Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 12
(Read 79311 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #105 - 25.05.2010 at 15:49:14
 
El Pesnik wrote on 25.05.2010 at 12:01:06:
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral

to je vse kar je
reakcija
ki seveda stremi k novi reakciji v okolju ...


težko bomo skupi pršli
reptili
regresije
plejadanci
visoljci
darwin
em valovanja
...
težko
ampak
zato smo kle

kaj od usega tega je larifari in kaj ni ...
je zlo težko zazihr rečt
lahko se opiraš na svojo izkušnjo, na žalost pa je ta izkušnja ponavadi osnovana na čutilih telesa, ki pa so netočna in zato nujno pripeljejo do zaključkov ki so še blj netočni ...
tko da
lahko samo verjameš


dobro in slabo je stvar percepcije, več o tem na tem mestu ne bi ...
nit ne bi preveč razčlenjeval tvojega sestavka, kje se men zdi da se motiš ... ni ne čas ne prostor za to ...

kot si reku
use poti vodijo k istemu cilju
mikrovprašanje je samo, mogoče, kdo bo do cilja prišel
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #106 - 25.05.2010 at 17:16:12
 
bojda da vsi..
bl je vprašanje, kdaj  Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #107 - 25.05.2010 at 17:37:12
 
Quote:
dreamer
men je zdej že več kot očitno
ti se nisi pritoževal nad alojzom ampak nad sabo
nismo duhovni vampirji prebivalci tega foruma ampak si to ti

To sem mu tudi jaz že zdavnaj napisal, ne samo tu, ampak tudi drugje.
Quote:
Kaj sem še hoču skazat? Aja to, v bistvu je kao borba med reptili in "dobrimi" na drugi strani samo v polju ega - pač nekdo hoče kao dominirat nad tabo, tvoj ego tega ne pusti, in seveda so reptili dober izgovor, da te hoče nekdo kontrolirat.

Tako je.
Reptili in podobno, so le simbol s katerimi se ego poistoveti.
In potem se boriš za neko resnico..vendar ne za resnico reptilov, ampak resnico s katero si se poistovetil.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #108 - 25.05.2010 at 17:39:46
 
Quote:
kaj od usega tega je larifari in kaj ni ...

Zakaj pa bi moralo biti to tako življenjsko pomembno, če je larifari ali ni..?

Ne moreš biti svoboden, če svojo svobodo pogojuješ z obstojem reptilov... Smiley Med drugim seveda.
Sicer pa se ne gre za reptile same, saj so le simbol, ampak nam je pomembno le to, kar nam reptili predstavljajo in kakšne občutke ob tem simbolu doživljamo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #109 - 25.05.2010 at 20:29:13
 
gape wrote on 25.05.2010 at 11:14:48:
dreamer
men je zdej že več kot očitno
ti se nisi pritoževal nad alojzom ampak nad sabo
nismo duhovni vampirji prebivalci tega foruma ampak si to ti

mi smo samo ogledalo tebe
ti vidiš sebe in svoje napake v nas
(trsko v naših očeh vidiš ne vidiš pa bruna v svojem očesu (če ne obeh))
mi smo seveda tolk dobri da ti jih pokažemo (svoje trske, da bi opazu svoje bruno)
alojz mora še izpilit način pa bo ... moraš pa razumet, da če bi njega ne blo ti ne bi ogledalo blo nastavljeno tolk hitr ampak šele čez čas, v vsakem primeru pa bi ga fasu, prej kot slej

tako je moje opažanje
če nosiš masko, to ni moj (naš) problem ampak tvoj ... teb krade energijo ... nam pa daje možnost spoznat še enega človeka, ki je pod masko


Smiley Smiley
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #110 - 25.05.2010 at 22:15:52
 
gape wrote on 25.05.2010 at 15:49:14:
El Pesnik wrote on 25.05.2010 at 12:01:06:
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral

to je vse kar je
reakcija
ki seveda stremi k novi reakciji v okolju ...


težko bomo skupi pršli
reptili
regresije
plejadanci
visoljci
darwin
em valovanja
...
težko
ampak
zato smo kle

kaj od usega tega je larifari in kaj ni ...
je zlo težko zazihr rečt
lahko se opiraš na svojo izkušnjo, na žalost pa je ta izkušnja ponavadi osnovana na čutilih telesa, ki pa so netočna in zato nujno pripeljejo do zaključkov ki so še blj netočni ...
tko da
lahko samo verjameš


dobro in slabo je stvar percepcije, več o tem na tem mestu ne bi ...
nit ne bi preveč razčlenjeval tvojega sestavka, kje se men zdi da se motiš ... ni ne čas ne prostor za to ...

kot si reku
use poti vodijo k istemu cilju
mikrovprašanje je samo, mogoče, kdo bo do cilja prišel


Lepo si to napisal. Edino to menim, da ne vodijo vse poti k istemu cilju. To piše že v Bibliji, da je v domu mojega Očeta veliko prebivališč. To je kot da imaš veliko potovalnih agencij, eden želi v Rim, drugi v Pariz itd., niso želje enake zato so tudi destinacije različne.
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #111 - 25.05.2010 at 23:56:08
 
M.L. wrote on 25.05.2010 at 20:29:13:
gape wrote on 25.05.2010 at 11:14:48:
dreamer
men je zdej že več kot očitno
ti se nisi pritoževal nad alojzom ampak nad sabo
nismo duhovni vampirji prebivalci tega foruma ampak si to ti

mi smo samo ogledalo tebe
ti vidiš sebe in svoje napake v nas
(trsko v naših očeh vidiš ne vidiš pa bruna v svojem očesu (če ne obeh))
mi smo seveda tolk dobri da ti jih pokažemo (svoje trske, da bi opazu svoje bruno)
alojz mora še izpilit način pa bo ... moraš pa razumet, da če bi njega ne blo ti ne bi ogledalo blo nastavljeno tolk hitr ampak šele čez čas, v vsakem primeru pa bi ga fasu, prej kot slej

tako je moje opažanje
če nosiš masko, to ni moj (naš) problem ampak tvoj ... teb krade energijo ... nam pa daje možnost spoznat še enega človeka, ki je pod masko


Smiley Smiley



uf tile smajliji so pa tako ceneno otroško pokroviteljski, kakšno bedo poguma izražajo!
Totalna pripadnost čredi ovac brez vsake individualne originalnosti!

Itak: saj vas je na kimanje in treplanje po ramah navadil velecenjeni Lojz... lol   ovčke, oziroma:
ubožčki - kako ste se zbrali v ubogo prestrašeno in "napadeno" čredico ovčk in jagnjetov ker po forumu straši tako zlobni volk z nikom sanjač..... hah mislite da vas bo to rešilo pred vami samimi??
HAH??? A bo???

Ne mislite, da se Vas  vse ne bere med vrsticami.....
Ker ste se tako grupno zbrali in vsak po svoje dolivali gasa na ogenj se to vse skupaj še toliko bolj potencirano vidi!!

Ne misliti, da ste ogledalo nastavljali vi meni.

hah!

VSakemu še tako površnemu bralcu je lahko jasno, da sem vam vsem odgovoril z prav takim ogledalom jaz sam samcat tukaj gor....


V ničemer se niste pokazali boljšega od mene in to kljub vaši grupni udeležbi v tem eksperimentu.... le da, zanimivo: vsak od vas je od mene dobil delček razpršene energije od mene, edninskega izvora medtem ker sem jaz dobival od vas vso grupno energijo  in tako se sedaj počutim naravnost ODLIČNO DA ŽVRGOLIM KOT ZALJUBLJEN PTIČEK NA VEJI POLN NAČRTOV ZA PRIHODNST!!!
hahahhhh  lol  tepčki.
Da bo jasno o čem govorim: tudi vaše reakcije so mi bile v veliko pomoč in to od ljudi, ki ste že leta dolgo prepričani, da žanjete duhovne sadove pa poglejze realno, v kakšen otročji špil ste se spustili.
S prstom ste kazali na mene, itak, ker ste bili pač kolektivno štvilčnejši in zato po vašem: edino vi na pravi poti pravih zveličavnih metod... Ampak pri tem ste na celi črti pozabili, da bi ta isti prst lahko pokazal tudi na vas in tudi je pokazal: kar ste mi dajali ste dobivali v istem paketu nazaj. Vaša velecenjena finta očitno na meni ni delovala, še niste pogruntali da sem šel v to igro zavestno in ne iz iracionalnih histeričnih razlogov (kljub temu da sem vse namerno zavil v zaigrane emocionalne izbruhe)?? Hah????
Je bilo lepo papcati jabolko ki sem vam ga vseskozi ponujal tako očitno??
Se nobeden ni vprašal, da ste ves ta čas jedli skrbno izbrano in načrtno pripravljeno hrano skuhano prav po vaši meri??
Hah!!

Povsem resno pa tole:
Prav danes je padla moja odločitev, glede mojega delovanja v prihodnje. Dobil sem velik paket dodatne energije in v določenem smislu ste mi k tej odločitvi pomagali tudi vi čeprav nezavedno.
Videl sem, kakšno je stanje v Slov.

Moj odgovor prihaja in to na mojem nivoju. Tudi če ga ne boste deležni tukaj, ali če ne boste v njemu udeleženi kot aktivni akteriji kot ste imeli v preteklih dnevih tukaj svojo polno možnost, boste delovanje konkretno čutili na svoji koži.

Me zanima kaj poreče prevzvišeni Lojz na to temo kajti če ima izmenjavo z bilo kakim "plemenom" izvenzemeljskih bitij, mora o novem paktu ki je bil danes sklenjen že biti obveščen, sicer je blefer če se tega še ni ozavestil.

Tukaj boste imeli mir, ker nenazadnje tukaj niti ni moj primarni dom.
Le glejte, da boste ta mir koristili za svojo plemenito pot kakršnokoli si je že kdo izbral.

Moji cilji so dosti dosti višji in globalnejši od dometa tega foruma.
Stvari se bodo že kmalu zagnale v pogon in kot sem napovedal: učinki bodo opazni (dejansko so že, saj če ne drugega, lahko opazite mojo povsem novo taktiko).
Moji dejanskih cilji (v ozadju vsega tega zunanjega cirkusa) so povsem drugačni .... dejansko se tičejo samo mene!

No brihtne buče, bi rade še jedle ali boste odslej zmogle kuhati po svojih receptih?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #112 - 26.05.2010 at 00:13:43
 
Robi wrote on 25.05.2010 at 17:37:12:
Quote:
dreamer
men je zdej že več kot očitno
ti se nisi pritoževal nad alojzom ampak nad sabo
nismo duhovni vampirji prebivalci tega foruma ampak si to ti

To sem mu tudi jaz že zdavnaj napisal, ne samo tu, ampak tudi drugje.
Quote:
Kaj sem še hoču skazat? Aja to, v bistvu je kao borba med reptili in "dobrimi" na drugi strani samo v polju ega - pač nekdo hoče kao dominirat nad tabo, tvoj ego tega ne pusti, in seveda so reptili dober izgovor, da te hoče nekdo kontrolirat.

Tako je.
Reptili in podobno, so le simbol s katerimi se ego poistoveti.
In potem se boriš za neko resnico..vendar ne za resnico reptilov, ampak resnico s katero si se poistovetil.



slabo si prebral to, kar sem danes napisal na ohalu.

Dokazuješ prav to, kar očitaš meni, da sem tak ....
Seveda,   če me pa ocenjuješ skozi tvoje in ne skozi moje oči.

Preberi še enkrat kar sem napisal dopoldne.
PA če ne razumeš, še enkrat itd....

Ne zato, ker mislim zate, da ti za sebe nimaš prav. Zato, ker nisi doumel tega, kaj sem jaz govoril za sebe. To pomeni da si me dvakrat narobe razumel: najprej ne razumeš tega kar sem jaz povedal za sebe in potem me razumeš še skozi svojo interpretiranje.

Saj te razumem: o reptilih še nimaš izkušenj oz. jih imaš ampak teh izkušenj pše ne razumeš.
Mal pobrskaj na ohalu ima o tem dobre in na širiko predebatirane teme.

Kot prvo je globalna napaka to, da jih TI SAM postavljaš v fokus tvoje relativne kozmologije in prav tako relativne interpretacije.

Če ne boš sposoben pogledati onkraj sebe - ne boš zmogel razumevati problema reptilijancev /razen če si morda videc in jih dojameš tudi drugače); kaj šele, da bi reptile lahko pojasnjeval glede na vlogo ki jo imajo na kolektivnem nivoju ali pa celo na medplanetarnem/kozmološkem.

Tako malo z moje strani na drugem nivoju kot pa si bil navajen dosedaj.

Boš zmogel preglodati tale namig, ali bo spet zarohnel velecenjeni ego in boš še naprej jedel mojo hrano (tisto ki jo z užitkom pripravljam jaz) ??
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #113 - 26.05.2010 at 07:27:32
 
Dreammer, čas je že, da se zbudiš in pogledaš resnici v oči. Kdo si in kar znaš si o sebi povedal in pokazal že vse. Fantaziranje in utopija, te ne bodo pripeljale do cilja, ki si si ga zastavil, preden si si nadel meseno telo, ampak le ljubezen do bližnjega.

Nekdo ima velik vpliv nad tabo in spretno manipulira s tvojimi čuti, ti se pa tega ne zavedaš, ampak misliš kako pomemben izbranec si. Da imaš še zelo velik ego si lepo pokazal in obelodanil vsem, ki so te srečali. Če hočeš resnično sebi dobro, potem se spusti na zemljo, egotu pristriži peruti, ter lepo ponižno in ljubeče pomagaj svojim še slabotnejšim bratom.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #114 - 26.05.2010 at 07:52:18
 
M.L. wrote on 26.05.2010 at 07:27:32:
Dreammer, čas je že, da se zbudiš in pogledaš resnici v oči. Kdo si in kar znaš si o sebi povedal in pokazal že vse. Fantaziranje in utopija, te ne bodo pripeljale do cilja, ki si si ga zastavil, preden si si nadel meseno telo, ampak le ljubezen do bližnjega.

Nekdo ima velik vpliv nad tabo in spretno manipulira s tvojimi čuti, ti se pa tega ne zavedaš, ampak misliš kako pomemben izbranec si. Da imaš še zelo velik ego si lepo pokazal in obelodanil vsem, ki so te srečali. Če hočeš resnično sebi dobro, potem se spusti na zemljo, egotu pristriži peruti, ter lepo ponižno in ljubeče pomagaj svojim še slabotnejšim bratom.

No pa lep pozdrav.



ne, pa ne bo striženja peruti .... kako bi pa zgledal oskubljen in onemogočen letenja v višave?? lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #115 - 26.05.2010 at 08:51:02
 
Dreammer wrote on 26.05.2010 at 07:52:18:
M.L. wrote on 26.05.2010 at 07:27:32:
Dreammer, čas je že, da se zbudiš in pogledaš resnici v oči. Kdo si in kar znaš si o sebi povedal in pokazal že vse. Fantaziranje in utopija, te ne bodo pripeljale do cilja, ki si si ga zastavil, preden si si nadel meseno telo, ampak le ljubezen do bližnjega.

Nekdo ima velik vpliv nad tabo in spretno manipulira s tvojimi čuti, ti se pa tega ne zavedaš, ampak misliš kako pomemben izbranec si. Da imaš še zelo velik ego si lepo pokazal in obelodanil vsem, ki so te srečali. Če hočeš resnično sebi dobro, potem se spusti na zemljo, egotu pristriži peruti, ter lepo ponižno in ljubeče pomagaj svojim še slabotnejšim bratom.

No pa lep pozdrav.



ne, pa ne bo striženja peruti .... kako bi pa zgledal oskubljen in onemogočen letenja v višave?? lol

No, žal si potrdil, kar sem zgoraj napisal.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #116 - 26.05.2010 at 09:01:07
 
M.L. wrote on 26.05.2010 at 08:51:02:
Dreammer wrote on 26.05.2010 at 07:52:18:
M.L. wrote on 26.05.2010 at 07:27:32:
Dreammer, čas je že, da se zbudiš in pogledaš resnici v oči. Kdo si in kar znaš si o sebi povedal in pokazal že vse. Fantaziranje in utopija, te ne bodo pripeljale do cilja, ki si si ga zastavil, preden si si nadel meseno telo, ampak le ljubezen do bližnjega.

Nekdo ima velik vpliv nad tabo in spretno manipulira s tvojimi čuti, ti se pa tega ne zavedaš, ampak misliš kako pomemben izbranec si. Da imaš še zelo velik ego si lepo pokazal in obelodanil vsem, ki so te srečali. Če hočeš resnično sebi dobro, potem se spusti na zemljo, egotu pristriži peruti, ter lepo ponižno in ljubeče pomagaj svojim še slabotnejšim bratom.

No pa lep pozdrav.



ne, pa ne bo striženja peruti .... kako bi pa zgledal oskubljen in onemogočen letenja v višave?? lol

No, žal si potrdil, kar sem zgoraj napisal.

Pa lep pozdrav.



zakaj sodba: "žal" a je to slovnična  floskula ali ima bolj določen pomen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #117 - 26.05.2010 at 09:20:03
 
Quote:
Prav danes je padla moja odločitev, glede mojega delovanja v prihodnje. Dobil sem velik paket dodatne energije in v določenem smislu ste mi k tej odločitvi pomagali tudi vi čeprav nezavedno.
Videl sem, kakšno je stanje v Slov.

Verjamem, da si dobil.
saj si dobil točno to, kar si hotel..a je tako ? Smiley

Pa veš zakaj ?

Bom ti razložil..naš um ali ego deluje podobno, kot vsako živo bitje..Hrani se s hrano, ki potrjuje njegovo lastno bistvo.Bistvo se zgradi na izkušnjah in prepričanjih...Ko praviš, da drugim postavljaš ogledalo, ga postavljaš zato, da se lahko tvoj ego v njem opazuje in si govori in se veseli, da zunanja resnica odraža tvojo notranjo.
Tvoja notranja resnica je pač takšna, da ne maraš Slovencev in veselje čutiš, ker znova in znova dobivaš dokaze, da imaš prav.
Ampak.....ne zavedaš pa se, da s tem postajaš tudi vedno bolj odvisen...Saj, če ni Slovencev, preko katerih bi ego dokazoval svoj prav, potem je ego žalosten, ker se ne more dokazovati.
Zato tvoji odnosi postajajo vedno bolj kruta realnost...rad bi šel stran..a ne moreš, ker si odvisen...kar si že večkrat pokazal.
Namreč..s čim boš na primer na Hrvaškem hranil svoj ego.... Smiley
Tam le dokazuješ, da si žrtev in kako smo mi grozni..Zato nas potrebuješ...
Čez čas, če še slučajno ni, pride do tega, ko naenkrat opaziš, da srečuješ le še ljudi, ki v tebi vzbujajo sovražnost. Če se ne zavedaš tega, kdo si, boš seveda sčasoma verjel, da je ves svet sama gniloba.
Ne moreš pa se ločiti od svojega ega in pri sebi razčistiti zadeve. saj zaradi učinka samo-potrjevanja, to postaja vedno težje...Mogoče pristaneš na tabletah...



Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #118 - 26.05.2010 at 09:25:41
 
Robi wrote on 26.05.2010 at 09:20:03:
Quote:
Prav danes je padla moja odločitev, glede mojega delovanja v prihodnje. Dobil sem velik paket dodatne energije in v določenem smislu ste mi k tej odločitvi pomagali tudi vi čeprav nezavedno.
Videl sem, kakšno je stanje v Slov.

Verjamem, da si dobil.
saj si dobil točno to, kar si hotel..a je tako ? Smiley

Pa veš zakaj ?

Bom ti razložil..naš um ali ego deluje podobno, kot vsako živo bitje..Hrani se s hrano, ki potrjuje njegovo lastno bistvo.Bistvo se zgradi na izkušnjah in prepričanjih...Ko praviš, dadrugim postavljaš ogledalo, ga postavljaš zato, da se lahko tvoj ego v njem opazuje in si govori in se veseli,da zunanja resnica odraža Tvojo notranjo.
Tvoja notranja resnica je pač takšna, da ne maraš Slovencev in veselje čutiš, ker znova in znova dobivaš dokaze, da imaš prav.
Ampak.....ne zavedaš pa se, da s tem postajaš tudi vedno bolj odvisen...Saj, če ni Slovencev, preko katerih bi ego dokazoval svoj prav, potem je ego žalosten, ker se ne more dokazovati.
Zato tvoji odnosi postajajo vedno bolj kruta realnost...rad bi šel stran..a ne moreš, ker si odvisen...kar si že večkrat pokazal.
Namreč..s čim boš na primer na Hrvaškem hranll svoj ego.... Smiley
Tam le dokazuješ, da si žrtev in kako smo mi grozni..Zato nas potrebuješ...
Čez čas, če še slučajni ni, pride do tega, ko naenkrat opaziš, da srečuješ le še ljudi, ki v tebi vzbujajo sovražnost. Če se ne zavedaš tega, kdo si, boš seveda sčasoma verjel, da je ves svet sama gniloba.
Ne moreš pa se ločiti od svojega ega in pri sebi razčistiti zadeve. saj zaradi učinka samo-potrjevanja, to postaja vedno težje...Mogoče pristaneš na tabletah...






vi se pa tukaj prikazujete kot žrtev .....lol uboščki kakšen tiran sem....

pa da o temu nebi kako si tlele vi  drug drugmu  futrate ego .... lol   hahahhhhh in si ližete rane kar ste zakuhali se imenuje "sindrom plišastih igrač"   lol

in ker so karakterji seveda zgolj igrače - niso sposobne sproducirati tega, kar znajo zelo uspešno furati na Hrv....

Dokazali ste sami in tp še vedno  dokazujete samo sebe poglej Robi kako so te prebrale in ustavile spodaj. So pač bolj inteligentne pa to ni niti edini forum, jih je še nekaj.... lol

Ste kaj zavidni? Oz   si zaviden?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #119 - 26.05.2010 at 09:28:16
 
Quote:
Nekdo ima velik vpliv nad tabo in spretno manipulira s tvojimi čuti, ti se pa tega ne zavedaš, ampak misliš kako pomemben izbranec si.

Tisti "nekdo", je del njega. Smiley

Tisti del, pa spretno manipulira z realnostjo, seveda v lastno korist. Zato mu je všeč.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8 9 10 ... 12