Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 57886 times)
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #45 - 24.08.2010 at 14:11:19
 
To so oblike mahajana budizma. V Indiji imenovan dhyana , na Kitajskem čan in japonskem zen. So še druge šole, vendar imaš za te medidaticije tudi prevode v slo. jezik. Toliko, če koga zanima meditativna pot.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #46 - 24.08.2010 at 21:09:58
 
El Pesnik wrote on 24.08.2010 at 08:08:34:
Robi wrote on 23.08.2010 at 20:33:59:
Quote:
Ti hočeš primer. Primer pa je zopet oblika. Tvoja misel, ki je oblika naredi novo obliko.
To je to,

Se strinjam, da je to to.

Ampak, kako veš, da obstaja nekaj, kar je onkraj.
Pravzaprav niti ne moreš znati, saj znati že pomeni misel in spomin....

Torej le neko predvidevanje nečesa, česar si ni možno zamisliti ali občutiti ?

Robi

Usedi se na stol in se ne premakni, dokler ti ne postane jasno. Z umom si ne moreš razložiti. More se "premakniti" nekaj kar ni telo in ni um, kar je onkraj telesa in uma. Samo to se v bistvu ne bo premaknilo, ti boš prvič prepoznal to kar je.



Ti sme probu glava me boli,. res razloz  postopek;).

Lp.
Wink.
,
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #47 - 26.08.2010 at 21:58:21
 
Hej folk, dajte no, je kdo akk satansit pa to poznamo akko carovnico da me izuci v obrti da obm lahko pocel pizije ljudem k me jebejo v glavo,..

Satan ig great.

Brotehr satan in onl true deaty, he belive sin you! god enver did.

lp-.0
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #48 - 26.08.2010 at 22:18:41
 
Satanisti so  k eni otročki k delajo pizdarije zto k jim očka ni namenil dovolj pozornosti.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #49 - 26.08.2010 at 22:51:27
 
Ves srce tzakoel ti povem.



Satansiti so ti dali izobrazbo katera ni pravilna. Ce mas kaj v glavi pol to ves.

Satansiti so ti dali zdravial k te ubijajo ce asm kaj v glaiv to ves.

nahajsa se v dezeli cetru teh reci tkao da ce tuki en dobis kontakta pol ne vem, s ei zdid a azem ze vedo nekic asa.

Zelo veliko kolj mest in oziram vsa emsta so anreidli satansiti.

Mislim lepo rposim ne ti men o emtelkovi in unih wona biojih. KO srecas pravega bos trda k kamen.

s

Zelo lepo razlozeno v biliji

Polgej




Bog je unicil dv emesti ves zakaj ker s eje tka dogajalo ves kaj pitej krvi od dojencko

zabijejo iglo v del mozgnaov prestrsijo mo,.. in pol suk baby dry.


Zelo hdue reci tkao da elpor psoim ne bit tkao zgorzena.

Renso ti ap seeno rec pvoem, preseren kaj ve so njem s eim zdi da nic paemtnega kot to da ej bil pijanec toda on je zanimv bolj k si mislsi,..

Tkaoi da lepor psoim, ne mi nabiajti lazi in s enihei lagati ,. odpri oci in odpri prave oci ap bos videla vse.

Raptili, recmo ti mislsi da raptilov ni,. hehe so so,

samo videti jih mores videti si jih more szeleti prepozanti si jih more szeleti

vse to rabis in vse to pomeni da si ne smes lagati ekr v tem je najbvevcji hec.

Pogelj stvari take kto so.

Ce pogeldas kup dreka daj prst noter sprdi je mehek itd en ap da recs uuu drek fuj fej in s eognes na 10 emtrov,. mroes do nejga ga prejt z roko da vidsi kosistenco da vidsi kako se vlece kako srmdi al je rumen zelen rjav,. tid,.. pol ap ves dkaj mislim.,.--.
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #50 - 26.08.2010 at 22:57:00
 
Vem da so satanisti. Vem da delajo stvari k si jih jaz predstavljat ne morm. Vem da si sick madrfakrji k bi se jih mogla bat pa jebemti ne vem zakaj se jih ne. Ugotovila sm tut nekak da obstajajo vampirji, sicer ne doobesedno ampak ja. Za reptile sem očitno rabila tebe da mi to poveš. In ja želim si jih prepoznat želim jih videt in želim jih zrušt.
In nisem zgrožena, Ok lažem sem zgrožena sam kako nej ne bi bla???
Prave oči prave oči prave oči najbol da si mantrat začnem mam filing pa da bom vidla ob pravem času. In nočem si lagat res ne, nastavli mi ogledalo zarad mene pa bomo vidl mojo reakcijo.
Kar se tiče dreka je pa tut drek samo en navadn drek!
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #51 - 26.08.2010 at 23:05:13
 
Miara wrote on 26.08.2010 at 22:57:00:
Vem da so satanisti. Vem da delajo stvari k si jih jaz predstavljat ne morm. Vem da si sick madrfakrji k bi se jih mogla bat pa jebemti ne vem zakaj se jih ne. Ugotovila sm tut nekak da obstajajo vampirji, sicer ne doobesedno ampak ja. Za reptile sem očitno rabila tebe da mi to poveš. In ja želim si jih prepoznat želim jih videt in želim jih zrušt.
In nisem zgrožena, Ok lažem sem zgrožena sam kako nej ne bi bla???
Prave oči prave oči prave oči najbol da si mantrat začnem mam filing pa da bom vidla ob pravem času. In nočem si lagat res ne, nastavli mi ogledalo zarad mene pa bomo vidl mojo reakcijo.
Kar se tiče dreka je pa tut drek samo en navadn drek!



Em.

Mejhen, lagati si ne smes.

Res to ej dejstvo.

Potem pridjeo oci ene in druge in tretje itd, ......=

.
Em, haj vampriji so resnicni misli da so dveh vrst eneg asem mel ko sem zivel pri njem,ncoes vedceti,.. . So svinjsko reniscni.

Kaj ap volkodlaki, baje da so tudi reniscni,.. pije skri,.. ..
kri
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #52 - 26.08.2010 at 23:10:49
 
Ja no sam to ma naša glava sama reflekse če ne delujm iz centra je to 1 2 3 pod radarjem pol se pa jebi ti u glavo resniično is želim da se to neha in da sprejmem vse kakor je.
Vampirji dve vrsti...kvečjemu zavedni in nezavedni in slednji so verjetno proti prvim dost bolj nedolžni, prvi pa ne vem ofenziva blokada nazaj da jih zatrese jebiga.
Aam volkodlaki pa pojma nimam, sej vse iz nekje izvira ane, nič ni iz nič ampak res ne vem za kaj se gre...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #53 - 26.08.2010 at 23:30:54
 
Pa zmaji (več vrst), leteče krave, krava Buka itd...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #54 - 26.08.2010 at 23:56:09
 
AHahahahah na teeveju pa grof drakula, zelo primerno! Grin
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #55 - 27.08.2010 at 00:09:06
 
Miara wrote on 26.08.2010 at 23:56:09:
AHahahahah na teeveju pa grof drakula, zelo primerno! Grin



si se kdaj prasal za kaj grof drakula,..
misli ce bi naredila domaco nalogo vres vleikov edela bi,. in rensic aje tu...
.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #56 - 27.08.2010 at 00:51:58
 
Grof drakula je vampirac. Pa zmotila sm se prej mogoče so vampirji energetski, in uni k dobesedno kri pijejo. Drakulič je dobesedni psiho vampirac, z ene krvne psiho linije, k je upam izumrla hahah, in mogoče iz tega tut volkodlak izhaja k so potem na koncu že tok u kurcu da pač nwem...grejo nazaj v prejšno fazo k so bli še opice. Sam ne js. Js nism šla čez fazo opice. ahahhahah
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #57 - 27.08.2010 at 07:47:22
 
Miara wrote on 27.08.2010 at 00:51:58:
Grof drakula je vampirac. Pa zmotila sm se prej mogoče so vampirji energetski, in uni k dobesedno kri pijejo. Drakulič je dobesedni psiho vampirac, z ene krvne psiho linije, k je upam izumrla hahah, in mogoče iz tega tut volkodlak izhaja k so potem na koncu že tok u kurcu da pač nwem...grejo nazaj v prejšno fazo k so bli še opice. Sam ne js. Js nism šla čez fazo opice. ahahhahah



Ne vem natančno.

,,,,,,,


Hec ej v tem, ko si dovolj zgori oziroma noter seksas z padlim angelom naslednja stopnaj je pitje krvi padlega angela, in pol se naredi transforamcija si vampir lai volkodlak.


Vsaka drzava ma mogoce enga takega k so cisto zlo.


Vlad drakulj je bil princ in on ej bil res grozen baje, nejgov oce g aje iniciral v dvor zmaj aitd,. rpeberi si nareid doamco nalogo.,..

.......



res sme gledal o njem neki sma nim mel casa do potanksot mi je bil ap tipo vsec po eni strani.

spotujem ga zaradi lojalnsoti in odlocnsot pac ce bi nejgov sistem meli danes nobena pika ne bi upala varati in noben en bi upal krasti in lagati,. to bi bil svet,.. mislim s eim ap zdi da nejgovo zivljenje je bilo bolj ankljucje mislim ni mel izbire drzavo je branil in jo ubrnail smao na koncu je bila stala,.. turki so bezali nakoncu tako jih ej bilo strah,.. .  .

to ej to lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #58 - 27.08.2010 at 12:03:13
 
Kok so to res glupi ljudje. Mislm res glupi, sam zto da se počutjo močne k so u resnici sami patetični. Ahh...ja...
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: SATANISTI - SATAN - CRNA MAGIJA
Reply #59 - 27.08.2010 at 12:46:02
 
Miara wrote on 27.08.2010 at 12:03:13:
Kok so to res glupi ljudje. Mislm res glupi, sam zto da se počutjo močne k so u resnici sami patetični. Ahh...ja...

A je kdo, ki se rad počuti šibkega ?


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8