Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 580 581 582 583 584 ... 764
(Read 1113521 times)
iron lion zion
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8715 - 08.03.2010 at 14:40:44
 
Gensko pogojene frekvence haha cestitam res ves veliko ampak ne toliko da bi druge ucil .
Se opravicujem ce si me razumel kot da te obsojam lojze zame si krasen pa ostani tak kot si ali pac kakor ti najbolj ugaja : ) Hvala ti dal si mi nekaj krasnega : ) In ne se spuscat v take in drugacne forumske igrice : )
Hvala tudi  tebi M.L pravtako si mi dal nekaj cudovitega : ) in vsem ostalim ,  uzivajte v potovanju .

Z ljubeznijo

lp
j
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8716 - 08.03.2010 at 14:57:13
 
Quote:
ajgor lojze : ) nevem kaj skusata dokazat meni ali ostalim ? to da vesta vec kot drugi ? mogoce drugi vedo da vesta vec ampak s takim obsojanjem to spodbijata .
Lojze prosim hehe si pa res preprican vase , samo en nik imam in nikoli prej se nisem registriral na ta forum kaj ti dogaja ? kontaktiraj lastnika strani nej ti on dokaze bi te to prepricalo ? nebi ? hehe
Lepo zate da ti verjamejo prijatelji ; )

Povedati ti želim, da si le navaden hvalisavec, ki jih je povsod polno. Uporabljaš besede (npr. razsvetljenje), pa pojma nimaš.

To dokazuješ pa tako sam. Meni ni potrebno, pa še ne lubi se mi. Ti kar piši svoja dognanja, čeprav ne veš pomena besed, ki jih uporabljaš.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8717 - 08.03.2010 at 15:05:39
 
Quote:
Gensko pogojene frekvence haha cestitam res ves veliko ampak ne toliko da bi druge ucil .
Se opravicujem ce si me razumel kot da te obsojam lojze zame si krasen pa ostani tak kot si ali pac kakor ti najbolj ugaja : ) Hvala ti dal si mi nekaj krasnega : ) In ne se spuscat v take in drugacne forumske igrice : )
Hvala tudi  tebi M.L pravtako si mi dal nekaj cudovitega : ) in vsem ostalim ,  uzivajte v potovanju .

Z ljubeznijo

lp
j


Ja gensko pogejeno !! Dva človeka nimata iste življenjske EM frekvence-življenjskega duha,če že želiš. Ti tega dejstva še razumeš ne. Tvoj gemom ima čisto sebi lastno gensko (pogojeno) eM frekvenco zato ti živiš v tej frekvenci-- tako kot kdorkoli drug tule. Na to tvojo osebno Em frekvenco( To moraš vedeti) deluje pa še galaktična elementarna EM frekvenca---neodvisno odnas samih-tebe mene. Ko boš tole dojel Lizon potem se pa spet oglašaj. Ti uživaj še naprej v svojih blodnjah.
Da nisi ti sam sebe naredil in ti ne izhajaš iz naše reprodukcijske življenjske verige-genoma naše vrste.? Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8718 - 08.03.2010 at 15:17:14
 
El Pesnik wrote on 08.03.2010 at 14:15:17:
Quote:
Tukaj mi je rekel Namaste in mi potem v gneči ukradel denarnico. Zato, takšnih lizunov je cel svet poln.

Hmm, valjda si mel not sam kakšen sitniš, ne prave evropejske težke pare. In dokumenti? Ti jih je drpnil?

Indija, Indija - najhujš pri vsej stvari je pa to, da sem jaz včasih celo mislil, da se v Indijo rodijo tud "najvišji" posamezniki človečanstva, t.i. razsvetljenci. Potem se pa v zadnjem času vedno bolj sprašujem, če niso ravno v duhovnosti Indijci tudi enih največjih lopovov na svetu, so do vrhunca prignali svojo umetnost prekupčevanja z duhovnostjo.

Tak, da je res kot si rekel - rečejo ti Namaste, Rama Rama, Enlightenment, Advaita, Non-duality, vmes ti pa denarnico drpnejo in se grejo praskat po riti!  Grin Cheesy

Pišuka, Igor, a ne bi ti tam doli odprl kakšne "Šole za razsvetljenje z evropsko preciznostjo in evropsko kulturno 'mislijo0'"? Bi ratal bogati raja v momentu. Nom lahko pa začneš ravno s to svojo zadnjo prigodo: rečeš: poglejte, indijski bratje in sestre, človek izmed vašega rodu mi je izmaknil denarnico, a jaz sem tako blagoroden in tako razsvetljen, da sem mu oprostil že v istem trenutku, kar je nepridiprav me jel oropati. In sedaj bom tudi vas podučil o umetnosti odpuščanja. Vstopnina je 2 €.

Ma ni bilo hudo, sem preživel in sem se spomnil, ko je železni omenil ta ind. pozdrav. Navadno ga navadna raja ne uporablja, če pa, pa bodi previden. Ta raja ga izkorišča v lastne koristi. Jaz ga tudi ne, nisem Hindujec, sicer pa tako ne moreš postati.

Sicer je pa tako, da če govoriš s kakšnim Brahmanom-ta pravim (I.kasta), je čisto drugače, kot ti guruji. Lepo ti pove, da je ta ašramska duhovnost njihov glavni izvozni artikel. Oni sicer ne delujejo v njih, jih pa tudi ne prepovejo. Denarja se ne dotikajo.
No, imaš kaj za videti in doživeti tu. Le odvisno je v kakšnih krogih se nahajaš in kaj iščeš. Ker nič ne iščem, ampak sem tu nastanjen spoznaš različne ljudi. Vse kaste, vse vrste profilov. Sicer so pa tu v Kovalamu tako turisti iz celega sveta. Imam znance iz vseh kontinentov. Evro je pa tu padel za dobrih 10%, odkar sem tu, tako, da bi vstopnina morala biti višja.

Lp,Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
iron lion zion
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8719 - 08.03.2010 at 15:59:16
 
haha wtf je s tabo lojze da si tako preprican da je tvoja teorija pravilna ? ves kako me spominjas na povprecnega cloveka ki ima tako zabetonirane poglede in ideje da je popolnoma preprican da nic drugega nima smisla na tem svetu, samo njegov smisel je jasen , sploh vidis kaj delas ? ce ti nekdo ne da prav si pac mislis adijo bumbar ne razume je neumen ni razvit hahah sej takih kot si ti je svet poln vsak od vas ima svojo teorijo ki je zanj edina pravilna , tisti ki je nima je neved zate tisti ki jo ima pa je tudi nevednez ker ni ista tvoji .
sej nevem zakaj sploh pisem mislil sem samo da je tukaj forum kjer te ne napade prvi ki se ne strinja s tabo pa ni nic drugace kot drugje ,
pa predlagam da forum poimenujejo po tebi - lojzetova teorija obstoja ker ocitno ti je dovoljeno da napadas vsakega ki pride z nameni se kaj naucit ,
svetu pogovorov si vzel njegov car tukaj je sedaj tvoj svet kjer vsiljujes svoje teorije naj so pravilne ali ne to je brez pomeni zaradi tega kar delas . Saj se niti obnasat ne znas primerno cloveku ki naj bi vedel nekaj , ampak samo da se ti pocutis dobro kajne lol stari , tvoja tolazba je mocnejsa od tujih kritik , bi se srecal z mano ti pokazem kako majhen je tvoj svet ? si srecal trenutek ko se tvoj obstoj konca  ? moj svet se je ustavil ,v delcku trenutka se je koncalo vse kar zivi v mojem telesu in zagotavljam ti vse kar poznas zdaj ti bo nekoc nepomembno , mogoce dobis priloznost da se vrnes in mogoce takrat ne pozabis .
lp
j
Back to top
 
 
IP Logged
 
Etrex
5
*****
Offline


Posts: 1511

Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8720 - 08.03.2010 at 16:58:12
 
Iron lion zion, zdaj se bivsi clan Grin Kaksna je to duhovna potrpezljivost, kje ti je sampijonska vzdrzljivost  Grin Vem tocno kaj si mislil, ce je res kot pravis da si prvic na forum registriran, si mislil duhoven forum "prijazen" forum.

Duhovnost sveta je zlagana v temeljih in zdaj ze trohneca, prav navidezno prijazno zlagana je, kot je zlagana in igrana pretirana prijaznost. Super je to da se tej duhovnosti sname to masko prijaznosti, za taksno igrano prijaznostjo je vedno interes ce ne prijaznosti ni, to je ta gniloba prepolna tega sveta. Ljudje mislijo da jih bo bog spremenil v duhovno meglo in da se bojo potem smejali drugim, ker bojo oni brez tezkega telesa... Zlagana duhovnost ki ji treba snet masko.

L.p.
Back to top
 

Stvarstvo ne odloča, odloča človek z svobodno voljo.
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8721 - 08.03.2010 at 17:03:54
 
Etrex wrote on 08.03.2010 at 16:58:12:
Vem tocno kaj si mislil, ce je res kot pravis da si prvic na forum registriran, si mislil duhoven forum "prijazen" forum.

Smiley  Smiley

nak, vedno manj...
- - -

Upam da se še vrneš Iron lion zion  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8722 - 08.03.2010 at 17:05:57
 
Etrex odlično si povedu!
Sej to je to, zlagano...in gredo nekateri v tak ekstrem da še sami sebi verjamejo oh in sploh dobrota ja itak.
Kadarkoli raj vzamem človeka ki ni popoln in se tega zaveda pa je recimo včasih nesramen vem pa da je v srcu dober,pristen..., kakor pa eno zlagano dobro dušo ki še sebi laže, in taki ljudje so zame osebno 3x hujši.
Sej to je to, kaj mislite da boste razsvetljeni pa boste popolni kar naenkrat, nas nič več ne bo mamilo, bo jeklena volja?
Bo K****
Taki k smo smo, in taki bomo do konca..vsaj na tem planetu če vam to pomaga...evo vam moje razsvetljenje.
Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8723 - 08.03.2010 at 17:13:28
 
Quote:
haha wtf je s tabo lojze da si tako preprican da je tvoja teorija pravilna ? ves kako me spominjas na povprecnega cloveka ki ima tako zabetonirane poglede in ideje da je popolnoma preprican da nic drugega nima smisla na tem svetu, samo njegov smisel je jasen , sploh vidis kaj delas ? ce ti nekdo ne da prav si pac mislis adijo bumbar ne razume je neumen ni razvit hahah sej takih kot si ti je svet poln vsak od vas ima svojo teorijo ki je zanj edina pravilna , tisti ki je nima je neved zate tisti ki jo ima pa je tudi nevednez ker ni ista tvoji .
sej nevem zakaj sploh pisem mislil sem samo da je tukaj forum kjer te ne napade prvi ki se ne strinja s tabo pa ni nic drugace kot drugje ,
pa predlagam da forum poimenujejo po tebi - lojzetova teorija obstoja ker ocitno ti je dovoljeno da napadas vsakega ki pride z nameni se kaj naucit ,
svetu pogovorov si vzel njegov car tukaj je sedaj tvoj svet kjer vsiljujes svoje teorije naj so pravilne ali ne to je brez pomeni zaradi tega kar delas . Saj se niti obnasat ne znas primerno cloveku ki naj bi vedel nekaj , ampak samo da se ti pocutis dobro kajne lol stari , tvoja tolazba je mocnejsa od tujih kritik , bi se srecal z mano ti pokazem kako majhen je tvoj svet ? si srecal trenutek ko se tvoj obstoj konca  ? moj svet se je ustavil ,v delcku trenutka se je koncalo vse kar zivi v mojem telesu in zagotavljam ti vse kar poznas zdaj ti bo nekoc nepomembno , mogoce dobis priloznost da se vrnes in mogoce takrat ne pozabis .
lp
j

Iron zakaj nas zapuščaš, pa sem le mislil, da bomo kakšno pametno rekli. V tem svetu ja pač tako, da nismo sami. Povsod naletiš na nekoga, ki se ne soglaša s teboj ali pa obratno. Na tem forumu je pač dopuščena svobodna volja, kakor jo je Bog dodelil človeku. In kaj bi bil človek brez svobodna volje; nič druga kakor navadni meseni stroj, ki hodi po zemlji in izvršuje voljo nekoga drugega. A bi lahko tako brez svobodne volje človek postal kdaj samostojen, ne nikoli. Le po poti svobodnega odločanja in s tem spoznavanje kaj je prav in kaj ni prav, lahko človek doseže življenjsko samostojnost.

Če človek ne bi imel možnosti, da postane popoln hudič, tudi ne more postati popolna Božja podoba. Zato je na zemlji že pravi pekel, kdor si ga naredi in hkrati so tudi že nebesa. Hudičev je povsod dosti, ampak nebesom se ne morejo približati, ker je nepremostljiva prepreka prav hudičev značaj. Brez svobodne volje pa se hudičev značaj ne more spremeniti na bolje, zato je svobodna volja človeka nedotakljiva celo za samega Boga.

Nebesa in pekel sta zelo daleč narazen, pa čeprav sta tuzemsko lahko čisto skupaj. Nebesa so pa čisto skupaj, pa čeprav so tuzemsko lahko zelo oddaljena ena od druge. Zato naj te hudiči ne motijo, saj so zelo daleč od tebe. Posveti se nebesom, ki pomagajo peklu in imajo vpogled vsepovsod.

No pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Miara
4
****
Offline


Posts: 344
Lj
Gender: female
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8724 - 08.03.2010 at 17:15:19
 
Miara wrote on 08.03.2010 at 17:05:57:
Etrex odlično si povedu!
Sej to je to, zlagano...in gredo nekateri v tak ekstrem da še sami sebi verjamejo oh in sploh dobrota ja itak js sm pa reinkarnirana Marija Huh
Kadarkoli raj vzamem človeka ki ni popoln in se tega zaveda pa je recimo včasih nesramen pa vem da je v srcu dober,pristen..., kakor pa eno zlagano dobro dušo ki še sebi laže, in taki ljudje so zame osebno 3x hujši. Poznam take reveže še predobr...
Sej to je to, kaj mislite da boste  razsvetljeni pa boste popolni kar naenkrat, ne bo zavisti, pohlepa, pregreh, bo jeklena volja?
Bo K**** ja
Taki k smo smo, in taki bomo do konca...evo moje razsvetljenje.

Back to top
 

blah
 
IP Logged
 
D2
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8725 - 08.03.2010 at 17:19:00
 
dobro povedano
s tem da neka osnovna kultura ne škodi
Wink  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8726 - 08.03.2010 at 17:24:38
 
Etrex wrote on 08.03.2010 at 16:58:12:
Iron lion zion, zdaj se bivsi clan Grin Kaksna je to duhovna potrpezljivost, kje ti je sampijonska vzdrzljivost  Grin Vem tocno kaj si mislil, ce je res kot pravis da si prvic na forum registriran, si mislil duhoven forum "prijazen" forum.

Duhovnost sveta je zlagana v temeljih in zdaj ze trohneca, prav navidezno prijazno zlagana je, kot je zlagana in igrana pretirana prijaznost. Super je to da se tej duhovnosti sname to masko prijaznosti, za taksno igrano prijaznostjo je vedno interes ce ne prijaznosti ni, to je ta gniloba prepolna tega sveta. Ljudje mislijo da jih bo bog spremenil v duhovno meglo in da se bojo potem smejali drugim, ker bojo oni brez tezkega telesa... Zlagana duhovnost ki ji treba snet masko.

L.p.

Etrex, dokler ne boš rzvil duhovnega čuta, s katerim lahko čutiš in spoznaš duhovnost, tako dolgo boš mlatil v prazno in povem ti, da sploh ne veš kaj govoriš; povej mi kako lahko človek, ki nima čuta za vid, vidi lepoto mavričnih barv in potem govori kako ne obstajajo???, ravno tako pa ti presojaš in pametuješ o duhovnosti.

Pa lep pozdrav.
Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
M.L.
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 1728

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8727 - 08.03.2010 at 17:26:23
 
M.L. wrote on 08.03.2010 at 17:24:38:
Etrex wrote on 08.03.2010 at 16:58:12:
Iron lion zion, zdaj se bivsi clan Grin Kaksna je to duhovna potrpezljivost, kje ti je sampijonska vzdrzljivost  Grin Vem tocno kaj si mislil, ce je res kot pravis da si prvic na forum registriran, si mislil duhoven forum "prijazen" forum.

Duhovnost sveta je zlagana v temeljih in zdaj ze trohneca, prav navidezno prijazno zlagana je, kot je zlagana in igrana pretirana prijaznost. Super je to da se tej duhovnosti sname to masko prijaznosti, za taksno igrano prijaznostjo je vedno interes ce ne prijaznosti ni, to je ta gniloba prepolna tega sveta. Ljudje mislijo da jih bo bog spremenil v duhovno meglo in da se bojo potem smejali drugim, ker bojo oni brez tezkega telesa... Zlagana duhovnost ki ji treba snet masko.

L.p.

Etrex, dokler ne boš razvil duhovnega čuta, s katerim lahko čutiš in spoznaš duhovnost, tako dolgo boš mlatil v prazno in povem ti, da sploh ne veš kaj govoriš; povej mi kako lahko človek, ki nima čuta za vid, vidi lepoto mavričnih barv in potem je jasno da govori kako ne obstajajo???, ravno tako pa ti presojaš in pametuješ o duhovnosti.

Pa lep pozdrav.

Back to top
 

Vrnimo Življenju življenje.

 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8728 - 08.03.2010 at 18:54:19
 
M.L. wrote on 08.03.2010 at 17:26:23:
M.L. wrote on 08.03.2010 at 17:24:38:
Etrex wrote on 08.03.2010 at 16:58:12:
Iron lion zion, zdaj se bivsi clan Grin Kaksna je to duhovna potrpezljivost, kje ti je sampijonska vzdrzljivost  Grin Vem tocno kaj si mislil, ce je res kot pravis da si prvic na forum registriran, si mislil duhoven forum "prijazen" forum.

Duhovnost sveta je zlagana v temeljih in zdaj ze trohneca, prav navidezno prijazno zlagana je, kot je zlagana in igrana pretirana prijaznost. Super je to da se tej duhovnosti sname to masko prijaznosti, za taksno igrano prijaznostjo je vedno interes ce ne prijaznosti ni, to je ta gniloba prepolna tega sveta. Ljudje mislijo da jih bo bog spremenil v duhovno meglo in da se bojo potem smejali drugim, ker bojo oni brez tezkega telesa... Zlagana duhovnost ki ji treba snet masko.

L.p.

Etrex, dokler ne boš razvil duhovnega čuta, s katerim lahko čutiš in spoznaš duhovnost, tako dolgo boš mlatil v prazno in povem ti, da sploh ne veš kaj govoriš; povej mi kako lahko človek, ki nima čuta za vid, vidi lepoto mavričnih barv in potem je jasno da govori kako ne obstajajo???, ravno tako pa ti presojaš in pametuješ o duhovnosti.

Pa lep pozdrav.



Človek se ne zmore sam poduhoviti-ker človek sam ni sposoben biti drugo- kar v resnici on sam je kot individualna živa vesoljna samomanifestacija. Vesolje samo nas skoze tisočletja naredi žive egoiste- ali vesoljno samospoznane žive ljudi.

Etrex je že fant na mestu,ga osebno poznam že nekaj let.

      Wink Tolo Vesoljno življenjsko igro in paradoks dojemite Wink

To da se mi tule prepiramo je vesoljni samodejni življenjski paradoks,ne prepiramo se mi ---prepirata se vesoljna tema v nas in vesoljna svetoba v nas-samospoznanje (bog teološko)se prepira samodejno skozi nas vse -----ker smo vsi in vse življenje z nami on sam ---- In  on sam  je življenje in  mi!!!!!!  Mi ne odločamo samo,ker smo mi njegova živa samomanifestacija na katero vesoljno samodejno vpliva s svojim cikličnim EM valovanjem in kakršni smo mi takšno je vesolje-dobro ali slabo in mi v ničemer sami ne odločamo v tej vesoljni samoigri,kljub temu,da smo samozavedni in imamo svobodno voljo---Naš življenjski paradoks,ki nas dela egoiste ali dobre neodvisno od nas-Smo takšni kot je vesoljni (galaktični EM cikel)ki vpliva neodvisno od nas ---na nas. Wink Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #8729 - 08.03.2010 at 18:54:21
 
Quote:
Zlagana duhovnost ki ji treba snet masko.

Za zlagano duhovnost ti dam prav..ni pa vsaka zlagana.... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 580 581 582 583 584 ... 764