Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 249 250 251 252 253 ... 416
(Read 1687999 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3750 - 25.04.2011 at 11:29:17
 
ik.kanu.na wrote on 24.04.2011 at 12:59:32:
Hudo... Shocked


Veš tako bom reku, kitajci so sopali neke pokusa ena ljudeh. Dve nove rse se poajvljata na zemlji in so mucle skup naopal izdali ucno gradivo ter sopali njihove moci. Tako je rpislo do raznih for.
Priporocam filem PUSH pogeljte si ga, kdor tega filam en razume 110%. Pol nima pojma kdor ga razume,.. pa mislim da nikol vec en bo nic vec razmiljal v to smer. KEr ga bo tkao strah da je joj.

NIMAS SREDSTEV IN DANOSTI TER RESORSOV.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3751 - 26.04.2011 at 11:56:21
 
OMEN SAT wrote on 24.04.2011 at 21:15:07:
Orgonska energija v vsakdanjem življenju in še veliko drugega
http://vimeo.com/22776228

čist hudo
stric na 1:01:30 v tem zgornjem predavanju razloži uno zadevo ko s kisom teta šprica po vrtu doma in zginejo oblaki / kemtraili

informacija od kisa pofrderba barij u kemtrailih
und aluminij tud kukr
pa sploh ne rabš špricat
kr par posod s kisom daš na vrt - navadn alkoholni kis kao
in oblaki no more ...

že iščem kašn sjeban kis
mogoče ga bom kr iz kombuše naredu Tongue

ampak šele po tem ko bo kej dežja iz te megle namest oblakov padl ...

gape wrote on 22.04.2011 at 17:48:14:
m wrote on 22.04.2011 at 13:47:17:
Tole je pa tolk čudno, na različne načine, da sploh ne vem kaj si mislit:  Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=RFMEdHC7xlA

ampak mata pa hude kometarje
lol

ampak to treba prow probat
Smiley





Edited:
še eno hudo je ata prjavu u predavanju
glede pufov kukr
da nč ne pomaga če puf uzameš, grejo banke u kurac (denarni sistem) in nisi dolžn - drek nisi - si - u karmi je use zacahnan - u akaši ... si dolžn in se boš inkraniru dokler ne povrneš
Tongue

Back to top
« Last Edit: 26.04.2011 at 18:57:38 by gape »  

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3752 - 26.04.2011 at 12:21:56
 
Poroci ko bos probu , pa posliki se ko bos prsiu kis okol bajte , da bo spomin na stara leta ce drugo ne  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
OMEN SAT
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 592

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3753 - 26.04.2011 at 12:53:09
 
jaz sam pogledam u kemtraile pa zginejo

tak de ne rabim nobenega kisa  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3754 - 26.04.2011 at 14:24:57
 
OMEN SAT wrote on 26.04.2011 at 12:53:09:
jaz sam pogledam u kemtraile pa zginejo

tak de ne rabim nobenega kisa  Smiley

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3755 - 26.04.2011 at 20:26:04
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3756 - 28.04.2011 at 15:29:27
 
Official Obama Birth Cert PDF File Has -  Layers     Smiley   Smiley    Smiley


ponarejen je - osnovnošolsko

in to tak osnovnošolsko da se vprašaš - Zakaj so to objavili ?

Back to top
« Last Edit: 28.04.2011 at 22:04:42 by Mr.Smith »  
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3757 - 29.04.2011 at 15:50:59
 
Optimus T. Prime wrote on 22.04.2011 at 00:39:37:
Boštyxz wrote on 21.04.2011 at 19:37:38:
Optimus T. Prime wrote on 21.04.2011 at 00:02:29:
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:29:30:
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:10:12:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu


ja, to jew res .

Ampak oni se žal več nioso zmožni poboljšat .

Ampakd večje vprašanje je, če sio se ti zmožen poboljšat.

Drugače boš odstranejn dol iz planeta, z onimi ostalimi vred !!!!! Exclaim Exclaim Exclaim!!!!!

Štekaš zdej' to ???

Na delo torej !!!!!!!!!!

Ajd, čaw , lep pozdrav .

Boštjane + #



Povem ti eno reč, celo življenje gledem ljudi kaj majo kakos e lepomajo kako gredo na poctinice kako lepo fukajo varjao izkrosicjao kako se drzijo za rokce poljubljajo gredo na psrehod itd ni vzano kaj, cak mal cel lifje bolecin ti mislsi da se da obrniti nikol, vesolje mi je to dalo in cas je da placa, noces vedet kaj bi anredu ce bi bil spsoben renso ncoes vedet, mislim, daj mi neki povej vesolej da prsecem vsem kar hoces vecji gnoj in prsec si pol mas vec , cak pa zakaj ti mislsi da bi jaz tel iti naprej ce bom dobils e manj, mislim renso, tuki nism nic dobil zdej pa nj bi bil se obljsi da bom se bolj trpel in s emanj imel, raje sem osdtranjen pa bom vsaj ril kako prscio nekje ne ap da pizda sam geldam kako sotli rijejo jaz pa praskam drkobtine kruha z meseca v mesec lepo rposim.

Ce bom odstranjen bi rad videl unga k me bo k pol bo sam sranej raal.


Jaz s ene bom spremnil, ker kot vidim hianvec ne morem rata lagat ne morem kubir nisem kapitalist pa tudi ne, isem reku, da ne morem nrata vse to sam nocem ker to nism jaz medtem ko vsi lazejo da dobijo fuakt se daljo lepe in ne vem se kaj mislim fak of,. pol ap nj smi se rece da s ej enek rodila en azame, mhm kruac se je in pol mis e povej zakj majo vsi vse ze 10 let jap pa se sedja nic renso mislim ti res mislsi da ena kruceva dobra ebseda lahko zbrise zivotarjenej za 14 let itd., mislim renso, ne ne more vsi k so se zacel fuakt pa porivat od 14 leta pa do kaj vem 30 tega ne mroes zbrisat sori,.. ce jaz doens dobim vs ekar hcoem je prepozn.

zelo eprpozn zakj sme mogu cakat 30 elt drugi ap so dobil vse tkaoj.

odgovor je bolj gnil kot bi si uspel rpiznat, in zraven tudi bolj grozljiv,


Prjatu', glej, čist' enostavno "računico" ti bom povedu :

" Če se nimaš namena poboljšat' , pol boš samo še bolj trpel, kot že zdaj trpiš . "

Razumeš zdaj to ?

In ne se ozirat' zdej kdo je koga posexal in kolkrat .

Namreč, sex je itak škodljiv, in ti twe prevare-spletke še ne prepoznaš .

Zato si pa fovš drugim dedcem, k se tko razdajajo , ti pa "stradaš" .

Glej, : če ne misliš videti globlje , višje preko sexa , pol boš žal mogu še kar neki časa "stradat" , tkjo kot sem jaz nekoč .

Ajdi, čaw, lep pozdrav .

Bošte + #

( p.s., Gape, sorry, ampak spet se je nekaj "razpotegnil" tale quoting  Embarrassed Tongue)

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin Cool Cool Cool

Ti jaz vidim rek tega sam picke ne vidjo.

poglej, trenutno delam na tem da bi nekej postaviloltar, sej ves kaj mislim, veliek rogove pa pantagrami kibel ap to,..

Pol bom pa poklical par stvari, pa jih bom temeljito sprasal.

Resno, sej noben en ve kaj ej res,. sam vseeno,.. in pol se bom odlocu al je smisl pusit ta svet na mir, al pa mu bom mal poamgu da se prej konca.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHA

Zdej me boste pa vsi zatolkl k ce bi hipoteticno toel kar semnapisal res hotu anrediti bi me 100% vsi zatolkl k ne bi s emogl porivat.
Clvoek dej se skuliri, edin vir dobrine je prihodek iz hianvcine in izkorsicanja sej vidim kako je,.. reces enmu da s emu baba gon te bo ubil ko pogrunta da je res pa joka lol..

Povej mi pol neki kaj ap bi poel ce ne bi fukal, resno noben ereci ni bolj paemten k to,. razn tega da jebes prjatle v glavo kot s eoto dogaja... .


Joooooj, ... saj ne, da si omejen, ... ampak le "enih par" podatkov ti manjka ( poleg odvečnih dezinformacij) , ... drugač pa bo kul  Roll Eyes

Ampak resno : od onih "duhcev" ( če bi jih že klical) , bi ponavadi dobil le še več dezinformacij, ki bi te le še bolj zavedle kot že v resnici si .

Ampak ti tega itak neboš spregledal, tako kot tudi pijanec zase trdi da sploh ni pijan ko je nalit'  Tongue

Ah, škoda truda z teboj , žal, ... skor , čist' , ...  Cry Embarrassed Tongue Sad

Ajdi, čaw  Cool
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3758 - 29.04.2011 at 20:57:20
 
đizas no
dejte mal krajšat te quote - al pa rajš samo reply stisnte ... k to je res grozn gledat .... za brat tko ni ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3759 - 01.05.2011 at 20:26:08
 
HOPI PROPHECIES: ALERTING US TO THE FRAGILITY AND PRECIOUSNESS OF THIS MOMENT ON EARTH!
by Eden Sky ~ Natural Time Visionary ~ on Sunday, May 1, 2011 at 3:21pm

   "And now it is us. We are the ones they spoke of long ago. They say to be alive, to come into creation and to live upon the earth at this time is a great honor. In the cycle of time, from the beginning to the end, this time we are in now will change the purification of all things. They say this is the hardest time to live, but it is also the greatest honor to be alive to live and see this..." -Lee Brown, Continental Indigenous Council



I have known of the Hopi Prophecies for over a decade. I'm sure many of you are also aware of them. I just came across a very powerful collection of their prophecies and accounts online that I found very moving. After a little bit more context, I will share the link with you, in hopes you also find the power of these transmissions enlightening and inspiring...



Roughly a year ago, I learned that Don Alejandro Cirilo Perez Oxlaj, the 13th Generation Quiche Maya Priest and Head of the Indigenous Council of Elders of Guatemala, declared that the Hopi and the Maya were one and the same; one ancient tribe that had become separated onto two different parts of the Earth; carrying the same prophecies. Indeed, their World Age Cycles totally match up. According to the Hopi and the Maya, we are now enduring the final process of The Fourth World Age of Destruction, which is prophesied to lead to entering The Fifth World Age of Peace.



Don Alejandro also shared with the world that several years ago, the Hopi and Maya Councils got together and agreed that the appearance of Comet Holmes on Oct 24, 2007 was the Fulfillment of the Blue Star Kachina (Hopi) Prophecy, which he said marks the CYCLE OF EMERGENCE. According to this proclamation, we are NOW in that period, starting in late 2007, and going into the Year 2016... The ancient teaching is that as part of the Shifting of World Age Cycles, there is an in-between time of transition, of moving from one world to the next... So according to that proclamation, we are NOW in what he also called "The Official Window of the End of Time."



I think this context provides a lot of clarity about all the chaos ensuing in the world. For me, understanding the larger picture of what is taking place helps me stay tuned to my own Center. Indeed, we are in the tail end of a Vast Story that humanity and all our ancestors and our cumulative karma have been weaving... These times of trial and purification are inescapable. As the Hopi messengers say: At best we can "cushion" the severity of what is occurring on Planet Earth... Our personal awakening is essential to our collective awakening... We are all in this together...



After being aware of this Living Prophecy for 17 years now, it is clear that we are in deeper than ever... full throttle ... the earth changes, the cosmic variables, the natural disasters and man-made disasters are in full effect! Nuclear contamination, comets, solar flares, climate change, unfathomable pollution, crises of bees disappearing... wars, poverty, materialism, full scale corruption and distortion of natural law and sacred truth. And yet simultaneous -  groundbreaking human awakening is too unfolding rapidly, revolution and redemption greeting us with refreshing paths of integrity, equality and justice, more and more flowers blossoming by the day, presenting new colors of our life-affirming consciousness, and revelatory innovations of creativity and heart springing up the world over!



More than ever, I feel we must put the Earth and our One Web of Life at the forefront of our daily reality. There is no time for distractions, this is a huge test we are facing together, with implications that reach WELL beyond our tiny lifetimes. How can every single one of us contribute positively in these times of immense imbalance, suffering and challenge? How we can support each other and together grow into new, healthy life styles and birth new culture? For that is our creative power - we are all influencing each other and modeling what it means to be human creatures in these times... HOW LARGE CAN WE EXPAND OUR SENSE OF REALITY? OF WHO WE ARE, WHAT OUR PURPOSE IS IN THESE TIMES, AND WHAT OUR RESPONSIBILITIES AND CAPACITIES TRULY ARE? How grand of a view can we observe this moment from? How deep into the living Earth can we root our souls?



In the very least we must sincerely try to be, as the Hopi say:  "Of good heart." In fact, maybe that is the simple key, that bypasses the traps of overwhelming pressure and overdone self-importance... I appreciate the simple indigenous way this directive is phrased. Forget all the new age mumbo jumbo - let's just keep it real and down to earth. We all know what Good Heart means. Surely some moments are more trying than others, but just our willingness to keep humbling ourselves, and learning and growing,  IS to ultimately be of good heart!



So my friends, with all that said, I now want to invite you to peruse this web page of Hopi Prophecies. And I say, brace yourself - the accounts on this site are INTENSE and sobering. I am choosing to share this because I feel it is important for us to open to the extreme relevance of these very moments on Earth. Ultimately it is an honor and blessing to receive education from ancient ones who have preserved these prophecies down through the generations, giving them freely to all who are receptive to their urgency. Surely we have to be brave and resolute in facing the realities of these Times of Trial... May we continue spiritually and physically preparing ourselves for the increasing intensities, opening to ever new Courage and Compassion to Navigate our lives in Harmony with the Sacred Whole.



May our unfolding paths of Good Heart lead us to help pave the way for the New World to Emerge through our Graceful Humanity.



http://www.crystalinks.com/hopi2.html



Blessings, Eden Sky



PS: Note that there can't be "exact" timing put to these prophecies and events... our journey is a work in process - non-linear and unfolding...
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3760 - 03.05.2011 at 19:27:56
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3761 - 06.05.2011 at 01:32:01
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3762 - 11.05.2011 at 12:17:59
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
ik.kanu.na
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 918

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3763 - 12.05.2011 at 12:21:48
 
Napaka v razlagi majevskega koledarja: Konec ne bo leta 2012, ampak 2116!

Shocked Huh Undecided Lips Sealed Sad Wink Smiley Cheesy Grin Grin Grin Grin

Dva starejša znanstvenika sta se lotila čisto prave revolucije vsem še preveč znanih prerokovanj o koncu sveta, ki naj bi jih prek svojega koledarja napovedali Maji. 21. december 2012 je napačen datum!

21. december 2012 – datum, ki se ga nekateri bojijo, drugi pa komaj čakajo, da se začne 'konec sveta, takšnega, kakršnega poznamo'. Govorilo se je o naravnih katastrofah, jedrski vojni, zelo močnem delovanju sonca, asteroidu, magnetnem polju, Nezemljanih in še marsikaj.

Peta era – zadnja era?

Po dosedanji razlagi koledarja Majev smo trenutno v obdobju zadnje, pete ere. Ta naj bi videla svoj konec točno 21. decembra 2012. Hude podnebne in okoljske spremembe bodo pa posledica zamenjave zemeljskega magnetnega pola … Je možno, da so znanstveniki tako točno izračunali, kdaj se konča majevski koledar?

Napačen izračun!

Dva starejša raziskovalca, brata Bohumil in Vladimir Böhm, sta pa prišla do čisto drugačnega datuma. Bohumil, sicer priznan matematik, in Vladimir, univerzitetni profesor majevske zgodovine, sta si enotna: pravi datum je 2116!
Po njunem mnenju bi se šele leta 2116 lahko zgodila neka pomembna epohalna sprememba oziroma 'konec sveta' …

Brata sta pred kratkim objavila zelo obsežen članek v reviji Astronomische Nachrichten. Zapleteno matematično zadevo sta razložila na dokaj enostaven način. Študije arheologa Johna Erica Sidneya Thompsona, ki je trdil, da se koledar konča z 21. decembrom 2012 so zaradi neupoštevanja dolge prekinitve štetja let napačne! Namreč – Thompson naj ne bi upošteval vojne, ki je na neki način ustavila tudi majevski koledar. Torej, po vnovičnem izračunu je novi datum v letu 2116.

Popolna zmešnjava

Pri razlaganju majevskega koledarja vlada torej popolna zmešnjava. Tisti, ki bi res lahko jasno povedali, kako in kaj, so mrtvi že več kot tisoč let. Tej zmešnjavi arheologi pravijo: problem korelacije. Arheologi za razrešitev tega problema uporabljajo tudi filološke, arheološke in astronomske dejavnike. Ta izračun ne bo nikoli resnično točen. Nekateri znanstveniki pa so mnenja, da se je dan, s katerim se začenja novo obdobje, torej 0.0.0.0.0. pravzaprav že mimo ...

Harold Camping: "Konec bo 21. maja 2011!"

Pričakovati je naslednjega znanstvenika, ljubitelja majevske kulture, ki bo postavil nov datum … Najbolj zastrašujoč datum pa je trenutno zagotovo tisti, ki ga je postavil evangeličanski pridigar Harold Camping … Po njegovih izračunih, ki pa temeljijo na Bibliji, pa bo konec sveta že čez nekaj dni, 21. maja 2011!


Vir -> http://24ur.com/ekskluziv/zanimivosti/napaka-v-razlagi-majevskega-koledarja-kone...

Morda je bilo vse skupaj le huda pravljica...  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3764 - 12.05.2011 at 12:36:50
 
da se še 1x vrnemo malo nazaj



911 explained - Dimitri Khalezov (1of2)
http://youtu.be/vNuKAdGlxFo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 249 250 251 252 253 ... 416