Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 665 666 667 668 669 ... 764
(Read 1103927 times)
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9990 - 20.07.2011 at 11:05:43
 
Quote:
Robi, se boš kdaj premaknil naprej iz psihoanalize, ki v bistvu ničemer ne služi, razen razmišljanju zaradi razmišljanja in razširil zavest, da pogledaš še kaj je zadaj, al boš ostal v tem razčlenjevanju in lovljenju lastnega repa

Lp,Igor

Ne. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9991 - 20.07.2011 at 11:10:56
 
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.

Kako je ne vidis Devi , razocaranje nad ljubeznijo je ravno tako ljubezen .
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9992 - 20.07.2011 at 11:14:35
 
ego-3p wrote on 20.07.2011 at 11:10:56:
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.

Kako je ne vidis Devi , razocaranje nad ljubeznijo je ravno tako ljubezen .

Vsaj nekaj veš, veš kaj nočeš in lahko zato pričakuješ samo obrat na boljše, tisto kar potrebuješ

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9993 - 20.07.2011 at 11:31:12
 
ego-3p wrote on 20.07.2011 at 11:10:56:
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.

Kako je ne vidis Devi , razocaranje nad ljubeznijo je ravno tako ljubezen .

Razočaranje je razočaranje...Ljubezen je ljubezen....

Pričakuješ lahko...A brez notranjega preobrata, ostane le čakanje na boljši jutri.

Če veš, da nekaj nočeš, še to ne pomeni, da veš, kako tisto realizirati, kaj hočeš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9994 - 20.07.2011 at 11:42:47
 
Robi wrote on 20.07.2011 at 11:31:12:
ego-3p wrote on 20.07.2011 at 11:10:56:
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.

Kako je ne vidis Devi , razocaranje nad ljubeznijo je ravno tako ljubezen .

Razočaranje je razočaranje...Ljubezen je ljubezen....

Pričakuješ lahko...A brez notranjega preobrata, ostane le čakanje na boljši jutri.

Če veš, da nekaj nočeš, še to ne pomeni, da veš, kako tisto realizirati, kaj hočeš.

Ok bom  drugace povedal , Biti razocaran nad ljubeznijo je ljubezen  ki se izraza .
poskusanje doseci ljubezen je ljubezen sama .
Ljubezni ne mores najti ker ni nikoli izginila , isces lahko samo ideje o resnici in o ljubezni kar izgleda tako nekako kot riba v morju ki isce morje hahaha.
Mislim da sem enkrat tole nekje slisal , Live and love are the same things.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9995 - 20.07.2011 at 12:59:44
 
Quote:
Ok bom  drugace povedal , Biti razocaran nad ljubeznijo je ljubezen  ki se izraza .
poskusanje doseci ljubezen je ljubezen sama .

To me bolj spominja na tisti vic...O lovcu, ki lovi zajca in ga skoraj vedno ujame...A za večerjo, pa mu vseeno ostane le kisla župa brez mesa. Smiley
Quote:
Ljubezni ne mores najti ker ni nikoli izginila

Ljubezni same ne...Ne moremo si je lastiti. Lahko pa ustvarimo primerne pogoje za njeno rast in obstoj.
Quote:
Live and love are the same things.

Ja...vendar, če rožo, ki si jo posadil, postaviš v temo....Bo takšna roža težko živela.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9996 - 20.07.2011 at 13:40:49
 
nah, to je prej na uni vic, vreme bo.. Wink
agree
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9997 - 20.07.2011 at 13:43:43
 
Devi wrote on 20.07.2011 at 13:40:49:
nah, to je prej na uni vic, vreme bo.. Wink
agree


Jaz če ne gre, porinem pa gre! Grin Vremena ženskam se bodo zjasnila! Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9998 - 20.07.2011 at 16:47:46
 
Robi wrote on 20.07.2011 at 12:59:44:
Quote:
Ok bom  drugace povedal , Biti razocaran nad ljubeznijo je ljubezen  ki se izraza .
poskusanje doseci ljubezen je ljubezen sama .

To me bolj spominja na tisti vic...O lovcu, ki lovi zajca in ga skoraj vedno ujame...A za večerjo, pa mu vseeno ostane le kisla župa brez mesa. Smiley
Quote:
Ljubezni ne mores najti ker ni nikoli izginila

Ljubezni same ne...Ne moremo si je lastiti. Lahko pa ustvarimo primerne pogoje za njeno rast in obstoj.
Quote:
Live and love are the same things.

Ja...vendar, če rožo, ki si jo posadil, postaviš v temo....Bo takšna roža težko živela.

Daj no, kaj bi rad dokazal, ti meni ne rabis kaj dokazovat , s tem razclenjevanjem stavkov samo bluzis zato da lahko se bluzis naprej bla bla .
kak vic Robi , kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega, dajes besedam nek pomen tak kot tebi pase na koncu pa prides do vica  .
Obstoj ljubezni ? kam bo pa zginila ?
ta tvoj
,vendar,
te spasi in hkrati potunka .
edino igor je razumel kaj sem napisal .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9999 - 20.07.2011 at 16:50:53
 
Devi wrote on 20.07.2011 at 13:40:49:
nah, to je prej na uni vic, vreme bo.. Wink
agree

I kak lepo da se strinjas , zdaj si pa dajta roke eno rozico za uho  pa pojdita iskat ljubezen. To kar si ti spisala za ljubezen zgoraj sem jaz ugotovil pred 15 leti , hvalabogu za globoko razocaranje ki me je udarlo po glavi da sem nehal sanjat o ljubezni .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10000 - 20.07.2011 at 16:59:53
 
Egotrip:
Quote:
kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega,


Da razočaranje nad ljubeznijo, ni ljubezen. Ampak to pomeni le hrepenenje po ljubezni, ker je več ni.

Ne moreš biti razočaran nad ljubeznijo, če jo živiš ali čutiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10001 - 20.07.2011 at 17:06:08
 
Robi wrote on 20.07.2011 at 16:59:53:
Egotrip:
Quote:
kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega,


Da razočaranje nad ljubeznijo, ni ljubezen. Ampak to pomeni le hrepenenje po ljubezni, ker je več ni.

Ne moreš biti razočaran nad ljubeznijo, če jo živiš ali čutiš.

glej razocaranje nad ljubeznijo o kateri je govorila devi , je ljubezen ki se izraza .
Napisal sem - biti razocaran nad ljubeznijo je ljubezen ki se izraza . povedati nisem zelel nic drugega .
Konc koncev pa ti si misli kar hoces , meni je vseeno .
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10002 - 20.07.2011 at 18:27:21
 
Robi wrote on 20.07.2011 at 16:59:53:
Egotrip:
Quote:
kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega,


Da razočaranje nad ljubeznijo, ni ljubezen. Ampak to pomeni le hrepenenje po ljubezni, ker je več ni.

Ne moreš biti razočaran nad ljubeznijo, če jo živiš ali čutiš.

Razočaranje ne pomeni, da tistega objekta ali pojma več ni, ampak, da ti ne daje tistega, kar od njega pričakuješ, ali si želiš.
V glavnem izgubiš neke predstave.
Jaz sem bil zadnjič razočaran nad nekim filmom.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10003 - 20.07.2011 at 18:59:15
 
Quote:
Robi wrote on 20.07.2011 at 16:59:53:
Egotrip:
Quote:
kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega,


Da razočaranje nad ljubeznijo, ni ljubezen. Ampak to pomeni le hrepenenje po ljubezni, ker je več ni.

Ne moreš biti razočaran nad ljubeznijo, če jo živiš ali čutiš.

Razočaranje ne pomeni, da tistega objekta ali pojma več ni, ampak, da ti ne daje tistega, kar od njega pričakuješ, ali si želiš.
V glavnem izgubiš neke predstave.
Jaz sem bil zadnjič razočaran nad nekim filmom.

Lp,Igor


Jaz sem razočaran,ker mi krompir ne dela prav na njivi! Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10004 - 22.07.2011 at 12:53:19
 
Forumu!

Danes sem dobil klic gosta tega foruma.In me je zelo pohvalil in spodbujal,da naj še pišem in da naj se ne oziram na nikogar .Pravi,da sem edini ki piše logično! Človeku sem dejal,da naj se prijavi in komentira in mi je odgovoril .Nisem rojen,da bi se lahko bodel s tistimi forumaši,ki nič ne povedo. Nato me je prosil,da naj vztrajam,ker je opazil,da me že malo mineva se nonstop prepirat z omejenostjo nekaterih. No jaz sem ga povabil naj prične sodelovati na forumu.Pravi,da ni pogojev. Tudi meni osebno se zdi,da smo mi vsi  preveč kritični drug do drugega in premalo strpni med sabo! Mogoče se pa človek javi in pridruži.Ne vem!  
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 665 666 667 668 669 ... 764