakšn je forum sem nekak začutla k mi je kr slabo ratal ene parkrat, kok so vsi najbol pametni tuki, lih zato me je pa mal zabolel k si napisu_

Ne razumem tega, jaz sme nekaj vec in na pravi poti nic vec kot vem jaz ne obstaja oni so nroci zato so pateticni.

Zlo slabo zame in sm mal pomisnla, sploh pa da sem to izjavla na osnovi ne razumem kar je pač neki najbol slabga in to je ena izmed stvari k jih najbol ne maram in na sebi in na drugih. Pač zavračat neznano oz novo po defaultu. ampak si povedu svoje in ne bom zdej bla brihtna naprej ker ti nekak poveš stvari zlo grdo ampak nekak je še zmer mal logike not.
To mi je pa še zmer kararkol boljš kokr u lepe besede ovit bullshit, ne pomen pa to tut zdej da se do konca strinjam s tabo, ker se ne, te pa nekak recimo zastopm.

Nekak se šele zdej zbujam za moč besede in vem da je ena mojih slabih navad predolg jezik.

Tko da kul drugač pa lej, grof drakula nwm u filmu ni biu baš neki pozitivno prkazan, je blo pa lepo pokazan da je biu zmožen ljubezni to da to ni kr tko. In da ga je lih to nekak na koncu rešl, mogoče ne vem je začel z dobrimi nameni, mogoče jih je vs cjt meu, mogoče pač js zdej ful govorim mogoče ker pač nimam pojma ampak uredu, point tega zdele je pa js ubistvu ne trdim in niti nism trdila da vse vem, oz da karkol vem bol kokr kdo drug.
Je pa dejstvo simpl da je treba povedat kar se misl, ker se samo tko tut neki naučimo, tko da mi kle nimaš kej rečt...

Mogoče sem zate nezadostna men se pa pač zdi da izpita sploh še ni blo.. Smiley

Osebno razumem clvoeka k je satansit predani satansit zakaj.

Clvoek je zivel lijfe in videl da so ga vsizejbali in pols emu je utrgalo in pcoe hudo ljudem.
To pdopriam dokelr ta osba pobija ljudi ki so zli.

Take tudi jaz ampak to je zdej stvar namenov in to spremeni vse! Smiley
Zame osebno kot sem rekla je največji človek tisti k je prpravlen sebe, svoj lajf alpa svojo dušo žrtvovat v dobro drugih. In lepo te prosm ne boš mi ti govoru česa sem in česa nisem sposobna.

n taki ljuej nareidjo vec v vojni aktera divja kto bodo ljuje kiu milijo da neki vedo nareidli v 10 zivljenjih mi je zelo zal toda ce pogeldas nobena vojan s eni dobial brez satanizma to ej ejstvo noben vrac pogalvar rpecednih ni sel v vojno brez da bi porpasla duhove,.

No tuki maš spet point da zna res pridet prov sam lej, začne se pa vse skp tut zarad njih pa njihovih interesov takih alpa različnih...sam ok to spet samo razmišljam.

Za slovenijo sm pa slišala da je ubistvu dost v tej sceni, satanizem iptd sam nekak ne vem no...men se meša zto k mi je vsak danj to manj neverjetno...pa tut nekak bolj opazujem stvari...dost zanimiv no.
Katera od naših sosed ma pa to še najbolj kako nej rečm nepozabljen pa res ne bi vedla, bolj k razmišljam bolj mi je vse mogoče tko da bom tudi jaz raje tiho.

To da "slavimo" napačne ljudi nekak vem, pa vem tut da se je to kar zdej naši znanstveniki "odkrivajo" vedl že od samga začetka.
Sam kako pa zakaj smo pozabl ne vem, mogoče je pa fora izbrisa lih da spet pogruntamo...sej ne vem, ne me resno jemat pa ne me preveč kregat ker pač razmišljam.

Ne bom zdej lagala do te mere da bom rekla da ne obsojam, ker smo po defaultu taki, bom rekla pa da znam poslušat če že vidm ne.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #74 - 29.08.2010 at 21:35:56
 
Optimus T. Prime wrote on 29.08.2010 at 20:15:53:
Quote:
Optimus T. Prime wrote on 29.08.2010 at 20:00:34:
Veš to en bo šlo.

karta predraga.

Če boš gledal samo na denar , ne boš nikdar pravi mrhovinar. Vedno boš moral fehtat.

Lp,Igor


Veš, če sem odkrit s emi zdi da niso dovolj obilni v tistih koncih, se mi zdi da bi rabilenga tolsto truplo iz slovenije kije bial cellifje folz itd, to bi bilo uno pravo,. pol ga vrzem v mikser brez ksoti pomeljem pockjam ene par tednov pol ap na cerkvena vrata in gas,.. pa se ene 100 svec pa bomo edlal sranja,..


Resno model, mislis da rabis ksoti niti ne rabis mehko foro, poglej si filem How high.

vse ti bo jasno

oni so ga tudi kopali sred pokoplaisca ven
Wink.

Za modela imajo tebe, ko sediš pred ekranom in gledaš neumne filme, mentalno bolanih scenaristov.
Prodajajo svoje sanje kot vizijo. Tko to je, kupcev, ki to konzumirajo pa dovolj.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 8