Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12
(Read 79548 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #90 - 23.05.2010 at 12:31:38
 
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 12:26:46:
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 12:22:01:
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 12:01:24:
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 11:43:04:
ego-3p wrote on 23.05.2010 at 10:58:20:
Ce dojemas zadeve samo nagonsko z svojimi obcutki si v doloceni realnosti in se tega ne zavedas , da je to sam tvoja realnost... ko se zavest razsiri dvigne pa se to opazi in in se lahko mal distanciras od takega delovanja in opazis malo vecji del realnosti.


Še vedno si v stanju samozavedanja-egotrip.Se strinjaš?

Hm ja se strinjam , clovek se vedno samozaveda jaz sem moje telo ipd.. ce se ne samozaveda potem te ni  razen ce obstaja kaksno stanje vsezavedanja popolne povezanosti z vsem .


Stanje vesoljnega smozlitja,kjer človek in vesolje hkrati - ozavestita  svojo isto vesoljno identiteto. Wink

Alojz tega pa Arhitekt nebo dopustil  Roll Eyes On ki je tako velicasten da drzi vesolje v svojih rokah  Shocked


Problem ki ga mr Smith ne razume je ta ,da ne ve,da smo vsi in vse večno in sedaj ravno arhitektova ciklična samopodoba!! Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #91 - 23.05.2010 at 17:41:19
 
m wrote on 22.05.2010 at 13:56:45:
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat  

Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #92 - 23.05.2010 at 18:12:57
 
gape wrote on 23.05.2010 at 17:41:19:
m wrote on 22.05.2010 at 13:56:45:
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat  

Smiley


ODPRITE hrvaški forum na P.D.Boste videli kako nas je DReammer demoniziral-posebno mene!!! Ja in-u se lahko zahzvalmo ,da nam je Dreammerjevo početje predočil! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #93 - 23.05.2010 at 20:05:39
 
slaba reklama je boljša kot nobena reklama

lol
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #94 - 23.05.2010 at 20:26:09
 
gape wrote on 23.05.2010 at 20:05:39:
slaba reklama je boljša kot nobena reklama

lol


To je res. Smo na P.D. že ugotovili,da je v vsakem slabem tudi nekaj dobrega. Takšna je vesoljna samozakonitost.Tako,da ni panike. Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #95 - 23.05.2010 at 20:45:40
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 18:12:57:
gape wrote on 23.05.2010 at 17:41:19:
m wrote on 22.05.2010 at 13:56:45:
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat  

Smiley


ODPRITE hrvaški forum na P.D.Boste videli kako nas je DReammer demoniziral-posebno mene!!! Ja in-u se lahko zahzvalmo ,da nam je Dreammerjevo početje predočil! Smiley Smiley



revček kako te je zabolela resnica o tebi nisem ti jaz kriv če se še nikoli nisi pogledal  v ogledalo  ahahah haha  

daj, prosim, še malo jokaj  ker ti še  ne verjamem da te karkoli boli saj si navadna škatla iz železa ki nima čustev   robotinjo   mali   hahahhh   pa še kakšno presenečenje te čaka daj še malo poglej okrog po netu  lol    hahahhhhhhh  

za tebe sem vse naredil saj si mi svetoval da naj revidiram postinge  in se m te ubogal in ti uresničil željo  hahahhhh  lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #96 - 23.05.2010 at 20:52:11
 
Dreammer wrote on 23.05.2010 at 20:45:40:
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 18:12:57:
gape wrote on 23.05.2010 at 17:41:19:
m wrote on 22.05.2010 at 13:56:45:
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat  

Smiley


ODPRITE hrvaški forum na P.D.Boste videli kako nas je DReammer demoniziral-posebno mene!!! Ja in-u se lahko zahzvalmo ,da nam je Dreammerjevo početje predočil! Smiley Smiley



revček kako te je zabolela resnica o tebi nisem ti jaz kriv če se še nikoli nisi pogledal  v ogledalo  ahahah haha  

daj, prosim, še malo jokaj  ker ti še  ne verjamem da te karkoli boli saj si navadna škatla iz železa ki nima čustev   robotinjo   mali   hahahhh   pa še kakšno presenečenje te čaka daj še malo poglej okrog po netu  lol    hahahhhhhhh  

za tebe sem vse naredil saj si mi svetoval da naj revidiram postinge  in se m te ubogal in ti uresničil željo  hahahhhh  lol


Počakaj na izid referenduma o Prometejcih na Hrvaškem.Tam te bodo skinli po  parih  tvojih pametnih postih. Tako,da ti kar uživaj med 'vesoljskimi skretničarji''.
Pa še malo bolj usiraj Slovence tam in jokaj kako ti 'admin' ne pomaga -haha žalostna podoca si-Res si usmiljenja vreden! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #97 - 23.05.2010 at 20:56:41
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 20:52:11:
Dreammer wrote on 23.05.2010 at 20:45:40:
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 18:12:57:
gape wrote on 23.05.2010 at 17:41:19:
m wrote on 22.05.2010 at 13:56:45:
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat  

Smiley


ODPRITE hrvaški forum na P.D.Boste videli kako nas je DReammer demoniziral-posebno mene!!! Ja in-u se lahko zahzvalmo ,da nam je Dreammerjevo početje predočil! Smiley Smiley



revček kako te je zabolela resnica o tebi nisem ti jaz kriv če se še nikoli nisi pogledal  v ogledalo  ahahah haha  

daj, prosim, še malo jokaj  ker ti še  ne verjamem da te karkoli boli saj si navadna škatla iz železa ki nima čustev   robotinjo   mali   hahahhh   pa še kakšno presenečenje te čaka daj še malo poglej okrog po netu  lol    hahahhhhhhh  

za tebe sem vse naredil saj si mi svetoval da naj revidiram postinge  in se m te ubogal in ti uresničil željo  hahahhhh  lol


Počakaj na izid referenduma o Prometejcih na Hrvaškem.Tam te bodo skinli po  parih  tvojih pametnih postih. Tako,da ti kar uživaj med 'vesoljskimi skretničarji''.
Pa še malo bolj usiraj Slovence tam in jokaj kako ti 'admin' ne pomaga -haha žalostna podoca si-Res si usmiljenja vreden! Smiley Smiley



KOt lahko vidiš imam tam ogromno objav v kratkem času tako da ni panike kdo bo koga skinil

kot drugo pa sem o vas povedal resnico - vsi vaši odgovori meni so že zdavnaj prekopirani če bi jih kdo naknadno sedaj brisal hahahhh  lol  tako da v kar ste se zapletli se boste morali tudi sami odplesti   haahhhhh
saj ste želeli da ostanem in rad sem vam ustregel   hahahhh  lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #98 - 23.05.2010 at 21:06:01
 
Tebe še niso uspeli naučiti -kako se ustreže stricem in tetam na tem forumu!!!Odmagli dete reptiljsko- na Hrvaško! Shocked Kiss Tukaj ne razumemo dvoličnosti! Smiley Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #99 - 24.05.2010 at 21:35:17
 
Alojz in Sandib wrote on 23.05.2010 at 21:06:01:
Tebe še niso uspeli naučiti -kako se ustreže stricem in tetam na tem forumu!!!Odmagli dete reptiljsko- na Hrvaško! Shocked Kiss Tukaj ne razumemo dvoličnosti! Smiley Smiley


Vidim, da boš počil od zavisti!!

To je spet grda lastnost.

Kaj bi šele bilo, če bi odkril druge forume, ki jih še ne poznaš ---- po moje bi ti šraufi ven popadali od zlobne zavisti ker negativno reklamo si si res uspel narediti ogromno. Vsaj to, a neda, saj ti si s tem tud zadovoljen, glavn da dogaja, a nede Lojz?

Zanimivo, kaj vse mi imajo ljudje za povedati o tebi....


Res me čudi, da še nisi na zaprtem na Polju ...lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #100 - 25.05.2010 at 07:34:28
 
Kaj mamo zdaj tle, zbeganega Drimerja, ki sam žali, pa druge videt žalit, Smitha, ki je baje vanzemaljec, pa še nekaj posrednikov vmes. Menda ne bomo res pristali vsi nekje na Polju, če bo šlo tako naprej?  Grin
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #101 - 25.05.2010 at 10:50:32
 
Satis to ni pomembno od kje je kdo in kaj je kdo   Smiley
A zadnjič ko sem brzel mimo delfinov in brskal po medgalaktični karti hitrih zasukov sem videl da sma doma bližje kot si morda misliš. Kar pa spet v ničemer ni pomembno  Wink  Grin
Večjo težo ima kaj in kako kdo kaj napiše kako se obnaša kakšne enegije širi.


http://www.youtube.com/watch?v=ojydNb3Lrrs&feature=related
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #102 - 25.05.2010 at 11:14:48
 
dreamer
men je zdej že več kot očitno
ti se nisi pritoževal nad alojzom ampak nad sabo
nismo duhovni vampirji prebivalci tega foruma ampak si to ti

mi smo samo ogledalo tebe
ti vidiš sebe in svoje napake v nas
(trsko v naših očeh vidiš ne vidiš pa bruna v svojem očesu (če ne obeh))
mi smo seveda tolk dobri da ti jih pokažemo (svoje trske, da bi opazu svoje bruno)
alojz mora še izpilit način pa bo ... moraš pa razumet, da če bi njega ne blo ti ne bi ogledalo blo nastavljeno tolk hitr ampak šele čez čas, v vsakem primeru pa bi ga fasu, prej kot slej

tako je moje opažanje
če nosiš masko, to ni moj (naš) problem ampak tvoj ... teb krade energijo ... nam pa daje možnost spoznat še enega človeka, ki je pod masko


včeri sm gledu tole teto
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233678557/2366#2365
poglej pa povej kaj si misliš ... in kaj veš


und, mr vsevedni imam tako pozicijo mr smith
je pomembno kdo je kdo
zavedanje kdo si je pomembno
zakaj, je povedala pa teta ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #103 - 25.05.2010 at 11:37:15
 
Gape seveda imaš prav, RL, moje da ni važno kdo in od kod je kdo se veže na te raznorazne vzdevke na forumu. Rahlo premešano z zdravo merico humorja  Wink

Našel si pa dobro teto.


Mr. Smith
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #104 - 25.05.2010 at 12:01:06
 
Glej gape,

Dreammer je res preveč burno odreagiral, samo ta njegova reakcija je posledica bom reku branja o reptilih in posledičen boj z njimi na žive in na mrtve, in potem če nekdo kej reče proti Plaidijancem in se širokousti potem taka oseba to smatra kot da je pod vplivom reptilom, in se je po njenem mnenju treba borit proti temu.

Drugač pa Alojz ni nobena cvetka, daleč od tega, s svojo filozofijo bolj zavaja kot pa uči, ker vzame določene elemente duhovnosti, ki so dobri, samo jih potem obrne na glavo in si v večnem dreku. Isto naredijo drekci-pekci pri borilnih veščinah - vzamejo neke duhovne nauke in jih potem izkoristijo za svoje negativne obrede, or whatever.

Drgač pa ima tvoja teta iz unga videa nima nič pametnega za povedat, regresija za pretekla življenja je en hud lari fari.

Kaj sem še hoču skazat? Aja to, v bistvu je kao borba med reptili in "dobrimi" na drugi strani samo v polju ega - pač nekdo hoče kao dominirat nad tabo, tvoj ego tega ne pusti, in seveda so reptili dober izgovor, da te hoče nekdo kontrolirat. Ampak v končni fazi se navidezno lahko kontrolira samo ego (kaj naj dela, kaj mu je omogočeno kaj ne, zavesti se pa ne da kontrolirati nikakor), tako da je v končni fazi borba med dobrim in zlim samo v domeni uma/ega, ni pa to prava duhovnost in tudi z razsvetljenjem nima ama nič.

Ego se pa seveda buni, ko ga hoče kdo kontrolirat in mu odrejat kaj sme oz. kaj ne sme, oz. tudi če "sme" živeti ali ne, al pa kako naj živi. Po mojem se bo NWO odvrtel do koncu, vsi bomo na ego/fizičnemu nivoju kukr jebali ježa, samo v končni fazi nas bo pa to samo iztrelilo navznoter nazaj proti polju zavesti, pol bomo pa rekli: Seveda! Maya, Leela, tralalala, hopsasa!!!!  Uuiiiiiiiiiiiiii!!!  Cheesy Grin
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 12