Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 246 247 248 249 250 ... 416
(Read 1691945 times)
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3705 - 18.04.2011 at 15:10:12
 
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3706 - 18.04.2011 at 15:17:30
 
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #


Poslus clovek,.. ljudje ste poklical nadlogo nase MNENE rodil sme se fukal ste me tok let zdej pa s eim trga,..

ce ride satan do mene pa mi rece, da bi bil njegov kosec z koso an tem svetu sprejmem v sekund.

niti bakterija ne prezvi majke mi.


Torej, zakaj pa mislsi da se folk more poboljsati resno poglej ce mas babo k s eporiva okol k ena zival mislsi da se hcoe poboljsat mislim renso, al mislsi da s emores ti poboljsat ker si prereven in maws premal deanrja,.
sej babe to hocejo sej vidim.. kelga dobu babo zakaj ker ma dnar jaz pa ne k sme revez,.

poboljsat,
ce vidim jezusa mu bom reku da nj zazge cel svet in unic vse dus eniti ena ne sme rpezvet.

poboljsat,.

dej dej,. kaj pa bos poboljsal toej otroke k se fukajo okol k podgane,. dej ne seri 14 letnikis e proviajo in fukajo varjao okol k psi sej ni cudno da ej vs etako,.

pol pa rec d sme jaz nor.


poboljsat,.
res pa bi lohak poboljsal zakone,.

ce varas gres na vrv,..

da vidmo kok podgan bi se se gonil

Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3707 - 18.04.2011 at 18:22:48
 
Story Of Two Wolves ~

Old Grandfather was proud and wise
The spirit of truth shined from his eyes
Come draw your hearts near
Old Grandfather's story to hear...

Listen with your spirit's ear well
Keep this story in heart to dwell
A strong message for all hearts to see
This is the Two Wolves Story...

In each person's heart deep within
are two wolves fighting to see who wins
One wolf is good, who fights strong
the other is evil and fights to do wrong

Down in our spirit's soul
they fight for our hearts to hold
The wolves are in constant fight
Each struggling with all their might

Of the two wolves that dwell within
you ask, which wolf will win?
The answer is simple, take heed
The wolf that wins is the one you feed

Sometimes the wolves rip our soul apart
Which wolf will rule your heart...
Remember, old Grandfather was wise
the spirit of truth shined from his eyes...


sm našla še slovensko varijanto:

Dva volka

Nekega večera je dedek plemena Cherokee pripovedoval svojemu vnučku o bitki, ki se dogaja znotraj nas.

Rekel je: moj vnuk, ta bitka stalno poteka med dvema volkovoma, znotraj vseh nas.

Eden je Hudoben. Jezen je, nevoščljiv, ljubosumen, žalosten, veliko obžaluje, pohlepen, aroganten, samo pomilujoč, kriv, zamerljiv, laže, je lažno ponosen ima občutek večvrednosti in je egoističen.

Drugi pa je Dober. Vesel, miren, ljubeč, upajoč, spokojen, usmiljen, prijazen, dobronameren, empatičen, radodaren, resnicoljuben, sočuten in zaupa.

Vnuček je razmišljal o tem in vprašal dedka;
Kateri volk pa zmaga ?

Dedek je preprosto odgovorill: Tisti, ki ga hraniš.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3708 - 18.04.2011 at 19:51:10
 
Petra. wrote on 18.04.2011 at 18:22:48:
Story Of Two Wolves ~

Old Grandfather was proud and wise
The spirit of truth shined from his eyes
Come draw your hearts near
Old Grandfather's story to hear...

Listen with your spirit's ear well
Keep this story in heart to dwell
A strong message for all hearts to see
This is the Two Wolves Story...

In each person's heart deep within
are two wolves fighting to see who wins
One wolf is good, who fights strong
the other is evil and fights to do wrong

Down in our spirit's soul
they fight for our hearts to hold
The wolves are in constant fight
Each struggling with all their might

Of the two wolves that dwell within
you ask, which wolf will win?
The answer is simple, take heed
The wolf that wins is the one you feed

Sometimes the wolves rip our soul apart
Which wolf will rule your heart...
Remember, old Grandfather was wise
the spirit of truth shined from his eyes...


sm našla še slovensko varijanto:

Dva volka

Nekega večera je dedek plemena Cherokee pripovedoval svojemu vnučku o bitki, ki se dogaja znotraj nas.

Rekel je: moj vnuk, ta bitka stalno poteka med dvema volkovoma, znotraj vseh nas.

Eden je Hudoben. Jezen je, nevoščljiv, ljubosumen, žalosten, veliko obžaluje, pohlepen, aroganten, samo pomilujoč, kriv, zamerljiv, laže, je lažno ponosen ima občutek večvrednosti in je egoističen.

Drugi pa je Dober. Vesel, miren, ljubeč, upajoč, spokojen, usmiljen, prijazen, dobronameren, empatičen, radodaren, resnicoljuben, sočuten in zaupa.

Vnuček je razmišljal o tem in vprašal dedka;
Kateri volk pa zmaga ?

Dedek je preprosto odgovorill: Tisti, ki ga hraniš.



Hm,. ... .

Tako bi reku. Enmu se rece demon drugemu angel. Angel nikol ne bo naredu nicč za tojo materijalno dobro, ce dones umres s ene bo zganil temvec bo pustil, varuje tojo duso. Da ti prezivis, pol ne naredi nic demon naredi.

Lahko pa naredis ti kaj.

Predvsem so znani principi kako se lahko zdruzis z enim ali drugim.

Preprosto povedano, obstajajo neki postopki, ko lahko ratas en z enim ali drugim.



Posledice so ne vem kaksne samo v enem primeru nikol ne mores vec nazaj. Ne bosvec vstal ampak bos hodil po tem svetu kot nesmrtnik in se hranil na racun drugih ljudi. Se mi pa zdi da ko umres si to pol tudi v nsslednjem lijfu.

To je to.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3709 - 18.04.2011 at 22:13:05
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3710 - 19.04.2011 at 03:08:22
 
Petra. wrote on 18.04.2011 at 22:13:05:

zadost dobr je povedu stric
je blo pa to že use možno izvest leta 2000 ko smo začel tud mi blodt o tem ...

http://www.freeworldcharter.org/?a=charter




Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 19:51:10:
Petra. wrote on 18.04.2011 at 18:22:48:
Story Of Two Wolves ~

Dedek je preprosto odgovorill: Tisti, ki ga hraniš.


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3711 - 19.04.2011 at 07:49:45
 
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley

Nevem , kaj pa ce bo kar klik a ? nikoli ne ves kaj pa ce a Smiley
haha jaz se ze celo zivljenje pogovarjam za nazaj uff ga je sekalo stari a  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mr.Smith
5
*****
Offline


Posts: 695

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3712 - 19.04.2011 at 08:17:11
 
We will see..      Wink





------

Fukoshima

Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3713 - 19.04.2011 at 08:21:09
 
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.

mejby , nevem
srecal sem pa veliko ljudi ki so nrdili spremembe , eni so jih nrdil ker so postali zelo dobri , drugi ker so zacutl da so dolzni svetu , tretji ker so prejeli klic iz onostranstva ...and all the rest of a bushit kar je blo za njih razsvetljenje, niti eden pa ni bil preprost clovek zdrave pameti , prebujena oseba , prava sprememba je onkraj nihce je ne naredi ker je in vedno bo v svojem bistvu , ce skusas zadeti bistvu ga garantirano zgresis   Wink
Spremembe se zgodijo brez truda brez napora brez da karkoli kdo naredi ,naprej je pa potrebno prebujenje samospoznanje razsvetljenje , razpad in ponovno zdruzenje izstrelitev whatever temu recemo, js recem  konec zivljenja v domisljiji , tega pa nihce ne more narediti lahko pa se zgodi vsakemu . Zato pravim naj traja Žur to je vazno  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3714 - 19.04.2011 at 08:22:52
 
Poet wrote on 17.04.2011 at 14:03:13:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley

Če ne bo nič do 2033, pol bo pa zihr do 2045! Razen če ne bodo pol rekl, da so se zmotil v letnicah, in da bo v resnici 2054 pa za zihr!

Ne bi se čudil, če bi nas enostavno odplaknilo nekje do 2084, pač do takrat, ko bo nekdo na novo napisal Georga Orwella z letnico Dva tisoč štiri in osemdeset. Pa še potem je vprašanje, ker je 2100 že skoraj izza vogala, 21 + 0 pa pomeni že malodane odpiranje kozmičnih vrat, ki bodo sledila v naslednjih 15 letih zagotovo, povsem odprta bodo pa nekje do 2130. Hja, in takrat se bo moral vsak pobrigat, da bo šel skozi njih, ker do leta 2140 bo svet zadela največja naravna katastrofa do takrat, zaradi česar bo do 2150 svetovna človeška populacija zradirana za 60%. Ampak nič bati, do 2177 si bo človeštvo že znatno opomoglo in bo bolje, razen če kakšen komet ne strmoglavi v zaključnih letih stoletja 22. stoletja.  


Smiley Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3715 - 19.04.2011 at 08:26:32
 
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #

upam da takole vse pomalem pises v hecu , ker potem vsaj ima smisel  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3716 - 19.04.2011 at 21:29:30
 
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:10:12:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 20:06:13:
Mr.Smith wrote on 17.04.2011 at 19:45:36:
Petra. wrote on 17.04.2011 at 15:59:43:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


saj se ne bo zgodilo vse v trenutku... stvari se dogajajo, najbolj je pa od vsakega posameznika odvisno, kakše spremembe je pripravljen narediti.




..mislim da ne bo "klik", bomo pa se pol čez nekaj let pogovarjali za nazaj,  ..uu stari ,  ga pa je sekalo a? - je dogajalo !

bomo vidli   Cool   Smiley


Ja !  Cool

Točn' Tko !  Exclaim

Stvari se bodo dogajale Postopoma . Nič nebo "kar čez noč" , tako, da bo Vsakdo imel dovolj časa za odločitev za poboljšati se  Exclaim

Namreč : "Nič nebo po nepotrebnem požgano, uničeno, ali kako drugače onemogočeno/odpravljeno . "

Lep + dobrovoljen pozdrav do tedaj, čaw  Smiley Cool Smiley

Bošt' + #



Poboljšati se dajte mi to poveat.

Vsi tisi k mate babo doma pa moz apa se lepo porivate k ene zivali pa toko naprej pa k mate hise in ste USPEŠNI.

Prosim kdo od vas msislim renso se sekira za ljudi k st ejih nategnil prevaral itd.

Kdo noben,..

Polapmi neki povejte, jaz nj s epoboljsam milim kakao le.-

Osebno nikol nobnmu ne bi odpusil in mu ne bom zato pa bom mel galvno funkcijo k rpide jezus na zemlo.

Vsi kurci in pizde k so me zafukal pa to vas bom zazgal jezus vas bo fural do peci jaz pa vas bom noter gledal,. se vrv vam vrzem v pec ce boste dosti hitri da vemn pridete sam jo bom skrajsu da zih ne dosezete.

Resno, zakaj bi mogel odpusiti nekomu ki me je zafukal on s ej elepo mel jaz ap sem dobil pekel na zemlji.

SMRT je optimalna ce mislis koncat lijfe za mucenje so drugi prijemi,. osbno milim da bi se tega morl poluszit.

POBOLJSAT, resno kdo toj sosed k ti poriva tojo mamo pa oceta al ap zeno,.. mioslim on nj s epoboljsa taki s enikol ne pobojsajo,.

Osebno bi jih sam zakuru.
Sej vidim dna sihtu,.... .
Vsi s egonjo k podgane.

LOL

POBOLJŠAT.

kva bospoboljsu


ja, to jew res .

Ampak oni se žal več nioso zmožni poboljšat .

Ampakd večje vprašanje je, če sio se ti zmožen poboljšat.

Drugače boš odstranejn dol iz planeta, z onimi ostalimi vred !!!!! Exclaim Exclaim Exclaim!!!!!

Štekaš zdej' to ???

Na delo torej !!!!!!!!!!

Ajd, čaw , lep pozdrav .

Boštjane + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3717 - 19.04.2011 at 21:31:42
 
ego-3p wrote on 19.04.2011 at 08:26:32:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #

upam da takole vse pomalem pises v hecu , ker potem vsaj ima smisel  Smiley


Zdej, če ne zastopiš resnosti situacije, se pazi da neboš končal huje kot Japonska pod cunamijem .

Nebi te rad strašil, temveč le postavil pred dejstvo .

Pa  lep večer, še naprej .

Bošte + #
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3718 - 19.04.2011 at 21:37:57
 
Optimus T. Prime wrote on 18.04.2011 at 15:17:30:
Boštyxz wrote on 17.04.2011 at 14:45:48:
ego-3p wrote on 17.04.2011 at 12:10:16:
kaj ce pa nebo nc do 2033 ? , simpl ko pasulj  bomo pa prestavli datum za kako leto in zuramo dalje  Smiley


N E !

Če do takrat nebo nč', pol bo pa to pomenil, da so se ljudje poboljšali, in niso priklicali nobene nadloge nase .

Namreč , če se nekdo poboljša, ni nobenega razloga da bi še naprej trpel .

Tko gre to .

Lp + #


Poslus clovek,.. ljudje ste poklical nadlogo nase MNENE rodil sme se fukal ste me tok let zdej pa s eim trga,..

ce ride satan do mene pa mi rece, da bi bil njegov kosec z koso an tem svetu sprejmem v sekund.

niti bakterija ne prezvi majke mi.


Torej, zakaj pa mislsi da se folk more poboljsati resno poglej ce mas babo k s eporiva okol k ena zival mislsi da se hcoe poboljsat mislim renso, al mislsi da s emores ti poboljsat ker si prereven in maws premal deanrja,.
sej babe to hocejo sej vidim.. kelga dobu babo zakaj ker ma dnar jaz pa ne k sme revez,.

poboljsat,
ce vidim jezusa mu bom reku da nj zazge cel svet in unic vse dus eniti ena ne sme rpezvet.

poboljsat,.

dej dej,. kaj pa bos poboljsal toej otroke k se fukajo okol k podgane,. dej ne seri 14 letnikis e proviajo in fukajo varjao okol k psi sej ni cudno da ej vs etako,.

pol pa rec d sme jaz nor.


poboljsat,.
res pa bi lohak poboljsal zakone,.

ce varas gres na vrv,..

da vidmo kok podgan bi se se gonil



ja, to ti morm še povedat, preden nadaljuješ :

" z babami je pa do nadaljnega konec  !!!!!!! "

( ... če ne prej, pa do Splošne Sodbe )

namreč, Z A R E S  so se tolk' pokvarle, da jim trenutno ni več pomoči kot cunami al' pa še kej' hujšga .

No, pa sej bojo kr' kmal vidle, kam sdo zabredle in zavozile .

Drugač pa, če boš svoj lajf primerjal prek bab, pol neboš daleč prišel .

Morm it zdaj, delat še mal, ker sem dobil eno reklamacijo za rešit .

Ajd', čaw

( ovo su bile najnovije vijesti hrvatskog radija kopar ... )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: doomsday 2012 end of days
Reply #3719 - 20.04.2011 at 13:29:44
 
http://www.n3kl.org/sun/noaa.html spet so izbruhi sonca. pr tazadnjem, so bli tile tornadi pol. da vidmo, kaj bo tokrat.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 246 247 248 249 250 ... 416