Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 17
(Read 91161 times)
ajgor
Ex Member




Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #60 - 18.03.2009 at 01:31:30
 
Kakor sem videl nekaj deluje na Sončevih pozitivkah. Piše neke članke. Bila je celo izbrana za sončno pozitivko leta. Svet pogovorov je bil včasih v sklopu pozitivk. Toliko sem zaznal. Kakšno vezo s štrajtom ima, pa ne vem. Verjetno se rada štrajta.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #61 - 18.03.2009 at 09:29:25
 
Andres

In tkole prideš sem in nas lepo elegantno učiš.Kaj pa ti počneš, ali si ti mogoče kak nadstandarni tip?

Saj ti počneš ravno isto kot vsi omejenčki - hočeš nekaj sodit učit, a si mogoče še riti ne znaš obrisat.

Gape že ve s kom ima opravka na telem svojem forumu. On nas k'r nekaj osebno pozna in imamo z njim čist ok razmerja.

Takile petelinčki mi grejo najbolj na jetra pride in tu nekaj uči. Mi tule kolikor lahko sam ocenim smo vsi dokaj normalni ljudje.

Vsi nekaj vemo in s tem svojim znanjem vstopamo v debato. Tistih (dobrih samooklicanih v resnici zlobnih igralcev)imam sam že čez glavo. Tukaj med te igralce te brez premisleka uvrščam.

Življenje nikogar ne ujčka,naj se igralci življenja naučijo fer igre na osnovi lastnega samospoštovanje ,ne pa, da igramo neke angelčke v resnici- pa  sfrustrirani in nesproščeni.  Vsak naj pove kaj mu gre na jetra računat mora,da jih bo dobil po betici,če ni dovolj močan,če igre ne zmore sprejeti naj gre rožce sadit drugam -tko tudi ti.


Lp Alojz Cool Cool.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #62 - 18.03.2009 at 10:17:56
 
Andres wrote on 18.03.2009 at 01:28:46:
Quote:
To sem, a kaj naj bi imela ona tu s to temo pa res ne vem.

Lep pozdrav  Smiley



Pojavila se je samo podobnost enakega repenčenja tebe in nje. Izrazoslovje govori tebi v prid.

Andres


No poglej se pajacek od Andresa -Nahatee se repenči ,ja kaj pa ti zgaga omejena počneš-poistovetiš osebo ki ti gre na k.... tebi meni nič z Nahatee.

A si ti kulturo z žličko jedel, ali si jo k'r s čebra pil?
Ti ti falotek prepotenten. To je tipično sranje  kvazi """ozaveščenih sralcev"in igralcev.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #63 - 18.03.2009 at 10:24:07
 
DEVI

Tule se uči in me razumevaj kaj ti pišem. Takole blebetanje in sranje kot ga ven meče tale "bebast" igralc od Andresa mi jetra para.Kaj je on nam povedal,pametnega ?Kot to ,da si je vzel pravico, da sodi vse nas poprek -pajac neotesan-zarukan samovšečen,majmun-brez mozga!!!

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #64 - 18.03.2009 at 10:48:58
 
Andres wrote on 18.03.2009 at 01:28:46:
Quote:
To sem, a kaj naj bi imela ona tu s to temo pa res ne vem.

Lep pozdrav  Smiley



Pojavila se je samo podobnost enakega repenčenja tebe in nje. Izrazoslovje govori tebi v prid.

Andres



Ti pa veš, snameš tam eno osebo, nekaj namiguješ brezveze in misliš da si pameten izpadeš pa trapasto.


Lep pozdrav
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #65 - 18.03.2009 at 10:52:34
 
Andres wrote on 18.03.2009 at 01:28:46:
Quote:
To sem, a kaj naj bi imela ona tu s to temo pa res ne vem.

Lep pozdrav  Smiley



Pojavila se je samo podobnost enakega repenčenja tebe in nje. Izrazoslovje govori tebi v prid.

Andres

Nahatee, potem boš tudi verjetno sončna osebnost leta. Vprašaj, kakšna je nagrada, če se splača.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #66 - 18.03.2009 at 11:23:44
 
Murileon  ne more več polno sodelovati pr sanjah. bp pravi išče se nov moderator.
Nekako znano in predvidljivo že na začetku povedano se končuje tale zgodba. bp k'r ti bodi nov moderator,si vsaj kalificiran za to početje kolikor mi je poznano.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #67 - 18.03.2009 at 12:04:51
 
Alojz in Sandib wrote on 17.03.2009 at 18:46:52:
Resnica našega bivanja -ko jo spoznaš je absolutna  in zato nam pušča svobodno voljo odločanja,ki lahko odpre neizmerne darove našemu življenju, ali pa iz njega naredi pekel-po naši svobodni volji.

TITUD verjemi mi -jaz sence in svetlobo našega življenja popolnoma poznam in sam prostovoljno odločam


Le zakaj neki naj bi ti titud verjel, prepusti mu vendar svobodno voljo odločanja na katero domnevno prisegaš, naj on sam odloča o tem kaj bo verjel in kaj ne. Le zakaj neki naj bi bila svobodna volja odločanja (v tem primeru o tem, da bi ti titud verjel) rezervirana samo za tebe in ne npr. tudi za tituda.

Alojz in Sandib wrote on 17.03.2009 at 18:46:52:
.... - kaj pustim v meni živeti in rasti in kaj ne. To bi rad vsem omogočil spoznati-nič več nič manj.



Ti kar mirno prepusti drugim svobodno voljo odločanja in naj sami odločajo o tem kaj bi radi spoznali in kaj ne, nič več in nič manj.
Ni nobene, prav nobene potrebe, da bi ti kaj drugim omogočal, končno, saj še ene "usrane" politične stranke, ki naj bi po tvojih napovedih zmagala na zadnjih volitvah, nisi uspel ustanoviti.
Pri omogočanju omogočanja začni torej omogočati najprej sebi, drugim pa popolnoma brez slabe vesti prepusti svobodno voljo odločanja. Wink

Svoboden človek pač ne potrebuje nobenega svetega Alojza, da bi mu nekaj omogočal.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #68 - 18.03.2009 at 12:11:03
 
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 09:29:25:
Andres

In tkole prideš sem in nas lepo elegantno učiš.Kaj pa ti počneš, ali si ti mogoče kak nadstandarni tip?

Saj ti počneš ravno isto kot vsi omejenčki -


... isto kot ti Alojz?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #69 - 18.03.2009 at 12:11:25
 
Devi wrote on 17.03.2009 at 19:47:56:
Meni se to ne zdi preveč samozavestno, bolj mi je videt kot uničevanje sovražnika. Zakaj smo pa v vojni? In ne bežim nikamor. Tle sem. Mi boš razložil? Al pa mogoče Nahatee, ki je tolk zaupa vase. In misli, da ve vse o sanjah, ki jih ljudje imamo. Ker je vse proglasila kar za slabiče. Zelo samozavestno. Ampak na kakšni osnovi? Sej me še pozna ne, kako bi lahko vedla karkoli o mojih sanjah?


Devi vse jemlješ preveč zategnjeno resno, nič nimam proti sanjam in razlagi in normalni komunikaciji.

Kam ti spadaš, pa veš ti sama najbolje.


Moj prvi post govori o

Mentalno umsko slabiči, ki se skrivajo za sanjami in jemljejo sanje kot resničnost v pravi resničnosti pa so slabiči in nesposobni zdrave komunikacije.

Povrh tega pa se obnašajo ko mali otroci, ki mu vzameš igračo in je hitro užaljen.  Ubogi mamini sinčki, odrastite že.



Lep pozdrav  Smiley

Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #70 - 18.03.2009 at 12:17:16
 
Bamby

Štos je ravno v tem,da o (v večini) svobodne volje ne izražajo,ker se jo bojijo izrazit.
Bamby glede stranke sem že takoj na začetku povedal,da je provokacija
z namenom.

To je resnica,da svoboden človek ne rabi mene,da bi odločal o sebi..Tu gre za spodbujanje,ki naj bi pripomoglo k njeni pogumnejši uporabi-(svobodne volje).

Ali človeštvo rabi Alojza,ali ne bova debatirala tam aprila-en mesec si še vzamem- več ne. Če ga rabi in to dokažem se ti meni opravičiš- v nasprotnem se jaz vsem vam na tem forumu in še komu. Da pa ne ostane samo pri tem ti po tem roku dovolim prinesti kanto govna k meni na dvorišče in se bom sam polil z njim vpričo tebe. To sem sedaj javno povedal in se bom  besede tudi držal.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #71 - 18.03.2009 at 12:19:30
 
Quote:
Ti pa veš, snameš tam eno osebo, nekaj namiguješ brezveze in misliš da si pameten izpadeš pa trapasto.


Quote:
... vse jemlješ preveč zategnjeno resno, ...

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #72 - 18.03.2009 at 12:29:32
 
Bamby wrote on 18.03.2009 at 12:19:30:
Quote:
Ti pa veš, snameš tam eno osebo, nekaj namiguješ brezveze in misliš da si pameten izpadeš pa trapasto.


Quote:
... vse jemlješ preveč zategnjeno resno, ...



In sedaj si ti pameten izpadu- mi pa butlji,  ali gre tko ? Daj Bamby ti si zabetoniran v sistem belegarde in obseden s komunizmom.
Živel - pravični komunizem - jebo jaz Slovensko Domobransko Stranko-belogardistično,ki  je iz nas hotela nardit robote.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #73 - 18.03.2009 at 12:40:26
 
Bamby si jo spizdu u meglo? Ko dobiš resnico pod tist zapit 'moder nos'greš pa k svojim gospodarjem špecat?

Takšne pajace kot si ti- jaz popljuvam do kosti. S tvojimi gospodarji vred.

Lp Alojz Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Mentalni umski slabiči, ki se skrivajo za sanjami
Reply #74 - 18.03.2009 at 12:43:14
 
Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
Bamby

Štos je ravno v tem,da o (v večini) svobodne volje ne izražajo,ker se jo bojijo izrazit.


In zakaj ljudem ne prepuščaš svobodne volje o tem ali se želijo svobodno odločati ali ne? Tudi to, da naj bi se po tvojem mnenju bali svobodno izražati naj bi bila njihova svobodna volja, ki bi jo moral čutiti in razumeti, tak velik "oboževalec" svobodne volje (svoje) kot si ti.

Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
Bamby glede stranke sem že takoj na začetku povedal,da je provokacija
z namenom.


Neumnost, tudi Artur Štern to trdi po tem, ko je pogorel v volilni kampaniji. Tako ti kot on sta prevelika častihlepneža in egocentrična egomanijaka, da bi se odrekla morebitnemu uspehu, on, da bi odklonil izvolitev in ti, da bi odklonil ustanovitev stranke, če bi le uspel zbrati dovolj privržencev.


Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
To je resnica,da svoboden človek ne rabi mene,da bi odločal o sebi..Tu gre za spodbujanje,ki naj bi pripomoglo k njeni pogumnejši uporabi-(svobodne volje).


Ma, pri tebi gre za vsiljevanje in ne spodbujanje, torej proti principom upoštevanja svobodne volje drugih.
Kar se ti zdi samoumevno pri sebi ne upoštevaš in špoštuješ pri drugih.


Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
Ali človeštvo rabi Alojza,ali ne bova debatirala tam aprila-en mesec si še vzamem- več ne.


Alojza rabi Alojz in nihče drug, no mogoče še tvoja žena, da ji posadiš krompir.
Pa nauči se postavljati vejice tako, da bodo imeli tvoji stavki kak pomen in smisel, ki ga ne bo potrebno ugibati.
Ali ne bova debatirala? Wink

Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
Če ga rabi in to dokažem se ti meni opravičiš- v nasprotnem se jaz vsem vam na tem forumu in še komu.



Svobodno prepusti ti meni svobodno voljo odločanja ali naj bi se ti opravičil ali ne, pa saj te sploh nisem žalil.
In, nikjer na tem planetu, niti v tem osončju, niti v tej galaksiji ni nikogar, ki bi odločal o tem ali ta narava potrebuje Alojza ali ne.
Gre za tvojo egocentrično potrebo, da bi se TI sam čutil potrebnega, narava zmore eksistirati tudi brez tebe (in kogarkoli od nas) in nikogar ne potrebuje.


Alojz in Sandib wrote on 18.03.2009 at 12:17:16:
Da pa ne ostane samo pri tem ti po tem roku dovolim prinesti kanto govna k meni na dvorišče in se bom sam polil z njim vpričo tebe. To sem sedaj javno povedal in se bom  besede tudi držal.
Lp Alojz Cool


Ne čutim nobene potrebe, da bi ti nosil kante dreka (govno je srbizem, to bi lahko vedel ti oboževalec vsega slovenskega).

In, še enkrat prepusti ti meni svobodno voljo odločanja in mi ne določaj kaj neki naj bi jaz tebi prinašal, če ti ne boš nekaj naredil.

Adijo za danes.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 7 ... 17