Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 51969 times)
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

‘Free-Energy’ Devices
13.06.2010 at 13:13:47
 
A Practical Guide to ‘Free-Energy’ Devices

http://thecrowhouse.com/Documents/free%20energy..pdf
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #1 - 13.06.2010 at 13:30:40
 
Na tej strani je dosti zanimivga . A ni bil v sloveniji tut nekdo ki je blo na tvju ze ful casa nazaj da je iznasu neko fre energy samo ni blo nc videt kje kaj .
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #2 - 15.06.2010 at 11:24:19
 
Mr.Smith wrote on 13.06.2010 at 13:13:47:
A Practical Guide to ‘Free-Energy’ Devices

http://thecrowhouse.com/Documents/free%20energy..pdf


uuuuuuuuuuuuu ......................... kaj je tole zastarela verzija brošurice. Tule je najnovejša (povezava na stran s katere se da knjigico potegnit dol):

http://www.free-energy-info.co.uk/PJKbook.pdf

Tule pa so posamezna poglavja te knjige (po novem je možakar dal patente v poseben razdelek in niso več del osnovnih poglavij knjige):

http://www.free-energy-info.co.uk/

Ko sem prvič bral tole knjigico (takrat je bila na razpolagao samo v obliki poglavij, ne v obliki knjige), je šel cel dopust - tri tedne. Je pa bilo zanimivo  Cheesy

Torej, je kdo ki bi se lotil tehle poskusov? Ker je treba vzet v zakup, da kolikor so že posamezni gizmoti tule dobro opisani, še vedno manjkajo določene podrobnosti, do katerih se je treba prikopat ali z znanjem (ki meni manjka, pošteno povedano) ali s poskusi, kar za seboj potegne finance (emmmm ... manjkajo  Roll Eyes ).

Jaz sam sem poskusil z grelcem na trenje (kavitacija) - je nekaj na tem, bi bilo treba zadevo izpopolnit ...
S kahuno sva se nekaj igrala z Milenkovičevim (' se mi zdi ) dvojnim nihalom -  definitivno nekaj na stvari, treba stvar "uravnovesit"
Definitivno pa me čakata še dva projektiča:
- teslovo stikalo; privlači me odkar vem zanj
- smithove tuljavice (tesla v akcij) - zajebano do konca, ampak potencial je enormen; tule bi rabil nasvete kakšnega mojstra ki se spozna na resonanco  Embarrassed

Torej?!

Aja, kar nekaj je tudi magnetnih motorčkov, ampak mene osebno ne privlačijo, pa ne vem zakaj ... Mogoče zato, ker so bili včasih magneti (vsaj tisti uporabni ) pregrešno dragi. Danes sicer ni več tako, se pa še vedno zna nabrat kar čedna vsota na računu, ker je pač potrebno večje število magnetkov ...
Zanimive so tudi tehnologije za predelavo vode v gorivo (neposredno ali cepitev).
Še bolj pa so mi zanimive mašince, ki za "gorivo" uporabljajo razne tekočine ali plini (ki so tam seveda samo kot "prevodniki" energije in se v procesu ne porabljajo. Taki so recimo Clem -ov motor (predelana črpalka za asfalt, kot delovno tekočino je uporabljal jedilno olje, ki ga je moral hladit), Pappov motor (uporabljal je mešanico žlahtnih plinov v zaprtem krogotoku - enkrat letno je bilo trreba mešanico dopolnit), Mazenauer - jev motor (princip delovanja podoben Clemu, le da je tu uporabljal zrak), zanimive so tudi študije prof. Evret-a, s katerimi dokazuje izvedljivost zgoraj naštetih (na stran to, da so ti motorji dejansko "laufal" v praksi - dokazano, pred pričami ...

V glanem, veliko zanimivega branja. Definitivno zasvoji  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #3 - 15.06.2010 at 12:05:58
 
Sam delam na zadevi utirjenega magnetnega polja 20 let. Uspel sem utiriti magnetno polje,da ''samorotira'' .Muči me nagib in oscilacija po osi-agregata.Nekako bi morala iznajti sistem ki bi izven sistema reguliral os na njeni oscilaciji v sistemu-agregata-magnetnih polj.Drugače več,ali manj poznam vse te poskuse.Sam se vse bolj nagibam na t.i. četrto dimenzijo snovi plazmo,kjer bi se akumulirana in realizirana vrednost mase energije znotraj zaprtega sistema -samodejno prelivali in pri tem ustvarili EM silo!!! Po tem sistemu samodeluje celotno vesolje. Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #4 - 15.06.2010 at 12:43:15
 
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 12:05:58:
Sam delam na zadevi utirjenega magnetnega polja 20 let. Uspel sem utiriti magnetno polje,da ''samorotira'' .Muči me nagib in oscilacija po osi-agregata.Nekako bi morala iznajti sistem ki bi izven sistema reguliral os na njeni oscilaciji v sistemu-agregata-magnetnih polj.Drugače več,ali manj poznam vse te poskuse.Sam se vse bolj nagibam na t.i. četrto dimenzijo snovi plazmo,kjer bi se akumulirana in realizirana vrednost mase energije znotraj zaprtega sistema -samodejno prelivali in pri tem ustvarili EM silo!!! Po tem sistemu samodeluje celotno vesolje. Lp Alojz Wink


Ammm ..., tisti tvoj magnetni gizmo mi po opisu ni nič znan. A bi se dalo videt kakšno skico? Kolikor vem, je pri magnetih problem "lepljiva" točka. Če se tvoj gizmo vrti, si očitno to težavico rešil. A si to rešil z oscilacijami, ki te zdaj matrajo?

Kar pa se tiče plazme; jaz imam pomisleke Huh Pri tej zadevi je treba vložit kar nekaj energije, potem pa imaš težavo kako omejit plazmo tam kjer jo hočeš. Ker tu govorimo v bistvu o zlivanju, to je jedrski reakciji. Z vsem kar paše zraven. Saj baje se to da naredit v normalnih okoliščinah ampak ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #5 - 15.06.2010 at 13:06:45
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 12:05:58:
Sam delam na zadevi utirjenega magnetnega polja 20 let. Uspel sem utiriti magnetno polje,da ''samorotira'' .Muči me nagib in oscilacija po osi-agregata.Nekako bi morala iznajti sistem ki bi izven sistema reguliral os na njeni oscilaciji v sistemu-agregata-magnetnih polj.Drugače več,ali manj poznam vse te poskuse.Sam se vse bolj nagibam na t.i. četrto dimenzijo snovi plazmo,kjer bi se akumulirana in realizirana vrednost mase energije znotraj zaprtega sistema -samodejno prelivali in pri tem ustvarili EM silo!!! Po tem sistemu samodeluje celotno vesolje. Lp Alojz Wink


Ammm ..., tisti tvoj magnetni gizmo mi po opisu ni nič znan. A bi se dalo videt kakšno skico? Kolikor vem, je pri magnetih problem "lepljiva" točka. Če se tvoj gizmo vrti, si očitno to težavico rešil. A si to rešil z oscilacijami, ki te zdaj matrajo?

Kar pa se tiče plazme; jaz imam pomisleke Huh Pri tej zadevi je treba vložit kar nekaj energije, potem pa imaš težavo kako omejit plazmo tam kjer jo hočeš. Ker tu govorimo v bistvu o zlivanju, to je jedrski reakciji. Z vsem kar paše zraven. Saj baje se to da naredit v normalnih okoliščinah ampak ...


V bistvu si vse sam odgovoril. Recimo gorljive ogljikove celice so blizu!!! Stranski produkt je zopet H2O-vodik -kisik.Zaprt sistem? kako? Wink

Jaz vem da je eksplozija hipno zlitje akumulirane in realizirane mase-energije-to se previ,da bi moral imeti sistem ki bi ciklično hipno  omogočal medsebojno prehajanje obeh vrednost-nenehno ponavljajočo !!!kontrolirano eksplozijo!!!! v zaprtem sistemu,ki omogoča nenehno medsebojno prehajanje vrednosti. X= in EM ri= X če obrneš vrednosti po zlitju je X sistem-vrednost me konstantno samodelujoč-vrednosti se medsebojno zamenjajo- če upoštevaš zakonitost neuničljivosti mase-energije. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #6 - 15.06.2010 at 13:14:10
 
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 13:06:45:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 12:05:58:
Sam delam na zadevi utirjenega magnetnega polja 20 let. Uspel sem utiriti magnetno polje,da ''samorotira'' .Muči me nagib in oscilacija po osi-agregata.Nekako bi morala iznajti sistem ki bi izven sistema reguliral os na njeni oscilaciji v sistemu-agregata-magnetnih polj.Drugače več,ali manj poznam vse te poskuse.Sam se vse bolj nagibam na t.i. četrto dimenzijo snovi plazmo,kjer bi se akumulirana in realizirana vrednost mase energije znotraj zaprtega sistema -samodejno prelivali in pri tem ustvarili EM silo!!! Po tem sistemu samodeluje celotno vesolje. Lp Alojz Wink


Ammm ..., tisti tvoj magnetni gizmo mi po opisu ni nič znan. A bi se dalo videt kakšno skico? Kolikor vem, je pri magnetih problem "lepljiva" točka. Če se tvoj gizmo vrti, si očitno to težavico rešil. A si to rešil z oscilacijami, ki te zdaj matrajo?

Kar pa se tiče plazme; jaz imam pomisleke Huh Pri tej zadevi je treba vložit kar nekaj energije, potem pa imaš težavo kako omejit plazmo tam kjer jo hočeš. Ker tu govorimo v bistvu o zlivanju, to je jedrski reakciji. Z vsem kar paše zraven. Saj baje se to da naredit v normalnih okoliščinah ampak ...


V bistvu si vse sam odgovoril. Recimo gorljive ogljikove celice so blizu!!! Stranski produkt je zopet H2O-vodik -kisik.Zaprt sistem? kako? Wink


Saj ne da bi bil tečen, ampak najbrž si mislil vodikove celice. Del ko vodik zgori je jasen. Malo manj jasen pa je del, ko je treba vodo spet razcepit s tem, da ti nekja energije ostane ... Gizmotov kolikor hočeš, nobnega še videl zares od blizu  Huh Pa ti?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #7 - 15.06.2010 at 15:27:16
 
Ok. Bom odgovoril ko ravno omenjaš jedersko reakcijo. Jaz vem,da je vsaka eksplozija hipno zlitje akumulirane in realizirane mase-energije. Torej bi morali imeti realizirano in akumulirano maso v nekem zaprtem sistemu kjer bi se dogajalo nenehno kontrolirano samozlivanje akumulirane in realizirane mase energije v zaprtem sistemu-ki bi bil zaprt v snovi,ki ne bi soreagirala na to zlivanje-mini eksplozije. tu bi bila sočasno vzrok in posledica Em sila.
Sistem bi samodejno deloval takole Xme = Inme EM Rime=Xme če se zadeva prelije ostane konstanta Xme ista in zlivanje se samoponovi..Po tem sistemu o neizgubi mase energije samodeluje tudi vesolje v vsaki svoji Xme pojavnosti.Upam,da razumeš kaj pišem? Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #8 - 15.06.2010 at 15:47:01
 
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 15:27:16:
Ok. Bom odgovoril ko ravno omenjaš jedersko reakcijo. Jaz vem,da je vsaka eksplozija hipno zlitje akumulirane in realizirane mase-energije. Torej bi morali imeti realizirano in akumulirano maso v nekem zaprtem sistemu kjer bi se dogajalo nenehno kontrolirano samozlivanje akumulirane in realizirane mase energije v zaprtem sistemu-ki bi bil zaprt v snovi,ki ne bi soreagirala na to zlivanje-mini eksplozije. tu bi bila sočasno vzrok in posledica Em sila.
Sistem bi samodejno deloval takole Xme = Inme EM Rime=Xme če se zadeva prelije ostane konstanta Xme ista in zlivanje se samoponovi..Po tem sistemu o neizgubi mase energije samodeluje tudi vesolje v vsaki svoji Xme pojavnosti.Upam,da razumeš kaj pišem? Wink Wink


Nak

Ko pa že omenjaš zaprt sistem; zadeva v snovni obliki (skoraj zagotovo) ne bi delovala. Gizmoti o katerih je govora tu vlečejo energijo izven (zaprtih) sistemov kot jih poznamo mi. Zato pa imajo fiziki težave s sprejemanjem obstoja takih mašin. Od kod prihaja ta energija? Tesla je uporabljal izraz eter ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #9 - 15.06.2010 at 16:47:03
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 15:27:16:
Ok. Bom odgovoril ko ravno omenjaš jedersko reakcijo. Jaz vem,da je vsaka eksplozija hipno zlitje akumulirane in realizirane mase-energije. Torej bi morali imeti realizirano in akumulirano maso v nekem zaprtem sistemu kjer bi se dogajalo nenehno kontrolirano samozlivanje akumulirane in realizirane mase energije v zaprtem sistemu-ki bi bil zaprt v snovi,ki ne bi soreagirala na to zlivanje-mini eksplozije. tu bi bila sočasno vzrok in posledica Em sila.
Sistem bi samodejno deloval takole Xme = Inme EM Rime=Xme če se zadeva prelije ostane konstanta Xme ista in zlivanje se samoponovi..Po tem sistemu o neizgubi mase energije samodeluje tudi vesolje v vsaki svoji Xme pojavnosti.Upam,da razumeš kaj pišem? Wink Wink


Nak

Ko pa že omenjaš zaprt sistem; zadeva v snovni obliki (skoraj zagotovo) ne bi delovala. Gizmoti o katerih je govora tu vlečejo energijo izven (zaprtih) sistemov kot jih poznamo mi. Zato pa imajo fiziki težave s sprejemanjem obstoja takih mašin. Od kod prihaja ta energija? Tesla je uporabljal izraz eter ...


Eter je beseda ki je opredeljevala EM silo pred njenim spoznanjem!!! Tako,da kreten bolj polefko.Nič osebnega samo malo premalo SAM veš iz svoje prakse. Dokler se oziraš po tistemu kar ljudje že vedo- nisi nič sam ugotovil.Tako,da moja izkušnja ni izkušnja drugega. Razumeš?Novo je pred tem neodkrito in je vedno nadgradnja že obstoječega vedenja.Iz tega izhajaj ko  komentiraš. Da se razumeva nimam nič proti tebi-ne gre pa zadeve posploševati in soditi zgolj po sebi.

Zakaj pa znanost išče odgovore- kako snov dobi maso??

Zato -ker ne poznajo akumulirane in realizirane vrednosti mase-energije. Kreten,če bo prilika se kdaj srečava in podebatirava. Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #10 - 15.06.2010 at 17:18:23
 
Rajs zacnite delat na necem lazjem necem kar boste dejansko nekoc naredili : / dokoncali , da se bo kej vidlo iz tega da se bo to tut koristlo prej kot pa cez 200 let .
lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #11 - 15.06.2010 at 17:29:24
 
bilo bi zelo dobro če bi bil kar zakon recimo, da morajo vse hiše uporabljat sončno energijo, pa veter, deževnico, odpadno vodo, potem da bi hiše boljše izolirali itd itd
za začetek
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #12 - 15.06.2010 at 17:40:16
 
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 16:47:03:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 15.06.2010 at 15:27:16:
Ok. Bom odgovoril ko ravno omenjaš jedersko reakcijo. Jaz vem,da je vsaka eksplozija hipno zlitje akumulirane in realizirane mase-energije. Torej bi morali imeti realizirano in akumulirano maso v nekem zaprtem sistemu kjer bi se dogajalo nenehno kontrolirano samozlivanje akumulirane in realizirane mase energije v zaprtem sistemu-ki bi bil zaprt v snovi,ki ne bi soreagirala na to zlivanje-mini eksplozije. tu bi bila sočasno vzrok in posledica Em sila.
Sistem bi samodejno deloval takole Xme = Inme EM Rime=Xme če se zadeva prelije ostane konstanta Xme ista in zlivanje se samoponovi..Po tem sistemu o neizgubi mase energije samodeluje tudi vesolje v vsaki svoji Xme pojavnosti.Upam,da razumeš kaj pišem? Wink Wink


Nak

Ko pa že omenjaš zaprt sistem; zadeva v snovni obliki (skoraj zagotovo) ne bi delovala. Gizmoti o katerih je govora tu vlečejo energijo izven (zaprtih) sistemov kot jih poznamo mi. Zato pa imajo fiziki težave s sprejemanjem obstoja takih mašin. Od kod prihaja ta energija? Tesla je uporabljal izraz eter ...


Eter je beseda ki je opredeljevala EM silo pred njenim spoznanjem!!! Tako,da kreten bolj polefko.Nič osebnega samo malo premalo SAM veš iz svoje prakse. Dokler se oziraš po tistemu kar ljudje že vedo- nisi nič sam ugotovil.Tako,da moja izkušnja ni izkušnja drugega. Razumeš?Novo je pred tem neodkrito in je vedno nadgradnja že obstoječega vedenja.Iz tega izhajaj ko  komentiraš. Da se razumeva nimam nič proti tebi-ne gre pa zadeve posploševati in soditi zgolj po sebi.

Zakaj pa znanost išče odgovore- kako snov dobi maso??

Zato -ker ne poznajo akumulirane in realizirane vrednosti mase-energije. Kreten,če bo prilika se kdaj srečava in podebatirava. Wink Wink Wink


Hja, kaj naj rečem; mogoče to, da toplo vodo odkrivat nima smisla?! Z drugimi besedami; če bi človeštvo čakalo, da jaz samospoznam kakšno tako zadevo, bi še vedno čepeli v jamah. Pa hudo se mi dozdeva, da brez ognja ...
Jaz bi bil čisto zadovoljen že s tem, da bi ponovil odkritja nekaterih velikanov s tega področja ... Embarrassed

Imaš pa prav; tudi jaz sem med tistimi, ki tvojega samospoznanja ne razumemo. Bukava glava, kaj čem ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreten40
Ex Member




Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #13 - 15.06.2010 at 17:40:56
 
ego-3p wrote on 15.06.2010 at 17:18:23:
Rajs zacnite delat na necem lazjem necem kar boste dejansko nekoc naredili : / dokoncali , da se bo kej vidlo iz tega da se bo to tut koristlo prej kot pa cez 200 let .
lp


Imaš kakšno idejo? Sam vprašam  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: ‘Free-Energy’ Devices
Reply #14 - 15.06.2010 at 17:56:09
 
Quote:
ego-3p wrote on 15.06.2010 at 17:18:23:
Rajs zacnite delat na necem lazjem necem kar boste dejansko nekoc naredili : / dokoncali , da se bo kej vidlo iz tega da se bo to tut koristlo prej kot pa cez 200 let .
lp


Imaš kakšno idejo? Sam vprašam  Cool

Ja glej prvo je ze mr.smith omenil , nekaj realnega ki bo koristlo ljudem zivljenju , koristne bi ble dobre soncne celice tiste ki jih industrijskim hijenam ni v interesu prodajat , za vsak dom po razumni ceni in sm prpravljen kupit stedilnik na 12 voltov in ostalo ce mi socne celice nudijo zastonj oskrbo in manj odvisnosti od sistema v nadaljnih letih.
Mogoce tudi kaksen elektricni agregat ki ne porabi lih dvajst litrov nafte na dan?
Glej ljudje ki zivijo v blokih bi bli veseli ce bi si lahk kaj zelenjave vzgojili tudi doma v stanovanju , tukaj pride v upostev zarnica ki ima prilagojen spekter svetlobe tako da rastline koristijo spekter in ne samo moc - lumne ki pozrejo dosti elektrike , torej - svetilke temu primerne .
Bojler za vodo ima 2000 watow ki popapca juhu elektrike - tudi zanimiva resitev bi bila kako ogrevat vodo na cenejsi nacin , soncna energija ? druge opcije ... ?
dost je tega prjatli ; )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7