Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 13735 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Fotonski pas ( tahionski pas)
16.06.2010 at 19:02:27
 
Tece skozi galakticni center mlecne ceste .
Ve kdo kaj vec povedat o tem ?: )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #1 - 16.06.2010 at 19:35:14
 
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 19:02:27:
Tece skozi galakticni center mlecne ceste .
Ve kdo kaj vec povedat o tem ?: )


Fotoni so po Einsteini delci brez mase-po meni so fotoni delci akumulirane vrednost mase energije. Kolikor jaz zadeve razumem je tahionski -- središčni pas pretoka akumuliranih in realiziranih masno energetskih polj galaksije kjer je tudi osrednje elektromagnetno polje,ki je tudi  gravitacijsko sidrišče stičišče  galaksije.  Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #2 - 16.06.2010 at 20:01:44
 
Alojz in Sandib wrote on 16.06.2010 at 19:35:14:
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 19:02:27:
Tece skozi galakticni center mlecne ceste .
Ve kdo kaj vec povedat o tem ?: )


Fotoni so po Einsteini delci brez mase-po meni so fotoni delci akumulirane vrednost mase energije. Kolikor jaz zadeve razumem je tahionski -- središčni pas pretoka akumuliranih in realiziranih masno energetskih polj galaksije kjer je tudi osrednje elektromagnetno polje,ki je tudi  gravitacijsko sidrišče stičišče  galaksije.  Smiley Smiley Smiley

Ce nas planet pride v ta pas bi imelo to kak vpliv na zemljo ?
Po tebi so fotoni kot shramba znanja iz katerga pol prihaja realizirano .
lp : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #3 - 16.06.2010 at 20:03:20
 
naj bi bili v njem že od leta 2004 ali nekaj takšnega
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #4 - 16.06.2010 at 20:09:28
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #5 - 16.06.2010 at 20:09:46
 
Mr.Smith wrote on 16.06.2010 at 20:03:20:
naj bi bili v njem že od leta 2004 ali nekaj takšnega

Pol pa mozno da ima vpliv kolk je videt .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #6 - 16.06.2010 at 20:15:37
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #7 - 16.06.2010 at 20:26:42
 
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 20:01:44:
Alojz in Sandib wrote on 16.06.2010 at 19:35:14:
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 19:02:27:
Tece skozi galakticni center mlecne ceste .
Ve kdo kaj vec povedat o tem ?: )


Fotoni so po Einsteini delci brez mase-po meni so fotoni delci akumulirane vrednost mase energije. Kolikor jaz zadeve razumem je tahionski -- središčni pas pretoka akumuliranih in realiziranih masno energetskih polj galaksije kjer je tudi osrednje elektromagnetno polje,ki je tudi  gravitacijsko sidrišče stičišče  galaksije.  Smiley Smiley Smiley

Ce nas planet pride v ta pas bi imelo to kak vpliv na zemljo ?
Po tebi so fotoni kot shramba znanja iz katerga pol prihaja realizirano .
lp : )


Ne-imamo akumulirano in realizirano masno energetsko vrednost ,ki se večno in sedaj samoprelivata-česar vzrok in posledica je EM sila kjer so močna- šibka jedrska  in gravitacijska sila izraz iste EM sile.IZ tega vzroka je vesolje večno in sedaj iste masno energetske vrednosti in zato tudi večno in sedaj samodelujoč sistem. Wink Wink WinkPlanet sam ne more priti v tahionski pas-ker je ujet znotraj gravitacijskega polja osončja. Zato tudi  EM plašč - osončja onemogoča vstop tahionskim majhnim delcem v osončje.Iz trte tudi ni zvita trditev o temni masi v vesolju. Ko razumeš,da so vsa nebesna telesa realizirana me vrednost ostalo''' temno'' pa je akumulirana me vrednost vesolja. Vedno pa sta v vsaki X me pojavnosti sočasno prisotna akumulirana in realizirana masnoenergetska vrednost,ki se navzven izražata enotno-nevtralno kot enotna X me vrednost! Cheesy Cheesy Cheesy Bolj enostavno ne znam povedati!! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #8 - 16.06.2010 at 20:39:30
 
Alojz in Sandib wrote on 16.06.2010 at 20:26:42:
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 20:01:44:
Alojz in Sandib wrote on 16.06.2010 at 19:35:14:
ego-3p wrote on 16.06.2010 at 19:02:27:
Tece skozi galakticni center mlecne ceste .
Ve kdo kaj vec povedat o tem ?: )


Fotoni so po Einsteini delci brez mase-po meni so fotoni delci akumulirane vrednost mase energije. Kolikor jaz zadeve razumem je tahionski -- središčni pas pretoka akumuliranih in realiziranih masno energetskih polj galaksije kjer je tudi osrednje elektromagnetno polje,ki je tudi  gravitacijsko sidrišče stičišče  galaksije.  Smiley Smiley Smiley

Ce nas planet pride v ta pas bi imelo to kak vpliv na zemljo ?
Po tebi so fotoni kot shramba znanja iz katerga pol prihaja realizirano .
lp : )


Ne-imamo akumulirano in realizirano masno energetsko vrednost ,ki se večno in sedaj samoprelivata-česar vzrok in posledica je EM sila kjer so močna- šibka jedrska  in gravitacijska sila izraz iste EM sile.IZ tega vzroka je vesolje večno in sedaj iste masno energetske vrednosti in zato tudi večno in sedaj samodelujoč sistem. Wink Wink WinkPlanet sam ne more priti v tahionski pas-ker je ujet znotraj gravitacijskega polja osončja. Zato tudi  EM plašč - osončja onemogoča vstop tahionskim majhnim delcem v osončje.Iz trte tudi ni zvita trditev o temni masi v vesolju. Ko razumeš,da so vsa nebesna telesa realizirana me vrednost ostalo''' temno'' pa je akumulirana me vrednost vesolja. Vedno pa sta v vsaki X me pojavnosti sočasno prisotna akumulirana in realizirana masnoenergetska vrednost,ki se navzven izražata enotno-nevtralno kot enotna X me vrednost! Cheesy Cheesy Cheesy Bolj enostavno ne znam povedati!! Smiley Smiley

Tebi je najbrz to jasno kar pises ker studiras to 20 let al kolk .
Vesolje samo je kot perpetum mobile samodelujoce , sam nekdo si je pa mogu to zmislt tako kot ti svoje naprave cetut bodo te naprave samodelovale neskoncno sedaj ane.Nevem. Vprasam kar meni ni jasno , tko kot mene kdo sprasuje ko npr grem lovit zobatca .
Ja lahk pa pride osoncje v ta pas vrjetno ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #9 - 16.06.2010 at 20:45:01
 
"..Fotonski pas je tok fotonov, svetlobnih delcev, ki prihajajo iz galaktičnega centra proti zvezdi stalnici Alkione. Leta 1961 so fotonski pas odkrili sateliti, prvi pa je o njem poročal Paul Otto Hesse. Prvi kontakt z našim sončnim sistemom beleži leto 1972, ko se je planet Pluton na kratko pojavil v njem. Ko se je Zemlja marca 1987 za en teden dotaknila roba fotonskega pasu, se je zanimanje zanj zelo povečalo, toda ker se pričakovani “trije dnevi teme” niso zgodili, se je zanimanje znatno poleglo.



Celotni sončni sistem se počasi iz strani premika v fotonski pas. Ko planeti krožijo okoli Sonca, prihajajo v ta pas in odhajajo iz njega. Zemlja se v fotonskem pasu pojavlja že od leta 1987, vsako leto v času pred in po spomladanskem enakonočju, bivanje v njem pa se vsakokrat podaljša za približno dva tedna. Tako je bila recimo v letu 1997 Zemlja v fotonskem pasu od 29.12.97 do 8.6.98, naslednje leto pa je bila v njem od 22.12.98 do 15.6.99. To je bilo po zelo dolgem času tudi prvič, da je bil naš planet v pasu več kot pol leta. Zemlja bo v fotonski pas popolnoma prišla predvidoma decembra 2012 in bo v njem ostala približno 2000 let. Nazadnje se je naš celotni sončni sistem nahajal v fotonskem pasu v dobi Leva oziroma v času med 10800 pr.n.š. in 8640 pr.n.š."



iz linka gori
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #10 - 16.06.2010 at 20:49:40
 
Saj mi vse vemo-problem je ker se to brezčasno kolektivno vedenje zbuja neodvisno od nas samih.Tu mi nič ne moremo ,če ne dobimo takšnih EM frekvenc- ki bi to naše vedenje zbudile v nas samih. Samospoznanje ni nekaj osebnega, ampak je zadeva (vesoljno-galaktično) ciklično samopogojena in samodelujoča.Mi še danes veliko stvari po nepotrebnem mistificiramo in si pripisujemo možnosti,ki niso v naši domeni.
Pravi vesoljni razsvetljenci nikoli ne bodo rekli,da so se sami razsvetlili,ampak vedo,da je to vesoljno samopogojeno in neodvisno od njih samih in njihovih hotenj. Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #11 - 16.06.2010 at 20:56:24
 
Alojz in Sandib wrote on 16.06.2010 at 20:49:40:
Saj mi vse vemo-problem je ker se to brezčasno kolektivno vedenje zbuja neodvisno od nas samih.Tu mi nič ne moremo ,če ne dobimo takšnih EM frekvenc- ki bi to naše vedenje zbudile v nas samih. Samospoznanje ni nekaj osebnega, ampak je zadeva (vesoljno-galaktično) ciklično samopogojena in samodelujoča.Mi še danes veliko stvari po nepotrebnem mistificiramo in si pripisujemo možnosti,ki niso v naši domeni.
Pravi vesoljni razsvetljenci nikoli ne bodo rekli,da so se sami razsvetlili,ampak vedo,da je to vesoljno samopogojeno in neodvisno od njih samih in njihovih hotenj. Smiley Smiley Smiley

Sej z samim hotenje alpa zeljo z svojo voljo nemores postat razsvetljen sej nihce ne more niti definirat kaj je to razsvetljestvo , ce ne vemo kaj to je pol tut ne moremo vedet kdaj smo to dosegli se prav da nimamo vpliva na to , se pac dogaja ce se se ce ne se pa se bo : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #12 - 16.06.2010 at 21:01:21
 
Mr.Smith wrote on 16.06.2010 at 20:45:01:
"..Fotonski pas je tok fotonov, svetlobnih delcev, ki prihajajo iz galaktičnega centra proti zvezdi stalnici Alkione. Leta 1961 so fotonski pas odkrili sateliti, prvi pa je o njem poročal Paul Otto Hesse. Prvi kontakt z našim sončnim sistemom beleži leto 1972, ko se je planet Pluton na kratko pojavil v njem. Ko se je Zemlja marca 1987 za en teden dotaknila roba fotonskega pasu, se je zanimanje zanj zelo povečalo, toda ker se pričakovani “trije dnevi teme” niso zgodili, se je zanimanje znatno poleglo.



Celotni sončni sistem se počasi iz strani premika v fotonski pas. Ko planeti krožijo okoli Sonca, prihajajo v ta pas in odhajajo iz njega. Zemlja se v fotonskem pasu pojavlja že od leta 1987, vsako leto v času pred in po spomladanskem enakonočju, bivanje v njem pa se vsakokrat podaljša za približno dva tedna. Tako je bila recimo v letu 1997 Zemlja v fotonskem pasu od 29.12.97 do 8.6.98, naslednje leto pa je bila v njem od 22.12.98 do 15.6.99. To je bilo po zelo dolgem času tudi prvič, da je bil naš planet v pasu več kot pol leta. Zemlja bo v fotonski pas popolnoma prišla predvidoma decembra 2012 in bo v njem ostala približno 2000 let. Nazadnje se je naš celotni sončni sistem nahajal v fotonskem pasu v dobi Leva oziroma v času med 10800 pr.n.š. in 8640 pr.n.š."



iz linka gori


Zgodovino zmoremo opredeliti nekako do 600 let pr.nštetjem vse ostalo so bolj, ali manj nenatančna predvidevanja.

Ta podatekmr Smitha bi povezal s galaktičnim letom in bi se z njim tudi strinjal. Fotonski pas opredeljuje povečano EM valovanje.Fotoni so delci brez mase po Einsteinu in so V spektru svetlobe EM valovanja-kar svetloba je.. Tahionski delci-so po meni drugo!!
Tako,da o treh dneh trajajoči temi noči na Zemlji pri fotonih ni mogoče govoriti,pri tahionskih delcih pa mogoče.
Zanimivo je tole poročanje o dogajanju pred 108o0 leti-takrat smo že začeli vstajati - preobrazimo se iz homo neadertalisa v homo sapiensa s. Dober tole mr Smith-Torej se naša sedanja preobrazba res začenja v homo dei.Zanimivo mr Smith -hvala za tole! Wink Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #13 - 16.06.2010 at 22:41:29
 
Vidim da se zadeva kar poklapa med tem kar pravi MR. Smith in Alojz.

Pa 2012 tudi sovpada v te cikle iz razlicnih virov, ki se pa nakoncu kar poklapajo.

Drugace mi je bila vedno najljubse tisto kar je po naravi, lahko bi rekel narava- vesolje ne laze, narava- stvarstvo ima vedno najboljse resitve, pa se resitve ki so "kopirane" po onarave so ponavadi najbolj enostavne in hkrati popolne, boljse ne more bit.

Zato se mi dopade Alojzovo znanje enotne naravne zakonitosti, ker to niso neka odkritja cloveka, to je le spoznavanje oziroma dojemanje zakonov narave... Vcasih nismo poznali niti vzroka strele, nismo vedeli kaj so zvezde... Se vedno kot civilizacija veliko ne vemo in verjetno ko bomo vse poznali zunaj sebe, bomo tudi znotraj sebe in seveda obratno ce spoznas znotraj, boznas tudi zunaj, ker je vse eno- samospoznanje Smiley

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Fotonski pas ( tahionski pas)
Reply #14 - 16.06.2010 at 22:43:40
 
V Vedah in pri Inkih so to omenjali pred ful časa.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2