Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 9764 times)
Cipralex
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 15

karma in pretekle zveze
30.10.2007 at 13:51:45
 
Razmišljam o preteklih zvezah in karmi, kaj se dogaja, ko eden od partnerjev prekine zvezo, drugi pa ostaja še vedno zaljubljen. Ta drugi sicer z razmišljanjem še vedno ustvarja nekaj karme do osebe, ki ga je zapustila. Se ta karma poravna z isto osebo ali ni nujno? Kako pravzašrav veš, da se je karma z neko osebo iztekla oz. poravnala?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: karma in pretekle zveze
Reply #1 - 30.10.2007 at 14:45:16
 
Sam sem najdu dost zadovoljive razlage, kako te energije šibajo, v knjigi od Barbare Brennan - Prebujajoča svetloba. Sicer ne uporablja tolk besede karma v tem kontekstu, ampak opisuje dejanska stanja, dejansko dinamiko energetskih vezi v različnih tipih odnosov in različnih situacijah...

LP!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Cipralex
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 15

Re: karma in pretekle zveze
Reply #2 - 16.11.2007 at 14:30:08
 
Mislim, da je enkrat na to temo že dost razmišljal Gape, že dolgo nazaj. Pa zdaj ne najdem tega posta...
Back to top
 
 
IP Logged
 
catja
2
**
Offline

čista vest je največji
generator energije
Posts: 50

Gender: female
Re: karma in pretekle zveze
Reply #3 - 17.11.2007 at 16:39:44
 
neka "karmična" stvar (da te nekdo pusti, ti pa si še kar zaljubljen) se ti ponavlja (vedno v hujši obliki),
dokler se od nje ne naučiš nekaj o sebi, dokler tega ne predelaš in zaradi tega postaneš boljši človek.
Back to top
 

ljubi me, ko si to najmanj zaslužim,&&ker takrat to najbolj potrebujem
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: karma in pretekle zveze
Reply #4 - 18.09.2009 at 22:16:30
 
catja wrote on 17.11.2007 at 16:39:44:
neka "karmična" stvar (da te nekdo pusti, ti pa si še kar zaljubljen) se ti ponavlja (vedno v hujši obliki),
dokler se od nje ne naučiš nekaj o sebi, dokler tega ne predelaš in zaradi tega postaneš boljši človek.



to je res, zivi priemr sem jaz,..

1 punca kurba
ok mogoce se zgodi
2 isto
3 isto
..
..
10 isto,..

Zakjucek: sprijaznis se z tem in izkrosicas babe pol ap si reces da so vse samo kos emsa oziroma da so vse k.. in to ej to,. in pol jih sovrazis in rats izkrosicevaslki in pol ej vs elepo in prov kot more biti, pcue jamrajo da ni ok tipvo k so jih smae zabedirale itd,.. in tipi imajo akr rabijo t ej ap to,.

problem resen,..

ko segnijes pa itak ni vec vazno kaj si pocel,.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: karma in pretekle zveze
Reply #5 - 18.09.2009 at 22:39:02
 
Temu jaz ne bi rekel karma.
Smo taki in drugačni ljudje, tudi kurbe so del tega sistema in nekomu potrebne, da uresničuje svoje poslanstvo.

Quote:
Zakjucek: sprijaznis se z tem in izkrosicas babe pol ap si reces da so vse samo kos emsa oziroma da so vse k.. in to ej to,. in pol jih sovrazis in rats izkrosicevaslki in pol ej vs elepo in prov kot more biti, pcue jamrajo da ni ok tipvo k so jih smae zabedirale itd,.. in tipi imajo akr rabijo t ej ap to,.

Saj niso kurbe krive, če jih sovražiš. Ampak so le objekt na katerega projiciraš  sovražnost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
radovedni soncek
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 620

Re: karma in pretekle zveze
Reply #6 - 19.09.2009 at 00:52:49
 
Robi wrote on 18.09.2009 at 22:39:02:
Temu jaz ne bi rekel karma.
Smo taki in drugačni ljudje, tudi kurbe so del tega sistema in nekomu potrebne, da uresničuje svoje poslanstvo.

Quote:
Zakjucek: sprijaznis se z tem in izkrosicas babe pol ap si reces da so vse samo kos emsa oziroma da so vse k.. in to ej to,. in pol jih sovrazis in rats izkrosicevaslki in pol ej vs elepo in prov kot more biti, pcue jamrajo da ni ok tipvo k so jih smae zabedirale itd,.. in tipi imajo akr rabijo t ej ap to,.

Saj niso kurbe krive, če jih sovražiš. Ampak so le objekt na katerega projiciraš  sovražnost.


to je res,..

pa v bistvu ne sovrazim krub
sovrazim pciek ks e obnasajo ko kurbe ker me rpeudzadanejo

azrd meen ce zivijo pa se gonjo okol sam de jaz dpbim pakr rabi pol ap ce se s eanrepj z peosm gonjo mi dol visi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dejan82
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 28
Ig
Gender: male
Re: karma in pretekle zveze
Reply #7 - 11.01.2010 at 20:14:28
 
se pridružujem razmišljanju catje...

glede na to da je vse energija, zavest, kakor komu paše... se jaz večkrat vprašam kakšne frekvence oddajam da mi pride taka partnerka v moj življenje kaj se moram od nje naučiti o sebi oz. po domače kaj mi gre pri njej na k... Smiley in ko te stvari predelaš in se nehaš vrteti v začaranem krogu Smiley se ti ta vzorec ženske neha ponavljati oz. nehaš oddajati starih frekvenc in pride v tvoje življenje drugačna partnerka kjer se zopet začneta lahko učiti oba ali pa tudi ne... mogoče dokonca življenja ali pa tudi ne Smiley mislim da so obe vrjante OK. Wink
saj tako se je pri meni zgodilo, v bistvu je ta karma kr cool zadeva, če pa nočeš "spregledat" pa kr rineš naprej potem pa zna biti kar hudo.. zadeva se kar stopnjuje, za vse manifestacije si sam odgovorn in se lahko igraš igrco krvljenja okolice, oseb za svoje stanje oz. moje notranje stanje je zunanja manifestacija ali zrcalo ti pa osebi v zrcalu(zunanjemu svetu) govoriš da se recimo nasmeje ampak se nikoli ne bo ko boš kaj na sebi naredil in se nasmeju se bo oseba v zrcalu tudi nasmejala...
Back to top
 
Dejan82  
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: karma in pretekle zveze
Reply #8 - 12.01.2010 at 19:05:05
 
Bistvo je le v tem, kaj vzbudi tvojo pozornost, takšno ali drugačno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1