Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 663 664 665 666 667 ... 764
(Read 1094655 times)
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9960 - 19.07.2011 at 21:38:36
 
Ti sedaj govoriš o obupu. Da smo obupali. Ne, ni tako. V Afriki in Aziji, celo obeh Amerikah se kar pridno parijo, oz seksajo.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9961 - 19.07.2011 at 21:40:52
 
Quote:
Ti sedaj govoriš o obupu. Da smo obupali. Ne, ni tako. V Afriki in Aziji, celo obeh Amerikah se kar pridno parijo, oz seksajo.

Lp,Igor

Ne o obupu. PO naravni zakonitosti.To,da se parjo ni problem.Problem je,da se moška energija razpršuje,ženska pa koncentrira znotraj cikla.Sonce-Jupiter.
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9962 - 19.07.2011 at 21:46:41
 
Zakaj bi bil problem? Če je to res je še vedno v dimenziji vzroka in energija je zelo fina fizičnost pomešana z čistim duhom. To ni nič narobe, stanja ne more vreči iz ravnotežja.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9963 - 19.07.2011 at 21:47:39
 
Alojz:
Quote:
Ženska zavest je drugačna in je tudi bolj dojemljiva za življenje od današnje moške.Moški princip je gola sila ,ženski ujeti to silo in jo uporabiti. Saj družba je danes tudi takšna zaradi vse bolj copatarskih nezainteresiranih  nepotetnih moških-žal,. Živo sranje! Mladi imajo danes raje računalnik kot ženske!

To je pa res...
Večkrat berem, kakšne težave imajo dandanes pari zaradi tega, ker je moški copata.
Ženska pa bi morala za njega skrbeti, kot za otroka. Smiley
Takšen odnos pa seveda ne vzdrži, zato je vedno več varanja...
Samo seks, nič globljega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9964 - 19.07.2011 at 21:49:18
 
igor, sej veš, da ni da te ne bi brala. sam ponavad te ne razumem in imam tud obraten občutek. potrdila sem svojo napako, nisem imela nikol občutka da ti sploh karkoli rabiš.

indiferentnost ja, je največje zlo.

alojz, razumem
samo ne znam zadihat.

robi, men se zdi da boleči del ni resnica, ker je predimenzioniran, ni v nobenem ravnovesju več, potencira zgolj slabo, ne realnosti. zato je laž. laž je lahko tud, če je resnica na napačnem mestu, a ne?

drugač se vam pa zahvaljujem ljudje, za debate in pozornost, ki jo delimo. jes tud to rabim. se opravičujem, če je ne znam dat, ko jo vi.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9965 - 19.07.2011 at 21:50:25
 
Quote:
Zakaj bi bil problem? Če je to res je še vedno v dimenziji vzroka in energija je zelo fina fizičnost pomešana z čistim duhom. To ni nič narobe, stanja ne more vreči iz ravnotežja.

Lp,Igor

DEjanjsko to ni  vesoljni  problem,ker je to naraven samoproces.Problem je na nivoju nepoznavanja te zakonitosti s človeškega stališča.Tako bo bolj razumljivo. !  Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9966 - 19.07.2011 at 21:51:37
 
Robi, tega ne verjamem. Varanje je zaradi dekadence zahoda, zaradi vsesplošne zahodne potrošniške kulture, ki s propagando pripelje do sesutjs odnosov. Zaradi propagiranja free marketa, ki se naslanja na dekadenco.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9967 - 19.07.2011 at 21:57:04
 
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:49:18:
igor, sej veš, da ni da te ne bi brala. sam ponavad te ne razumem in imam tud obraten občutek. potrdila sem svojo napako, nisem imela nikol občutka da ti sploh karkoli rabiš.

indiferentnost ja, je največje zlo.

alojz, razumem
samo ne znam zadihat.

robi, men se zdi da boleči del ni resnica, ker je predimenzioniran, ni v nobenem ravnovesju več, potencira zgolj slabo, ne realnosti. zato je laž. laž je lahko tud, če je resnica na napačnem mestu, a ne?

drugač se vam pa zahvaljujem ljudje, za debate in pozornost, ki jo delimo. jes tud to rabim. se opravičujem, če je ne znam dat, ko jo vi.


DEVI

VEškako pravijo od siromaka dobiš prej pomoč kot od bogatina. Bratje podajmo si roke. Vsi zmoremo človečnost samo bojimo se je pokazati,ker je to danes žal razumljeno kot slabost ne pa kot duhovna krepost .Vsa čast ti!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9968 - 19.07.2011 at 21:58:22
 
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9969 - 19.07.2011 at 21:59:47
 
Quote:
Robi, tega ne verjamem. Varanje je zaradi dekadence zahoda, zaradi vsesplošne zahodne potrošniške kulture, ki s propagando pripelje do sesutjs odnosov. Zaradi propagiranja free marketa, ki se naslanja na dekadenco.

Lp,Igor


To je pa ravno delo uma.Preživeti čimbolj lagodno in lepo-brez odgovornosti in širšega zavedanja soljudi.Jaz bom kupu avto imel lepo žensko pa tudi če vsi drugi pocrkate!(večina tako razmišlja) Razumeš? Enostavno ! O dekadenci naše zavesti se tu govori!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
x_igor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9970 - 19.07.2011 at 22:02:48
 
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:49:18:
igor, sej veš, da ni da te ne bi brala. sam ponavad te ne razumem in imam tud obraten občutek. potrdila sem svojo napako, nisem imela nikol občutka da ti sploh karkoli rabiš.

indiferentnost ja, je največje zlo.

alojz, razumem
samo ne znam zadihat.

robi, men se zdi da boleči del ni resnica, ker je predimenzioniran, ni v nobenem ravnovesju več, potencira zgolj slabo, ne realnosti. zato je laž. laž je lahko tud, če je resnica na napačnem mestu, a ne?

drugač se vam pa zahvaljujem ljudje, za debate in pozornost, ki jo delimo. jes tud to rabim. se opravičujem, če je ne znam dat, ko jo vi.

No vidiš, si me dobila. Sedaj pa jaz nisem bral tvojega problema z bolečino. Me pa zanima in mogoče lahko kako pomagam, če jo še enkrat obrazložiš.

Tisto, da ne potrebujem potrditve sem napisal, ker si se mi zazdela odsotna, nezainteresirana.

Pišem pač teh pet let na forumu in začel sem z veseljem, o veselju. Vvmes sem bil verjetno dolgočasen, vendar je bila vseskozi rdeča nit pisanja- naravno stanje človeka, ki je veselje. Sedaj sem s postom o treh dimenzijah in 4 stanju nekje na koncu svojega vedenja, ki je opisljivo. Tako, da verjetno ne bom več po vaše toliko filozofiral. Tja do 28. Novembra še, potem se moje znanje zaključi. Ostane še vedenje, ki se ne da opisat.

Potem bom pa pisal brez rdeče niti. Tako na navdih.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9971 - 19.07.2011 at 22:07:35
 
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.


Tole je zopet resnica.Kako naj ljubim,če imam zavest v riti in ustih, ne pa v svoji biti. MEhke in poštene duše danes trpijo bolj kot kdajkoli prej.To Devi imej na umu!

Vedi izbora najti nekaj (partnerja)kar bo samoumevno harmonično  s teboj ni veliko. Pa kljub temu imamo, ali smo imeli vsi veliko ljubezen!Ni za obupat!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9972 - 19.07.2011 at 22:08:58
 
Devi:
Quote:
robi, men se zdi da boleči del ni resnica, ker je predimenzioniran, ni v nobenem ravnovesju več, potencira zgolj slabo, ne realnosti. zato je laž. laž je lahko tud, če je resnica na napačnem mestu, a ne?

Predimenzioniranega naredi tvoj um..Sam del pa je še vedno to, kar pač je.
Tvoji spomini in izkušnje so seveda resnica...Vendar pa tvoje življenje niso le slabe izkušnje, ampak tudi lepe.

Sprašujem se, zakaj se tvoj um ukvarja predvsem s slabimi...Verjetno ne boš prej spoznala odgovora, dokler ne boš pripravljena sprejeti tistega dela sebe in svoje resnice, katerega sedaj ne zmoreš...Kot praviš....
V bistvu se nam neka boleča izkušnja ali občutek zavrnitve nenehno ponavlja v življenju, vse dokler tega ne razumemo v celoti. In za razumevanje celote, je potrebno sprejeti tudi tisti del sebe, ki ga sedaj še ne zmoreš.
Brez videnja nečesa, kot celote, tistega ni možno razumeti. Tvoj um pa se ukvarja le z delčki, zato je zaposlen, ne najde pa odgovora. Saj ne vidi celote.
In bo zaposlen, dokler ne boš sprejela še tistega, česar sedaj ne zmoreš.
Zato pa rabiš podporo..Prijateljsko. Nekaj, kar bo kot protiutež sami bolečini, ko bo tisto v tvoji zavesti in na dosegu tvojemu umu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9973 - 19.07.2011 at 22:16:44
 
DEVI Bodi vesela tri Tauruse si osvojila in omehčala.Igorja Robija in mene.To še nobeni ni uspelo! Smiley
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #9974 - 19.07.2011 at 22:17:49
 
Devi wrote on 19.07.2011 at 21:58:22:
sej odnosi so se že sesuli, imam občutek.
vsak misli samo na sebe. ljubezen izginja in odnosi se ohranjajo samo še zaradi odgovornosti, navade, običaja.
actualy jes niti ne verjamem, da je ljubezen v odnosih kdaj (v preteklosti) na dolgi rok sploh živela.
jes sem zlo razočarana nad ljubeznijo v bistvu, pa ni da bi bli tega zdej moški krivi, samo ne vidim je nikjer prav dosti.

Vem.....To je pa odsev vzgoje.
Ne moreš je videti in je realizirati, če je nisi občutila kot otrok.

In to je naša življenjska naloga..Da popravimo te napake, da razumemo zakaj smo se znašli, kjer se pač smo.
Družba brez ljubezni ne more obstajati...Le ljubezen je tisto, kar človeku daje smisel.
Vse drugo je le iluzija....Neki umski konstrukti, ki zadovoljujejo le željo po užitku..Globljega smisla pa ni. In brez tega ni napredka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 663 664 665 666 667 ... 764