Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11
(Read 74585 times)
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: spolna hladnost
Reply #30 - 29.06.2009 at 23:32:35
 
Hej

OOOOOOOOOOOOOOOOO, ne no jaz sem zih boljši Roll Eyes

No, bom še svoj problem povedal. Grin

In je res resen problem,.... ful resen. Sad

Pred leti sem spoznal eno punco, k mi je ukradla srce Kiss. No problem je bil tak, da me je prevarala in na koncu pustila k kos enbalaže in z drugim odšla. Embarrassed V roku pol meseca jo je pa še on pustil in zgodba se je razvijala naprej.  AngryNo po njej sem pa mel še nekaj potencijalnih punc, Huh (potencijalnih mislim kot da se je neki pletlo in niso bili samo one night stand, da ne boste mislile punce da sem nek pacek). No v glavnem, kar sem opazil je to, da mi Huh ,.. em,... no sej veste,... em Roll Eyes,.. pipca ane,... Grin, no ni pritiska v njej Wink, ne bomo šli v detajle. Vzrok sem našel v tem, da če punci ne zaupam in če mislim, da je samo za eno noč oziroma ce je nečastna in taka,..... sej veste kaj mislim,.. pol ni niti viličarja da mi orodje dvigne. In glede na to da je veliko nečastnih punc okol mene, me zanima ali je sploh še kaj možnosti, da spoznaš kako častno punco, ker tale moj problem je že res problem ratal? Mislim ne zdi se mi tehnični problem, temveč bolj spihološke narave Cool. Tako, da če mi kera rče če sem za akcijo, ji rečem hja,... z tamalim se zmen,... Cool, ni hujšega, kot če ti punca reče, "no a bo kaj",... jaz pa se pol še smejat začnem. Wink Wink Cheesy Cheesy. Mislim, k da smo tipi pelmenski biki, vsaj tak občutek sem dobil od nasprotnega spola.

Ok to ej za danes dovolj, sedaj pa grem prebrati pogoje uporabe tega foruma, da bom vedel za naprej, preden me vržete dol. Huh
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: spolna hladnost
Reply #31 - 30.06.2009 at 00:16:37
 
gaviota wrote on 29.06.2009 at 16:13:42:
ginekolog pravi da je to lahko stranski učinek kontracepcijskih tablet....
včeraj sem razmišljala od kdaj to stanje pri meni traja, in sem ugotovila da ravno nekje od tam, ko sem zoper po eno letnem premoru začela s kontracepcijo.....mogoče je to to!
bom prenehala s tem pa da vidimo če se bo stanje kaj izboljšalo....

uničevala pa se bom skupaj s svojim dragim! Tongue

Nisem siguren, ampak ko tele tvoje težave prebiram sem prišel nekako do tvojega nezadovoljstva s trenutno življensko situacijo. Vse kaže, da s svojim trenutnim življenskim okoljem nisi zadovoljna. Sedaj ali je to denar, strah pred jutri ali fant (ne moški) se vprašaj sama. Se pa odraža in to je dejstvo. Sprejmi to ali pa poskušaj zamenjati okolje.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #32 - 30.06.2009 at 08:22:16
 
radovedni soncek wrote on 29.06.2009 at 23:32:35:
Hej

OOOOOOOOOOOOOOOOO, ne no jaz sem zih boljši Roll Eyes

No, bom še svoj problem povedal. Grin

In je res resen problem,.... ful resen. Sad

Pred leti sem spoznal eno punco, k mi je ukradla srce Kiss. No problem je bil tak, da me je prevarala in na koncu pustila k kos enbalaže in z drugim odšla. Embarrassed V roku pol meseca jo je pa še on pustil in zgodba se je razvijala naprej.  AngryNo po njej sem pa mel še nekaj potencijalnih punc, Huh (potencijalnih mislim kot da se je neki pletlo in niso bili samo one night stand, da ne boste mislile punce da sem nek pacek). No v glavnem, kar sem opazil je to, da mi Huh ,.. em,... no sej veste,... em Roll Eyes,.. pipca ane,... Grin, no ni pritiska v njej Wink, ne bomo šli v detajle. Vzrok sem našel v tem, da če punci ne zaupam in če mislim, da je samo za eno noč oziroma ce je nečastna in taka,..... sej veste kaj mislim,.. pol ni niti viličarja da mi orodje dvigne. In glede na to da je veliko nečastnih punc okol mene, me zanima ali je sploh še kaj možnosti, da spoznaš kako častno punco, ker tale moj problem je že res problem ratal? Mislim ne zdi se mi tehnični problem, temveč bolj spihološke narave Cool. Tako, da če mi kera rče če sem za akcijo, ji rečem hja,... z tamalim se zmen,... Cool, ni hujšega, kot če ti punca reče, "no a bo kaj",... jaz pa se pol še smejat začnem. Wink Wink Cheesy Cheesy. Mislim, k da smo tipi pelmenski biki, vsaj tak občutek sem dobil od nasprotnega spola.

Ok to ej za danes dovolj, sedaj pa grem prebrati pogoje uporabe tega foruma, da bom vedel za naprej, preden me vržete dol. Huh

Ti lahko samo pritrdim, da je vse res kar si napisal. Jaz recimo, če ne bi imel take punce kot jo imam s katero se lahko vse pomenim, se mi tudi zdi, da bi se mi seks kaj kmalu začel dozdevat vse preveč plehek in nekaj kar se pač počne, ker je lajf kao tko prazen "brez nekega stalnega užitka".

In ja, ne samo punce, tudi tipi, ma vsi ljudje hodjo naokol kot bi bili mal zadrogirani, kot neki psihološki zombiji, tako da te čist razumem, da težko najdeš kot si rekel "častno punco", izredno težko. V bistvu se jaz že dalj časa sprašujem, na katerih mestih bi pa se dalo srečat v redu ljudi. Pa duhovnost sama po sebi sploh ni neko zagotovilo, na žalost.

A se komu od vas kdaj zazdi, da ljudi matra zgolj ena sama stvar: preživetveni nagon? Men se zdi, da samo to vidim povsod naokoli, samo nek strah za preživetje, vse drugo lahko počaka, mene je strah za preživetje, živel bom kasneje, potem ko me ne bo več strah za preživetje! In kako se človek sploh lahko s takim človekom kaj zmeni: samo denar, biti boljši od nekoga drugega, imeti več, več, več, pa iti ti lepo v maloro. Mislim to je že smešno, mogoče niti ne smešno ampak žalostno.

Jaz grem včasih potem na pokopališče in berem napise na nagrobnikih. Pa piše recimo: Jelka Ribič, rojena 1.9.1892, umrla 4.6.1962; Janez Hribar: rojen 18.3.1922, umrl 25.7.1986 in take in podobne. In vse te ljudi je celo življenje matral nek strah za preživetje, sedaj pa kaj imajo od tega? Nič, zelen mah ji počiva, nikoli v svojem življenju pa niso mogli doseči popolnega "preživetja". In je vse to kr malo smešno, kaj se gre folk za časa življenja, prav neka tragikomedija in vsesplošna žaloigra.

Lp
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: spolna hladnost
Reply #33 - 30.06.2009 at 09:54:20
 
radovedni soncek wrote on 29.06.2009 at 23:32:35:
Hej

OOOOOOOOOOOOOOOOO, ne no jaz sem zih boljši Roll Eyes

No, bom še svoj problem povedal. Grin

In je res resen problem,.... ful resen. Sad

Pred leti sem spoznal eno punco, k mi je ukradla srce Kiss. No problem je bil tak, da me je prevarala in na koncu pustila k kos enbalaže in z drugim odšla. Embarrassed V roku pol meseca jo je pa še on pustil in zgodba se je razvijala naprej.  AngryNo po njej sem pa mel še nekaj potencijalnih punc, Huh (potencijalnih mislim kot da se je neki pletlo in niso bili samo one night stand, da ne boste mislile punce da sem nek pacek). No v glavnem, kar sem opazil je to, da mi Huh ,.. em,... no sej veste,... em Roll Eyes,.. pipca ane,... Grin, no ni pritiska v njej Wink, ne bomo šli v detajle. Vzrok sem našel v tem, da če punci ne zaupam in če mislim, da je samo za eno noč oziroma ce je nečastna in taka,..... sej veste kaj mislim,.. pol ni niti viličarja da mi orodje dvigne. In glede na to da je veliko nečastnih punc okol mene, me zanima ali je sploh še kaj možnosti, da spoznaš kako častno punco, ker tale moj problem je že res problem ratal? Mislim ne zdi se mi tehnični problem, temveč bolj spihološke narave Cool. Tako, da če mi kera rče če sem za akcijo, ji rečem hja,... z tamalim se zmen,... Cool, ni hujšega, kot če ti punca reče, "no a bo kaj",... jaz pa se pol še smejat začnem. Wink Wink Cheesy Cheesy. Mislim, k da smo tipi pelmenski biki, vsaj tak občutek sem dobil od nasprotnega spola.

Ok to ej za danes dovolj, sedaj pa grem prebrati pogoje uporabe tega foruma, da bom vedel za naprej, preden me vržete dol. Huh


Ve lepo in prav, praviš da "častnih"  punc ni oziroma so redke vendar so in če si sam "časten" boš po vsej verjetnosti uspel najti tudi "častno punco".

Vendar tukaj meni deluje to tvoje pisanje, da je problem bolj v tem, da svoje prve drage nisi pozabil prebolel in daje te občutek razočaranja ob prevaranosti, zato se ne upaš več vezati za naprej in imaš blokado, ki je tudi 100 "častnih punc" ne razreši, če je ne boš ti sam.

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #34 - 30.06.2009 at 09:57:25
 
Se imaš ti, Nahatee za častno punco ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: spolna hladnost
Reply #35 - 30.06.2009 at 10:16:02
 
Robi wrote on 30.06.2009 at 09:57:25:
Se imaš ti, Nahatee za častno punco ?


Zanimivo kako hitro si to vprašal, le zakaj misliš da se za nekaj imam.  Questioning

Častno je v narekovajih, ker je to relativen pojem, kar je za nekoga častno je za drugega nečastno.

Za nekoga je veza brez varanja častna, za drugega pa je že sam seks nečasten. Vprašaj Boštiya ha ha  Grin Grin Grin On bi vse duhovno, še otroka bi brezmadežno spočel.  Grin

Zato je tvoje vprašanje poplnoma neumestno.   Tongue

Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #36 - 30.06.2009 at 12:22:19
 
Quote:
Častno je v narekovajih, ker je to relativen pojem, kar je za nekoga častno je za drugega nečastno.

To že...pač sprašujem, ker zanima mene, ne drugega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #37 - 30.06.2009 at 12:33:46
 
Quote:
me zanima ali je sploh še kaj možnosti, da spoznaš kako častno punco, ker tale moj problem je že res problem ratal?

Se najdejo "častne", vendar bolj med zrelimi.
Mislim s psihološkega stališča.
Tista, ki ji je namen resna zveza, se bo poglobila vate in ji bo pomembno še kaj drugega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: spolna hladnost
Reply #38 - 30.06.2009 at 19:30:39
 
Hm,...

Se izredno opravičujem če bom koga prizadel toda tole pisanje mi je dalo kar nekaj idej za pisanje.

Torej,..

Prezivetveni nagon: res je, veliko ljudi komaj pride skozi mesec in ne more nič, da ne dela samo za hrano. medtem ko punce resno gledajo samo tipe k majo denar in jih nič drugega ne birga, vejremite poznam takih veliko od maribora do gorenjske in do izole, da ne bom povedal še kaj drugega. Punca rabi denar avto ugled od tipa itd,.. njen intelekt pa je peleh in nizek, pa lepo prosim, ne me pluvat ostanimo na novoju. Ne bom reku, da so vse take in da so vsi tipi isti, toda po mojih izkušnjah je 80% popualcije take. Lepo prosim ne me ubit.

Častna ženska: veste bom samo tako reku, da se ne po..v. po svetu kot se kolo obrača na kolesu, in lepo prosim ne me pluvat, ne poznam tipa k ne vara punce  in obratno, in to so tipi k pucne mislijo on je moj princ na konju, on ap vara že leta te reči poznam ze neki let. To je samo ena reč od velikih katere so potreben za častno žensko. Ostalih pa ne mislim naštevati, ker vsak pri sebi ve kako se bi rad počutil obravnavanega, medtem ko to dobi ali ne ve samo sam. Kot pa opažam, pa je tole ratal samo postanek v avtopralnici, oziroma neke vrste šport.


nic dost mam psotov za danes prov zamorjen sem ratal

lp

Presneto tale post sem zbrisal ze vsaj 5 in sme ratal rpov slabe volje,... eh

Tako bom reku, če je kej kaka poštena in vredu ženska jo žeim spoznat in če je res ok je... de bi jo uzeni prec. Samo, problem je v tem, da je ni.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: spolna hladnost
Reply #39 - 30.06.2009 at 23:59:55
 
Preživetveni nagon je včasih edina iskrena stvar, ki jo najdeš v človeku. In s tega stališča je bolj čist in prvinski, ko marsikej drugega, kar smo naložili na njega. Vsekakor bolj ko občutek za 'vredu', ker za 'uredu' ima vsak svoje kriterije.

Tud pod plehkimi fasadami so ljudje, samo treba je pogledat zadej (oz jes se zlo trudim zdejle pogledat pod tvojo in videt če je jambranje vse kar znaš, al lahko greš še kej globlje)
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #40 - 01.07.2009 at 02:49:34
 
Quote:
Tako bom reku, če je kej kaka poštena in vredu ženska jo žeim spoznat in če je res ok je... de bi jo uzeni prec. Samo, problem je v tem, da je ni.

Mora se zgoditi sprememba v tebi, da postaneš odprt za take, ki si jih želiš.
Naše življenje sledi našim priučenim prepričanjem, želje so le sredstvo, da si lajšamo svojo pot.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: spolna hladnost
Reply #41 - 01.07.2009 at 08:18:22
 
[quote author=comp link=1245233963/40#40 date=1246409374] Quote:
Tako bom reku, če je kej kaka poštena in vredu ženska jo žeim spoznat in če je res ok je... de bi jo uzeni prec. Samo, problem je v tem, da je ni.

Mora se zgoditi sprememba v tebi, da postaneš odprt za take, ki si jih želiš.

Quote:
Podpis . But there s' more than that. Lp Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: spolna hladnost
Reply #42 - 02.07.2009 at 10:54:31
 
Hej Wink

Em,... folk samo toko bom reku. Jaz ne jamram. Samo povem. Pred 10 leti me je oče naučil, da moreš videti resnico in samo resnico neglede kakšna je. In ko jo vidiš jo mores sprejeti. Če si lažes sam sebi pol živiš v laži. In če živiš v laži potlej nisi odkrit do sebe,..... dolga zgodba. V enem letu sem pol to uvidel. Veliko ljudi živi v laži zato ker je lažje živeti v laži kot pa v resnici. Ker če ukriviš resnico potlej lahko živiš lažje. Seveda to narediš za reči k jih nočes videti. Poznam punce k majo tipa ga pustijo ker ga ja vara pride tipo nazaj in ga vzamejo nazaj. In živita skupi. Ko pa ji zastavim vprašanje ali ne veš da te tip vara, pa samo zamahne z roko in reče on pa že ne. Hja ne me j.... če jaz vem da te kako ti pol ne moreš vedet. Še sam sem začutil punco k me je prevarala,.. ja no ne bit tako ne vem  si zatiskat oči. Pa tako bom reku, sem bil tudi z punco k je bila posiljena, pa vam povem odkrito da se v lijfu nism mel lepše kot z njo. Cel čas k je bila pri meni sva ležala na veliki posti (oblečena), gledala risanke pa se zajebavala. On bi bili rpesenečeni kako veliko duhovnosti tak folk izkaže, da bi sexsal ali kaj takega pa kar pozabi mi v tistih mesecih sploh na pamet ni padlo da bi pomislil kaj takega.

Ko ljudje govorijo drugi osebi o določeni osebi nikoli ne rečejo tisto akr mislijo. rečejo družbeno sprejemljivo mnenje. In pol sme rekel nekajkrat takim ljudem, pa čak malo,.. ta tip te je zaejbal eno leto nazaj da si padel izpit, punco ti je sej veste kaj, to ap to pa to, ti pa sedaj govoris da ej on vredu. Tip sej ni čudno da mas tok rpoblemov če se družis z samo hijenami. In pols me bil jaz umazan. No za 14 dni ni dobil tipcek nazaj seminarske in je padel izpit, lepo ti ga kar hvali. No tok o resnici.

Če si lažes pol ne jamraj da je svet krut, ker si sam vedel da nekdo ti dela hudo in si se pustil nategnit.

Če pa si prirpavljen videti resnico in samo resnico potlej sprejmi to resnico in se ogibaj teh reci.

Nočem biti kak fanatik toda zdi se mi da je v svetem pismu nekje napisano ravno mi je padlo na pamet:

Ne mečite biserov svinjam ker jih niso vredne in jih bodo pomendrale.

Nekaj v tem smislu.

Razumem da vsako bitje ima fasado, in povem vam, ko se usedem z punco recmo k jo spozanvam nekam pa se začnem ment se hitro vidikdo je kdo. Toda oprostite z vsega srca, varanje hianvstva lazi, nadutosti pa ne bom gledal v moji poselji. Če ne že zaradi mene ne, pa zaradi otrok. Kako bo taka zenska men vzgojila otroka ali otroke če še sama nima moralnih načel. Lepo prosim, pa tega je veliko. In tok da se razumemo tudi cudovita bitja obstajajo, tako da ta bija prebivajo v povprečnih puncah, samo videti jih moreš. Sem mel punco iz Mb, cudovito bitje,.... zakaj ni šlo;). Hja če punca doma materi ne more rečt NE TO JE MOJ TIP, pol gre vse v poden. Men nihče na tem svetu ne bo reku, ej model tale punca pa ni zate pusti jo ker je predalec od tebe doma. ja pr trslici, taka oseba bo kasirala tak pogovor pol da bo kar glava bolela. Dolge zgodbe.

Menim, da sem jaz dovolj odprta oseba da se lohka pogovarjam z komer koli hočem. Edin problem je da ne hodim ven in se ga ne okajam z drogami alkoholom in pdobnimi substancami. Tako, da mogoce je to krivo samo ce sem odkrit resno dvomim da ok punc res iščejo take tipe k to počno.

Pa še eno misel bi reku, ljudje niso slabi samo ker vsak more za svojo kozo poskrbeti in je tekmovalnost pol ratajo problemi. V osnovi smo postena bitja.

Ok sedaj pa me ne rpevec okurcat.

lepo podravljeni

p.s.:mogoce kdo ve kej se da dkbiti punpo za blazino punpat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: spolna hladnost
Reply #43 - 02.07.2009 at 11:30:14
 
radovedni soncek wrote on 02.07.2009 at 10:54:31:
Ok sedaj pa me ne rpevec okurcat.


To ne, bom pa se malo pohecala  Smiley

radovedni soncek wrote on 02.07.2009 at 10:54:31:
p.s.:mogoce kdo ve kej se da dkbiti punpo za blazino punpat.


Menda ni tako hudo to s puncam, da si se za napihljivo odloču.  Grin Grin Grin


Lep pozdrav  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
gaviota
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 40

Re: spolna hladnost
Reply #44 - 02.07.2009 at 12:51:22
 
ajgor....seveda imaš prav! nezadovoljstvo z svojim življenjem me mantra že dolgo časa....zdi se mi da sem neuporabna in nekoristna...Službe preko študenta ne dobim, imam samo štipendijo, fant dela, toda plača tudi ni bogve kaj. živiva pa v svojem stanovanju. tako da je včasih izredno stresno in mučno... se je tudi že zgodilo da v denarnici nisem imela niti za kilo kruha....Pa si mislim...pa saj bo boljše, na začetku pač ni rožnato...in na take stvari pozabim in raje gledam v prihodnost... Denar je pač sveta vladar, na žalost!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 11