Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12
(Read 79639 times)
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #60 - 22.05.2010 at 11:45:16
 
Robi wrote on 21.05.2010 at 22:26:29:
Quote:
Ne nisem jezen, samo ponovno razočaran ker kot sem povedal - ipak se želim tudi v Slov spoznati s podobno mislečimi.

Kot sem napisal..nisi slučajno na tem forumu..
Zdaj se spoznavaš s podobno mislečimi.

Veš tako je, da si komaj čakal, pa naj bo podzavestno ali zavestno na to, da lahko daš iz sebe, kar je v tebi.
Vedno iščemo situacije in ljudi, da sebi dokažemo neko realnost, ki jo nosimo v sebi.
Podobno je kot pri OTP..za njega so vse ženske kurbe in v vsaki ženski prej ali slej najde nekaj, da jo lahko označi za kurbo.
Tudi ti bi prej ali slej našel v nekem postu nekaj, da bi lahko dokazal sebi, da imaš prav, da smo Slovenci glupi in svinje...in ti žrtev.



postingi so bili zelo sočno opremljeni in napisani v jasni obliki - torej ste sami dali to ven kar želite da vidimo v vas..... ne prelagati prejemniku vsebine paketa za vsebino poskrbi pošiljatelj in ne obratno ....lol
Torej je bilo to dolgo že  v vas in sedaj se pucate na meni ----- hehehhhh torej sem vam prinesel luč in sem za vas Lucifer prevzvišeni lollll kralj svetlobe za temne preklete grešne duše hohoh
Ampak napisali ste da to ni prvič kar pomkeni da ste dejanskio tako zeloooooo zeloooooo v teeeeemiiiii v sranju da zarad vas ugasne vsaka luč preden lahko posveti v vas .... ugonobili bi lahko torej celo samega Luciferja da ga namažete s svojim drekom....
bomo videli če se bo tako izteklo .....
kdo bo koga ....

KOt sem vam povedal: od mene boste dobili le to kar ste mi dali, start je bil super pripravljen in temeljni kamni kot ste rekli "ognjenega krsta" položeni na pravo mesto .... tako da klavnica in mesarija že nastajata .... dobrodošli odiralci kože, pa sekalci kosti, pa raztelešalci udov, pa predelovalci organov v hrano drugim iz svoje vrste ..... itd .... poklicev na to temo je veliko in končajo se pri distrubuterjih človeškega mesa in krvi drugim in pri prodajalcih, ki vse skupaj fino in lepo zapakirajo v privlačne pakete ki jih bi kupili celo nedolžno otroci in pri tem slepo vrjeli, da so kupili bisere dejansko pa se nahranijo z najnižjimi ostanki nekdanjih živih osebkov...

Dober tek na pikniku in sicer v reali in to nosite s sabo, kar ste popapali tukaj preko ekrančka  "Gostilni pri Lojzu"  lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
satis
5
*****
Offline


Posts: 1073

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #61 - 22.05.2010 at 12:34:59
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 11:45:16:
Robi wrote on 21.05.2010 at 22:26:29:
Quote:
Ne nisem jezen, samo ponovno razočaran ker kot sem povedal - ipak se želim tudi v Slov spoznati s podobno mislečimi.

Kot sem napisal..nisi slučajno na tem forumu..
Zdaj se spoznavaš s podobno mislečimi.

Veš tako je, da si komaj čakal, pa naj bo podzavestno ali zavestno na to, da lahko daš iz sebe, kar je v tebi.
Vedno iščemo situacije in ljudi, da sebi dokažemo neko realnost, ki jo nosimo v sebi.
Podobno je kot pri OTP..za njega so vse ženske kurbe in v vsaki ženski prej ali slej najde nekaj, da jo lahko označi za kurbo.
Tudi ti bi prej ali slej našel v nekem postu nekaj, da bi lahko dokazal sebi, da imaš prav, da smo Slovenci glupi in svinje...in ti žrtev.



postingi so bili zelo sočno opremljeni in napisani v jasni obliki - torej ste sami dali to ven kar želite da vidimo v vas..... ne prelagati prejemniku vsebine paketa za vsebino poskrbi pošiljatelj in ne obratno ....lol
Torej je bilo to dolgo že  v vas in sedaj se pucate na meni ----- hehehhhh torej sem vam prinesel luč in sem za vas Lucifer prevzvišeni lollll kralj svetlobe za temne preklete grešne duše hohoh
Ampak napisali ste da to ni prvič kar pomkeni da ste dejanskio tako zeloooooo zeloooooo v teeeeemiiiii v sranju da zarad vas ugasne vsaka luč preden lahko posveti v vas .... ugonobili bi lahko torej celo samega Luciferja da ga namažete s svojim drekom....
bomo videli če se bo tako izteklo .....
kdo bo koga ....

KOt sem vam povedal: od mene boste dobili le to kar ste mi dali, start je bil super pripravljen in temeljni kamni kot ste rekli "ognjenega krsta" položeni na pravo mesto .... tako da klavnica in mesarija že nastajata .... dobrodošli odiralci kože, pa sekalci kosti, pa raztelešalci udov, pa predelovalci organov v hrano drugim iz svoje vrste ..... itd .... poklicev na to temo je veliko in končajo se pri distrubuterjih človeškega mesa in krvi drugim in pri prodajalcih, ki vse skupaj fino in lepo zapakirajo v privlačne pakete ki jih bi kupili celo nedolžno otroci in pri tem slepo vrjeli, da so kupili bisere dejansko pa se nahranijo z najnižjimi ostanki nekdanjih živih osebkov...

Dober tek na pikniku in sicer v reali in to nosite s sabo, kar ste popapali tukaj preko ekrančka  "Gostilni pri Lojzu"  lol


Pa vidiš, virtualni kolega, tole ti hoče Gape povedat. Da si tule svoboden in pišeš kar hočeš, te ne bo nobeden brisal. Pusti tudi Lojzeku isto svobodo, kot si jo sam jemlješ. Saj verjetno veš, da bi ti take poste, oz. še dosti bolj mile, v tvojih mednarodnih vodah že zdavnaj brisali?  Cool
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #62 - 22.05.2010 at 12:39:08
 
satis wrote on 22.05.2010 at 12:34:59:
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 11:45:16:
Robi wrote on 21.05.2010 at 22:26:29:
Quote:
Ne nisem jezen, samo ponovno razočaran ker kot sem povedal - ipak se želim tudi v Slov spoznati s podobno mislečimi.

Kot sem napisal..nisi slučajno na tem forumu..
Zdaj se spoznavaš s podobno mislečimi.

Veš tako je, da si komaj čakal, pa naj bo podzavestno ali zavestno na to, da lahko daš iz sebe, kar je v tebi.
Vedno iščemo situacije in ljudi, da sebi dokažemo neko realnost, ki jo nosimo v sebi.
Podobno je kot pri OTP..za njega so vse ženske kurbe in v vsaki ženski prej ali slej najde nekaj, da jo lahko označi za kurbo.
Tudi ti bi prej ali slej našel v nekem postu nekaj, da bi lahko dokazal sebi, da imaš prav, da smo Slovenci glupi in svinje...in ti žrtev.



postingi so bili zelo sočno opremljeni in napisani v jasni obliki - torej ste sami dali to ven kar želite da vidimo v vas..... ne prelagati prejemniku vsebine paketa za vsebino poskrbi pošiljatelj in ne obratno ....lol
Torej je bilo to dolgo že  v vas in sedaj se pucate na meni ----- hehehhhh torej sem vam prinesel luč in sem za vas Lucifer prevzvišeni lollll kralj svetlobe za temne preklete grešne duše hohoh
Ampak napisali ste da to ni prvič kar pomkeni da ste dejanskio tako zeloooooo zeloooooo v teeeeemiiiii v sranju da zarad vas ugasne vsaka luč preden lahko posveti v vas .... ugonobili bi lahko torej celo samega Luciferja da ga namažete s svojim drekom....
bomo videli če se bo tako izteklo .....
kdo bo koga ....

KOt sem vam povedal: od mene boste dobili le to kar ste mi dali, start je bil super pripravljen in temeljni kamni kot ste rekli "ognjenega krsta" položeni na pravo mesto .... tako da klavnica in mesarija že nastajata .... dobrodošli odiralci kože, pa sekalci kosti, pa raztelešalci udov, pa predelovalci organov v hrano drugim iz svoje vrste ..... itd .... poklicev na to temo je veliko in končajo se pri distrubuterjih človeškega mesa in krvi drugim in pri prodajalcih, ki vse skupaj fino in lepo zapakirajo v privlačne pakete ki jih bi kupili celo nedolžno otroci in pri tem slepo vrjeli, da so kupili bisere dejansko pa se nahranijo z najnižjimi ostanki nekdanjih živih osebkov...

Dober tek na pikniku in sicer v reali in to nosite s sabo, kar ste popapali tukaj preko ekrančka  "Gostilni pri Lojzu"  lol


Pa vidiš, virtualni kolega, tole ti hoče Gape povedat. Da si tule svoboden in pišeš kar hočeš, te ne bo nobeden brisal. Pusti tudi Lojzeku isto svobodo, kot si jo sam jemlješ. Saj verjetno veš, da bi ti take poste, oz. še dosti bolj mile, v tvojih mednarodnih vodah že zdavnaj brisali?  Cool



hvalabogu da v "mednarodnih vodah"  ločijo klavnice od duhovnih spovednic.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #63 - 22.05.2010 at 12:42:47
 
Joj kaj te toliko ganja Dreamer : ) ustav mal to podivjanost v sebi umiri se kaj se pustis da te odnese nihce ti ne zeli nic slabega tukaj to je resnica. Mirno lahko izrazis svoja mnenja delis svoje znanje in mirno tudi sprejmi vsak odgovor tudi nestrinjanje nekoga je lahko zate  pozitivno : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #64 - 22.05.2010 at 13:12:12
 
ego-3p wrote on 22.05.2010 at 12:42:47:
Joj kaj te toliko ganja Dreamer : ) ustav mal to podivjanost v sebi umiri se kaj se pustis da te odnese nihce ti ne zeli nic slabega tukaj to je resnica. Mirno lahko izrazis svoja mnenja delis svoje znanje in mirno tudi sprejmi vsak odgovor tudi nestrinjanje nekoga je lahko zate  pozitivno : )


kaj zdaj me hočeš na silo prepričati, da se naj navadim na klavnico in da klavnica ni grozna?
Sovražim mesojedce z Lojzom na čelu!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #65 - 22.05.2010 at 13:56:45
 
mater, še malo, pa bo tebe tud treba na ignore listo dat
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #66 - 22.05.2010 at 14:09:28
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 13:12:12:
ego-3p wrote on 22.05.2010 at 12:42:47:
Joj kaj te toliko ganja Dreamer : ) ustav mal to podivjanost v sebi umiri se kaj se pustis da te odnese nihce ti ne zeli nic slabega tukaj to je resnica. Mirno lahko izrazis svoja mnenja delis svoje znanje in mirno tudi sprejmi vsak odgovor tudi nestrinjanje nekoga je lahko zate  pozitivno : )


kaj zdaj me hočeš na silo prepričati, da se naj navadim na klavnico in da klavnica ni grozna?
Sovražim mesojedce z Lojzom na čelu!!

Grozno je tvoj pogled klavnica je tut tvoj pogled eden izmed mnogih , pomembna pa je resnica ne samo nasi ego pogledi vtisi ipd. Js nisem proti tebi niti za tebe ti si in bodi v svobodi . Ne rabim te prepricevat saj ti ze vse ves samo pogledat moras vase : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #67 - 22.05.2010 at 14:24:15
 
Zakaj bi nekoga deval na ignorir listo,če ta že sam sebe ignorira!!! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #68 - 22.05.2010 at 16:53:16
 
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 14:24:15:
Zakaj bi nekoga deval na ignorir listo,če ta že sam sebe ignorira!!! Smiley


komaj čakam  da se zgodi intervencija in te izstrelijo v vesolje  hahahahh
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #69 - 22.05.2010 at 17:15:07
 
Dreammer wrote on 22.05.2010 at 16:53:16:
Alojz in Sandib wrote on 22.05.2010 at 14:24:15:
Zakaj bi nekoga deval na ignorir listo,če ta že sam sebe ignorira!!! Smiley


komaj čakam  da se zgodi intervencija in te izstrelijo v vesolje  hahahahh


Ne morejo iztreliti. Imajo ''pernate vesoljne skretničarje'' iz tvojega rodu-dvakrat pokvakaš kvak kvak in že skreneš! Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #70 - 22.05.2010 at 18:14:41
 
Quote:
kdo bo koga ....

Dreammer,
jaz sem že zdavnaj prerasel te igrice..sploh mi ni do tega... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dreammer
4
****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 268

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #71 - 22.05.2010 at 18:23:19
 
Robi wrote on 22.05.2010 at 18:14:41:
Quote:
kdo bo koga ....

Dreammer,
jaz sem že zdavnaj prerasel te igrice..sploh mi ni do tega... Smiley


aja da si jih res???klečeplazenja pred Lojzom pa še nisi prerasel?
Dvomim da boš sploh kdaj!!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #72 - 22.05.2010 at 18:28:18
 
Saj ne klečeplazim...Samo ne prepiram se z njim in ne z nobenim, ker ima vsak pravico do svojega mnenja.
Včasih se strinjava, včasih se ne..Vendar ne mislim zato nobenega žaliti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #73 - 22.05.2010 at 18:45:37
 
Robi wrote on 22.05.2010 at 18:28:18:
Saj ne klečeplazim...Samo ne prepiram se z njim in ne z nobenim, ker ima vsak pravico do svojega mnenja.
Včasih se strinjava, včasih se ne..Vendar ne mislim zato nobenega žaliti.

Spostovanja vredno : )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Spami, pravila foruma in etika pisanja: PRITOŽBA ADMINU
Reply #74 - 22.05.2010 at 18:45:37
 
ego-3p wrote on 22.05.2010 at 12:42:47:
Joj kaj te toliko ganja Dreamer : ) ustav mal to podivjanost v sebi umiri se kaj se pustis da te odnese nihce ti ne zeli nic slabega tukaj to je resnica. Mirno lahko izrazis svoja mnenja delis svoje znanje in mirno tudi sprejmi vsak odgovor tudi nestrinjanje nekoga je lahko zate  pozitivno : )

Saj ni tako resno, kot zgleda vse skupaj.
Dreammer ni otrok. Vse to je del igre, ki ima točno določen namen. Wink

Odvisno je le, ali boste igrali to igro ali ne... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12