Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 666 667 668 669 670 ... 764
(Read 1103818 times)
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10005 - 22.07.2011 at 13:34:14
 
In kaj? Ta tip naj bi bil referenca, kako in kaj naj se dela in piše na forumu?

Ma ja de.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10006 - 22.07.2011 at 14:03:22
 
Referenca je  "beautiful" mind ...

takle mamo
http://www.youtube.com/watch?v=tqaC0gaJ-ag
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10007 - 22.07.2011 at 16:50:08
 
alojz, dobiš trdo kožo, saj vidiš koliko osebkov je tu na forumu zgolj zato, da spuščajo samo kontre vsakemu. ampak tak je tudi ta svet in je nemogoče, da bi tudi tu samo rožice sadili.
vsak se odloči potem pri sebi, koliko se mu da izgubljat energijo z nekimi neplodnimi debatami, a veš.
je pa tu tudi kar nekaj zlata vrednih ljudi in sem tu spoznala ogromno prijateljev s katerimi se zdaj že 10 let družimo in preživljamo skupaj dobre in slabe čase. in to je res vredno veliko več, kot se sekirat zarad nekaj bedakov.
aja, kar se pa logike tiče, saj veš, ni vse v logiki in razumu. tko, da treba najt celoto.
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10008 - 22.07.2011 at 17:33:31
 
Petra. wrote on 22.07.2011 at 16:50:08:
alojz, dobiš trdo kožo, saj vidiš koliko osebkov je tu na forumu zgolj zato, da spuščajo samo kontre vsakemu. ampak tak je tudi ta svet in je nemogoče, da bi tudi tu samo rožice sadili.
vsak se odloči potem pri sebi, koliko se mu da izgubljat energijo z nekimi neplodnimi debatami, a veš.
je pa tu tudi kar nekaj zlata vrednih ljudi in sem tu spoznala ogromno prijateljev s katerimi se zdaj že 10 let družimo in preživljamo skupaj dobre in slabe čase. in to je res vredno veliko več, kot se sekirat zarad nekaj bedakov.
aja, kar se pa logike tiče, saj veš, ni vse v logiki in razumu. tko, da treba najt celoto.


Jaz sem  posredval njegovo mnenje.Poglej moje poste jaz sploh ne cenim pretirano logike,ker jo smatram za statično argumentacijo!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10009 - 22.07.2011 at 17:38:56
 
Quote:
In kaj? Ta tip naj bi bil referenca, kako in kaj naj se dela in piše na forumu?

Ma ja de.

Lp,Igor


Ali je kdo to rekel! Tako kot sva se midva našla tako me človek pač spremlja kot pravi že vse od začetka foruma. Referenca si si vedno ti sam,če si samostojen in dovolj prepričan v sebe svoje danosti zmožnosti in znanje! In potem niti ne teraš zadev v nedogled brez smisla,zaradi .  Je pa resnica,da vsak sebe težko vidi v lastni majhnosti.Velja za vse in mene isto! Da ne bomo  zopet  pisali celih ekspertiz.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10010 - 22.07.2011 at 17:53:21
 
je kot je
(ta) forum je kr dobr odraz realnosti ...
kdor nima jajc dodat svoje resnice, bo ona pač ostala kjer je ... ni nč narobe s tem ... tko pač je ... je velik načinov danes da spraviš svoje mnenje u eter ...
men se zdi da smo zadost strpni da se da preživet
je kje drugje še hujš
kljub manjši svobodi ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10011 - 22.07.2011 at 17:55:19
 
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 14:03:22:
Referenca je  "beautiful" mind ...

takle mamo
http://www.youtube.com/watch?v=tqaC0gaJ-ag


Saj je resničen naslov.Lepa misel-utvara! Reference so v večini tudi zmotne na večini področjih.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10012 - 22.07.2011 at 18:02:31
 
gape wrote on 22.07.2011 at 17:53:21:
je kot je
(ta) forum je kr dobr odraz realnosti ...
kdor nima jajc dodat svoje resnice, bo ona pač ostala kjer je ... ni nč narobe s tem ... tko pač je ... je velik načinov danes da spraviš svoje mnenje u eter ...
men se zdi da smo zadost strpni da se da preživet
je kje drugje še hujš
kljub manjši svobodi ...

Mah kaksne imajo na drugih forumih , tu se nasprotuje idejam in se postavi pod vprasaj mnenja in prepricanja , se zdreza izprasi da se kaj premakne , ni potrebno vsega jemat osebno in zamert ces kot da sm en ubozcek , nevem tudi rect ne smes komu kaj ki ni lih v skladu z njegovim prepricanjem ze je neki narobe , pa mi je prav ravno zato .
Back to top
 
 
IP Logged
 
ego-3p
5
*****
Offline


Posts: 1399

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10013 - 22.07.2011 at 18:04:24
 
Alojz in Sandib wrote on 22.07.2011 at 17:55:19:
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 14:03:22:
Referenca je  "beautiful" mind ...

takle mamo
http://www.youtube.com/watch?v=tqaC0gaJ-ag


Saj je resničen naslov.Lepa misel-utvara! Reference so v večini tudi zmotne na večini področjih.

Najbrz ker jih je sestavil nekogarsnji cudovit um pod narekovaji , stvari se pa spreminjajo in um tut ni vse .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10014 - 22.07.2011 at 18:09:13
 
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 18:04:24:
Alojz in Sandib wrote on 22.07.2011 at 17:55:19:
ego-3p wrote on 22.07.2011 at 14:03:22:
Referenca je  "beautiful" mind ...

takle mamo
http://www.youtube.com/watch?v=tqaC0gaJ-ag


Saj je resničen naslov.Lepa misel-utvara! Reference so v večini tudi zmotne na večini področjih.

Najbrz ker jih je sestavil nekogarsnji cudovit um pod narekovaji , stvari se pa spreminjajo in um tut ni vse .


In to tekoče-sedaj! Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10015 - 22.07.2011 at 18:13:25
 
gape wrote on 22.07.2011 at 17:53:21:
je kot je
(ta) forum je kr dobr odraz realnosti ...
kdor nima jajc dodat svoje resnice, bo ona pač ostala kjer je ... ni nč narobe s tem ... tko pač je ... je velik načinov danes da spraviš svoje mnenje u eter ...
men se zdi da smo zadost strpni da se da preživet
je kje drugje še hujš
kljub manjši svobodi ...


Se strinjam.Mislim pa,da smo že kr nekaj časa tule in je čas,da smo malo bolj konstruktivni .Da najdemo cilj način izmenjave mnenj,ki bo boljši. Sam se zavedam,da nisem svetnik. Počasi mi pa zmanjkuje energije za brezveze prerekanje-brez preverb zgolj s trditvami.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10016 - 22.07.2011 at 18:27:14
 
Quote:
Robi wrote on 20.07.2011 at 16:59:53:
Egotrip:
Quote:
kaj po tvojem sem pa jaz hotel povedat s tem da je biti razocaran nad ljubeznijo ljubezen , povej kaj si zgruntal vn  iz tega,


Da razočaranje nad ljubeznijo, ni ljubezen. Ampak to pomeni le hrepenenje po ljubezni, ker je več ni.

Ne moreš biti razočaran nad ljubeznijo, če jo živiš ali čutiš.

Razočaranje ne pomeni, da tistega objekta ali pojma več ni, ampak, da ti ne daje tistega, kar od njega pričakuješ, ali si želiš.
V glavnem izgubiš neke predstave.
Jaz sem bil zadnjič razočaran nad nekim filmom.

Lp,Igor

Igor
Ljubezen je naše notranje stanje ugodja. Ni nek zunanji pojem, ki bi bil neodvisen od naših občutkov. Kot na primer omenjaš film...Verjetno si hotel s tem primerom povedati, da film vseeno obstaja, ne glede na to, če si nad njim razočaran..To je res.
Ljubezen pa obstaja v nas samih, ni nek zunanji otipljiv predmet, kot na primer film.

Ali pa...Imaš nekoga rad in ga čez čas več nimaš, ker si nad njim razočaran...Ljubezni ni več, seveda pa še sam bivši partner obstaja...Ostane pa le razočaranje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10017 - 22.07.2011 at 18:36:15
 
In za to si rabil dva dni razmisleka.
Razočaran si nad predstavo. Ljubezen je še vedno, ker ljubezen je življenje. Razočaranje je le, da si imel neke predstave, ki se ti niso uresničile ali pa so se in z njimi nisi zadovoljen.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10018 - 22.07.2011 at 18:40:29
 
Alojz in Sandib wrote on 22.07.2011 at 18:13:25:
gape wrote on 22.07.2011 at 17:53:21:
je kot je
(ta) forum je kr dobr odraz realnosti ...
kdor nima jajc dodat svoje resnice, bo ona pač ostala kjer je ... ni nč narobe s tem ... tko pač je ... je velik načinov danes da spraviš svoje mnenje u eter ...
men se zdi da smo zadost strpni da se da preživet
je kje drugje še hujš
kljub manjši svobodi ...


Se strinjam.Mislim pa,da smo že kr nekaj časa tule in je čas,da smo malo bolj konstruktivni .Da najdemo cilj način izmenjave mnenj,ki bo boljši. Sam se zavedam,da nisem svetnik. Počasi mi pa zmanjkuje energije za brezveze prerekanje-brez preverb zgolj s trditvami.


Veš alojz ti bom pvoedal kar direkt.

Ko vidim toj post. Me prime da bi kozlla, scal in sral nanje.

Dejstvo je, da folk k ga jaz poznam se ti tako smjijo v celo da boli glava.
Mislm.

CLOVEK, fukas ljudi v glavo in se delas z njih norca, potem pa kao si največji car nato pa misliš, da lahko drugim poklanjaš kako si oh in sploh brihten.

Kozla se mi.

jaz te jemljem več renso ne, odkar si pojedu apr obljub itd.

Moje mnenje je, da ti sam nabijaš, in želiš poizornosti, v sojem lijfu pa ne boš in nisi ustvaril nič kaj korsitnega, kar se tice free energy.

Dejstvo je, da če bi kaj vedu, bi bil ze mrtu. Drugo dejstvo pa je, daj ne nabiji, govoriš eno, pol ap k zaštelka pa mi v glavo vržes, ja ne bom se dobil z teboj ker hočes preveč. Kaj hočem preveč. HOCEM VEDET .

Ti pa pol spilaš dvojno spilo. Utihn, pa s ezakopli ker ce kaj veš, te bodo drugi zakopal.
Drgač pa nehi nabijat.

Sem te prašu par reči že nekajkrat, mislim, eh.

Veš, problem ej v tem.

Tojo glavo se da prebrat, resno ti pravim. In ko clovek vdre v toj um, in tvoj kozmični prostor katerega toje teljo trenutno zaseda tukaj, hja,.. lej brez zaemre, sam nič en drži vode.

Sori.

Prvo kot prvo,... tale toja mašina,.. mislim ,.. preveč je komplicirana,.. drugo kot drugo,.. ja clvoek božji, magnete kot si noter vrgu, niam smisla pa da se jebeš.
Trenje, kako boš top resu.

Obstajajo načini ja, smao je mal triki, predvsem ap za toel azdevo rabiš met sam dva magneta da se ti vrti. Toel staen celga fuka keša, na koncu pa ne bos dobil ven nicesar.

Poglej, da se ti tole obrestuje kaj bos počel, naredu prklopu punpo gor al kako.

Ok recva da se vrti kaj potem.

ČE želiš, opraviti delo rabiš navor, to pomen, da more biti moment kaeerega boš ven vleku, da lohka nanj das nek tovor delo, ce to anredis pol veš da more to posamezno tolct.

In kaj pol, delo bos dal na generator, ki bo mel tok in tom izgub in si v riti. Prvo kot prvo, da bi za generator tolkel dovolj energije da ga lohka kosntantno vrtiš pri kosntatni itrosti rabis res veliko azdevo ki bo veliak kot garaza.

Pol kje bos to mel, kako boš tosrkil, kok denrja bo to stal.

Praktično poden.

Sori.

Pri dejstvihodpov. Če bi črpal vodo, ok ne rečem, sam tukaj maš spet izgube na generatorju in kaj vem kje še vse.

Lejga model. Toel ne pije vode.

Obstaj anaprava, za crpanej vode, blazno simpel, jazs em skapiral foro kako res jo zrihtati, sam nimam denrja paje otk simpel da glava peče. In njihovi ljudje k so dal to ven tudi vedno dam nsio tel dat ven vse.

Pol mas seeno pidaijo k ti apde na mizo ap ti ven vrze 80 KW,.. konstantega toka. ni delov da se premikajo.

Kovček k ti ven meče 3 Kw.

Stari moj, ti bi s eigrla z magneti, sme zabil tri emsece in študiral vs emozne voe v kombinaciji med njimi da bi akj stolkel skup, ne rečem, da s ene da sam toel akr mas ti ne dela.

Če želiš resno met kaj mores vedet da rabis pulzacijo,.. ti ej nimaš, sori koelga,. statiak v dinamiko in nazaj.

Mislim mehansko delo da bos korsitil na sonovi magnetov, misim, ta je bosa res oprosit mi izvsega sraca, sam mogoce ne razumem teh skic sam ni nic tuki. Ce bi res zelel sopat kaj apemtenga mores magente vpet ed seboj in jih manipulirati z kratkimi elektromagnetnimi inpulzi ali stromom, tako da soaps in menjas islnice in potem dobis 5 več silo v trenutku,.

Potem ap pride se koncni izracun, vec energije mores prejeti kot oddati. Osbno z magneti je to mozno sam na en način, manipulacije elektro fluksa lai pa manipulacija casovnega oidziva, ki ej neke vrste krmmilnik z ledicami senzoji stromom in magntnimi ploščicami,.. . To pali.

Isit prinicp je vse gre v manipulacijo elektromagentenga toka, ali naboja, ne pa tele jajca. Delo dobiti iz magnetenga dela oziroam mehanicne komponente je poden.
rpoava energija izvira iz elektromagneten sile, in ne povdarjati elektro silo, temvec magnetno silo. To pomen, da manipuliraš spsoobnost magneta kok je amgnetenga toka prirapvljen ven dat to pa manipuliras z slektirko ki s emenja itd,. motorji in generatorji tecejo na to sam k so jihkoj v vosjko foro vrgl,.

Pol mas pa se foro da se prklopis kot zero point energy,.. sam to ap ti niams z magneti, tiso je pa elektrika,.. cista nasot in dejstvo. Delajo se topovi iz tega laserji itd,.. tesla poglej.

Sori kolega,.. na bruhanej mi gre ko lajiki tole govore.

veš., sandib, vsak clvoek lahko drugemu vdre v glavo in vidi kaj durgi naklada, je zelo simpel. Zanimivo bi bilo pr teb mal porpaskati.

Grem staviti da ni nic od nic noter.

Mslim.

Ne moreš, sandib no ja ma clvoek polus ni monosti razumes res j eni, pr tem toejm iumu. ce bi zelel da toel dela mores narediti tri reči.

Dodat mores kovino ki ej tekoca in se odziv ana magnete
pol mores dodati ekcentriciteto noter v tole tojo masino
in te reci ti data se dodatno pulzacijo.

renso no.

daj, przemlji se da ne bos koncal v minusu in se jezen bos.

Tole ne , toel ne bo slo.

vesoljuje vleiko energije, in pridobvati energijo iz mehaničnega konteksta res ni resitev, ker so izgube razumes, ne gre,... jebemo mater da ne gre, vsi amsjtri so to povedal ze zdavni.

Iz magnetov lohak anredis motor in mogoce generator sma ne vme kej s estevilke koncajo ce me razumes.

lej,. deli ti kar naprej,.. sam ne vme no glej da en bos prevec eksa zmetu.

pa se vendo caam na odgovor kako se lahko topi kamen,. mi bos kaj pvoedla lai namignil al bos se vendo tihio

nic bodi priden,. pa en bod jezen sam a ves,, more more se toel poklapa tz recmi k jih delajo drugi ljudej pos veto nu orpsoti mi

manjka ti manjka, pulacije ni ekcentircitete ni,. tedve reci mroe smet noter,..
sori
res sori

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #10019 - 22.07.2011 at 18:41:01
 
Quote:
In za to si rabil dva dni razmisleka.
Razočaran si nad predstavo. Ljubezen je še vedno, ker ljubezen je življenje. Razočaranje je le, da si imel neke predstave, ki se ti niso uresničile ali pa so se in z njimi nisi zadovoljen.

Lp,Igor

Ne, nisem rabil dva dni...Nisem vedel, če bi še kaj repliciral ali ne. Smiley
Življenje ni le ljubezen...Je tudi bolečina, pa smrt..Vse to je del življenja.
Naše čustveno stanje se giblje iz enega stanja v drugo.

Razočaranja so neizpolnjena pričakovanja..To se strinjam.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 666 667 668 669 670 ... 764