Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 52
(Read 385711 times)
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Konoplja
Reply #300 - 11.07.2011 at 13:46:08
 
šefe, a imaš omejeno dolžino postov? samo vprašam, ker mi je odgovor delal težave ...

ne probati
ali pa iti k hudiču
tko statistika pravi
...
kaj delaš ti kle med nami?
kako si sm zašu?

o0
grozno grozno
češerika mi bo telovadt začela
UuUuU
pazi se kalcij ki odpadaš dol da se mi ekran zbistri
o0o0o0o00
kašna kmetija
zakaj s tabo sploh tipkam?
phuck
sm razumel da to že razumemo ... kaj je čemu namenjeno

jest zagovarjam kar zagovarjam
iz razlogov katere sm na dolgo in široko popisu tuki na tem forumu
vem
je težko najdet, ker je tolk ogromn šuma ... tolk ogromnom informacij ... ampak ... u akašo je zapisano in kdor hoče si lahko ozavesti
za to pa se je treba odpret

kaj čakaš? zakaj ne greš delit novodila za življenje otrokom?

Glej, če se imaš ti za božji dar ljudem  je to tvoj problem. Jaz samo poskušam povedat  to kar vem takim kot si ti. Zato sem tudi tukaj, med drugim. Imaš pa vso pravico in moč, da me odstraniš iz svojega peskovnika. Vem da te srbijo prsti  Wink
Pravila za življenje ne nameravam deliti nikomur. Bi rad dal vsem enako priložnost, da izberejo sami. Ker ta trenutek lahko vsak pride do ganđe, če le tako želi in potrebuje tako izkušnjo. Pri prosti dostopnosti pa bodo ljudje posiljeni z njno tako kot so z alkoholom in tobakom recimo. Ali pa z vsem drugim kot praviš sam.


Quote:
Točno tako, zainteresirana javnost plačuje take kot sem jaz, da jim ni treba odločati se.

ok
torej je uradno da si uradnik
und ... ta podebiljena precepcija ki jo maš, da si tm zato da se nam ni treba odoločat ... je pač podebiljena ... tm si zato da nam napedenaš boljše razmere za bivanje ... kako do tega pridet? e to ti je naloga, ki pa je žal seveda nisi sposoben izvest, kot tud ostali ... očitno ...
taka je percepcija večine slovencev ...
Viš, v tej točki se pač najino mišljenje razlikuje. Zate je legalizacija ganđe pedenanje boljših pogojev za bivanje? Eh ja ... Ob tem da (stotič na potenco) industrijska varianta zadovolji hudo veliko večino vsega kar hočete dosečt, razen potencialnega zadevanja!

dokaze mate seveda take kot vam jih sprovajda kapital
jest kapitala nimam
kolkr pa ga mam pa mi ni interes ga investirat tja ...
tko da ... dokler boste mel pogoje za spremembe take kot jih mate ... bo pač še neki cajta status quo
ko pa bo počl
vas noben bog ne hudič ne rešta pred besom naroda
pa se ne štejem za narod
Čak mal, cel čas razlagaš (ti in ostali tule) kako je ganđa blagoslov za narod. nekdo je moral to pogruntat in pokazat. Ali pa vi verjamete na besedo nekemu zakajencu??!! In potem meni očitate nesposposobnost?????

seveda če bi poznal materijo o keri se bi rad pogovarju z mano, bi me ne citiru podebiljene vikipedije ... allmighty ...
da ti povem ... najblj močna kar sm jih u lajfu kadil, je bla ena mexican sativa ... To je sorta, prijatelj dragi
lol
pa kaj mi je sploh ...
če boš prebral use kar je blo do dons napisano na to temo ti še vedno ne bo jasna razlika med ruderalis indica in sativa
ker ni nobenmu
in seveda nikogar u bistvu ne moti al indica al pa ruderalis ki naj bi butale ... ampka preprosto moti thc ki je lahko v višji ali nižji vsebnosti v rastlini ...
mislm da je celo v vsebini povzetka posveta ki smo ga zanč mel zapisano kako podebiljena so ta imena
in da glede a imena seveda ni opcije da boš razdelil na konopljo ki ne buta in konopljo ki buta ... no way
vse tri vrste lahko pripraviš do tega da so full potentne - majo full thcja ... in do tega da ga majo manj kot 0,2%
Pa si oprišel do bistva. Končno. In zato ti je bil potreben posvet kjer so predstvlajli izsledke "kapitala" ....

Quote:
Se pa strinjam, rožca kot tak mora it iz prve skupine drog.


to je edina pametna rešitev glede na trenutno stanje
in ne razumem zakaj me sekiraš ...
Saj te ne. Oglašam se samo tam, kjer se vaši podatki ali pogledi razlikujejo od mojih. in moje predstavim. pri tem pa se na vso moč poskušam ogniti označevanju nekoga za nesposobneža, debila in kar je še podobnih etiket. Kar pa vam na drugi strani oitno ne dela nobenih težav.

tak zakon ... s 400% povišanjem kazni, seveda ne bo mogu it skoz
kar če naj dvig kazni - po novem globe - razreši nastalo situacijo - dvignmo kazni na 100.000€

pa se bomo fajn mel a?

isto u prometu - 100 čuka e za napako
isto u ostalih sranjih kjer so mikro kazni zdej
use na 100 čuka

pa bomo varni
pa veseli
pa srečni
pa full dnarja bomo mel
5 vas ...
Se strinjam, to je neustrezna rešitev. In bo pač delat v smeri da se to spremeni. Ampak upam da delate to malo drugače kot teče debata tule ...


lol



jest ne bi gasil pogorišča
jest sm agitiru za legalizacijo ko še niti gorel ni
tlel mogoče že je mal ...
gorel še ni, da bi blo treba gasit
niti še ne gori zdele
ta trenutek
k men je res useen kurc kwa se greste ...
ampak neki s svojim časom useen morm narest
in da ne nabiram in sušim cel dan ognjiča, dobre misli in ostalega ki je zdej na vrsti, pa da ne igram skoz igrc, delat se mi tko ne da - pa useen kej usake tolko ...
skratka smo se odloč že leta 2000 da ozaveščamo kar se le da u komer se le da ...

in to je to
naloga mi je da se naučim povedat drugim to kar vem
sm se navadu
mam še težavo s tem a si svinja zasluži bisere al ne

ampak če prosiš - dobiš ...
Fino, fino, samo to hočem. Ampak to kar veš se da povedat lepo in po možnosti podprto s kakšnimi podatki. Ali se spet pogovarjamo o izkušnjah zakajencev?


GospodarUsode wrote on 11.07.2011 at 11:14:28:
Rekreativna uporaba je problematična, tako kot je problematičen tobak, alkohol pa še kaj

vem da sam nisi nikol na to pomislu
pa vseen - ti ni noben nikol reku - da so zadeve problematične, ker jih nekateri problematizirajo?
hmmm, to da en kronični pijanček sprosti vso agresijo 8ko je zadet), ki jo premore in doma pretepe ženo in otroka ni problematično? E, to pa nisem vedel ... Ali pa to, da nekdo pod THC-jem ne ve niti kako se piše niti o d kod je in samo beži pred glasovi v svoji glavi tudi ni problem (in ja, to je posledica odpadlega kalcija, če na to nisi pripravljen)? Mnja, dovoli da se s tem ne strinjam. Je pa res, da tako reagira samo določen procent ljudi. Ampak kar se mene tiče to ne zmanjšuje problema!


Quote:
No, če bi šli zakajeni za volan, bi ogrožali tudi druge, tako kot pijančki ...

ja bog se usmil no ... pa se res vidi da nč ne veš o materiji o keri se menmo ... jest bom reku tko ... če je kakršna koli težava z voznikom ki je na ganji, je to edin to da mal blj počas pelje ... po omejitvah al pa še mal počasneje ... dokler se pač ne navadi (razvije določeno toleranco) ... pol je isti kot usak drug voznik ... ker pa je zavesten ... je varnejši kot usi ostali roboti ki se premikajo po cestah
jest naprimer nimam vedenja o tem da bi nekdo ki je kadil travo povzročil nesrečo ... čeprow če se pomatraš zihr najdeš tud tak primer ...
vem pa da zdravnik ko te pregleda - psihofizično stanje - da ti ne more dat druga kot potrdilo da si sposobn za vožnjo
nas je malo morje že ki mamo štempl od sodnika da smo sposobni vozt avto pod vplivom substance
jest ga mam celo iz nemčije ... kjer mreža poznanstev nekak ne more igrat vloge ...

Večina ljudi brez problema pelje s tremi piri v riti. Dovolj pa je eden, ki tega ne bo prenesel in se bo zapeljal v nasprotno smer na avtocesti. Zveni kaj znano? A posledice so tudi znane? Dodamo možnim vzrokom za to še ganđo? Ponavljam, večina jo prenese brez težav, problem so tisti, ki je ne ...




ne, ne bom ga bral tanovga pravilnika
mogoče kasneje ko bo dž padu
zdej morm po rože nujno
Saj nisi v šoli  Grin. Beri kadar hočeš, oziroma ko bo čas za to ... uspešen lov na rže memgrede, vem da to ni ravno lahko delo, razen če ga kot takega jemlješ (sam z Našo že par let delava jegra, letos prvič iz 55 rožc; drži palce da poloviva vse  Wink

skratka
nobena težava ni če si jest predstavljam da so zadeve omejene tko kot so ble po tastarem pravilniku ...
in da me ti popraviš in napišeš pravilne podatke
Absolutno res. Res pa je tudi, da bi bilo fino, da bi za naprej razlagal stvari ki držijo, da ne boš nekoga ki bi si pa rad pridelal kaj semena ali še bolje vlaken zase po nepotrebnem odvračal od podviga...

kot sm prej reku - ne smeš posadit konoplje
pa naj bo pravilnik tak al pa drugačen
u usakem primeru si tko omejen da se tega skor sto posto ne boš lotu
dokler ne spedenamo osnovnega problema:
a je konoplja škodljiva za zdravje al ni?
če ni
a je mogoče zdravilna?
ker je jasno kakšni so odgovori ... je jasno kako je treba predelat zakonodajo ... najboljš kr uredbo
takrat pa boš lahko posadil tud samo 10 rož
da si boš naredu seme za drugo leto
al pa da ti bojo zgnile
al pa karkoli
ker ti ne bo glavno vodilo profit
ampak zavest
o[/qu

hja, jebat ga, zaenkrat so še omejitve za industrijsko. Tudi za vnaprej bo najbrž najmanj pofočkanje potrebno (beri prijava posevka). Ni vrag da bomo odpravili tudi omejitev površine, amopak pojdimo počasi. Čeprav ...., poglej hitri izračun v enem od mojih prejšnjih javljanj; ali ima to smisel? Razen če želiš gojit ganđo seveda ... Smo pa v samo 6 letih naredili ogromno.
Zdaj, kar se mene tiče je rožca definitvno zdravilna. Bi pa rad videl primerjavo zdravilnosti med industrijsko in žlahtno. Imaš kaj pri roki na to temo?

Back to top
 
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Konoplja
Reply #301 - 11.07.2011 at 13:50:54
 
Petra. wrote on 11.07.2011 at 13:17:40:
Quote:
če pa nimaš interesa isto kot robi ... zakaj kle tipkaš in prepričuješ prepričane? nimaš nč blj pametnga za počet?


točno to sem pomislila. ni interesa, pa ful mata za povedat. pa čeprav nič pametnega.  Wink


Ponavljam; nimam interesa po legalizacij rožce. Mislil sem, da je to bilo jasno že prvič ko sem to napisal.
Zakaj se oglašam tule? Tudi sam se čedalje bolj sprašujem to, če vas tukaj večina misli to kar sta zapisala z gapetom.
Poskušam vam pokazati, da nimate absolutno prav. In ja, tudi jaz se zavedam, da "moja" stran nima absolutno prav. Ampak treba je delati z glavo. Zaenkratne gre drugače. Če bodo zadeve prepuščene zakajencem, bo rožca definitvno izginila!
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Konoplja
Reply #302 - 11.07.2011 at 14:00:59
 
GospodarUsode wrote on 11.07.2011 at 12:00:39:
Quote:
Robi posledic ni. To ni alkohol.
Ne o kajenju, ko vsak dan vdihavaš zastrupljen zrak. Kako tebi in tebi podobnim ne gre v glavo, da prepovedi uničujejo zavest. Tvoja zavest je ozka prav zaradi prepovedi, ki jih imaš v svoji glavi. To, da misliš, da delaš v družbeno korist je tvoja iluzija. Si v večji iluziji kot kakšen alkoholik, ki v bistvu drugim ni škodljiv, če pije in ne nori. Pod pretvezo družbenega dobrega je tvoja lastno prepričanje, katero goji tvoja misel in to je ta ego, ki v bistvu gleda lastno korist. Misli, da je dober.

Zadeva se bo obrnila tebi v nasprotje. Misliti ne pomeni enako kot tuhtati. Ko boš pretuhtal celo zadevo se ti bo mogoče odprla celost. Prepričanja iz misli, so pa škodljiva, zavajajo in so v bistvu nevarna za družbo. Taki ljudje so družbno nevarni.

Lp,Igor


Posledice SO in so praktično enake kot pri alkoholu. Še enkrat ~ 10% populacije ima na češariki specifine receptorje za THC in ko ti enrat probajo ganđo, je za njih konec. Lahko se prebijejo ven, vendar je to peklenski napor ...

Aja, a ti je tole kaj znano:
"Ti delaš prav nasprotno. S svojim mišljenjem, ki ni produktivno ampak demagoško. Rad bi bil nek pokrovitelj in to.....

Umiri se in ne prodajaj svojega načina življenja naokoli. Vsak ima svojega, zato ne vsiljuj svojega."

Res nič ne veš.
Ne primerjaj alkota s konopljo. Imam z obema dolgoletne izkušnje. Vendar sedaj pač alkota ne konzumiram.

Sicer pa, če bi zakon dovoljeval konopljo (še boljše dober hašiš), bi jaz dobil takoj recept. Tako, da meni ne tumbat o teh zadevah, mi nevrolog takoj napiše, ker ve in pozna zdravilne učinke, ki so jih leta 1961 zanikali zaradi interesa kapitala.

Glede možakarja, ki se je odvadil heroina; sva pa prijatelja in odvadil se ga je prav z konopljo. In je Nemec iz Munchna, pač sva se srečala v Indiji. Ne bluzi, da se ti smili in take zadeve. Možakar ima 50 let in ni po župi preplaval.

Ni pa odvisen od hrane, kot ste večinoma birokrati. Žal vas moram tako imenovat, ker uradnikov je v Sloveniji zelo malo, ki si zaslužijo ta naziv.

Ne boš odgovarjal na moje poste, ha ha ha ha. Res si me prizadel.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Konoplja
Reply #303 - 11.07.2011 at 14:01:02
 
Petra. wrote on 11.07.2011 at 13:17:40:
Quote:
če pa nimaš interesa isto kot robi ... zakaj kle tipkaš in prepričuješ prepričane? nimaš nč blj pametnga za počet?


točno to sem pomislila. ni interesa, pa ful mata za povedat. pa čeprav nič pametnega.  Wink

Morata ker prevec verjameta svoji misli , tako da potem ni pomembno a je kaj pametnega za povedat ali ni samo da se njuno misljenje vzdrzuje , zato pa sta skoz v konfliktu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Konoplja
Reply #304 - 11.07.2011 at 14:05:40
 
ego-3p wrote on 11.07.2011 at 14:01:02:
Petra. wrote on 11.07.2011 at 13:17:40:
Quote:
če pa nimaš interesa isto kot robi ... zakaj kle tipkaš in prepričuješ prepričane? nimaš nč blj pametnga za počet?


točno to sem pomislila. ni interesa, pa ful mata za povedat. pa čeprav nič pametnega.  Wink

Morata ker prevec verjameta svoji misli , tako da potem ni pomembno a je kaj pametnega za povedat ali ni samo da se njuno misljenje vzdrzuje , zato pa sta skoz v konfliktu.

Kje ti vidiš konflikt?
S tepci ne moreš biti v konfliktu, lahko mu samo malce razširiš pogled. Le da moraš pri njih uporabiti bolj ostre besede, to je vse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Konoplja
Reply #305 - 11.07.2011 at 14:14:25
 
Quote:
Nimam je za bolj neumno jaz, za to so poskrbeli kar sami. Ponavljam, sprehodi se okrog gospodarca po končani četvorki. Meni gre na jok vsakič ... ne vidim pa poverzave s pametno izbiro in zbirokratizirano državo. Pametno lahko izbereš kakdarkoli ... Izseliti pa se hočejo zato, ker mislijo da bodo zunaj mlatili velik denar za nič (no, malo) dela ...


In ti bi jih sedaj še denarno štrafal in ožigosal kot kriminalce. Ker gre tebi, moralistu, na jok?

Zjokaj se pa je. Ne zaradi krslinkanja potencirat prepovedi in štrafe. To pomeni zbirokratiziranje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Konoplja
Reply #306 - 11.07.2011 at 14:45:30
 
Quote:
ego-3p wrote on 11.07.2011 at 14:01:02:
Petra. wrote on 11.07.2011 at 13:17:40:
Quote:
če pa nimaš interesa isto kot robi ... zakaj kle tipkaš in prepričuješ prepričane? nimaš nč blj pametnga za počet?


točno to sem pomislila. ni interesa, pa ful mata za povedat. pa čeprav nič pametnega.  Wink

Morata ker prevec verjameta svoji misli , tako da potem ni pomembno a je kaj pametnega za povedat ali ni samo da se njuno misljenje vzdrzuje , zato pa sta skoz v konfliktu.

Kje ti vidiš konflikt?
S tepci ne moreš biti v konfliktu, lahko mu samo malce razširiš pogled. Le da moraš pri njih uporabiti bolj ostre besede, to je vse.

aja tocno , ja vem zdaj kje ga vidim haha.
Back to top
 
 
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Konoplja
Reply #307 - 11.07.2011 at 14:46:11
 
Quote:
Quote:
Nimam je za bolj neumno jaz, za to so poskrbeli kar sami. Ponavljam, sprehodi se okrog gospodarca po končani četvorki. Meni gre na jok vsakič ... ne vidim pa poverzave s pametno izbiro in zbirokratizirano državo. Pametno lahko izbereš kakdarkoli ... Izseliti pa se hočejo zato, ker mislijo da bodo zunaj mlatili velik denar za nič (no, malo) dela ...


In ti bi jih sedaj še denarno štrafal in ožigosal kot kriminalce. Ker gre tebi, moralistu, na jok?

Zjokaj se pa je. Ne zaradi krslinkanja potencirat prepovedi in štrafe. To pomeni zbirokratiziranje.

Lp,Igor


Idiot kurčev opravilno nesposobni .... ne morem najt dovolj težkih besed zate. Nočeš razumet kar ti napišem pa nočeš. In za nameček še obračaš besede. Poden od podna. Bogi tisti, ki te upošteva. Aja, tak, ki te upošteva pač potrebuje tako izkušnjo....
Pa končno si se izkašljal zakaj se zavzemaš za legalizacijo (saj ne da jaz tega ne bi "vedel" že prej); si pač en navaden ganđar, ki bi rad prišel do travce čimceneje. Boli tebe kita za reveže, ki bi zaradi tega nosili posledice... pač potrebujejo tako izkušnjo. A sem kje napisal, da bi ti imel hujše posledice? Te ne poznam in nimam nobene želje da bi te. Ker potem bi najbrž pa res pela sodišča ....

(imaš prav, z nekaterimi je treba ostro in brez kulture. žalostno je to, da pri tebi niti to ne zaleže ...)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Konoplja
Reply #308 - 11.07.2011 at 14:48:00
 
Gape: Quote:
pa ni to ta koncept da RABŠ  rožo
ampak blj nekak da pač pomaga če ona je in da je nekoliko lažje ... dojet kaj se dogaja ... sploh ...
če jo ni se da glih tko ...
pa mi smo že dojel ... nam je žal za vse k se tolk matrate da bi dojel ... brez ...
pa sej lahko ... sam časa nekak zmanjkuje

Če je rožca tista, ki pomaga dojeti, pač karkoli bi naj že dojeli, potem ne vem, zakaj še rabite to rožco, če pa ste že itak dojeli, kar ste imeli za dojeti.... Smiley

Razen, če ste dojeli, da brez rožce ne morete, zato jo je treba legalizirati. In da se boš boril za njo...
S tem dokazuješ le lastno odvisnost.
Zato bom delal na tem, da bi čimmanj ljudi dojelo to, kar si sam dojel. To, da brez rožce ne morete.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: Konoplja
Reply #309 - 11.07.2011 at 14:48:59
 
hahahaah ni nam lahko  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Konoplja
Reply #310 - 11.07.2011 at 15:05:38
 
Gape: Quote:
o eleninem egu pa se boš kr sam lepo pomenu z njo ...
jest bom ego prasku tvoj
ne njen
njen je tolk bogi k je tolk omejen ... še želje ne more met ...
se sploh ne sekiram zarad njenga ega ... al pa da bi se ona šla kar se gre zarad svojga ega ... pa mogoče tud ... ampak itaq cel svet dela to - da pomaga svojmu egu ... kolkr pomagaš drugim egom, tolk je tvoj manj opasn ... in ona pomaga drugim ...
mogoče mal preveč poznam zadeve in egote da bi se jih drznu sodit

Vsako delovanje je praskanje lastnega ega. Lasten ego te sili, da se praskaš. Praskaš se zato, ker te srbi in boli...Boli te tvoj ego, ker ne prenese drugega mnenja, saj ga s tem ogroža.
In potem pišeš pravljice o preseganju ega in nedelovanju.... Smiley

Zato se seveda zaradi Eleninega ega ne sekiraš, saj sta na isti valovni dolžini.
Njen in tvoj ego se dopolnjujeta in zato postajata še bolj egoistična.

Če ne bi imela želja, se ne bi zavedala omejenosti. Trpi ravno zaradi tega, ker želje so, ne more pa jih realizirati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Konoplja
Reply #311 - 11.07.2011 at 15:12:44
 
Gape: Quote:
in da bi bil kdo boljši al pa slabši na osnovi tega od česa je odvisn je pač šugavo še blj ... đanksi izpadejo slabi ... ampak kot ponavadi nekdo rabi to izkušnjo ...
še najrajš mam une mame al pa punce zdej že po tanovem, ki se bojijo da bo zapadu na đank
lol

Žalostno..Res žalostno, da ti ob tem, če se mati boji za otroka, da bo postal đanki, gre na smeh....
Če nekdo postane đanki, pač naj bo, ker rabi takšno izkušnjo....?
Višek sebičnosti in rezultat ogromnega ega, ki mu za druge ni mar..In takšni ljudje bi radi prišli v parlament....Potem nam pa res lahko samo še bog pomaga.
Quote:
]kot sm že pisu, beseda zasvojenost pr men ne zdrži, ker smo vsi zasvojeni z vsem kar uporabljamo ... dihamo, jemo ipd sranja

Kot sem tudi že sam pisal, je človek pravi mojster v iskanju izgovorov in opravičljivih razlogov za dejanja, ki jih počenjamo.

Ni problem najti izgovor in zato živeti v iluziji...Problem se pojavi, ko se je treba soočiti z resnico.
Back to top
« Last Edit: 11.07.2011 at 20:53:44 by Robi »  
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: Konoplja
Reply #312 - 11.07.2011 at 15:56:53
 
GospodarUsode wrote on 11.07.2011 at 14:46:11:
Quote:
Quote:
Nimam je za bolj neumno jaz, za to so poskrbeli kar sami. Ponavljam, sprehodi se okrog gospodarca po končani četvorki. Meni gre na jok vsakič ... ne vidim pa poverzave s pametno izbiro in zbirokratizirano državo. Pametno lahko izbereš kakdarkoli ... Izseliti pa se hočejo zato, ker mislijo da bodo zunaj mlatili velik denar za nič (no, malo) dela ...


In ti bi jih sedaj še denarno štrafal in ožigosal kot kriminalce. Ker gre tebi, moralistu, na jok?

Zjokaj se pa je. Ne zaradi krslinkanja potencirat prepovedi in štrafe. To pomeni zbirokratiziranje.

Lp,Igor


Idiot kurčev opravilno nesposobni .... ne morem najt dovolj težkih besed zate. Nočeš razumet kar ti napišem pa nočeš. In za nameček še obračaš besede. Poden od podna. Bogi tisti, ki te upošteva. Aja, tak, ki te upošteva pač potrebuje tako izkušnjo....
Pa končno si se izkašljal zakaj se zavzemaš za legalizacijo (saj ne da jaz tega ne bi "vedel" že prej); si pač en navaden ganđar, ki bi rad prišel do travce čimceneje. Boli tebe kita za reveže, ki bi zaradi tega nosili posledice... pač potrebujejo tako izkušnjo. A sem kje napisal, da bi ti imel hujše posledice? Te ne poznam in nimam nobene želje da bi te. Ker potem bi najbrž pa res pela sodišča ....

(imaš prav, z nekaterimi je treba ostro in brez kulture. žalostno je to, da pri tebi niti to ne zaleže ...)

Kot cel čas govorim, so birokrati največje zlo sodobne civilizacije. In ti si med njimi (takšnega besednjaka, kot ti se poslužujejo cipe, ko ti kljub njenemu matranju ne stopi in ji potem nočeš nič plačati).
Ste tako prismuknjeni, da postajate nevarni za celotno družbo. Prav imaš, da Elena ni za frontmenco, ker bi se ji takšni tepci zasmilili in bi vam še pomagala, namesto, da bi vas razgnala po kamnolomih, gradbiščih in rudnikih.

Kot sem ti povedal, takoj dobim recept od zdravnikov in meni bi to odgovarjalo saj upam, da bo spadala pod pozitivno listo in jo bo plačalo zavarovanje. Ker sam je nimam namena kupovati tu v Sloveniji in je tudi nikdar v življenju še nisem. Je predraga za za to kvaliteto. Kot vidiš, vi birokrati prav delate za moje dobro in ne v blagor ljudi.
Sam niti ne kadim, včasih mogoče, če jo kdo prinese. Meni najbolj odgovarja dober himalajski hašiš in na njega se moraram odpraviti tja. Kaj češ, pot je malo dolga, mi pa prija tam okolje, ljudje, klima. Tam mi je to v užitek, tu ne. Zato se umiri, ker mene zakajenega ali alkoholiziranega videl ti boš ne.
Četudi se prijaviš na moj program, ti ne bo uspelo, ker je to na jugu Indije, tam pa je slab hašiš in ga ne konzumiram. Seraje predajam soncu in morskim dobrotam.
Tako je to, popolnoma si zgrešil z diagnozami, ker namreč kadim zelo zelo redko in še takrat mora biti roba vrhunska. Tak sem tudi pri ženskah.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Konoplja
Reply #313 - 11.07.2011 at 16:09:34
 
Smiley




omejena je dolžina posta ja

še nobenga nism odstranu in tud tebe ne bom


bom nehu pomagat
bom tud drugim to priporočil

ampak tud jest
Bi rad dal vsem enako priložnost, da izberejo sami.


se mi zdi da nekak verjamemo seb in svoji izkušnji, kljub temu da se zavedamo da so naša čutila zmotljiva


men posvet ni bil potreben
potreben je uradnikom ki se sami ne znajo prkopat do resnice
tm sm bil kot predstavnik zainteresirane javnosti
in ker so me prosil na stranki če bi šu
povedat ni blo kej
so drugi povedal
in so vrgl bisere svinji ...
in ona jih je pohodila


ne morem si pomagat
taki mi izpadete
debili
in bi sam seb bil debilen če bi ne napisu po resnici kot verjamem/mislim/vem

predvsem pa me zmoti če govoriš da veš neki za kar je potrebna zkušnja le tega ...
in mi nabijaš da veš
in se postavljaš na piedestal avtoritete, ki bo tud men povedala kaj je res in kaj ni res in kje sm zaslepljen ker sm zasvojen
povedu sm vam
zasvojeni ste usi od življenja
in to tolk zlo da ste zaslepljeni in ne vidite kdo sploh ste
tko pač jest mislim
lahko še kej napišeš pa ne verjamem da bom mislu kej drugač
ker pač izhajam iz nekoliko drugačnih predpostavk kot ti
in vem da na osnovi tistih predpostavk drugač pač ne more bit
postulat se mi zdi da smo rekl
kašni drugi pa rečejo dogma


moji podatki so moja izkušnja + use kar mi je pršlo na pot od ostalih
jest raziskav ne bom financiru ker mi to ni namen
men ni namen dokazovat drugemu neki kar se ne da dokazat
jest furam svoje
bisere zakrijem u miljon dreka
učesih u več
učasih u manj
zakaj ne vem
ampak tko je

lahko se srečava in ti bom probu objasnt določene zadeve
se rad pogovarjam z ljudmi ki stojijo na nasprotnem bregu
ampak
če so argumenti zapisani
in jih mamo usi u zavesti, celo nasprotniki
nevem zakaj mi sitnariš za podatke
pozanimi se kar te zanima
al pa vpraš pa ti bomo povedal če le vemo


jest sm povedu svoje mnenje
konoplje sadit ne smeš
če hočjo ti jo bojo požel in te jebal zarad tega ker si jo usadu
pa naj piše u pravilnikih kar hoče

ko bo drugač in bo to do mene pršlo, bom tko tud zapisu
do takrat ostajam na svojem stališču



časa pa ni več
za počasi
sori

to je zdej to
kar si naredu si naredu ... zdej se še odvije par zadev in smo končal s to igro ... mogoče si bojo eni izboril da jo igrajo dalje ... nam pa to nekako ni namen ...

'industrijska' u bistvu nima zdravilnih lastnosti
ker nima eteričnih olj ipd - med njimi thc - pa ni edini
če pa jih že ma, jih ma tko mejhen procent in so tko boga po kvaliteti, da zadeva ni uporabna v ta namen ...
nekak
nevem od kje je sploh industrijska pršla ...
ker vsa ganja ki raste prosto od kazahstana do indije buta
kolkr pač jest vem
ena manj druga več
in to je to
use ostalo je pa klobasa za ......
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
GospodarUsode
3
***
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 119

Re: Konoplja
Reply #314 - 11.07.2011 at 17:33:27
 
Praviš, žaljenje je rezervirano zate ... Hmmm ..., sem razumel to, ni treba posebej poudarjati.

Sicer pa ne vem več kako naj napišem, da bo to tvoja trda buča doumela (aj, pozabljam, išče misel ... Roll Eyes ); konoplja za medicinske namene bi morala biti na razpolago. Pika.
Mater no, ne morem več z bivoli tvojega kova ...  Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 19 20 21 22 23 ... 52