Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 248 249 250 251 252 ... 416
(Read 1691882 times)
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3735 - 21.04.2011 at 21:00:46
 
Robi wrote on 21.04.2011 at 20:06:51:
Quote:
Namreč, sex je itak škodljiv, in ti twe prevare-spletke še ne prepoznaš .

Bošti..A ni Bog rekel...Množita se in napolnita zemljo ?
In kako bi naj to storili brez seksa ? Smiley


Kot  P r v o , je to On moral reči zato, ker takrat Planet še ni bil poseljen, in je bilo treba "ornk' zastaviti" .

Kot Drugo - Pomembneje : Po Prvotnem Stvarnikovem načrtu naj bi se oplojevali Duhovno , ne pa materijalno-meseno kot se zdaj .

In tudi otroci bi bili neprimerno boljši kot smo pa degenerirani zdaj .

Moram iti nazaj delat' še mal' .

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3736 - 22.04.2011 at 00:39:37
 
Boštyxz wrote on 21.04.2011 at 19:37:38:
Optimus T. Prime wrote on 21.04.2011 at 00:02:29:
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:29:30:
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:10:12:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu


ja, to jew res .

Ampak oni se žal več nioso zmožni poboljšat .

Ampakd večje vprašanje je, če sio se ti zmožen poboljšat.

Drugače boš odstranejn dol iz planeta, z onimi ostalimi vred !!!!! Exclaim Exclaim Exclaim!!!!!

Štekaš zdej' to ???

Na delo torej !!!!!!!!!!

Ajd, čaw , lep pozdrav .

Boštjane + #



Povem ti eno reč, celo življenje gledem ljudi kaj majo kakos e lepomajo kako gredo na poctinice kako lepo fukajo varjao izkrosicjao kako se drzijo za rokce poljubljajo gredo na psrehod itd ni vzano kaj, cak mal cel lifje bolecin ti mislsi da se da obrniti nikol, vesolje mi je to dalo in cas je da placa, noces vedet kaj bi anredu ce bi bil spsoben renso ncoes vedet, mislim, daj mi neki povej vesolej da prsecem vsem kar hoces vecji gnoj in prsec si pol mas vec , cak pa zakaj ti mislsi da bi jaz tel iti naprej ce bom dobils e manj, mislim renso, tuki nism nic dobil zdej pa nj bi bil se obljsi da bom se bolj trpel in s emanj imel, raje sem osdtranjen pa bom vsaj ril kako prscio nekje ne ap da pizda sam geldam kako sotli rijejo jaz pa praskam drkobtine kruha z meseca v mesec lepo rposim.

Ce bom odstranjen bi rad videl unga k me bo k pol bo sam sranej raal.


Jaz s ene bom spremnil, ker kot vidim hianvec ne morem rata lagat ne morem kubir nisem kapitalist pa tudi ne, isem reku, da ne morem nrata vse to sam nocem ker to nism jaz medtem ko vsi lazejo da dobijo fuakt se daljo lepe in ne vem se kaj mislim fak of,. pol ap nj smi se rece da s ej enek rodila en azame, mhm kruac se je in pol mis e povej zakj majo vsi vse ze 10 let jap pa se sedja nic renso mislim ti res mislsi da ena kruceva dobra ebseda lahko zbrise zivotarjenej za 14 let itd., mislim renso, ne ne more vsi k so se zacel fuakt pa porivat od 14 leta pa do kaj vem 30 tega ne mroes zbrisat sori,.. ce jaz doens dobim vs ekar hcoem je prepozn.

zelo eprpozn zakj sme mogu cakat 30 elt drugi ap so dobil vse tkaoj.

odgovor je bolj gnil kot bi si uspel rpiznat, in zraven tudi bolj grozljiv,


Prjatu', glej, čist' enostavno "računico" ti bom povedu :

" Če se nimaš namena poboljšat' , pol boš samo še bolj trpel, kot že zdaj trpiš . "

Razumeš zdaj to ?

In ne se ozirat' zdej kdo je koga posexal in kolkrat .

Namreč, sex je itak škodljiv, in ti twe prevare-spletke še ne prepoznaš .

Zato si pa fovš drugim dedcem, k se tko razdajajo , ti pa "stradaš" .

Glej, : če ne misliš videti globlje , višje preko sexa , pol boš žal mogu še kar neki časa "stradat" , tkjo kot sem jaz nekoč .

Ajdi, čaw, lep pozdrav .

Bošte + #

( p.s., Gape, sorry, ampak spet se je nekaj "razpotegnil" tale quoting  Embarrassed Tongue)

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin Cool Cool Cool

Ti jaz vidim rek tega sam picke ne vidjo.

poglej, trenutno delam na tem da bi nekej postaviloltar, sej ves kaj mislim, veliek rogove pa pantagrami kibel ap to,..

Pol bom pa poklical par stvari, pa jih bom temeljito sprasal.

Resno, sej noben en ve kaj ej res,. sam vseeno,.. in pol se bom odlocu al je smisl pusit ta svet na mir, al pa mu bom mal poamgu da se prej konca.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

Zdej me boste pa vsi zatolkl k ce bi hipoteticno toel kar semnapisal res hotu anrediti bi me 100% vsi zatolkl k ne bi s emogl porivat.
Clvoek dej se skuliri, edin vir dobrine je prihodek iz hianvcine in izkorsicanja sej vidim kako je,.. reces enmu da s emu baba gon te bo ubil ko pogrunta da je res pa joka lol..

Povej mi pol neki kaj ap bi poel ce ne bi fukal, resno noben ereci ni bolj paemten k to,. razn tega da jebes prjatle v glavo kot s eoto dogaja... .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3737 - 22.04.2011 at 00:43:35
 
Boštyxz wrote on 21.04.2011 at 19:40:39:
Optimus T. Prime wrote on 21.04.2011 at 17:21:17:
Res pa ne bi nikol mogel razumet kako to da starsem otroci umirajo.

...

Mislim, to sme videl iz prve roke pa ti povem, ko otork umre, gre strs zelo hitro za njim v grob.

Tega pa splohen razumem.


To je zelo enostavno za razumeti :

Nespametnim staršem je velikokrat odvzet otrok, zato, da se njegova duša ne pokvari preveč za ta svet .

Namreč, še vedno je bolje da jo Bog lahko reši za nebesa, kot pa izgubi za ta pokvarjen svet .

In , zato On rajš izbere Bpoljšo Pot , ter tako reši ubogo otrokovo dušo ki bi se drugače uničila-pogubila .

To se ravno te dni dogaja zraven mene , pri sorodnikih, in sem kar mal žalosten, ker "šolano učeni" nimajo pojma o vzgoji otrok .

In, vprašanje če jim nebo otroček odvzet , kajti čez nekaj bolezni je že moral iti do zdaj.

Lp + #


Model nebes ni,.. daj si dopovej, renso ti govorim, toje sam plac ki ustreza dolocenim kako bi reku matricam,. ni jih sploh ni gotovo razumes.

Poglej,. boli emne kurac, lej ce se stegnem doens me vrzejo v prvi kanal, jokal za mano ne bo noben zato jaz ne za drugimi res odl mi visi.
Povem ti ce bi videl da tam nekej se neki gori recmo da bi mi soal gorela k sem hodu vanjo gremmim pa se dva poelan gor vzem renso,.. boli em patak, az vsako rec k sme se trudil v lijfu pa uplni blo nic zdej mi pa dol visi. naslednjic k bom lacen bom sel sam v park taborit za kak teden da me poebre lol.

se vsak k se tudi ni dobu nic cepa hianvi in jebs folk v glavo izkorsicas mas pa vse, sej vsak ve kako ga ej zena al pa tip zafukal vsi vemo zakaj se gre, vsak pr sebi, sma ne govort da s eok razuemte z partnerjem k to nires povem ti eno bosty ce se ti z sojo zeno dol usedes pa pogovris s ejutr locis,. hahahahahahahahaa

polap v nebesa,.
duhovno oplojanej to pa je novo,. kko to zgelda,..

polus ce me naucis pol bom zsasadil moje seme v vse babe ves kokbo pol folak k jaz te res more bit mal strah ob tej misli

LOLOLOLOLOLOL
hahahahahahaha

daj povej kako se to sotri duhovno,. mater k se moj seme prime stari pol bom pa res anredil spetir na tem svet, si rpedstavlajs da bi bilo 100 takih k smejazm,. ta forum bi bil konc.

hahahahahaha lol

grem spat

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3738 - 22.04.2011 at 00:44:17
 
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3739 - 22.04.2011 at 12:46:21
 
Ja in ker nebes ni tudi tvoja okultna igracka z rogovi ne bo delovala, slabo premisljas stvari slabo.

Zakaj ne prosis gospoda za najboljse, kaksno specijalno molitev te bo navadil Bosty in bo, vidis kako pravi Bosty da pomaga, zivi kot car, pa se vsem naravnim in umetnim katastrofam se izogne.

Mogoce je res problem ker se bolj nagibas k rogatcu in podzavesno ves da te lahko nateguje. Saj ni vazno ker v resnici ni ne enega ne drugega v taksni obliki, vazno da deluje. Smiley
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3740 - 23.04.2011 at 18:20:54
 
iz enga maila
Quote:
Subject: Toča, neurja... in zaščita z mrežo orgonskih naprav

Pozdrav Vsem ,ki ste izrazili željo za Orgonski android


Mreža orgonskih androidov, ki jo Miran Vučko (sedaj tudi Aleš Beranič) izgrajuje v Sloveniji predstavlja nekaj posebnega in enkratnega v svetu.(kontakti zgoraj)

Potrebno je tudi poudariti, da so plod njegovega raziskovalnega dela in da ima pri tem svojstven pristop, saj niso vsi enaki in enako zmogljivi. So pa 100% učinkoviti, saj tam, kjer so postavljeni, še ni bilo ne toče, ne neurja, ne potresov.

menda so ljudje za to varnost celo prodajali že stvari kot avtomobile ipd. , kolikor men govori ne le pamet tud intuicija in vsi kažipoti, je to ena velika življenska prioriteta trenutno,
kii nam v končni fazi zagotavlja vsaj zaščito in ohranjanje razumskosti oz, prisebnost, kar je kakorkol pogoj za duhovost in nadaljnnjo evolucijo, č esi namreč psihološko, mentalno zavojevan s sodobno tehnologijo , ti bolj malo ostane manevrskega za neposredne spoznaje

sicer pa je znesek denarja precej relativna zadeva, č e se ti gre npr. za življenje je tud npr.2000 eur drobiž, ki ga že nekak našobaš, prosim p a vsi , ki imate resne namene  za vse to kontaktirajte Aleša ali Mirana, cena namreč kolkor jaz vem precej varira glede na zmogljivost naprave, izvedbo ipd. ostali ,ki ste se izrazili , da ste pripravljeni sofinancirati na savinjski konec (prebold, žalec, velenje), prosim to kontaktirajte darjo, rudija ali marijo(najbolj pripravljeni po moji presoji) in se z njimi tudi dogovarjajte neposredno
NHCB in  orgonslko vedro je orgonska naprava, ki deluje kot orgonski top, je vučkova lastna modifikacija don croftove osnove CB sicer pa se naj bi oblikovala 7-10km mreža postavitve veder in NHCB za popolno zaščito pod trenutnimi pogoji, priporočam ogled skupine in prispevkov skupine
HAARP- zločin proti planetu in življenju
na FB  http://www.facebook.com/home.php?#!/group.php?gid=111396888911184, kjer dobiš ogromno inf. prav tako https://www.facebook.com/editaccount.php#!/note.php?note_id=149385701785431lp marjan


Pozdravljen g. Marjan!

Nisem imela te sreče, da bi vas srečala. Baje ste zelo zaposleni. Tudi sama sem zelo. Glede na to, tudi pišem tako pozno v nočJ.

No, pa da preidem k stvari, zakaj vam pišem.

Že kar nekaj časa je tega, ko vam je moj življenjski sopotnik pisal glede orgonskega topa.

O tem smo se z. g. Alešem Beraničem tudi pogovarjali na EKO festu in je rekel , da bo posredoval našo željo. Želela bi se namreč priključiti na vašo » mrežo«.

Živiva v Zabukovici ,Griže

Trudiva se živeti kolikor se da v sožitju z naravo in za dobrobit vseh nas in vseh bitij v naravi.
Verjamem, da bi nameščen orgonski top v naši okolici bil dobrodošel in koristen.

Kaj menite in kako Vi vidite ta predlog. Kaj predlagate? Kakšni so stroški?

Hvala za Vaš čas in morebiten odgovor.

Lepe praznike in vse dobro,

Darja




--
"Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable.-- J.F. Kennedy "
"Ko se Ljudstvo boji oblasti je to tiranija. Ko se oblast boji ljudstva je to svoboda"Thomas Jefferson


"Nikoli ne dvomite ali lahko majhna skupina resnih in predanih ljudi spremeni svet. V resnice je to edino, kar ga sploh lahko." Margaret Mead




   Pozdravljen Marjan

   

   Kakšna je cena Orgonskega topa, s kakršnim bi morali postaviti orgonsko mrežo, ki bi bila dovolj učinkovita pred Haarpom oziroma napadi Koorporacij oziroma NWO Vladavine? Kaj je orgonsko vedro? Kje je mišljena postavitev orgonskega topa ali topov na Gorenjskem, Kako jih primerno zaščititi pred oblastjo, da jih le ta ne likvidira ali onesposobi njihovo delovanje – vemo da tudi naša oblast ne deluje v dobrobit ljudi? Potrebna bo dobra koordinacija in strokovno usposobljena ekipa ki bo vse skupaj instalirala.

   

   Lp Henrik

   
   Pozdravljeni

   Kakšni dve leti nazaj je bilo pri nas nekaj podobnega, ko nam je zbilo sredi poletja celoten pridelek na vrtovih, njivah in sadovnjakih, vendar po besedah M. Vučka  tega odslej ne bo več

   Kaj takega se lahko zgodi le še izjemoma in to v veliko milejši obliki, ko pada drobcena toča, ki pa ne naredi nobene omembe vredne škode.
   V kolikor so na ogroženem področju orgonske naprave tj. npr. NHCB ali orgonska vedra (http://www.katedrala.si/artman2/publish/Ekolo_ka_zavest_20/PROBLEM_CHEMTRAILOV_I...) postavljene v energetsko zaščitno mrežo, neurja s točo in tornadi nimajo šans

   

   Mreža orgonskih androidov, ki jo Miran Vučko izgrajuje v Sloveniji predstavlja nekaj posebnega in enkratnega v svetu.

   Potrebno je tudi poudariti, da so plod njegovega raziskovalnega dela in da ima pri tem svojstven pristop, saj niso vsi enaki in enako zmogljivi. So pa 100% učinkoviti, saj tam, kjer so postavljeni, še ni bilo ne toče, ne neurja, ne potresov.

   

   Savinjska in Koroška se prebujata, v Šempetru, Gornjemu Gradu in Preserjah stoji NHCB , slabih 15 km stran, v Andražu, orgonsko vedro, na Gortini je CB, v Radljah tudi NHCB pa še enih par resnih interesentov je, ki verjamem se v kratkem vključijo, potem pa naš Savinjsko-Mislinjski konec ne bo več črna luknja na zemljevidu orgonske mreže ter prepuščen v nemilost Haarp-a (http://www.antropozofija.org/articles/pg/PROJEKT%20HAARP.html )

   

   Do zgodnje pomladi je še čas popolniti luknje v zaščitni orgonski mreži, potem pa je po besedah Mirana na sporedu Haarp - sezona povzročanja katastrof z namenom uničevanja infrastrukture in kmetijskopridelovalnih površin, da bi države posegale po vse večjih kreditih pri svetovnih bankah in da bi bankirji v neki fazi zastonj prišli do obdelovalne zemlje( http://vladarisvijeta.blogger.ba/arhiva/2010/11/03/2617102 ), ker bo kmet ostal brez zemlje, ko ne bo mogel več odplačevat kredita zaradi uničenega pridelka;... odličen plan. V Indiji in drugod je npr.ogromno samomorov med kmeti, ker ne zmorejo več odplačevat svojih dolgov-kreditov velikim koorporacijam in ne vidijo nobenega drugega izhoda že zaradi Monsantovih GSO semen (http://www.youtube.com/watch?v=CCHdZdxaXzg&feature=related ), kateri imajo skupaj s podobnimi korporacijami v  zločinski kartelski velemafiji v svoji lasti že čez dve tretjini obdelovalnih površin na Zemlji...... (http://www.mladina.si/tednik/200932/hrana_postaja_nova_nafta ali  http://www.youtube.com/watch?v=yCZCA5ZinNw&feature=related )

   

   Glede na pobudo Maje C. predlagam naslednje:

    Prosim, da se na to iniciativo čimprej odzovete vsi, ki vam je blizu reševanje in zaščita z orgonskimi napravami, povabite k projektu tudi somišljenike. Sestavili bomo seznam interesentov in potencialnih lokacij, katere bo potrdil Miran ter predlagal primerno rešitev. Tako bomo ustvarili zadostno in učinkovito orgonsko zaščitno mrežo za Savinjsko-Šaleško-Mislinjsko in Koroško regijo. Mislim, da bi bilo smotrno pri tem vpeljati solidarnostno načelo, kajti vsakdo ne bo potreboval pri svoji hiši NHCB, pač pa bo zadostovalo npr. orgonsko vedro, vsi istočasno tudi ne bomo mogli nabaviti ali zaradi Miranove časovne stiske ali zaradi lastnih finančnih razlogov. Zato predlagam ,da mrežo gradimo pametno in postopno ter da si solidarno pomagamo z sofinanciranjem. Denimo, da se odloči npr. Irena R. za NHCB in če to Miran potrdi, ji vsak iz seznama za Savinjski konec pomaga po svojih močeh (npr. 30-50eur), prav tako bo potem pri ostalih pomagala tudi Irena. Podobno drugod.
   
   
   
    Dragi prijatelji, ne glede na to, s čim se sicer ukvarjate, prišel je čas, da v svoja življenja vključimo tudi skrb za okolje, sicer tisto, kar nam bo ostalo, ne bo več kaj prida življenje.
   Pa ne mislite, da vas opozarjam na ločevanje odpadkov, varčevanje z gorivom in električno energijo in na vse ostalo, čeprav je seveda tudi takšen trud s strani vsakega posameznika pohvale vreden.
   Čas je, da se pozorno ozremo okrog sebe, opazujemo okolico, nebo, da ugotovimo, kaj se okrog nas dogaja, kako vse to na nas vpliva - kako se počutimo, kaj čutimo in kako reagiramo na svet.
   Predlagam, da si ogledate spodnji posnetek s konference združenja proti cenzuri v Švici. Za več informacij, pobrskajte po spletu, preglejte objave na Facebook skupini HAARP- zločin proti planetu in življenju, povprašajte in poskušajte pomagati po svojih močeh - s širjenjem informacij, z zbiranjem sredstev za izvedbo ukrepov, ki jih del skupine že izvaja -vsaka pomoč je doborodošla.
   Prispevek (preveden v hrvaški jezik) je dolg, a izčrpen in če boste………
   
   http://www.youtube.com/watch?v=WBFC83UbUKo predavanje Wernera Altnickela (www.chemtrail.de) na temu chemtrailsov in HAARP-a na Anti-Zensur-Koalition (AZK) konferenci v Churu, Švica, 2008.
   

   

   Lp Kogelnik Marjan




   --

   "Those who make peaceful revolution impossible will make violent revolution inevitable.-- J.F. Kennedy "

   "Ko se Ljudstvo boji oblasti je to tiranija. Ko se oblast boji ljudstva je to svoboda"Thomas Jefferson

   

   "Nikoli ne dvomite ali lahko majhna skupina resnih in predanih ljudi spremeni svet. V resnice je to edino, kar ga sploh lahko." Margaret Mead

   



   
--
»Kdor pasivno sprejema zlo, je toliko vpleten vanj kot tisti ki ga širi.
Kdor sprejme zlo brez protestiranja, v resnici sodeluje z njim.«
Martin Luther King Jr.

"Kar narediš najmanjšemu Mojih, si naredil Meni ."
Jezus

»Da se naredi kar je prav je vedno pravičas.«
Martin Luther King Jr.

»Skoraj vse kar narediš bo zgledalo brezpomensko, vendar je pomembno da to narediš.«
Gandhi

Nepravda bilo gdje je opasnost za pravdu svugdje
– Martin Luther King

"Nikoli ne dvomite ali lahko majhna skupina resnih in predanih ljudi spremeni svet. V resnice je to edino, kar ga sploh lahko."
Margaret Mead

J. Edgar Hoover:
»Posameznika soočenje z zaroto tako grozljivih razsežnosti tako ohromi, da ne more verjeti, da zarota zares obstaja.«
Back to top
« Last Edit: 24.04.2011 at 11:05:19 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3741 - 23.04.2011 at 21:54:14
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3742 - 24.04.2011 at 10:09:29
 
Quote:
J. Edgar Hoover: »Posameznika soočenje z zaroto tako grozljivih razsežnosti tako ohromi, da ne more verjeti, da zarota zares obstaja.«
Back to top      

Dobro je to rekel.

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3743 - 24.04.2011 at 11:01:21
 
Mr.Smith wrote on 23.04.2011 at 21:54:14:


hudo si to najdu stari ...

da je to od haarpa blo na japonskem, smo že govoril
se mi pa zdi da se je najdu nekdo ki je napišsu da je zmeri taka svetloba, da to je naravni pojav ...

ampak model je zadevo razdrl prow na isti način kot so modeli razdrl napad na wtc 2001 - javno dostopne posnetke tko zložit skupi in razložit zravn, da res nimaš kej dost več razmišljat ... kar se tiče naravni pojav ali delo človeka ... in da mediji (mainstream) LAŽEJO

da ni tsunamija niti blo nad elektrarno nikol
da so jo kr zaminiral rajši
Tongue

zakaj? lažejo? mediji? vlade?
model pride do starega zaključka - zakaj - ker se hranijo z trpljenjem

on VE da so izraelci miniral elektrarno

revolucije pr arabcih so dimna zavesa za japonsko
in so samo za to da razjebejo nasprotnike izraela

še vedno verjamete da se je recesija zgodila po nesreč?
ne moremo si prvošt da nafutramo reveže in lačne, lahko pa si prvošmo vojne vseh vrst

najblj grozn je da dejsnko use to počnejo vlade in te vlade smo sami izvolil, zato delamo to u bistvu use mi ... volilci/davkoplačevalci ... haarpamo japonce, napadamo libijce

informacije so
samo oči odprite

wake da fak up



J. Edgar Hoover:
»Posameznika soočenje z zaroto tako grozljivih razsežnosti tako ohromi,
da ne more verjeti, da zarota zares obstaja.«
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3744 - 24.04.2011 at 11:22:26
 
na drugem, takratkem posnetku, 6min in nekaj, so na nebu svetleče krogle, več njih
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3745 - 24.04.2011 at 12:49:06
 
Človek.

Prvo kot prvo. Japonsko je treba zradirat. Vceš zakaj. Ker to je zadnja utdba in moč na zemlji ki brani našo raso. Več o tem mene mislim razlagat.

Sem pa dve let nazaj videl par reci in je blo potrjeno da jim rukajo jedrske elektrarne v se po vrsti.

em o tem ze govoru. Nekoc dalec v zgodovini je bila ena drzava kraljestvo, in glavni general je padel oziroma je razucaral cesarja k so ga umorili. In pol je celo svojo vojsko popeljal v podzemlje in od takrat naprej se vedno zivijo se tolcejo in rodijo in bijejo boj. Hec je v tem. Oni zivijo in majo celo azijo pod roko. Vse totalno od mozaka k pece dober kruh da majo kaj jest, do cloveka k v laboratoriju tvoka dnk za hude stvari, do mehanika k porpavla bicikle do cestenga prodajalca casopiso. Mreza je. In glava nj bi bil sam cesar Japonske. Zato pa je treba japonsko skurt. Ce hoce skaj drkat.

Na zalost ej to vznozje ce gres gor pa tako.

Kar koli poves kar koli mislis lahko vedo. Pazi kar sme napisal. Ti mislsi da si varen knapsies bede poste, to je izi stvar. Vedo lahko vse kje si hdil kaj si mislsil kaj si počel. No pol ap se ti men paemtenga nared pa mi povej kako bos se boril proti temu. Bodi neumen, brigi se zase, ker nisi opremljen za take hude borbe. Ce pa si si pa premajhen in si sam en.

Imas izbiro, dvigni frekvenco in zemlja te uzame z seboj. In se bo slosal tega sveta, v nasprotnem rpimeru te caka ekel oziroma borba do konca ce tuki ostanes.

Po besedah nekaj ljudi k sme jih ansel na netu. Je toel vojna večjih razseznosti in ni materijlana oziroma omejena samo na 3 dimenzijo. Nekako naj bi 3 dimenzija padla sedaj ker so zejbal dolocene zelo sufisticirane lece oziroma nekdo k je drzal toel skupi je v matrici padel in ni mogel ven. Trenutno resujejo nekoga iz matrice k je nam poamgal. Nase rase dve k so nas scitile so mrtve ali tako ohromljene no ena ce je se ziv aje tako ohromljena da ne more nic. Kar koli lohak sotris je sam eno.

Ce matrica pade bo padla do 11 dimenzije. To pomen, da vsi noter bodo sli v drugo matrico. ta matrica se futra od te matrice nasa pa se futra od vira. Po domace povedano.  VESOLJE ali VIR ali BOG, bovzel mec, in anredil sistemski reboot, ker ga o mogel ker drgac bo ta sistem matric proapdel. Tok sem jaz razumel. ej ap en ehc se okol nekih for da lohka umres al pa da ne mores umret. Tega pa ne razumem. Sam baej da ce gres v cerkev pa s ekrstis ti stvikajo tojo frekvenco al kaj vem kaj,. lej tok pameten ne bom. Sam vem, da se to pocne na veliko in ljudje po besedah tega avtoraj nimajo pojma in so najebal. Zato s ene dat krstiti.

Nobene sekte nobene fore nobnih sranj.

Predvsem pa tkao, nism vedel sam 5 elt nazaj mi je en govoru po you tubu, akr sm emalo preveril. Tudi v filmihje to res.

Ce si duhovnik, si neki specijal. ker gres skozi inicijacije in tega se ne da zbrisat. Tudi ce nisi duhovnik te an cesti doloceni ljuej prepoznajo. zaradi inicijacij.

Bi tkao reku, nekdo v SLO. se je teh reci lotil na hudo, slisal sme zanj od ene studnetke k je bial z nji v sorodu. Tako bom reku, tip ne gre iz bajte. In s emu trga. Ko pride do nejga ma tipo sam gnjige okol ap to, vec nism mogu zvedet tud v stik ne rpide, sje mores bit nor ce bi tel. Hec je v tem,.. ko prevec ves se ti strga v glavi,.. njemus e baje je,.. .

In zato nehite z temi recmi,.. lepo pojdite na balkon pogledat ce feferoni rstejo,. ga mal zalijte in je to to.

Resorsov nimate.
Znanja nimate.
Krvi nimate.
Poznanstev nimate.
Skupine nimate.
Kluba nimate.
Sredstev nimate.
Resnice nimate.

NIMATE NIČESAR.

Zato ne drezat v drek, pustite ga stat. Simpel, ce ne more snic narediti se izogni. Z tem je tudi tako.
Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3746 - 24.04.2011 at 12:59:32
 
Hudo... Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3747 - 24.04.2011 at 21:15:07
 
Orgonska energija v vsakdanjem življenju in še veliko drugega
http://vimeo.com/22776228

tip pa zna nakladat  Grin Grin Grin Grin
Back to top
« Last Edit: 24.04.2011 at 22:59:40 by OMEN SAT »  
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3748 - 25.04.2011 at 10:23:50
 
Obvlada obvlada ,  Ane .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3749 - 25.04.2011 at 11:27:12
 
OMEN SAT wrote on 24.04.2011 at 21:15:07:
Orgonska energija v vsakdanjem življenju in še veliko drugega
http://vimeo.com/22776228

tip pa zna nakladat  Grin Grin Grin Grin



Tako bom reku.

1.) Če je res kar govori, potem more met celo ekipo parih okultistov da ga drzijo pri zivljenju. (ce kdo to potdi pol nekako bi skor verjel).
2.) Ce je res kar govori da je bog in batina v evropi do madagaskarja:), nato, res zelo zanimiva trditev: CLOVEK SE ZIVI. Zakaj ni mrtev. hm,... .
3.) Zanima me ce ga je kdo tozil, ker clovek k take fore povzroca je mal skepticno z stalisc aljudi. Nekdo se g alohak loti tozit da mu skodje. In psiholoske in take fore o zan biti zanimva ovadba.

Tako bi reku, vsak clvoek k te reci pocne noce na net in si delati publiciteto.

Priemr bi lohak dal eno osbo k se ukvarja z temi recmi, takimi nekonvencijonalnimi, tkaoj k so pogruntal so se jo baje negativni lotil tako hudo da ej mela res probleme.

Nihc ene ve za to osebo v vecini priemrov ce pa hoces do nje gres lohak do nje sam ce te nekdo pelje k tej osbi.

Tak, da clovek ne vem. Kone ckoncev OMEN SAT. Preveri ga podji do carovnce pa jo prasi kaj je o tem modelu, ap ti bo vse pvoedala.

Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 248 249 250 251 252 ... 416