Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12
(Read 78701 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #120 - 26.05.2010 at 09:29:53
 
Quote:
vi se pa tukaj prikazujete kot žrtev .....lol uboščki kakšen tiran sem....

Ne vem, če si razumel bistvo..Tiran-iraš samega sebe.
Ti trpiš, ne mi. Vsaj jaz ne, da ne bo pomote..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #121 - 26.05.2010 at 09:32:18
 
Quote:
Moji cilji so dosti dosti višji in globalnejši od dometa tega foruma.

Zakaj nočeš priznati, zakaj si se ustavil tu..preden te odnese naprej v višave... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #122 - 26.05.2010 at 09:53:30
 
Robi wrote on 26.05.2010 at 09:29:53:
Quote:
vi se pa tukaj prikazujete kot žrtev .....lol uboščki kakšen tiran sem....

Ne vem, če si razumel bistvo..Tiran-iraš samega sebe.
Ti trpiš, ne mi. Vsaj jaz ne, da ne bo pomote..



ne bi rekel, ker na Hrv jočeš in stokaš kot majhen trmast otrok .... lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #123 - 26.05.2010 at 09:54:18
 
Robi wrote on 26.05.2010 at 09:32:18:
Quote:
Moji cilji so dosti dosti višji in globalnejši od dometa tega foruma.

Zakaj nočeš priznati, zakaj si se ustavil tu..preden te odnese naprej v višave... Smiley



ker je tukaj Slov publika ampak se že selim drugam.... imajo prosto mesto zame  lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #124 - 26.05.2010 at 10:09:36
 
Povej kdaj greš, bom sporočil vampirjem naj te ne ustavijo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #125 - 26.05.2010 at 10:23:24
 
Quote:
Povej kdaj greš, bom sporočil vampirjem naj te ne ustavijo.

Lp,Igor


tego verjetno ne boš dočakal ker ste tako odvisni in obsedeni od mene ..... kot riba od vode ... lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #126 - 26.05.2010 at 10:44:10
 
Quote:
tego verjetno ne boš dočakal ker ste tako odvisni in obsedeni od mene

Dreammer,
si pa res za hece. Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #127 - 26.05.2010 at 10:53:20
 
Robi wrote on 26.05.2010 at 10:44:10:
Quote:
tego verjetno ne boš dočakal ker ste tako odvisni in obsedeni od mene

Dreammer,
si pa res za hece. Smiley


Ja, tale je pa bla huda. Ne vem, če ni Alojz dubu hudo konkurenco. Seveda zdaj ko Boštyja več ni ...
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #128 - 26.05.2010 at 11:12:27
 
El Pesnik wrote on 26.05.2010 at 10:53:20:
Robi wrote on 26.05.2010 at 10:44:10:
Quote:
tego verjetno ne boš dočakal ker ste tako odvisni in obsedeni od mene

Dreammer,
si pa res za hece. Smiley


Ja, tale je pa bla huda. Ne vem, če ni Alojz dubu hudo konkurenco. Seveda zdaj ko Boštyja več ni ...


oh marija kakšna čast me je doletela ....
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #129 - 26.05.2010 at 11:22:18
 
Dreammer wrote on 26.05.2010 at 10:23:24:
Quote:
Povej kdaj greš, bom sporočil vampirjem naj te ne ustavijo.

Lp,Igor


tego verjetno ne boš dočakal ker ste tako odvisni in obsedeni od mene ..... kot riba od vode ... lol

Verjetno res ne bom dočakal, čeprav bom zelo dolgo živel. Je pa tudi res, da mimo vampirjev ne boš prišel, prostor je že zaseden-tam.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #130 - 26.05.2010 at 12:48:35
 
satis wrote on 25.05.2010 at 22:15:52:
gape wrote on 25.05.2010 at 15:49:14:
El Pesnik wrote on 25.05.2010 at 12:01:06:
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral

...

kot si reku
use poti vodijo k istemu cilju
mikrovprašanje je samo, mogoče, kdo bo do cilja prišel


Lepo si to napisal. Edino to menim, da ne vodijo vse poti k istemu cilju. To piše že v Bibliji, da je v domu mojega Očeta veliko prebivališč. To je kot da imaš veliko potovalnih agencij, eden želi v Rim, drugi v Pariz itd., niso želje enake zato so tudi destinacije različne.

to je blo napisano nekoliko pod vplivom tiste teitce ki se gre regresije ipd
ki je govorila tudi o izvoru - source.
edini cilj (imho) ki obstaja na koncu poti pa je razsvetljenje
zlitje (nazaj) v enost - vrnitev nazaj v svoj izvor ... bogatejši za izkušnjo ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #131 - 26.05.2010 at 13:34:53
 
gape wrote on 26.05.2010 at 12:48:35:
satis wrote on 25.05.2010 at 22:15:52:
gape wrote on 25.05.2010 at 15:49:14:
El Pesnik wrote on 25.05.2010 at 12:01:06:
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral

...

kot si reku
use poti vodijo k istemu cilju
mikrovprašanje je samo, mogoče, kdo bo do cilja prišel


Lepo si to napisal. Edino to menim, da ne vodijo vse poti k istemu cilju. To piše že v Bibliji, da je v domu mojega Očeta veliko prebivališč. To je kot da imaš veliko potovalnih agencij, eden želi v Rim, drugi v Pariz itd., niso želje enake zato so tudi destinacije različne.

to je blo napisano nekoliko pod vplivom tiste teitce ki se gre regresije ipd
ki je govorila tudi o izvoru - source.
edini cilj (imho) ki obstaja na koncu poti pa je razsvetljenje
zlitje (nazaj) v enost - vrnitev nazaj v svoj izvor ... bogatejši za izkušnjo ...



citiram moj tekst oz. izmenjavo postingov na spet drugem forumu, ker mi tovrstne avanture niso nič nenavadnega:


[quote="vera072"]Tamna je zato sto ne sija i ne stvara vodonih koi je svest.
Sam kažeš a ja se slažem da je svaki segment deo celine.
Lično sve osmatram kroz celinu i kao deo celine, svaki odgovr se može pisati u nedogled ako se krene u detalje.
Meni su kada izlažem svoje viđenje važni principi postanka koji zatim daju mogučnost da se sagledavaju detalji. [/quote]

Sory Vera, nekako nisam zapazio tvoj odgovor.

Slažem se - da, to je to i tako je. Razumjem šta misliš kad kažeš "tamna materija" Wink

Mislim, da ovde na forumu nas ima nekoliko koji nekako preferiramo u odredeni zajedni topić .... Wink

To mi je ok:)

U drugoj temi napisao sam, da momentalno imam frku kod nas u SLo na jedno forumu, tamo sam nov od jućer. Uf kakvi stvorovi tamo haraju ......
Sory malo, danas mi nije tako jako ok privatno zbog toga.

Meni duhovnost je sveta stvar. Zato.

LP [/quote]

      [quote Dreammer
Prićica nakazuje na ovu ovde spomenuto borbu izmedju dobrog i zla.

Samo je tragićno kako nekvi predstavljaju se za duhovno napredne osobe ali uz to samo zavaravaju ljudi.  To je obićni kaos.
Moja namjera nije stvarati buku, stvarati zamjeru, stvarati igru za prevlast.
[quote="talerman"]Igra moci...

Prisustvovao sam situaciji kada je jedna osoba htela drugoj osobi da prenese neku energiju...
A onda je ta druga osoba rekla onoj prvoj, nije to nista, pazi sad sta cu ja da ti uradim.
Ova prva osoba je popustila, smatrajuci ovu drugu za gurua,
i rekla joj je: pa ovo ide pravo u srcanu cakru.
To sam i htela, rece ova druga. [/quote]

Talerman: ma iskreno i otvoreno kažem ti: to je meni u 101% bez veze! Stvarno, sasvim out.
Moj interes kao primjer, je komunicirati sa forumašima (ako ostajam kod ovog primjera); izmena iskustva ili infosa itd ..... možeš zamisliti da jedan ili jedna grupa spama ti svaki post, radi ludaka iz tebe itd....?
Ne da mi se kao kažeš: "igru moći" itd .... ne da mi se umjetno naglašavati nekva pravila od egotripa, to mi uopšte nije finta u mom fokusu.  Istotako procjenio sam, da u takvoj okolini neću pisati ništa što smatram svetim jer mislim, da ipak ono što je sveto treba se poštovati barem opštim civilizacijskim normama.
[/quote]

[quote="Dreammer"]      
[quote="Almsivi"]There is no chaos in the world, except the chaos which your mind creates.

Ovako kaze Nisargadata.
____________________

Moze postojati borba izmedju dobra i zla, u necijim umovima izmedju nekoliko osoba i tako to.

Ali na univerzalnom nivou - toga prosto nema.
_____________________________

Quote:
Litlnex:
POKAŽITE MI TAJ DRUGI MATERIJALIZOVANI SVEMIR,NEKA SE VIDI DA BLISTA KAO OVAJ BOGA NAŠEG ŠTO ODIŠE HARMONIJOM SVETLOSTI I ZVUKA ŠTO SVAKOG JUTRA CVRKUTOM PTICA LJUBAVNE PESME POJI I DUŠE NAŠE SA SVETLOŠĆU HRANI!!!


Ne mogu ti pokazati drugi svemir. Ali ni ti meni ne mozes pokazati tog jedinog Boga. I niko ne moze sigurno
tvrditi da je bas taj jedini Bog stvorio fizicki svemir.

Sve bi bilo lepo sto ti kazes, sa jednom bitnom promenom - nije jedan Bog, nego svako od nas je tako velik i
znacajan kao onaj koga ti uzvisujes. E tad zivot pocinje biti interesantnan vise. [/quote]

Odgovor na citat o pokazivanju tog univerzuma:

Problem vidjanja ili zapazanja univerzuma nije u njemu, da on ne postoji, nego u onom koji oće da ga posmatra, da ga kao ovde "preispitiva" .... Patuljci i vile sakrivaju se nepozvanima..... Ja ni ako bi znao da napravim takav univerzum vidljiv nekvom neverniku, ne bi ga pokazao .... neka se sam podviza da mu bude dostupan. Nisam ja "socialna sestro"  .....
Poanta nekvih suptilnih i "viših" svetova je baš u tome, da oni su takvi kakvi jesu. Ipak razvitima kažu se potpuno realni, stvarni.... i napisao sam, da za nepozvane oni ostajaju tajna i to je vrlo okej da je to tako. [/quote]

[quote="Dreammer"]
[quote="vera072"]Dreammer trebao bi  naj pre znati da forumi pojedinim ljudima služe za demonstraciju sopstvenog ega. Maolo je onih koi pišu samo svoja iskustva a pritom znaju da uče i saslušaju druge.
Na primer, ovaj tekst koi si napisao naveo me je da napišem sledeće i ovde:. Magnetno polje, magnetne linije tela, održavaju određene veličine i sabiraju u tela prostor vreme, grade oblike. Magnetna polja izviru iz oka Tvorca i čine polje ljubavi.
Elektro magnetno polje je na nižoj frekfenciji ali je paralelan svet kroz koji se može sagledati izvorni magnetizam. Dva pola ga stvaraju. [/quote]

O, Vera, ljepi ti pozdrav!

Ok to te razumjem. Ide se o polaritetu.

Moje "mišljenje" je takvo, šta kažeš ti na ovo, zanima me:

polaritet eksistira samo, ako ima "stvar, snov" odvajanja, nas i "ono" - njega.
Šta ako mi nemamo više materialne i to najmanje suptilne ćestice, da bi se širilo to strujanje? Da mi smo poput ćiste svjesti, možda prema našim zakonima poput "antimaterije"? Možda to se i naziva "Taćka Zero" (nemam pojma).

Ako mi smo sjedinjeni sa Bogom; ako napustimo sve suptilne ćestice naše odvojene svesti i "bivamo" poput svetla, svesti? (nije bitno nazivanje, nego stanje ovakvog bivanja)
Napisao sam već ,da u takvom stanju možemo da i vidimo, iskusimo stvaranje božje kreacije, univerzumov itd .... koji dobivaju na odredjenoj frekvenciji one sveobuhvatne svjesti (Božjeg uma) pra-matrike za utelovljenje, za buduće materialne manifestacije?

Dali i tada i tamo obstaja ova ista , ova život gravitacijska sila strujanja?

Moj odgovor je da ne jer barem prema mojim iskustvima, ova božanska kreacija dješava se u overloudu svih konačnih univerzuma, u "out" of space denzitetu, u vjećnosti.

Sva hierarhijska struktura podržavanja konkretnih manifestacija ovih kreiranih hologramskih poruka božjeg uma, od momenta odvajanja od njega (boga) uronja u univerzum menjanja oblika, u univerzum ovih živ sila. Od tada dalje dješava  se promenjivanje energetskih kvaliteta svake kreacije premanjenom prirodnim kodom njene poruke.

Ali kao sam rekao: u vjećnosti, transcedentalni sferi univerzuma mislim ,da ne postoje ove sile strujanja, tamo biva sveprožimajuća svest sama na sebi.  Barem kako se sjećam: ideja na sebi bez supstancije tamo je obićni normalni životni oblik, bića su istovremenom sjedinjena i takisto i odvojena jer bivaju u sadašnjosti i u konaćnosti istovremeno.
Tamo moguće mi j ebilo da sam skreirao svestnom izborom moju matriku i zadao si životni zadatak odn. izprogramirao evoluciju sveti prema odrdjenim momentima u mom budućem životu.

[quote]

Itd .....
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #132 - 26.05.2010 at 14:14:52
 
Dreammer wrote on 26.05.2010 at 13:34:53:
[quote="Dreammer"]
[quote="vera072"]Dreammer trebao bi  naj pre znati da forumi pojedinim ljudima služe za demonstraciju sopstvenog ega. Maolo je onih koi pišu samo svoja iskustva a pritom znaju da uče i saslušaju druge.
Na primer, ovaj tekst koi si napisao naveo me je da napišem sledeće i ovde:. Magnetno polje, magnetne linije tela, održavaju određene veličine i sabiraju u tela prostor vreme, grade oblike. Magnetna polja izviru iz oka Tvorca i čine polje ljubavi.
Elektro magnetno polje je na nižoj frekfenciji ali je paralelan svet kroz koji se može sagledati izvorni magnetizam. Dva pola ga stvaraju.


O, Vera, ljepi ti pozdrav!

Ok to te razumjem. Ide se o polaritetu.

Moje "mišljenje" je takvo, šta kažeš ti na ovo, zanima me:

polaritet eksistira samo, ako ima "stvar, snov" odvajanja, nas i "ono" - njega.
Šta ako mi nemamo više materialne i to najmanje suptilne ćestice, da bi se širilo to strujanje? Da mi smo poput ćiste svjesti, možda prema našim zakonima poput "antimaterije"? Možda to se i naziva "Taćka Zero" (nemam pojma).

Ako mi smo sjedinjeni sa Bogom; ako napustimo sve suptilne ćestice naše odvojene svesti i "bivamo" poput svetla, svesti? (nije bitno nazivanje, nego stanje ovakvog bivanja)
Napisao sam već ,da u takvom stanju možemo da i vidimo, iskusimo stvaranje božje kreacije, univerzumov itd .... koji dobivaju na odredjenoj frekvenciji one sveobuhvatne svjesti (Božjeg uma) pra-matrike za utelovljenje, za buduće materialne manifestacije?

Dali i tada i tamo obstaja ova ista , ova život gravitacijska sila strujanja?

Moj odgovor je da ne jer barem prema mojim iskustvima, ova božanska kreacija dješava se u overloudu svih konačnih univerzuma, u "out" of space denzitetu, u vjećnosti.

Sva hierarhijska struktura podržavanja konkretnih manifestacija ovih kreiranih hologramskih poruka božjeg uma, od momenta odvajanja od njega (boga) uronja u univerzum menjanja oblika, u univerzum ovih živ sila. Od tada dalje dješava  se promenjivanje energetskih kvaliteta svake kreacije premanjenom prirodnim kodom njene poruke.

Ali kao sam rekao: u vjećnosti, transcedentalni sferi univerzuma mislim ,da ne postoje ove sile strujanja, tamo biva sveprožimajuća svest sama na sebi.  Barem kako se sjećam: ideja na sebi bez supstancije tamo je obićni normalni životni oblik, bića su istovremenom sjedinjena i takisto i odvojena jer bivaju u sadašnjosti i u konaćnosti istovremeno.
Tamo moguće mi j ebilo da sam skreirao svestnom izborom moju matriku i zadao si životni zadatak odn. izprogramirao evoluciju sveti prema odrdjenim momentima u mom budućem životu.

Quote:
Itd .....


Vidim, da si pod prisilo in voljo paznika/admina, še kar normalen, ko pa prideš nekam, kjer si prepuščen svobodno v svoji svobodni volji, se pa izgubiš in še nisi sposoben svobodnega življenja, brez da bi te kdo moral prisiliti, kaj je prav in kaj ni prav.

No pa lep pozdrav.

Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #133 - 26.05.2010 at 14:28:56
 
Quote:
zlitje (nazaj) v enost - vrnitev nazaj v svoj izvor ... bogatejši za izkušnjo ...

Pa to se nenehno dogaja.
To je opis procesa samo-zavedanja in polnjenje spomina z izkušnjami.
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #134 - 26.05.2010 at 15:17:56
 
gape wrote on 26.05.2010 at 12:48:35:
satis wrote on 25.05.2010 at 22:15:52:
gape wrote on 25.05.2010 at 15:49:14:
El Pesnik wrote on 25.05.2010 at 12:01:06:
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral

...

kot si reku
use poti vodijo k istemu cilju
mikrovprašanje je samo, mogoče, kdo bo do cilja prišel


Lepo si to napisal. Edino to menim, da ne vodijo vse poti k istemu cilju. To piše že v Bibliji, da je v domu mojega Očeta veliko prebivališč. To je kot da imaš veliko potovalnih agencij, eden želi v Rim, drugi v Pariz itd., niso želje enake zato so tudi destinacije različne.

to je blo napisano nekoliko pod vplivom tiste teitce ki se gre regresije ipd
ki je govorila tudi o izvoru - source.
edini cilj (imho) ki obstaja na koncu poti pa je razsvetljenje
zlitje (nazaj) v enost - vrnitev nazaj v svoj izvor ... bogatejši za izkušnjo ...

Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 12