Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 579 580 581 582 583 ... 764
(Read 1113846 times)
D2
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8700 - 08.03.2010 at 12:22:00
 
Alojz in Sandib wrote on 08.03.2010 at 12:04:40:
Svetim trem kraljem vesoljne teme ;; D2 Lizonu in ML

D2,ali David mogoče imaš še kašno ime?? Lizon poskušajta oba dojeti,da nič ne vesta,da živita v utvari,da lahko kdorkoli tule karkoli spremeni brez lastnega vesoljnega samospoznanja,ko se njemu samemu znotraj njegove (biti-genoma)odpre pokaže-razodene vesolje v vsem svojem večno-sedanjem samodelovanju neodvisno od njega samospoznanega (osebe).

Takrat ta samospoznani spozna,da je zgolj figura na vseobsežni vesoljni samošahovnici.

On spozna da mu sama vesoljna samopojavnost odreja kdo,kaj,in kašen bo on sam-neodvisno od njega samega,kjub temu,da a je vesolje samo  ustvarilo življenjsko samospoznanega v svoji lastni vsevesoljni samoigri.

Šele tako vesoljno samorojen človek (ne zaradi sebe samega-on nima zaslug ne možnosti)vesoljnega samospoznanja,, ampak je to posledica ravno vesoljne samomanifestacije v njega in hkrati vesoljnega samodelovanja na njega samega-----neodvisno od njegove volje-želje-potrebe-on sam nima nikakršnih osebnih zaslug,da je kar je-vesoljno samospoznan in vesoljno samorojen!!!!

Samospoznani nima ---Nikakršnih osebnih zaslug on je samo živa vesoljna individualna ciklična samospozna samopojavnost

On ni nič drugega kot vesoljna samospoznan igralec, v katerem se vesolje samospozna v lastnem živem telesu.

On je samo ciklično  samorojena živa figura -vesoljne  večno-sedanje samoigre in samoobstoja.

ON mora hočeš-nočeš to vesoljno samoigro-igrati tako kot mu vesoljni duh v njemu samemu narekuje-njegova volja je vesoljno samopotrjena volja-on sam s svojo voljo nič več ne eksistira-ga ni več. Wink Wink Wink Wink

Ko boste vi trije TELEBAJSEKI tole dojeli boste dojeli,da Alojz igra igro življenja,ki mu jo vesolje odreja in ne Alojz sam.

To vam je želel EL Poeta povedati mi in naša bit sta življenjski vesoljni samoizraz,ko vesolje samo preko nas igra to igro .Mi smo danes(v večini)figure in ne aktivni igralci te večno-sedanje vesoljne samoigre.

Tole si tisočkrat vi trije D2 Lizon-mizon in ML preberite,pa boste
mogoče dojeli,da ste življenjska in duhovna vesoljna (samomanifestacija)odvisni od vesoljnega samodelovanja na nas!!


Alojz mene ne zanima niti me nikoli ni zanimalo to kar ti pišeš
tako da bi bilo dobro če res pozabiš na mene, ti pa piši sebi in njim ki jih to zanima       k o l i k o r   h o č e š
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8701 - 08.03.2010 at 12:22:02
 
Robi wrote on 08.03.2010 at 12:10:53:
Quote:
Sej zaradi te nezmožnost govorenja iz sebe pa so potem ego battli na forumu, kdo več ve, kdo je boljši, kdo ma prav ...

Do bitk pride le zato, ker je naše verovanje v neko resnico vedno podvrženo nekim dvomom.
Kdor pa pozna in ve kdo je on sam, nima v sebi nobenega strahu pred tem, da bi lahko nekdo spodkopal njegov obstoj.
Razlika je ali mislim kdo sem ali pa vem kdo sem.


ROBI

Da bi mi spoznali kdo smo mi sami ne odločamo k temu nas pripelje vesolje ( teološko-bog)samo v svojem samodelovanju!!
NEODVISNO KAJ MI DANES (VEČINA)MISLI O SEBI IN SE S TEM (NAŠ EGO)SAMOPOTRJUJE.

Mi smo živa (božja) vesoljna samomanifestacija s katero vesolje samo igra igro življenja------ neodvisno od našega samozavedanja in naše osebne volje.To je vesoljni paradoks,našega življenja ki ga (sveti trije kralji osebne teme) tule ne razumejo. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8702 - 08.03.2010 at 12:23:28
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 08.03.2010 at 12:04:40:
Svetim trem kraljem vesoljne teme ;; D2 Lizonu in ML

D2,ali David mogoče imaš še kašno ime?? Lizon poskušajta oba dojeti,da nič ne vesta,da živita v utvari,da lahko kdorkoli tule karkoli spremeni brez lastnega vesoljnega samospoznanja,ko se njemu samemu znotraj njegove (biti-genoma)odpre pokaže-razodene vesolje v vsem svojem večno-sedanjem samodelovanju neodvisno od njega samospoznanega (osebe).

Takrat ta samospoznani spozna,da je zgolj figura na vseobsežni vesoljni samošahovnici.

On spozna da mu sama vesoljna samopojavnost odreja kdo,kaj,in kašen bo on sam-neodvisno od njega samega,kjub temu,da a je vesolje samo  ustvarilo življenjsko samospoznanega v svoji lastni vsevesoljni samoigri.

Šele tako vesoljno samorojen človek (ne zaradi sebe samega-on nima zaslug ne možnosti)vesoljnega samospoznanja,, ampak je to posledica ravno vesoljne samomanifestacije v njega in hkrati vesoljnega samodelovanja na njega samega-----neodvisno od njegove volje-želje-potrebe-on sam nima nikakršnih osebnih zaslug,da je kar je-vesoljno samospoznan in vesoljno samorojen!!!!

Samospoznani nima ---Nikakršnih osebnih zaslug on je samo živa vesoljna individualna ciklična samospozna samopojavnost

On ni nič drugega kot vesoljna samospoznan igralec, v katerem se vesolje samospozna v lastnem živem telesu.

On je samo ciklično  samorojena živa figura -vesoljne  večno-sedanje samoigre in samoobstoja.

ON mora hočeš-nočeš to vesoljno samoigro-igrati tako kot mu vesoljni duh v njemu samemu narekuje-njegova volja je vesoljno samopotrjena volja-on sam s svojo voljo nič več ne eksistira-ga ni več. Wink Wink Wink Wink

Ko boste vi trije TELEBAJSEKI tole dojeli boste dojeli,da Alojz igra igro življenja,ki mu jo vesolje odreja in ne Alojz sam.

To vam je želel EL Poeta povedati mi in naša bit sta življenjski vesoljni samoizraz,ko vesolje samo preko nas igra to igro .Mi smo danes(v večini)figure in ne aktivni igralci te večno-sedanje vesoljne samoigre.

Tole si tisočkrat vi trije D2 Lizon-mizon in ML preberite,pa boste
mogoče dojeli,da ste življenjska in duhovna vesoljna (samomanifestacija)odvisni od vesoljnega samodelovanja na nas!!


Alojz mene ne zanima niti me nikoli ni zanimalo to kar ti pišeš
tako da bi bilo dobro če res pozabiš na mene, ti pa piši sebi in njim ki jih to zanima       k o l i k o r   h o č e š


Fuj- EGOCENTRIK OSEBNE TEME!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8703 - 08.03.2010 at 12:24:01
 
Alojz in Sandib wrote on 08.03.2010 at 12:04:40:
Svetim trem kraljem vesoljne teme ;; D2 Lizonu in ML

D2,ali David mogoče imaš še kašno ime?? Lizon poskušajta oba dojeti,da nič ne vesta,da živita v utvari,da lahko kdorkoli tule karkoli spremeni brez lastnega vesoljnega samospoznanja,ko se njemu samemu znotraj njegove (biti-genoma)odpre pokaže-razodene vesolje v vsem svojem večno-sedanjem samodelovanju neodvisno od njega samospoznanega (osebe).

Takrat ta samospoznani spozna,da je zgolj figura na vseobsežni vesoljni samošahovnici.

On spozna da mu sama vesoljna samopojavnost odreja kdo,kaj,in kašen bo on sam-neodvisno od njega samega,kjub temu,da a je vesolje samo  ustvarilo življenjsko samospoznanega v svoji lastni vsevesoljni samoigri.

Šele tako vesoljno samorojen človek (ne zaradi sebe samega-on nima zaslug ne možnosti)vesoljnega samospoznanja,, ampak je to posledica ravno vesoljne samomanifestacije v njega in hkrati vesoljnega samodelovanja na njega samega-----neodvisno od njegove volje-želje-potrebe-on sam nima nikakršnih osebnih zaslug,da je kar je-vesoljno samospoznan in vesoljno samorojen!!!!

Samospoznani nima ---Nikakršnih osebnih zaslug on je samo živa vesoljna individualna ciklična samospozna samopojavnost

On ni nič drugega kot vesoljna samospoznan igralec, v katerem se vesolje samospozna v lastnem živem telesu.

On je samo ciklično  samorojena živa figura -vesoljne  večno-sedanje samoigre in samoobstoja.

ON mora hočeš-nočeš to vesoljno samoigro-igrati tako kot mu vesoljni duh v njemu samemu narekuje-njegova volja je vesoljno samopotrjena volja-on sam s svojo voljo nič več ne eksistira-ga ni več. Wink Wink Wink Wink

Ko boste vi trije TELEBAJSEKI tole dojeli boste dojeli,da Alojz igra igro življenja,ki mu jo vesolje odreja in ne Alojz sam.

To vam je želel EL Poeta povedati mi in naša bit sta življenjski vesoljni samoizraz,ko vesolje samo preko nas igra to igro .Mi smo danes(v večini)figure in ne aktivni igralci te večno-sedanje vesoljne samoigre.

Tole si tisočkrat vi trije D2 Lizon-mizon in ML preberite,pa boste
mogoče dojeli,da ste življenjska in duhovna vesoljna (samomanifestacija)odvisni od vesoljnega samodelovanja na nas!!

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8704 - 08.03.2010 at 12:30:58
 
Alojz in Sandib wrote on 08.03.2010 at 12:22:02:
Robi wrote on 08.03.2010 at 12:10:53:
Quote:
Sej zaradi te nezmožnost govorenja iz sebe pa so potem ego battli na forumu, kdo več ve, kdo je boljši, kdo ma prav ...

Do bitk pride le zato, ker je naše verovanje v neko resnico vedno podvrženo nekim dvomom.
Kdor pa pozna in ve kdo je on sam, nima v sebi nobenega strahu pred tem, da bi lahko nekdo spodkopal njegov obstoj.
Razlika je ali mislim kdo sem ali pa vem kdo sem.


ROBI

Da bi mi spoznali kdo smo mi sami ne odločamo k temu nas pripelje vesolje ( teološko-bog)samo v svojem samodelovanju!!
NEODVISNO KAJ MI DANES (VEČINA)MISLI O SEBI IN SE S TEM (NAŠ EGO)SAMOPOTRJUJE.

Mi smo živa (božja) vesoljna samomanifestacija s katero vesolje samo igra igro življenja------ neodvisno od našega samozavedanja in naše osebne volje.To je vesoljni paradoks,našega življenja ki ga (sveti trije kralji osebne teme) tule ne razumejo. Wink Wink

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8705 - 08.03.2010 at 12:42:36
 
M.L. wrote on 08.03.2010 at 12:13:42:
Robi wrote on 08.03.2010 at 12:02:06:
Jaz ti to tako predstavljam, da poznati sebe kot avtonomno entiteto, pomeni le, da sposojen program le v sebi prepoznaš, kot svojega, kot del tebe po katerem deluješ in živiš.


Ja, tole je dobro povedano.

Pa lep pozdrav.

Sem se spomnil, da takrat, ko je človek bolj ali manj samo-spoznan, ne prepozna le sebe, kot samostojno entiteto, ampak na vse ljudi in ves svet gleda z drugačne perspektive.
To je zato, ker njegov program, ni le njegov program, ampak smo vsi del tega programa. Zato v samospoznanem človeku prepoznamo modreca..njegove misli nam izražajo veliko resnice, saj skozi njih prepoznamo tudi sebe in svoj program...Seveda, če smo odprti. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8706 - 08.03.2010 at 12:47:41
 
Robi wrote on 08.03.2010 at 12:42:36:
M.L. wrote on 08.03.2010 at 12:13:42:
Robi wrote on 08.03.2010 at 12:02:06:
Jaz ti to tako predstavljam, da poznati sebe kot avtonomno entiteto, pomeni le, da sposojen program le v sebi prepoznaš, kot svojega, kot del tebe po katerem deluješ in živiš.


Ja, tole je dobro povedano.

Pa lep pozdrav.

Sem se spomnil, da takrat, ko je človek bolj ali manj samo-spoznan, ne prepozna le sebe, kot samostojno entiteto, ampak na vse ljudi in ves svet gleda z drugačne perspektive.
To je zato, ker njegov program, ni le njegov program, ampak smo vsi del tega programa. Zato v samospoznanem človeku prepoznamo modreca..njegove misli nam izražajo veliko resnice, saj skozi njih prepoznamo tudi sebe in svoj program...Seveda, če smo odprti. Smiley

Aha, si se spomnil. Prej pa nisi vedel? Ti je morala mrtva misel iz preteklosti povedati, kako se lahko živi modrec obnaša in deluje v sedanjem trenutku?
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8707 - 08.03.2010 at 12:54:13
 
haha Alojz ne odhajaj , me na pozitiven nacin nasmejis z temi forumskimi igricami nikov in kdo je kdo za tem ekranom , kaj ni to nepomembno cetudi nekdo spremeni nik je pomembno to kar pise in ne to kdo pise .Tudi podpis pod nikom ali slika , izgled ne kazejo kdo in kaj je tisti ki pise  , saj je samo zapolnjeno mesto ki je namenjenu temu in lahko je samo copy in paste.
No naj povem da je to moj edini nik kar lahko admin najbrz tudi potrdi .
In se strinjam saj to tudi pisem da nic nevem sem to spoznal vedno kadar sem poskusal kaj vedeti in si niti ne razbijam vec uma z tem .
Ti imas svojo teorijo in kot berem si preprican da je pravilna in sem vesel da tako mislis , ceprav zdi se mi da nenehno nasprotujes vsemu ostalemu in imas prav vecina vsega je najbrz res neresnica , beseda sama posebi je ze laz .
Poglej svet, ljudi vecina zivi slucajno vecina spi ampak kaj bos sel do vsakega in mu tolmacil da je bebec in da nima pojma in da ti ves boljse , ze res mogoce res ves boljse ampak to ni pomembno .
Tukaj lahko vsak vsakega obsoja ampak v resnicnem pogovoru tako nebi prisli dalec .

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8708 - 08.03.2010 at 13:17:02
 
Quote:
Nevem kaj je razsvetljenje , vem samo kaj ni in vse kar si lahko cloveski um zamisli ni razsvetljenje . Sama beseda razsvetljenje je izmisljotina uma za nekaj kar niti ne ve ali obstaja torej je tudi vsaka definicija ali ideja o tem kaj je razsvetljenje laz. Clovek ki je preprican da nekaj ve , preprican v neko teorijo obstoja, teorijo cesarkoli je v zmoti , kajti nemogoce je nekaj vedeti dokoncno , ni zacetka niti konca v raziskovanju je pa potovanje ki je neskoncna radost samo po sebi .Um ustvarja tisto kar verjame da lahko in tako potovanje traja tako dalec kot verjames da lahko konca pa se tam kjer um postavi konec , clovek pa pogosto misli da verjame tisto kar je ampak tisto kar je samo zato ker verjame in tako je ujet v krogu.
Moja zelja ni govoriti kar vem ampak debatirati o tem kar opazam vidim in cutim in to nikakor ni resnica ali teorija necesa ki lahko uci drugega je samo moje vesolje in moje potovanje moje razmisljanje ki se neskoncno spreminja.
Pustiti drugemu tebi njemu vam, obstoju da je , je edino kar lahko dam in sem neskoncno vesel tega v vsaki tvoji besedi vidim del resnice in se zahvaljujem za vsako mnenje kritiko besedo ker mi dajejo radost in zivljenje .

hvala
Namaste

Si pa napisal pravljico. In ti v to verjameš. Radost in potovanje ter neko dajanje, razmišljanje. Kaj pa dejanja, le ta te določajo.

Tukaj mi je rekel Namaste in mi potem v gneči ukradel denarnico. Zato, takšnih lizunov je cel svet poln.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8709 - 08.03.2010 at 13:18:24
 
Quote:
haha Alojz ne odhajaj , me na pozitiven nacin nasmejis z temi forumskimi igricami nikov in kdo je kdo za tem ekranom , kaj ni to nepomembno cetudi nekdo spremeni nik je pomembno to kar pise in ne to kdo pise .Tudi podpis pod nikom ali slika , izgled ne kazejo kdo in kaj je tisti ki pise  , saj je samo zapolnjeno mesto ki je namenjenu temu in lahko je samo copy in paste.
No naj povem da je to moj edini nik kar lahko admin najbrz tudi potrdi .
In se strinjam saj to tudi pisem da nic nevem sem to spoznal vedno kadar sem poskusal kaj vedeti in si niti ne razbijam vec uma z tem .
Ti imas svojo teorijo in kot berem si preprican da je pravilna in sem vesel da tako mislis , ceprav zdi se mi da nenehno nasprotujes vsemu ostalemu in imas prav vecina vsega je najbrz res neresnica , beseda sama posebi je ze laz .
Poglej svet, ljudi vecina zivi slucajno vecina spi ampak kaj bos sel do vsakega in mu tolmacil da je bebec in da nima pojma in da ti ves boljse , ze res mogoce res ves boljse ampak to ni pomembno .
Tukaj lahko vsak vsakega obsoja ampak v resnicnem pogovoru tako nebi prisli dalec .

lp


Bedasto je ravno to,da (paradoks) da z umom ne zmoreš nič odkrit,če ti vesoljno em valovanje-samodelovanje nate in na vse nas osebno -tega ne omogoči ravno skozi lastno samodelovanje nate-neodvisno od tebe samega-to moraš razumeti,pa ne boš več sodil druge po sebi o nečem kar ti osebno ni bilo dano.

Ko boš dobil ta dar vesolja samega sebi ''preko tebe'' - bo tvoj um-sebstvo začelo vesoljno samodelovati Razumeš razliko???

Sedaj je tvoj um ujet v labirintu tvojega ega in sebstva-neodvisno kaj ti veš-razumeš -občutiš-živiš.

V resničnem pogovoru ti dokažem v pol ure v kakšni temi živiš.Ravno včeraj sem imel med 16 in 18h na obisku pet pravih prijateljev,kateri se dostikrat sestanemo.Imeli smo debato o vsemu-Vsi do enega se v celosti strinjajo z menoj-- ne zato,ker smo prijatelji- zato ker vedo,kaj jim sporočam.

Ti kar uživaj in se slini nad seboj.Meni pa verjemi,da živiš v lastni temi in da drugače tudi ni mogoče-- pa si ti to drugačnost še tako želel.   Smiley Smiley Cheesy Lips Sealed  Da ba tole ni tvoj edini nik,me pa še bolj potrjuje v mojem razmišljanju,da si sam v več osebah-ker svoje prave še nisi sprejel.  Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8710 - 08.03.2010 at 13:41:09
 
ajgor lojze : ) nevem kaj skusata dokazat meni ali ostalim ? to da vesta vec kot drugi ? mogoce drugi vedo da vesta vec ampak s takim obsojanjem to spodbijata .
Lojze prosim hehe si pa res preprican vase , samo en nik imam in nikoli prej se nisem registriral na ta forum kaj ti dogaja ? kontaktiraj lastnika strani nej ti on dokaze bi te to prepricalo ? nebi ? hehe
Lepo zate da ti verjamejo prijatelji ; )
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8711 - 08.03.2010 at 13:53:24
 
Quote:
ajgor lojze : ) nevem kaj skusata dokazat meni ali ostalim ? to da vesta vec kot drugi ? mogoce drugi vedo da vesta vec ampak s takim obsojanjem to spodbijata .
Lojze prosim hehe si pa res preprican vase , samo en nik imam in nikoli prej se nisem registriral na ta forum kaj ti dogaja ? kontaktiraj lastnika strani nej ti on dokaze bi te to prepricalo ? nebi ? hehe
Lepo zate da ti verjamejo prijatelji ; )



Nisi sam kriv,da si zamašen in ujet v lastnem sebstvu-Piši vesolju,da te naj se svojimi EM frekvencami ki delujejo enako na vse nas -samoprebudi v tebi-paradoks našega življenja--Razumeš? Ne? Jaz ne obsojam jaz samo (egocentrike) zbujam po svojih močeh,da si pa ti v svoji življenjski temi---Ti sam nisi nič kriv-------To dojemi!!!! Ti tega nočeš razumeti poglej moje poste nazaj!!!! Nič nisi kriv,da si v svoji biti(gensko pogojeno )zaspal. Mogoče boš potem dojel moje pisanje? Angry
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8712 - 08.03.2010 at 14:10:08
 
Prosim lojze nekomu dopovedovat naj verjame in razume kar ti govoris z tako vnemo kot ti delas je absurdno in ce mislis da s tem delas svoje poslanstvo potem delas to zato da zadovolji tebe in da mislis kako pomagas prebujas, zadovoljujes pa sebe svoj svet meni si pomagal do resnice toliko kot ce nebi napisal nic saj bistvo to kar zelis povedat neznas povedat mirno ampak raje obsojas namesto da bi potrpezljivo razlozil to kar zelis povedat , nevem za druge ampak jaz bi te rad bral ker vem da imas v dosti stvareh prav in vidis bistva ,vedar te bom lazje razumel ce bos govoril to kar ves in ne to kar jaz ne vem , ker moja nevednost ni pomembna ce mi zelis kaj povedat govori in se popolnoma posveti temu kar bi rad rekel in naj te neznanje drugih ne zmoti pri tem .
hvala
lp
f
Back to top
 
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8713 - 08.03.2010 at 14:15:17
 
Quote:
Tukaj mi je rekel Namaste in mi potem v gneči ukradel denarnico. Zato, takšnih lizunov je cel svet poln.

Hmm, valjda si mel not sam kakšen sitniš, ne prave evropejske težke pare. In dokumenti? Ti jih je drpnil?

Indija, Indija - najhujš pri vsej stvari je pa to, da sem jaz včasih celo mislil, da se v Indijo rodijo tud "najvišji" posamezniki človečanstva, t.i. razsvetljenci. Potem se pa v zadnjem času vedno bolj sprašujem, če niso ravno v duhovnosti Indijci tudi enih največjih lopovov na svetu, so do vrhunca prignali svojo umetnost prekupčevanja z duhovnostjo.

Tak, da je res kot si rekel - rečejo ti Namaste, Rama Rama, Enlightenment, Advaita, Non-duality, vmes ti pa denarnico drpnejo in se grejo praskat po riti!  Grin Cheesy

Pišuka, Igor, a ne bi ti tam doli odprl kakšne "Šole za razsvetljenje z evropsko preciznostjo in evropsko kulturno 'mislijo0'"? Bi ratal bogati raja v momentu. Nom lahko pa začneš ravno s to svojo zadnjo prigodo: rečeš: poglejte, indijski bratje in sestre, človek izmed vašega rodu mi je izmaknil denarnico, a jaz sem tako blagoroden in tako razsvetljen, da sem mu oprostil že v istem trenutku, kar je nepridiprav me jel oropati. In sedaj bom tudi vas podučil o umetnosti odpuščanja. Vstopnina je 2 €.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8714 - 08.03.2010 at 14:23:41
 
Quote:
Prosim lojze nekomu dopovedovat naj verjame in razume kar ti govoris z tako vnemo kot ti delas je absurdno in ce mislis da s tem delas svoje poslanstvo potem delas to zato da zadovolji tebe in da mislis kako pomagas prebujas, zadovoljujes pa sebe svoj svet meni si pomagal do resnice toliko kot ce nebi napisal nic saj bistvo to kar zelis povedat neznas povedat mirno ampak raje obsojas namesto da bi potrpezljivo razlozil to kar zelis povedat , nevem za druge ampak jaz bi te rad bral ker vem da imas v dosti stvareh prav in vidis bistva ,vedar te bom lazje razumel ce bos govoril to kar ves in ne to kar jaz ne vem , ker moja nevednost ni pomembna ce mi zelis kaj povedat govori in se popolnoma posveti temu kar bi rad rekel in naj te neznanje drugih ne zmoti pri tem .
hvala
lp
f


Ni ti možno obrazložiti,ker sva dva,ki živima pod svojimi drugačnimi vesoljno gensko pogojenimi življenjskim EM frekvencami (duhu).Ti imaš frekvenco 60hz jaz mogoče 66Hz najine življenjske Em frekvence so drugačne in zato tudi drugače sprejemama EM valovanje,ki deluje na naju neodvisno od naju. Si sedaj potešen? Kaj je tu za obsojat-edino lastno temo in s to temo piši vesolju,da rabiš drugačno EM frekvenco,da se samozbudi v tebi----- Če Sedaj ne razumeš nisi niti normalno psihično dozorel človek te dobe-cikla. Ne se obračat name-piši  pritožbo v nebeško kraljestvo samo zakaj živi v tebi v lastni temi '''??!!!Pojma o pojmu nimaš-sodiš pa Alojza. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 579 580 581 582 583 ... 764