Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 
(Read 78709 times)
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #135 - 26.05.2010 at 15:20:42
 
M.L. wrote on 26.05.2010 at 14:14:52:
Vidim, da si pod prisilo in voljo paznika/admina, še kar normalen, ko pa prideš nekam, kjer si prepuščen svobodno v svoji svobodni volji, se pa izgubiš in še nisi sposoben svobodnega življenja, brez da bi te kdo moral prisiliti, kaj je prav in kaj ni prav.

No pa lep pozdrav.



Hud šok tole, ja, šerat  subtilnie/intimnime izkušnje v  odprtem   prostoru,  ki ti ne nudi nobene zaščite.  Prva reakcija je ogroženost in ustvajanje potrebe po zaveznikih, ki bi ti amortiziral ta šok. Ampak amortizirat ga je mogoče samo  na način zavedanja, da samo vsi v odprtem prostoru, da smo drug drugemu zavezniki ravno v tem, da med nami vlada enotnost, da nihče ne uživa posebne (administrativne) zaščite. Če bi se šli tle gor neko sekatoško priviligiranje in administrativno zaščito isto misličeh (istomisleča je le  nujnost  vzdrževanja odprtega prostora), pol bi bil jest prvi, ki bi se umaknil drugam (oziroma se tle gor  daljnega leta 2002 sploh ne bi pojavil).
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #136 - 26.05.2010 at 16:13:57
 
titud wrote on 26.05.2010 at 15:20:42:
M.L. wrote on 26.05.2010 at 14:14:52:
Vidim, da si pod prisilo in voljo paznika/admina, še kar normalen, ko pa prideš nekam, kjer si prepuščen svobodno v svoji svobodni volji, se pa izgubiš in še nisi sposoben svobodnega življenja, brez da bi te kdo moral prisiliti, kaj je prav in kaj ni prav.

No pa lep pozdrav.



Hud šok tole, ja, šerat  subtilnie/intimnime izkušnje v  odprtem   prostoru,  ki ti ne nudi nobene zaščite.  Prva reakcija je ogroženost in ustvajanje potrebe po zaveznikih, ki bi ti amortiziral ta šok. Ampak amortizirat ga je mogoče samo  na način zavedanja, da samo vsi v odprtem prostoru, da smo drug drugemu zavezniki ravno v tem, da med nami vlada enotnost, da nihče ne uživa posebne (administrativne) zaščite. Če bi se šli tle gor neko sekatoško priviligiranje in administrativno zaščito isto misličeh (istomisleča je le  nujnost  vzdrževanja odprtega prostora), pol bi bil jest prvi, ki bi se umaknil drugam (oziroma se tle gor  daljnega leta 2002 sploh ne bi pojavil).

Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #137 - 26.05.2010 at 22:56:43
 
M.L. wrote on 26.05.2010 at 14:14:52:
Dreammer wrote on 26.05.2010 at 13:34:53:
[quote="Dreammer"]
[quote="vera072"]Dreammer trebao bi  naj pre znati da forumi pojedinim ljudima služe za demonstraciju sopstvenog ega. Maolo je onih koi pišu samo svoja iskustva a pritom znaju da uče i saslušaju druge.
Na primer, ovaj tekst koi si napisao naveo me je da napišem sledeće i ovde:. Magnetno polje, magnetne linije tela, održavaju određene veličine i sabiraju u tela prostor vreme, grade oblike. Magnetna polja izviru iz oka Tvorca i čine polje ljubavi.
Elektro magnetno polje je na nižoj frekfenciji ali je paralelan svet kroz koji se može sagledati izvorni magnetizam. Dva pola ga stvaraju.


O, Vera, ljepi ti pozdrav!

Ok to te razumjem. Ide se o polaritetu.

Moje "mišljenje" je takvo, šta kažeš ti na ovo, zanima me:

polaritet eksistira samo, ako ima "stvar, snov" odvajanja, nas i "ono" - njega.
Šta ako mi nemamo više materialne i to najmanje suptilne ćestice, da bi se širilo to strujanje? Da mi smo poput ćiste svjesti, možda prema našim zakonima poput "antimaterije"? Možda to se i naziva "Taćka Zero" (nemam pojma).

Ako mi smo sjedinjeni sa Bogom; ako napustimo sve suptilne ćestice naše odvojene svesti i "bivamo" poput svetla, svesti? (nije bitno nazivanje, nego stanje ovakvog bivanja)
Napisao sam već ,da u takvom stanju možemo da i vidimo, iskusimo stvaranje božje kreacije, univerzumov itd .... koji dobivaju na odredjenoj frekvenciji one sveobuhvatne svjesti (Božjeg uma) pra-matrike za utelovljenje, za buduće materialne manifestacije?

Dali i tada i tamo obstaja ova ista , ova život gravitacijska sila strujanja?

Moj odgovor je da ne jer barem prema mojim iskustvima, ova božanska kreacija dješava se u overloudu svih konačnih univerzuma, u "out" of space denzitetu, u vjećnosti.

Sva hierarhijska struktura podržavanja konkretnih manifestacija ovih kreiranih hologramskih poruka božjeg uma, od momenta odvajanja od njega (boga) uronja u univerzum menjanja oblika, u univerzum ovih živ sila. Od tada dalje dješava  se promenjivanje energetskih kvaliteta svake kreacije premanjenom prirodnim kodom njene poruke.

Ali kao sam rekao: u vjećnosti, transcedentalni sferi univerzuma mislim ,da ne postoje ove sile strujanja, tamo biva sveprožimajuća svest sama na sebi.  Barem kako se sjećam: ideja na sebi bez supstancije tamo je obićni normalni životni oblik, bića su istovremenom sjedinjena i takisto i odvojena jer bivaju u sadašnjosti i u konaćnosti istovremeno.
Tamo moguće mi j ebilo da sam skreirao svestnom izborom moju matriku i zadao si životni zadatak odn. izprogramirao evoluciju sveti prema odrdjenim momentima u mom budućem životu.

Quote:
Itd .....


Vidim, da si pod prisilo in voljo paznika/admina, še kar normalen, ko pa prideš nekam, kjer si prepuščen svobodno v svoji svobodni volji, se pa izgubiš in še nisi sposoben svobodnega življenja, brez da bi te kdo moral prisiliti, kaj je prav in kaj ni prav.

No pa lep pozdrav.




nowp ne forum je na pol free s5 streljaš kozle v prazno! lol

Sam ima zelo visoko frekvenco prebujenih članov, je dober forum.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #138 - 02.06.2010 at 19:49:30
 
Kjes Dreamer : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #139 - 02.06.2010 at 23:05:27
 
ego-3p wrote on 02.06.2010 at 19:49:30:
Kjes Dreamer : )


V VESOLJU SEM..... ˘˘..... V SVOJI ORBITI HEH
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #140 - 04.06.2010 at 11:46:21
 
Dreammer wrote on 02.06.2010 at 23:05:27:
ego-3p wrote on 02.06.2010 at 19:49:30:
Kjes Dreamer : )


V VESOLJU SEM..... ˘˘..... V SVOJI ORBITI HEH


Tut js, od vesolja do vesolja potujem sam ,, samo da bi izvedel kdo sem : )

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #141 - 04.06.2010 at 17:41:20
 
ego-3p wrote on 04.06.2010 at 11:46:21:
Dreammer wrote on 02.06.2010 at 23:05:27:
ego-3p wrote on 02.06.2010 at 19:49:30:
Kjes Dreamer : )


V VESOLJU SEM..... ˘˘..... V SVOJI ORBITI HEH


Tut js, od vesolja do vesolja potujem sam ,, samo da bi izvedel kdo sem : )




zakaj si pa sam? ali nisi združev v eno z vsemi?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #142 - 04.06.2010 at 17:45:45
 
odptoval sem na forume planetarnega nivoja / s skoraj neomejenimi viri vseh tem tako da kar se tiće neta dalje oz globje skoraj ni več možno iti ali prodreti.
s slovenijo ali slovenci se pa ne ukvarjam več.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #143 - 04.06.2010 at 20:00:35
 
Dober forum? Nič nobenega linka?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #144 - 05.06.2010 at 11:01:22
 
Mr.Smith wrote on 04.06.2010 at 20:00:35:
Dober forum? Nič nobenega linka?


ne, nič linka.
HP o zbranem vsem Znanju celotne družbene strukture / aktualnih infosih kar se tiče planetarnega dogajanja (tako "tukaj kot zgoraj" / in forum .
Fino je, da so tam v posebej zato narejenih datotekah že linkani forumi in baze podatkov, ki jih poznam že sedaj  tako da samo nadgradnja "programčka"   hehhh

Pa drugi forumi .... z drugih HPjev...

Podučili so me, da če prideš npr. v hišo kristjanov, ni vljudno govoriti o npr. muslimanih.
No jaz sem to napako enrat tukaj že naredil: premešal sem nivoje in te napake ne bom več ponovil.

PA tudi popolnoma moja osebna prtljaga je dejstvo, da se počutim "tam zunaj" malo nostalgično, ker nikoli ne naletim na kakšnega Slovenčka ki mi sledi .... tam zunaj si sam med drugimi .... brez "domačih" ljudi ...
Poskus prepoznavanja podobnih me je vsaj na tem forumu tukaj (pa ni samo ta v Slov tak - podobne izkušnje imam tudi iz drugih aka duhovnih forumov) drago stal .... tvegal ne bom več.

Kdor išče itak najde ... byeeee

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #145 - 05.06.2010 at 11:31:02
 


ehh...    - znanje je treba šerat

--

share..
open source..


Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #146 - 05.06.2010 at 16:15:53
 
Mr.Smith wrote on 05.06.2010 at 11:31:02:
ehh...    - znanje je treba šerat

--

share..
open source..


Smiley




ehhhh ......... sicer pa, Mr. Smith: pojavil si se točno v času, ko sem jaz naletel tukaj na trd zid egocentrikov .... kdo ve, da nisi eden tistih, ki so se mi najprej "postavili po robu" potem si naredili drugi nik s katerim bi se z manoj pogovarjali normalno , a?  Saj zavohalo se je na daleč, kaj se skriva za mano oz. v meni ....

Ne, tukaj sem res ostal ampak mojega potenciala tukaj ne bom izpostavljal. Ena lekcija je bila dovolj, ljudje so zadovoljni s tem kar imajo, forum jim  je všeč, eden najboljših so rekli - zakaj bi semkaj širil karkol kar v ta kontekst tukaj ne spada, a? Ne vidim koristi od tega. Ljudje imajo pravico tudi do tega, da ostanejo v temi.

Bye
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #147 - 05.06.2010 at 16:22:23
 
Nič kaj odprto in "spoznano" ne deluješ s takšnim prepričanjem.   A to je nepomembno.


Be good !!   Smiley   Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #148 - 10.06.2010 at 15:24:48
 
Dreammer wrote on 04.06.2010 at 17:41:20:
ego-3p wrote on 04.06.2010 at 11:46:21:
Dreammer wrote on 02.06.2010 at 23:05:27:
ego-3p wrote on 02.06.2010 at 19:49:30:
Kjes Dreamer : )


V VESOLJU SEM..... ˘˘..... V SVOJI ORBITI HEH


Tut js, od vesolja do vesolja potujem sam ,, samo da bi izvedel kdo sem : )




zakaj si pa sam? ali nisi združev v eno z vsemi?


Vsi smo od enega iz enega in eno hocemo ali nocemo nimamo vpliva na to : )
Vendar vecina nas hoce vse drugo kot se tega zavedat : )
Sam recem zato ker si na nek nacin vedno sam , in kar je pomembno je tvoj odnos , torej moj odnos do sveta do enosti , do sebe : )
Vesolje je znotraj ce zelis potovati tu potem moras potovati sam : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #149 - 10.06.2010 at 22:08:54
 
Ehhh pa sploh ne razumeš tvoj pogd na to kaj pomeni biti sam je subjektiven...
ali ne znašbrati kaj sem napisal?
Tam zunaj v vesolju pa npr. na tujih forumih itd .... (zadnje dneve branim naš narod pred popačenimi hudo etnocentrističnimi interpretacijami ki nas hudo degradirajo v vrednosti ki jo imamo kot samostojen narod) se praviloma pojavljam sam .... brez sopotnikov iz naših vod kaj šele da bi bil kdo meni podoben vsaj približno ---- je zdaj jasno kaj pomeni moj poudraek na pojmu biti sam? to pomeni brez sorodne jate eto jasno zdaj .....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12