Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 37327 times)
smil3y7
1
*
Offline


Posts: 31

Gender: male
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #30 - 06.02.2009 at 16:28:00
 
[quote author=Sandib link=1233753208/29#29 date=1233930612]smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 14:13:37:
Hvala k... na udarcu, si le dojel. Kaj in koga boš potem  omejeval? Če ti rečem,da si bluzič mi reci hvala in sva kvit.Bodi mož ne otrok, bori se za svoj prostor in stoj za svojim znanjem.
Sprejmi vse in se uči. Meni ti lahko rečeš,da sem navaden dalmatinski osel,jaz ti moram sam dokazat, da to nisem.Ti si me že ocenil,torej je na meni,da ti dokažem nasprotno. To je odprta fer igra zame.Jokam lahko jaz tudi gape tu in kaj bom dosegel??? Svoj topic kjer bom brisal vsakogar,ki mi ni pogodu.Naj ostane tko kot je.Tvoj topic sanje si pa za naprej v rit utakni,ker ne grem več na njega.

Lp Alojz Cool Cool


Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


V principu sem proti javnemu pranju umazanega perila, ampak si bom tokrat vzel čas.

Za začetek, Človek božji... je fraza.

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste. Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.


O temle sem govoril, ko sem postavil zgornje vprašanje. Da ti ne bo treba preveč razmišljat, ga bom popravil in razširil; mogoče boš tokrat razumel, čeprav ne gojim nobenih upov... : A si ti sposoben normalnega dialoga, ne da bi med tem žalil vse, ki se na kakršen koli način ne strinjajo/oporekajo/dvomijo/... o tvojih teorijah?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Vse tole žaljivo klasificiranje je zraslo na tvojem zeljniku. O meni ne veš ama popolnoma ničesar, torej je verjetno vse napisano tvoja projekcija. Kolikor je meni potegnilo od tistega, kar si ti napisal in jaz prebral, imaš očitno probleme z avtoritetami. To ni nič takega; imam jih tudi jaz in verjetno še marsikdo. Slabše je, da imaš probleme tudi z vsemi tistimi, ki tebe ne priznavajo kot avtoriteto. Nad tem bi se pa lahko zamislil...

Če si kdo zasluži pomilovanje, si to ti.

Lepo bodi!

-----

Se opravičujem za ot...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #31 - 06.02.2009 at 16:34:33
 
[quote author=smil3y7 link=1233753208/30#30 date=1233934080]Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 14:13:37:
Hvala k... na udarcu, si le dojel. Kaj in koga boš potem  omejeval? Če ti rečem,da si bluzič mi reci hvala in sva kvit.Bodi mož ne otrok, bori se za svoj prostor in stoj za svojim znanjem.
Sprejmi vse in se uči. Meni ti lahko rečeš,da sem navaden dalmatinski osel,jaz ti moram sam dokazat, da to nisem.Ti si me že ocenil,torej je na meni,da ti dokažem nasprotno. To je odprta fer igra zame.Jokam lahko jaz tudi gape tu in kaj bom dosegel??? Svoj topic kjer bom brisal vsakogar,ki mi ni pogodu.Naj ostane tko kot je.Tvoj topic sanje si pa za naprej v rit utakni,ker ne grem več na njega.

Lp Alojz Cool Cool


Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


V principu sem proti javnemu pranju umazanega perila, ampak si bom tokrat vzel čas.

Za začetek, Človek božji... je fraza.

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste. Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.


O temle sem govoril, ko sem postavil zgornje vprašanje. Da ti ne bo treba preveč razmišljat, ga bom popravil in razširil; mogoče boš tokrat razumel, čeprav ne gojim nobenih upov... : A si ti sposoben normalnega dialoga, ne da bi med tem žalil vse, ki se na kakršen koli način ne strinjajo/oporekajo/dvomijo/... o tvojih teorijah?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Vse tole žaljivo klasificiranje je zraslo na tvojem zeljniku. O meni ne veš ama popolnoma ničesar, torej je verjetno vse napisano tvoja projekcija. Kolikor je meni potegnilo od tistega, kar si ti napisal in jaz prebral, imaš očitno probleme z avtoritetami. To ni nič takega; imam jih tudi jaz in verjetno še marsikdo. Slabše je, da imaš probleme tudi z vsemi tistimi, ki tebe ne priznavajo kot avtoriteto. Nad tem bi se pa lahko zamislil...

Če si kdo zasluži pomilovanje, si to ti.

Lepo bodi!

-----

Se opravičujem za ot...



Meni o tebi pove že tvoja predstavitev na tem forumu smil3y7. To je zame prvi in največji dokaz,da si 100% odkrit in odprt človek.Neoprečen skrivač!!!!!!! Kiss Kiss
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #32 - 06.02.2009 at 16:36:41
 
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?!?

Seveda gre tudi pri Alojzu za dvosmerno komunikacijo, vendar se bo pri tem do tebe obnašal podobno kot kdo drug do psa. Če se mu boš dobrikal in ga ubogal, te bo pohvalil in morda pogladil po glavi, če boš svojeglav ali celo neposlušen, boš deležen vzgojne lekcije ali pa ostre besede ali pa poniževanja. Kaj več pa ne pričakovat, s psi oz. z nižjimi bitji se navadno ne razpravlja.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #33 - 06.02.2009 at 16:43:21
 
Quote:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?!?

Seveda gre tudi pri Alojzu za dvosmerno komunikacijo, vendar se bo pri tem do tebe obnašal podobno kot kdo drug do psa. Če se mu boš dobrikal in ga ubogal, te bo pohvalil in morda pogladil po glavi, če boš svojeglav ali celo neposlušen, boš deležen vzgojne lekcije ali pa ostre besede ali pa poniževanja. Kaj več pa ne pričakovat, s psi oz. z nižjimi bitji se navadno ne razpravlja.

bp


bp

Ok.,če ti tko mene vidiš in razumeš. Ni problema imam psa,ki ga imam resnično rad in sva res prijatelja.Sedaj jaz pišem v brunarici in on sedi pred vrati,ker ve,da od mene ne bo dobil nič slabega. Začni gledati name tko po pasje, pa boš videl,da ti ne bo nič žalega. Sovražim neiskrenost. Kaj se tale smil3y7 vtika v debato? A samo zato da meni očita,da sem nesposoben dialoga??? A on ga pa je ko kot hijena čaka,da ugrizne in zbeži----Razmisli???????kaj hočem povedati!!!! To isto in enako je tvoje početje.Kaj ti daje pravico mene soditi? Odkrito,če jaz tebe pustim v miru????
Kdo je tu provokator??? Ko jih dobite potem po buči pa žalte!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
smil3y7
1
*
Offline


Posts: 31

Gender: male
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #34 - 06.02.2009 at 16:51:43
 
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:34:33:
Meni o tebi pove že tvoja predstavitev na tem forumu smil3y7. To je zame prvi in največji dokaz,da si 100% odkrit in odprt človek.Neoprečen skrivač!!!!!!! Kiss Kiss


Še enkrat, o meni ne veš ničesar.


Quote:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?!?

Seveda gre tudi pri Alojzu za dvosmerno komunikacijo, vendar se bo pri tem do tebe obnašal podobno kot kdo drug do psa. Če se mu boš dobrikal in ga ubogal, te bo pohvalil in morda pogladil po glavi, če boš svojeglav ali celo neposlušen, boš deležen vzgojne lekcije ali pa ostre besede ali pa poniževanja. Kaj več pa ne pričakovat, s psi oz. z nižjimi bitji se navadno ne razpravlja.

bp


V mislih sem imel dialog med ljudmi. Kakor koli že, tudi tale razlaga je smiselna, čeprav mi je težje sprejemljiva.


Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:43:21:
Quote:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?!?

Seveda gre tudi pri Alojzu za dvosmerno komunikacijo, vendar se bo pri tem do tebe obnašal podobno kot kdo drug do psa. Če se mu boš dobrikal in ga ubogal, te bo pohvalil in morda pogladil po glavi, če boš svojeglav ali celo neposlušen, boš deležen vzgojne lekcije ali pa ostre besede ali pa poniževanja. Kaj več pa ne pričakovat, s psi oz. z nižjimi bitji se navadno ne razpravlja.

bp


bp

Ok.,če ti tko mene vidiš in razumeš. Ni problema imam psa,ki ga imam resnično rad in sva res prijatelja.Sedaj jaz pišem v brunarici in on sedi pred vrati,ker ve,da od mene ne bo dobil nič slabega. Začni gledati name tko po pasje, pa boš videl,da ti ne bo nič žalega. Sovražim neiskrenost. Kaj se tale smil3y7 vtika v debato? A samo zato da meni očita,da sem nesposoben dialoga??? A on ga pa je ko kot hijena čaka,da ugrizne in zbeži----Razmisli???????kaj hočem povedati!!!!


V debate se ne vključujem, ker se s tabo ne da debatirat. To si dokazal že sto in enkrat. In spet dokazuješ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #35 - 06.02.2009 at 16:54:29
 
Ja potem pa ne debetiraj z mano in me tudi ne provociraj.Ti je sedaj kaj bolj jasno. Jaz tebe nisem prvi provociral niti ocenjeval.

Kdo od naju ima resnico na svoji strani -iskreno se vprašaj?
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #36 - 06.02.2009 at 16:57:14
 
PROBITE SE DRŽAT TEME

kjerkoli lahko naredite katerokoli temo

za koji k.... morte kle se to it?
da morm pol brisat

ne me jezit pls

spoštujte prošnje nekoga - u tem primeru moje - ki moderiram ta thread - in ker je use neki adhominem bom kr use pobrisu, kar nima veze s temo

hvala

Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
smil3y7
1
*
Offline


Posts: 31

Gender: male
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #37 - 06.02.2009 at 16:59:12
 
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Ja potem pa ne debetiraj z mano in me tudi ne provociraj.Ti je sedaj kaj bolj jasno. Jaz tebe nisem provociral niti ocenjeval.


In kaj je potem tole?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok. Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste.Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Kdo od naju ima resnico na svoji strani -iskreno se vprašaj?


Kakšno resnico že?

EDIT: Sem šele po objavi videl tvoj post, gape. Pardon. Kar se mene tiče, lahko vse skupaj zbrišeš, itak je čisto ot, vodi pa nikamor ne.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #38 - 06.02.2009 at 17:02:05
 
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 16:59:12:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Ja potem pa ne debetiraj z mano in me tudi ne provociraj.Ti je sedaj kaj bolj jasno. Jaz tebe nisem provociral niti ocenjeval.


In kaj je potem tole?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok. Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste.Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Kdo od naju ima resnico na svoji strani -iskreno se vprašaj?


Kakšno resnico že?


To da ti dišiš!!!! Spoštuj gapeta,ti je lepo napisal človek,da ne provociraš-mo.Povej svoje mnenje ,ne ocenjuj in ne se postavljat v vlogo sodnika. Kar se pa avtoritet tiče jih pa bolj slabo dojemam.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
poljane113
1
*
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 10

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #39 - 07.02.2009 at 18:42:33
 
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 17:02:05:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 16:59:12:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Ja potem pa ne debetiraj z mano in me tudi ne provociraj.Ti je sedaj kaj bolj jasno. Jaz tebe nisem provociral niti ocenjeval.


In kaj je potem tole?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok. Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste.Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Kdo od naju ima resnico na svoji strani -iskreno se vprašaj?


Kakšno resnico že?


To da ti dišiš!!!! Spoštuj gapeta,ti je lepo napisal človek,da ne provociraš-mo.Povej svoje mnenje ,ne ocenjuj in ne se postavljat v vlogo sodnika. Kar se pa avtoritet tiče jih pa bolj slabo dojemam.



Get a life lojz  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #40 - 07.02.2009 at 19:11:29
 
poljane113 wrote on 07.02.2009 at 18:42:33:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 17:02:05:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 16:59:12:
Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Ja potem pa ne debetiraj z mano in me tudi ne provociraj.Ti je sedaj kaj bolj jasno. Jaz tebe nisem provociral niti ocenjeval.


In kaj je potem tole?

Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 15:30:12:
smil3y7 wrote on 06.02.2009 at 14:26:32:
Človek božji, a si ti sploh sposoben dialoga?i!?


Nisem 'božji' človek,če si ti, je vse ok. Jaz sem iz večno-sedanje reprodukcijske verige naše vrste.Ti ki si padu ven iz božje riti moraš pa fino dišati,te kr voham do sem.Zato si tudi jezen na nas nižje  smrdljivce.Ti si nekaj več sigurno,ti si 'božji'. A imaš zato tak božji ime 'smil3y7',da se za njim skrivaš? Zaenkrat se mi samo smil-iš!!! Sanjaš svete sanje božjih prerokov nas umazance pa zaničuješ..hi..hi. Si pa slika za na oltar.

Lp Alojz


Alojz in Sandib wrote on 06.02.2009 at 16:54:29:
Kdo od naju ima resnico na svoji strani -iskreno se vprašaj?


Kakšno resnico že?


To da ti dišiš!!!! Spoštuj gapeta,ti je lepo napisal človek,da ne provociraš-mo.Povej svoje mnenje ,ne ocenjuj in ne se postavljat v vlogo sodnika. Kar se pa avtoritet tiče jih pa bolj slabo dojemam.



Get a life lojz  Cheesy


KJe tam ko ga ti ne moreš? V Sloveniji.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #41 - 13.02.2009 at 12:13:58
 
in
kaj smo se zmenil?
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #42 - 13.02.2009 at 14:21:47
 
gape wrote on 13.02.2009 at 12:13:58:
in
kaj smo se zmenil?


Jest bi dal zadnjo besedo murileonu. Če se je pripravljen jebat z moderatorstvom celega direktorija na daljši rok, naj se mu da ta možnost. Če pa bo obupal, se lahko čez čas prestavi topike na temo sanj iz drugih v ta direktorij, da bodo pospravljeni na enem mestu ne glede na vidik, iz katerga se sanj kdo loteva...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #43 - 13.02.2009 at 14:50:51
 
agree

kar se pa tehničnih stvari oz tekstov, kam kej napisat pa to, tiče, pa nč več ne manjka a ne
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: sanje - predlog za direktorij
Reply #44 - 14.02.2009 at 12:36:34
 
ql
torej še mal počakamo da pove


če so texti usi, ne bi vedu, ker sm dovolu da so offtopic zadeve na topicu

komot mi jih daš na kup u zadnji post
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4