Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 247 248 249 250 251 ... 416
(Read 1691884 times)
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3720 - 20.04.2011 at 15:06:46
 
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:31:42:
ego-3p wrote on 19.04.2011 at 08:26:32:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #

upam da takole vse pomalem pises v hecu , ker potem vsaj ima smisel  Smiley


Zdej, če ne zastopiš resnosti situacije, se pazi da neboš končal huje kot Japonska pod cunamijem .

Nebi te rad strašil, temveč le postavil pred dejstvo .

Pa  lep večer, še naprej .

Bošte + #

Boste brez straha saj bo  Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3721 - 20.04.2011 at 23:55:49
 
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:37:57:
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:17:30:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #


Poslus clovek,.. ljudje ste poklical nadlogo nase MNENE rodil sme se fukal ste me tok let zdej pa s eim trga,..

ce ride satan do mene pa mi rece, da bi bil njegov kosec z koso an tem svetu sprejmem v sekund.

niti bakterija ne prezvi majke mi.


Torej, zakaj pa mislsi da se folk more poboljsati resno poglej ce mas babo k s eporiva okol k ena zival mislsi da se hcoe poboljsat mislim renso, al mislsi da s emores ti poboljsat ker si prereven in maws premal deanrja,.
sej babe to hocejo sej vidim.. kelga dobu babo zakaj ker ma dnar jaz pa ne k sme revez,.

poboljsat,
ce vidim jezusa mu bom reku da nj zazge cel svet in unic vse dus eniti ena ne sme rpezvet.

poboljsat,.

dej dej,. kaj pa bos poboljsal toej otroke k se fukajo okol k podgane,. dej ne seri 14 letnikis e proviajo in fukajo varjao okol k psi sej ni cudno da ej vs etako,.

pol pa rec d sme jaz nor.


poboljsat,.
res pa bi lohak poboljsal zakone,.

ce varas gres na vrv,..

da vidmo kok podgan bi se se gonil



ja, to ti morm še povedat, preden nadaljuješ :

" z babami je pa do nadaljnega konec  !!!!!!! "

( ... če ne prej, pa do Splošne Sodbe )

namreč, Z A R E S  so se tolk' pokvarle, da jim trenutno ni več pomoči kot cunami al' pa še kej' hujšga .

No, pa sej bojo kr' kmal vidle, kam sdo zabredle in zavozile .

Drugač pa, če boš svoj lajf primerjal prek bab, pol neboš daleč prišel .

Morm it zdaj, delat še mal, ker sem dobil eno reklamacijo za rešit .

Ajd', čaw

( ovo su bile najnovije vijesti hrvatskog radija kopar ... )



Prej ti bi s eneki reku.

Ne d9lgo nazaj sme sel malo na kofe z eno klapo. Lepo blo. Vsak tip mel babo vsak tip mel firmo vsak tip mel avto vsak tip mel bajto vsak tip mel kesa k dreka. jaz revez emd njii nicesar ni bajte ni koelsa se rolerje mam samo pa i firme, ni cicesar ni babe.

Pol ap s eprasi, kako lepo je bit na njihovem emstu lepo se fukajo strsci jo jim vse dal, itd. MIslim kaj i to lepo kaj.




Zelo osbno jemljemnaslednje dejstvo. Brutalno in jezno predvsmepa spihicno jemljem jes tole hudo azroto proti meni z strani vesolj aki ej krivo da mi ni dalo to akr zasluzim oziroma me je zafukalo tkao da ce bom mel kdaj asanso zradirat kak polej vesolja pa to ne mislit da ne bom.

Lep je lijfe ko asm polno rtiv sega picke hocejo denar stari polap se neki kaj ti e smislsi da bom jaz zivel ta gnil  ijfe ce nimam nicesar od nejg amislim renso vsi tisi k so na istem k jaz pocno eno rec porvajo s ek podgane k ne vidijo drugega da v soji bedi dobijo enkov rsto pomiritve in smsiel v lijfu vsaj za kratek cas in iscejo uteho v sexsu itd, da bi osmislili zivljenje katerega so izbrali ali bili vzeni da bi lahko normalno s epocutili in blesteli vsaj v enem dnevu f
Predvsem, je problem v tem, da taki ljudje nocejo videti resnice lazejo si in delajov se da potesijo osnovne potrebe ce ap nehas lagat pol se sele drek zacne. Mislsi da jazen bo mel pucne itak bi jo mel da bi se ljubil z njo jo kdaj poehcla pa to itak da bi mel pola pzcnes grutnat kdo ti babo poriva vse te pa vse mine sam tako je psihoatp more sbit da dobis babo da fukas nikolji ne sme spvoedat kaj mislsi sje vidim no ne poznam koelg ak so po 5 let skupi z babam d bi kdaj ji upal pvoedat rensico dej prosim.

babe gor babe ol
nmislim, smeti so to ej dejstvo. vsi to vemo smao moremo biti tiho da je red v bajti pa da lohak dobis fukat ce bab neki ne pase pol ej skoz kurac to ej resncia bolj jo zanikas bolj si cpata soji zeni babi ali kurbi ce jo mas.

mam drug mnenej sam vanj en vejramem.

predvsme pa kaj bo in kaj ne ti ap tkao recem, procenti so slabi pa si misli akr kol hoces.
lol
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3722 - 21.04.2011 at 00:02:29
 
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:29:30:
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:10:12:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu


ja, to jew res .

Ampak oni se žal več nioso zmožni poboljšat .

Ampakd večje vprašanje je, če sio se ti zmožen poboljšat.

Drugače boš odstranejn dol iz planeta, z onimi ostalimi vred !!!!! Exclaim Exclaim Exclaim!!!!!

Štekaš zdej' to ???

Na delo torej !!!!!!!!!!

Ajd, čaw , lep pozdrav .

Boštjane + #



Povem ti eno reč, celo življenje gledem ljudi kaj majo kakos e lepomajo kako gredo na poctinice kako lepo fukajo varjao izkrosicjao kako se drzijo za rokce poljubljajo gredo na psrehod itd ni vzano kaj, cak mal cel lifje bolecin ti mislsi da se da obrniti nikol, vesolje mi je to dalo in cas je da placa, noces vedet kaj bi anredu ce bi bil spsoben renso ncoes vedet, mislim, daj mi neki povej vesolej da prsecem vsem kar hoces vecji gnoj in prsec si pol mas vec , cak pa zakaj ti mislsi da bi jaz tel iti naprej ce bom dobils e manj, mislim renso, tuki nism nic dobil zdej pa nj bi bil se obljsi da bom se bolj trpel in s emanj imel, raje sem osdtranjen pa bom vsaj ril kako prscio nekje ne ap da pizda sam geldam kako sotli rijejo jaz pa praskam drkobtine kruha z meseca v mesec lepo rposim.

Ce bom odstranjen bi rad videl unga k me bo k pol bo sam sranej raal.


Jaz s ene bom spremnil, ker kot vidim hianvec ne morem rata lagat ne morem kubir nisem kapitalist pa tudi ne, isem reku, da ne morem nrata vse to sam nocem ker to nism jaz medtem ko vsi lazejo da dobijo fuakt se daljo lepe in ne vem se kaj mislim fak of,. pol ap nj smi se rece da s ej enek rodila en azame, mhm kruac se je in pol mis e povej zakj majo vsi vse ze 10 let jap pa se sedja nic renso mislim ti res mislsi da ena kruceva dobra ebseda lahko zbrise zivotarjenej za 14 let itd., mislim renso, ne ne more vsi k so se zacel fuakt pa porivat od 14 leta pa do kaj vem 30 tega ne mroes zbrisat sori,.. ce jaz doens dobim vs ekar hcoem je prepozn.

zelo eprpozn zakj sme mogu cakat 30 elt drugi ap so dobil vse tkaoj.

odgovor je bolj gnil kot bi si uspel rpiznat, in zraven tudi bolj grozljiv,
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3723 - 21.04.2011 at 08:32:19
 
Optimus vsak je lahko kurbir hinavec laznivc itd... ti tudi nisi izjema tukaj , mogoce ce to razumes potem te nebi jezilo pocetje drugih ljudi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3724 - 21.04.2011 at 11:43:07
 
ego-3p wrote on 21.04.2011 at 08:32:19:
Optimus vsak je lahko kurbir hinavec laznivc itd... ti tudi nisi izjema tukaj , mogoce ce to razumes potem te nebi jezilo pocetje drugih ljudi.


Res je to akr si napisal.

Samo veš, jaz res nikoli vsaj zavestno nism poce hudega ljudem.

Nisem varal itd.
Mam no sme mel koelge ks me jih odejbal zato ap sem skoz sam, ki so se druzili pa to ap smo tocn vedeli kdo ej kurbir. In pols em reku enkrat parim izmed njh ti zakaj bi s ejaz druzil z njim zakaj se ti druzis z njim, sam ves da je gon var apicek izkorisca in jaz osbno zaradi taekga clvoeka n emroem dobiti picek ker jih unci pol ap ne mroes obiti punce. Tipo je sma skomignil z rameni, o je pomnilo da je sma isti. Res precej minimalno casa sme rabil da sempogrutnal da so bli vsi siti prasci hiavnci kurbiji, pol ap mi prbije ja sej sme reku soji pciki da sme jo varal pa sva se vedno skupi. KONEC. picek te nism pogedla nikol vec, tudi podzavil na cesti,. in pol ej slo kot dobmine.

Dones nihc ene upa mi nic rect, ker samo da mi bo reku kaj ga zatolcem tkao da je koenc.

To so gnoji.

Pa polus to foro, tipo ma babo v enem mestu iz juzenga dela pol am eno iz srednejga in eno iz severenga tri picek pol ap se s ev mariboru gon k pes okol.

takeg acloveka pa ne mi rec da sme nor bi dal pred zid.

Resno, zakaj nihc ene predlaga recmo, varanje in povzrocanej spiholoekga nasilja v teh priemrih se zkaznuje z smrtjo. Simpel.

Osbno bi mojo babo takoj priajvil ce bi me varala dokazal to s ehitro psotudira obstajajo ljduej k vidijo v preteklsot ncoete vedet kako je to burtalno zastrasujoce vse ti pvoedo kar koli si pocel kdaj si si ga drkal pizda.

Pol pa javno VEDNO JAVNo, an stožice vstop prost, pa sam strik.

Pa da vidim, kok folka s ebo s eognil.

sam ti povem zakaj s eto ne naredi polus toel toel ti nihc ene bo povedal.

Ta svet ej zanimiv ker je takkot je. Nekdo je takticno zejbal podzavest puncam to pa zato ker veja rek.; "Če ne bom mel tebe bom mel tovj eotorke oziroam otorke tojih otork".
To ej komu znano.
Toel vam bo cun kar bom anpisal k mi ni v anravi vsaj takei kot me pozante.

Zenske so biel superiorna bitja proti moskemu zelo superiorna v vecih pogeldih zakja saj je logicnoi bitje k rodi in da zivljenje na ta svet ore biti superiorno.

Poglejmo, zakaj pa so tako gniel dones, ker se jim je unicilo zavest in vest skozi druzboi itd. Skozi podignale signale in predvaja na tv. In z tem se unciuje ctemeljno celico druzbemanrec druzino in pol gre vse v kurac. Ti povem 100 let bo kto v unih filmih k se vsi zgejo z vsemi nobene norme morale itd.

Punce s emi smilijo, ker mimajo pojma kaj jim je druzba ozirma un k upravlja z druzbo storili. Mislim veste v zadnejm uporu k je bil so zenske pvoedle naso raso naprej. ne moski. MOSKI NISO ZELELI, zesnke so rpjele za orozje in naredile staro se docepile od gospdoarjev in tipi so sli z anjimi pol skupaj. ONE SO ZACELE. In od tarkat skozi zgodovisnek knjige so bile zenske salbe demonsk epicek materne kar ces. Pol pa so jih paocsi zacel unicevat.

Zenseke so kamen rase, unicis njih unicis raso, trenutno divja bitka spolov ki unbicuje druzino in slabi povezanso tanse rase predvsem pa salbi raso v smislu genetike razvoja novih otork in njihovis psobnosti. KER KER,. ja dnk model. Ti ves da ce mas punco k ni glupa, pa se zan pogovajrati da lohak ti v nejme telesu vzredis genija. Si to vedu. Pucne recs, lej srcece, jaz bi pa rad mel otorak k bo vs enaj naj, razuem snocem da bo kaj anrobe, kaj ce bi se midva mal z dohatrjem spovetoval akaj mores jest pa kadit nehasj za teh 10 mesecev pa tako narpej nic alkota sploh alko mati bozja.... . Pa bolj jej te snovi pa te reci pa takole pa tole bi s eanedu. No in pol vidis da fetus zarodek rata brutalno bolj odporen paemten in izanjdliv da ne omnjam s ekaj druega kake ekstremen lastnsoti kot je telikineza pa to s elohak verjento se pol zgodijo.

Prerecitev epigenetskih mutacij,......... to je pa poglavje k je ekstremno pomembno prve dve leti ko niams pravega spomina kot otork, fetus to jemlej iz podpolja cutil pol.... pa pol naprej do 118 leta ne sme bit dejavnikov ki to anrediji te epigenetsek mutacije ker pol bo tak clveok zdrav clovek ki bo vedel kaj je rpav in kaj ne in ot bo eo. TAKO SE druzbo zbije skupi.

Sam to ne bo se zgodl veste zakaj, ker pciek so arogantne one pravjo dajmo se rit fukat, pol pride mulu nimajos redstev da bi zivele sebe pa mulca nestanovanj aitd,.

Na kratko, tisi k ej toel postudiral, je vedu kkje pa kako jih zejbat.

Zelo veliko truda rabis da potavis maldo bitje na noge veliko brutalno veliko obno se prasujem ce je v teh dneh to splohs  emozno.

KEr tako bom reku,... nekaj casa nazaj sme mislil da boo vsi mi ob rami z ramo nabili bajonete in sli v boj ko bo cas. Dones vem da tega ne bo, vojna se ze biej tisocčletje in povem vam da nasa rasa zgubla. tako zelo zgubla, da ne mrete vejret, japonska mislite da ej bil to navaden potres, po moje ni bil, to je moj mnenje.

Se huje je to,... ce je bil porazen rdeci zmaj,.. hja no pol smo ga nafukal.

Lizbonsk apogodba je kdo to prebral,. aja sedaj ste azcel pidizditi azradi tega k vam hcoejo paradajz z nive dol potegnt pa vam dat genske semena....

veste, vse kar sedaj vidite kar vam ne psae ste ze zgubil smo zgubil in osbno re sne vme ce bi imel otorka da ga povijem v ta svet,.. zakaj bi mu dal zivljenje polno strahu in borbe raje ne nj gre drugam.

Hja zenske, enkrat sme mel rpiloznost s emnt z eno punco k je bila pod strogo kontrola oceta k je bil 20 let v tibetu med menihi,. povme vam ko s eusedes ob takem cloveku vidis da je neki drugega cutis pogovor je drgacen,. ne znamopisat sma to so SUperiorne zenske,.. vam povem, sam nekdo je vedu te reci in jo naucil,... da pa ona pocen s edruge reci pa s ene bom spuscal v te reci k pol ljdui ne bi razumel.
Samo zdravo drevo lahko da zdrav plod,... pokvari drevo in unicis vrsto.

mi smo 3 generacija baje,.. se je kdo rpasal zakaj nsimo 1 le kaj ej slo anroeb v prvih dveh kaj;).

hi,hi,hi,hi,hi,.. vojna itd,..vedno ista pesem,... napoak v genski osnovi m,. ali manipualcija oolisicn ki rpipeljejo do epi genetskih mutacij ki majo vedno eksponente probleme in rezultete skozi cas in dogodke.

presodite smai.

berit eljduej berite,. sam en rpevec k se vma zna zgodit da vs dajo v polje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3725 - 21.04.2011 at 14:17:47
 
Optimus

Ti si jezen na ves svet, ker si preprican da se je vse obrnilo proti tebi, verjames da nisi imel izbire, da ne bi bil zrtev.

Moras pa razumeti da si sam naredil to zrtev, ni jo naredilo vesolje, vesolje enostavno samo omogoca.

Zdaj si seveda na tocki ko ti je ta zrtev postala identiteta tebe samega, ti tega nesrecnega jaza noces niti sam od sebe izgubit, kar je lepo razbrat iz tvojih postov, kaj sele da bi naredil korak da bi kaj spremenil.

Dobro vem kako je taksna situacija zajebana, dejstvo pa je da jo ti sam ustvarjas, to si priznaj, da si to sam naredil in niso krive kurbe kurbirji, bog, vesolje al kdorkoli drug.

Priporocam ti da prvo gres se enkrat skozi svoj post, da vidis to malomarnost, ker 50% clovek ne razbere kaj pises.

Brez zamere, ampak to kar spises so res totalna skropucala in to kot ostalo ne bo popravilo vesolje samo od sebe, ce nekaj pocnes danes tako bo jutri isto kot je bilo vceraj, nemogoci cudez bi bil da bi se kjerkoli tako samo spremenilo, ravno zato ker ne izbira vesolje kaj in kako bo, ampak mi sami.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3726 - 21.04.2011 at 16:07:00
 
Etrex wrote on 21.04.2011 at 14:17:47:
Optimus

Ti si jezen na ves svet, ker si preprican da se je vse obrnilo proti tebi, verjames da nisi imel izbire, da ne bi bil zrtev.

Moras pa razumeti da si sam naredil to zrtev, ni jo naredilo vesolje, vesolje enostavno samo omogoca.

Zdaj si seveda na tocki ko ti je ta zrtev postala identiteta tebe samega, ti tega nesrecnega jaza noces niti sam od sebe izgubit, kar je lepo razbrat iz tvojih postov, kaj sele da bi naredil korak da bi kaj spremenil.

Dobro vem kako je taksna situacija zajebana, dejstvo pa je da jo ti sam ustvarjas, to si priznaj, da si to sam naredil in niso krive kurbe kurbirji, bog, vesolje al kdorkoli drug.

Priporocam ti da prvo gres se enkrat skozi svoj post, da vidis to malomarnost, ker 50% clovek ne razbere kaj pises.

Brez zamere, ampak to kar spises so res totalna skropucala in to kot ostalo ne bo popravilo vesolje samo od sebe, ce nekaj pocnes danes tako bo jutri isto kot je bilo vceraj, nemogoci cudez bi bil da bi se kjerkoli tako samo spremenilo, ravno zato ker ne izbira vesolje kaj in kako bo, ampak mi sami.


1.) Res sem jezen na ves svet.
2.) Nisem imel izbire, razen ce ne ves kako zgleda kako gres ponco spat v park... si probal. No pol pa ne nabiji. Ti si bil kdaj lacen, hm,. mislim ne lacen kot to da pozabis kupit hrano med prazniki, mislim res muther fuekr lacen,.. ne?,. no daj zacepi pol. Brez zamere.
3.)Mhm, sam naredil, ja vbistvu sem jo res v smislu, hja ce hocem jest morem delat,.. gres delat in pades dol z bajte. Oziroma v tem smislu vzames eno pot in na koncu te caka sranej in ce vzaems katero koli pot na koncu je sranje. Nop, ni res. Ce pa je res, in ti pravis da vesolje omogoca pa mi neki razloz, to me pa res zanima, ti mi sedaj zelsi rect, da vse zrtve nacsiticnega klanja zidov k so jih skurili v dahavu treblinki ausvicu da so to vse sami hoteli. resno, si prerpican. Ker jaz nisem preprican da se je ne vem kok miljonov ljudi en dan odlocilo,. EJ stari jaz bi pa rad da me sezgejo,. kva bo delal ane. Pl pa se je to amnifestriral. Mislim, men je to radiklana resitev problema ki ga opisujes oziroma resitve ki jo polagas. Mislim, da nio zidje zeleli bit zagani zato ne verjamem da sem jaz zelel to kar mam,.. ker vem zase da sme zelel nekaj drugega. Ce ap si res preprican pa te neki prasam ce res vesolje omogoca kot pravsi pol so vsi zidje to zelel in sam pomisli kaj clovek lohka doseze ce bi si zelel res hude stvari in kok zla lohak povzroci. Nop, ves zakaj toni res, ker na tem svetu ej vleiko ljudi kot jaz in se ogromno na toen slabsih in ce bi oni vedel za (vesolje omogoca) in ce bi to veljal ves da niti ena civilizacija ne bi ratala na zemlji. 10% ljudi je bogatih ti res mislsi da ostalih 90% ljudi samo gleda k tele v vrata in vesolje omogoca, oziroma resno receno 10% ljudem vesolje omogoci 90% p ane,.. ressssss,... si pa ziher ni kj.Smiley
4.) Clovek, ko se rodis je vse določen, nočes vedet kako to vem.Sam tako je. Določene reci ki so ti dane bos dosegel neglede ce gres levo na poti ali desno. Toda globalno ce je dolocen da bos trpel, pol bos trpel. In pika lahko diferincijal povecujes delas an tem da ne bso reven in vedno v pizdi, sam kakorkoli se temu zelis ogniti pol vedno bolj boli ko rpsanes na dnu. Mislim TO je zelo bolece res, in em,. en vme no kako ti to dojemas, to je zadnji zebelj v moji krsti, da bi se srpmnil, dolocen je razumes. simpel k pasulj. na zalost....

Se neki napjre reces da vesolej omogoca ne pa izbira to nima smisla, mislim renso, ce vesolje ne izbira kako pol omogoča, renso. Rad bi melbabo z malimi joski in babo z vleikimi ne mores met oboje, veliko priemrov je tako rad bimel dve reci dobis smao eno,.. seveda vesolej omogoca po prvi teoriji sam po drugi pa tudi odloca.

Dej, resno, bul shit.

Ti si se rodil nekje mel si lijf ekot si ga mel, ms kar msa, in sedaj bi rad enmu manj srecnemu povedal ....

... ej stari je s eupanje model daj poskus seenkrat,..

hm,.. Nop,... ko se ti bo baba gonila, mulci te odjebal, zgubu siht, pa s ebajto k jo bos dal babi,. pol si na pravi poti da bos kapiral, dokler pa mas vec kot dvojne hlace doma in trojne pare gat pa niam skaj govort pomoje.

Smiley

Lijfe je dolocen ko prebijes barijero, umetnost je da prides nazaj skoz barijero. Imas poti leve dense prepletene cel lijfe, vse kar ti ej bilo zapisano so temeljne reci in te reci bos vedno dobil ker vse poti s ena teh sticiscih ki se srecajo vedno povezane. To pomen ce ti je receno da bos reven, pa ti lohak 20 let hodisokol po teh poteh sopas sam bogastvo itd sam na koncu bos reven, ce ti ej receno da bos mel otroka invlaida (bog ne daj), bos to staknu mogoce bo 1 od 5 sam bo. Ne mores uiti.  Sizifovo delo je dober prikaz tega.

Nikol ne uides usodi vedno te iam v roki lohak steges za neki casa sam pol globje pades. Sploh pa da stegnes rabis veliko energiej vlagat nekam kar ves da ni prov. Sej pol pogruntas. Nikol usode ne more sspremenit nikol, i ves kj je s ehuje kot to,.. recmo, ce ti ej dolocena micak za zeno ap ta micka umre, te je ona osbodla da bos cel lijfe gnil, zato pa mas vedno dve al pa tri opcije mas micko francko pa se pedra francla. In ce prva dva skripneta en skoc pod most drug pa je oddan pol francel ti je usojen. Zmesa se ti ko to gruntas.

Vesolje omogoca ne vse je ze dolocen vesolje ti je omogocilo,.. zdavnaj in se nate prirpavilo in ti odlocilo poti, ti sma zbirsa toda vse poti vodijo v rim, dobesedno.

Sori,.. nocem tega slisat sam toko je.
Toko da nslednic k bos porival in varal sojo zeno z sosedovo, mal premisli,.. samitak noben ne zato pa noben ne misli,.. sam kes dnar avti in prestiz pol ap rec da menihi nimajo prov. tam sadijo caje in zečenjavo. boli jih, studirajo knjige,.. jap. se mi zdi da so najbljsrecni, proda ti neki speha tam da si gre po novo blago zacunje in se gre soncat,...
totalni abstinenti, jih en zanima kdo je bil zanj napisan kje bi mogel zgraditi si hisico, sam lepo tam v naravi dol mu visi in s esmji sistemu od vesolja haha.

Pol pa dobis take fore kto italijaka k sem jo poznal, se porival aprascia z zupnikom polap sta se proocila,.. mislim fak of,..  jap vesolje omogoca res,.

ves mislim da zidi ne bi bili tok zatojo hipotezo. ker je napacna.
sori
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3727 - 21.04.2011 at 16:17:38
 
Em, se neki, em,. ce nisi zrtev kaj si pol lovec.

Jasno je recen v r nekaj knjigah, ali si zrtev ali pa lovec.

V bistvu kjiga sedmih prstanov zamivo te reci podaja.

Celo vec je klasifikacij, sam v bistvu je tako, al delas skodo al ap drzis,..  kmet in kralj ista fora,. kralj regira aktivno kemt nima moznosti n more drzat in je zrtev. upor ni opcija vedno kemt najebe.

Torej,ko se gres fukat ven, kar poglej forume mal punc es eporivajo z skupinami mokimi al pa kaj vem vse en cez druzga ti bi pa reku tem dekletom kaj da so normalne,.

Pr vsej moji skromni pameti ne morem tega rect, sam lohak reces da so sej ves kaj. Kaj pa bos reku,..  da je tonormalno, re sme zanima kaki so njihovi strsi, s emi zdi da bi strsi mogli bit certificirani z strnai drzave da majo lohak otorke ker se mi zdi da otrok ne bi smel bit pravica ker ce ga ne zasn vzgojiti naredi druzbi vec zla kot si mislsi ker ga otork sam dla pol naprej,.. vara krade laze itd,.. sej skoda je sma to kar se steje v denarju ce en ga spiholoko unciis ah sej ej sam zivec.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3728 - 21.04.2011 at 16:35:45
 
NE govori na pamet kaj imam in kaj ne, kaj sem dozivel in kaj ne, ker nimas pojma.

Drugo nisem nikjer rekel da kar zelis dobis, to je isto kot nisi kar mislis (zelis) da si, si kar mislis... razumes?
Pride tako kot verjames da bo, ti se bojis da bo nekaj bilo, ceprav si tega najmanj zelis, vendar bo tako ker verjames podzavestno da bo.

Ne blodi in ne polagaj mi besed.

Eden clovek ki se rodi v kaosu, seveda ni sam kriv za to, tudi zelel si ni tega, to ne pomeni da je krivo vesolje ampak drugi ljudje, vsi smo krivi za vse, najbolj nevarni pa ste taksni patroni ki mislijo da so nedolzni.

Ne se izpostavljat in neki jokcat, kot da si ti edini, ki se mu je kdaj dogajala krivica in je v sranju, ker nisi.

V enem stavku govoris kako ti ne mores bit "slab" v drugem govoris kako bi vse unicil ce bi imel to moc, zelo moteno...
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3729 - 21.04.2011 at 16:50:19
 
Pa mimogrede ko pravis da ves to o usodi, povej mi od cesa je odvisno da se bo ena oseba rodila kot trdis, da ji je zapisano da bo celo zivljenje trpela druga pa da bo imela vse na pladnju?

Mislis da je cisto nakljucje, tombola?
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3730 - 21.04.2011 at 17:15:55
 
Etrex wrote on 21.04.2011 at 16:50:19:
Pa mimogrede ko pravis da ves to o usodi, povej mi od cesa je odvisno da se bo ena oseba rodila kot trdis, da ji je zapisano da bo celo zivljenje trpela druga pa da bo imela vse na pladnju?

Mislis da je cisto nakljucje, tombola?


Bog ne kocka!

Vse kar se zgodi je naprej napisano.

Čas pa ne obstaja.

Vsaj realno ne, ker rabis nek konec zato ej čas. Konec koncev lohka prebijes pbarijero gres nekam kjer cas pocasneje teče in prides nazaj.

Realno, ne mores nič.

Bog ne kocka. Ko si dosti pokvarjen, ti sma strom odklop kot elektrarna, .. naprej pa ne mislim razlagat.


Ti se tok ti povem, veliko folak ma razne moci, pa mislim da noces vedet kaj obstaja, renso, mam eno picko nekje k sme jo obcsno videval in vsakic k sem jo pogeldu v oci je taka k bi mela dvoje oci noter v uceh mislim, fak of. Pa se ves zejban si ce to pogeldas pol.

Si kar si, spremniti je brez veze, deli soj del ko bos umrl bos umrl, ne bori s eza nic ker niam smisla ekr zelja rodi bolečino boelčina pa dvom, oziroma strah izgube rodi strah strah jezo jeza mascevanje in vse to pelje na temno stran, kot je bilo ze vleikokrat receno. Ce zelsi ostati na dobri strani mores bit tak hud da vse vendo dobis ali pa se uriti v spuscanju da vse kar je okol tebe nima pomen ain se ne anvezes na nobno stvar, kar prpelje do tega da se lohak gonis in varas, kot je svet dones.

Bog ne kocka, pravjo da se moteni otroci rodijo strsem ki so bili slabi  vlijfu kot kazen,.. pa se kera druga eorija je nekateri ap govore da simpel si takega otroak si zelel.

Resno ne vem zakaj bi si nekdo zelel sabo,.. to mi ej butasto.

Mogoce pa smo sam zivali,.. k umremo je konec, pol ap res ne vem zakaj ne bi elal sranaj pa fukal sosedu ap prjatlu babo. konec kocev sem smo samo kako bi rkeu,. zvali. mal pojes mal pokakas poanvdi v soj kroznik,. ducn ceprov zviali tega ne pocno vsaj normalno ne.

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3731 - 21.04.2011 at 17:21:17
 
Res pa ne bi nikol mogel razumet kako to da starsem otroci umirajo.

...

Mislim, to sme videl iz prve roke pa ti povem, ko otork umre, gre strs zelo hitro za njim v grob.

Tega pa splohen razumem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3732 - 21.04.2011 at 19:37:38
 
Optimus T. Prime wrote on 21.04.2011 at 00:02:29:
Boštyxz wrote on 19.04.2011 at 21:29:30:
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:10:12:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu


ja, to jew res .

Ampak oni se žal več nioso zmožni poboljšat .

Ampakd večje vprašanje je, če sio se ti zmožen poboljšat.

Drugače boš odstranejn dol iz planeta, z onimi ostalimi vred !!!!! Exclaim Exclaim Exclaim!!!!!

Štekaš zdej' to ???

Na delo torej !!!!!!!!!!

Ajd, čaw , lep pozdrav .

Boštjane + #



Povem ti eno reč, celo življenje gledem ljudi kaj majo kakos e lepomajo kako gredo na poctinice kako lepo fukajo varjao izkrosicjao kako se drzijo za rokce poljubljajo gredo na psrehod itd ni vzano kaj, cak mal cel lifje bolecin ti mislsi da se da obrniti nikol, vesolje mi je to dalo in cas je da placa, noces vedet kaj bi anredu ce bi bil spsoben renso ncoes vedet, mislim, daj mi neki povej vesolej da prsecem vsem kar hoces vecji gnoj in prsec si pol mas vec , cak pa zakaj ti mislsi da bi jaz tel iti naprej ce bom dobils e manj, mislim renso, tuki nism nic dobil zdej pa nj bi bil se obljsi da bom se bolj trpel in s emanj imel, raje sem osdtranjen pa bom vsaj ril kako prscio nekje ne ap da pizda sam geldam kako sotli rijejo jaz pa praskam drkobtine kruha z meseca v mesec lepo rposim.

Ce bom odstranjen bi rad videl unga k me bo k pol bo sam sranej raal.


Jaz s ene bom spremnil, ker kot vidim hianvec ne morem rata lagat ne morem kubir nisem kapitalist pa tudi ne, isem reku, da ne morem nrata vse to sam nocem ker to nism jaz medtem ko vsi lazejo da dobijo fuakt se daljo lepe in ne vem se kaj mislim fak of,. pol ap nj smi se rece da s ej enek rodila en azame, mhm kruac se je in pol mis e povej zakj majo vsi vse ze 10 let jap pa se sedja nic renso mislim ti res mislsi da ena kruceva dobra ebseda lahko zbrise zivotarjenej za 14 let itd., mislim renso, ne ne more vsi k so se zacel fuakt pa porivat od 14 leta pa do kaj vem 30 tega ne mroes zbrisat sori,.. ce jaz doens dobim vs ekar hcoem je prepozn.

zelo eprpozn zakj sme mogu cakat 30 elt drugi ap so dobil vse tkaoj.

odgovor je bolj gnil kot bi si uspel rpiznat, in zraven tudi bolj grozljiv,


Prjatu', glej, čist' enostavno "računico" ti bom povedu :

" Če se nimaš namena poboljšat' , pol boš samo še bolj trpel, kot že zdaj trpiš . "

Razumeš zdaj to ?

In ne se ozirat' zdej kdo je koga posexal in kolkrat .

Namreč, sex je itak škodljiv, in ti twe prevare-spletke še ne prepoznaš .

Zato si pa fovš drugim dedcem, k se tko razdajajo , ti pa "stradaš" .

Glej, : če ne misliš videti globlje , višje preko sexa , pol boš žal mogu še kar neki časa "stradat" , tkjo kot sem jaz nekoč .

Ajdi, čaw, lep pozdrav .

Bošte + #

( p.s., Gape, sorry, ampak spet se je nekaj "razpotegnil" tale quoting  Embarrassed Tongue)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3733 - 21.04.2011 at 19:40:39
 
Optimus T. Prime wrote on 21.04.2011 at 17:21:17:
Res pa ne bi nikol mogel razumet kako to da starsem otroci umirajo.

...

Mislim, to sme videl iz prve roke pa ti povem, ko otork umre, gre strs zelo hitro za njim v grob.

Tega pa splohen razumem.


To je zelo enostavno za razumeti :

Nespametnim staršem je velikokrat odvzet otrok, zato, da se njegova duša ne pokvari preveč za ta svet .

Namreč, še vedno je bolje da jo Bog lahko reši za nebesa, kot pa izgubi za ta pokvarjen svet .

In , zato On rajš izbere Bpoljšo Pot , ter tako reši ubogo otrokovo dušo ki bi se drugače uničila-pogubila .

To se ravno te dni dogaja zraven mene , pri sorodnikih, in sem kar mal žalosten, ker "šolano učeni" nimajo pojma o vzgoji otrok .

In, vprašanje če jim nebo otroček odvzet , kajti čez nekaj bolezni je že moral iti do zdaj.

Lp + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3734 - 21.04.2011 at 20:06:51
 
Quote:
Namreč, sex je itak škodljiv, in ti twe prevare-spletke še ne prepoznaš .

Bošti..A ni Bog rekel...Množita se in napolnita zemljo ?
In kako bi naj to storili brez seksa ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 247 248 249 250 251 ... 416