Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 174 175 176 177 178 ... 764
(Read 1103491 times)
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2625 - 31.07.2008 at 12:48:17
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:26:40:
Današnji dan sem namenil internetni debati! Izvoli, kdor se je odločil enako! Wink
Lp Alojz

Hja, mam kar nekaj še za delat, ampak bom vseeno kaj še spisal. Hec mora bit! Juheeeej!

Bok
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2626 - 31.07.2008 at 12:53:42
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:42:27:
 Vsem

Prišlo mi je na uho,kar tko neki,da se nekateri bojite izraza Elohim-samospozna stvarnikova 'človeška' individualna samomanifestacija.

Pomojem zato, ker Elohim omenja Biblija in cel kup enih drugih prismuknjenih struj, po mojem zato. Biblijo pa mnogi enačijo z krščanstvom, ki pa je oskubljena kura brez jajc in mozga.

Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:42:27:

Stvarnik je večno-sedaj vse-vseobsežna vesoljna konstanta mept*,ki je večno-sedaj nikoli začeta nikoli končana samozadostna,samoohranitvena in perpetuo vesoljna samobitnost.

Kako se lahko ta večno-sedaj ista vesoljna samobitnost (stvarnik-konstanta mept*) sqamospozna?

Torej kako se lahko spozna? Hmm, saj je že sedaj spoznana, samo se samo malo dela da ni!!! To je to, juheeeeeejjj!!!

Sploh pa, mislim da sploh ni možno, da neskončna vesoljna pojavnost ne bi vedela zase. Mi trenutno zanjo ne vemo, ker smo se tako odločili, ampak nekje na drugi strani galaksije pa še kje drugje pa obstajajo v tem trenutku individuumu, ki se ravno sedaj povsem zavedajo vseobsežne vesoljne samomanifestacije, in se ta samomanifestacija kozmosa zaveda same sebe preko njih in preko vsega do koder njim seže pogled in čut.

Če se pa mi trenutno ne zavedamo, pa s tem vseobsežna vesoljna pojavnost ne izgubi nič, ker se sokratno točno v tem trenutku preko nekoga drugega zaveda, da se v nas ne zaveda!!!!!!!!!  Krucefiks!!!  Cool

Živeli!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2627 - 31.07.2008 at 12:57:45
 
Poet
Sem ti pozabil povedati. Včeraj je bil Aygor pri meni.Sva nakladala kar dobrih 6 ur.Razložu sem mu kako in kaj naj te jemlje (na smrt resno!) in da pač si ušteku zadevo. Tudi on jo je.Problem je,da se mu je včeraj neki notri v njegovem računalniku zbrklal in se ne more danes javljat. Mislim,da bo jutri če ne že danes vse ok. s tem. Aygor je k'r ok! Saj je Trbov'c- porka madona!

Lp Alojz Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2628 - 31.07.2008 at 12:59:12
 
Poet wrote on 31.07.2008 at 12:53:42:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:42:27:
 Vsem

Prišlo mi je na uho,kar tko neki,da se nekateri bojite izraza Elohim-samospozna stvarnikova 'človeška' individualna samomanifestacija.

Pomojem zato, ker Elohim omenja Biblija in cel kup enih drugih prismuknjenih struj, po mojem zato. Biblijo pa mnogi enačijo z krščanstvom, ki pa je oskubljena kura brez jajc in mozga.

Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:42:27:

Stvarnik je večno-sedaj vse-vseobsežna vesoljna konstanta mept*,ki je večno-sedaj nikoli začeta nikoli končana samozadostna,samoohranitvena in perpetuo vesoljna samobitnost.

Kako se lahko ta večno-sedaj ista vesoljna samobitnost (stvarnik-konstanta mept*) sqamospozna?

Torej kako se lahko spozna? Hmm, saj je že sedaj spoznana, samo se samo malo dela da ni!!! To je to, juheeeeeejjj!!!

Sploh pa, mislim da sploh ni možno, da neskončna vesoljna pojavnost ne bi vedela zase. Mi trenutno zanjo ne vemo, ker smo se tako odločili, ampak nekje na drugi strani galaksije pa še kje drugje pa obstajajo v tem trenutku individuumu, ki se ravno sedaj povsem zavedajo vseobsežne vesoljne samomanifestacije, in se ta samomanifestacija kozmosa zaveda same sebe preko njih in preko vsega do koder njim seže pogled in čut.

Če se pa mi trenutno ne zavedamo, pa s tem vseobsežna vesoljna pojavnost ne izgubi nič, ker se sokratno točno v tem trenutku preko nekoga drugega zaveda, da se v nas ne zaveda!!!!!!!!!  Krucefiks!!!  Cool

Živeli!  Smiley


Juhej partizan, pred tabo svobode je dan!!!!
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2629 - 31.07.2008 at 13:10:56
 
Poet wrote on 31.07.2008 at 12:48:17:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:26:40:
Današnji dan sem namenil internetni debati! Izvoli, kdor se je odločil enako! Wink
Lp Alojz

Hja, mam kar nekaj še za delat, ampak bom vseeno kaj še spisal. Hec mora bit! Juheeeej!

Bok

Hmm, zgleda da bo bolj revna bira za vas danes, Alojz, ni nobenega forumaša s katerim bi lahko razpravljali. Jaz grem tudi dol, ker moram še ene par stvari narediti, da bom lahko jutri šel lepo na vikend v hribovite kraje.

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2630 - 31.07.2008 at 13:16:17
 
Poet wrote on 31.07.2008 at 13:10:56:
Poet wrote on 31.07.2008 at 12:48:17:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:26:40:
Današnji dan sem namenil internetni debati! Izvoli, kdor se je odločil enako! Wink
Lp Alojz

Hja, mam kar nekaj še za delat, ampak bom vseeno kaj še spisal. Hec mora bit! Juheeeej!

Bok

Hmm, zgleda da bo bolj revna bira za vas danes, Alojz, ni nobenega forumaša s katerim bi lahko razpravljali. Jaz grem tudi dol, ker moram še ene par stvari narediti, da bom lahko jutri šel lepo na vikend v hribovite kraje.

Lp


Jaz pa prjatelja obiskat. Se ga je falot nalezu, pa se mu je bickl pred nos postavu. Pijani 'stvarnik' to je pa res vesoljna samogroza!

Lp Alojz Grin Grin Shocked Cool Undecided
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2631 - 31.07.2008 at 13:37:59
 
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 13:16:17:
Poet wrote on 31.07.2008 at 13:10:56:
Poet wrote on 31.07.2008 at 12:48:17:
Alojz in Sandib wrote on 31.07.2008 at 12:26:40:
Današnji dan sem namenil internetni debati! Izvoli, kdor se je odločil enako! Wink
Lp Alojz

Hja, mam kar nekaj še za delat, ampak bom vseeno kaj še spisal. Hec mora bit! Juheeeej!

Bok

Hmm, zgleda da bo bolj revna bira za vas danes, Alojz, ni nobenega forumaša s katerim bi lahko razpravljali. Jaz grem tudi dol, ker moram še ene par stvari narediti, da bom lahko jutri šel lepo na vikend v hribovite kraje.

Lp


Jaz pa prjatelja obiskat. Se ga je falot nalezu, pa se mu je bickl pred nos postavu. Pijani 'stvarnik' to je pa res vesoljna samogroza!

Lp Alojz Grin Grin Shocked Cool Undecided

Mejduš, Alojz, vi ga pa pihnete!!!!!!  Grin Grin Grin Grin

He he, pa lepo ga pazdravte, nalezenega Stvarnika!

Živeli!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2632 - 31.07.2008 at 19:37:06
 
Sem inteligentno sesul računalnik, pa še pekač mi crknu, šele sedaj sem usposobil, zadevo.

Poet ne skrbi za Golovec, sem si včeraj malo ogledal to lokacijo, ponovno in ni interesantna, preveč zabačeno, investitorji še za sol ne bi zaslužili, zato kar veselo.

Lp Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2633 - 31.07.2008 at 20:33:00
 
Quote:
Sem inteligentno sesul računalnik, pa še pekač mi crknu, šele sedaj sem usposobil, zadevo.

Poet ne skrbi za Golovec, sem si včeraj malo ogledal to lokacijo, ponovno in ni interesantna, preveč zabačeno, investitorji še za sol ne bi zaslužili, zato kar veselo.

Lp Igor


Igor

De še nisi zastrupu z mojimi gobami? Sem mislil,da mi bo ratala majhna sabotaža. Vidim,da mi zadeva ni uspela-še si živ!
Pekač čez okno,računalnik za njim potem pa zašibi za obema, da jih še v letu uloviš. Si, ok.?

Lp Alojz Smiley Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2634 - 31.07.2008 at 21:09:47
 
Aygor

Kaj je sedaj? A, cel dan pekače in računalnike po Trbovljah loviš?
Človek bi lahko v tem času že umrl in se ponovno  rodil. Da nisi slučajen na urgenci? Da se nisi res zastrupu?

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2635 - 31.07.2008 at 21:56:15
 
Prav v redu sem, tudi gobe so bile dobre, aja ženi reci, da je bilo kosilo odlično.

Ma pekač sem dobil po hitri pošti iz Ljubljane, sem hotel zdaj Samsunga, šla sta mi že dva Nec-a in Teac.

Lp, Igor


Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2636 - 01.08.2008 at 07:58:24
 
Aygor

Važno je,da je s tabo vse ok. Za drugo bomo poskrbeli ob času. Veš kaj bi te prosil,ker imam občutek,da mi ljudje bolj slabo verjamejo okoli Samodejnega Magnetnega Oscilatorja,da jim malo poveš kaj si ti do sedaj kot edini ki ga je videl,videl v njemu- oz kako si ga dojel.

Lp Alojz Wink Cool

Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2637 - 01.08.2008 at 12:25:22
 

Sedaj grem poškodovanega'stvarnika biciklista' iskat v KC,da ga odpeljem domov.

Lp Alojz Cheesy Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2638 - 01.08.2008 at 13:08:24
 
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 07:58:24:
Aygor

Važno je,da je s tabo vse ok. Za drugo bomo poskrbeli ob času. Veš kaj bi te prosil,ker imam občutek,da mi ljudje bolj slabo verjamejo okoli Samodejnega Magnetnega Oscilatorja,da jim malo poveš kaj si ti do sedaj kot edini ki ga je videl,videl v njemu- oz kako si ga dojel.

Lp Alojz Wink Cool



Sem že razmišljal, kako bi napisal, da bi nekako bilo razumljivo vsem tudi "bunkucem".

Magnetni oscilator je poskušalo narediti že več ljudi po vsem svetu. Zadeva mi je bila malo znana, že preden sem jo videl pri Alojzu in sem bil kar malo skeptičen. Imam nekaj tehničnega znanja in pridobivanje energije iz magnetizma me je nekako sokratno privlačila in odbijala (zaradi neuspelih poskusov od Tesle in ostalih).

Alojzev oscilator v bistvu deluje na poznavanju življenja, zgradbe vesolja, zemlje, človeka. Udejanja akumulirano in realizirano (sever, jug) preko jedra, ki je nična točka in sokratno tehtnica, kar ponazarja vse. Ta sokratnost niča, tehtnice, večno-sedaj je bila uganka skozi človeško zgodovino. Poznavanje časa, življenja ne zgolj tehnike in površinske strukture vesolja, galaksije, zemlje, človeka mu je podalo uvid za izdelavo aparata, ki ni perpetum mobile, ampak je samozadosten.

Sedaj pa, kot vedno, vprašanje izdelave in plasiranje človeštvu, da pride lažje do popolnega samozavedanja in naprej do samospoznanja. Današnja tehnologija izdelavo omogoča, prav tako je zadovoljivo poznavanje materijalov. Vzpostavlja se samo vprašanje etičnega reda človeštva, to je prijateljstva. Biti prijatelj življenja in ne borec ali tekmovalec-

Smo na temu, da realiziramo zadano, galaktična zavest nam je v pomoč, posameznik je tisti ki se odloča.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2639 - 01.08.2008 at 14:03:15
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 07:58:24:
Aygor

Važno je,da je s tabo vse ok. Za drugo bomo poskrbeli ob času. Veš kaj bi te prosil,ker imam občutek,da mi ljudje bolj slabo verjamejo okoli Samodejnega Magnetnega Oscilatorja,da jim malo poveš kaj si ti do sedaj kot edini ki ga je videl,videl v njemu- oz kako si ga dojel.

Lp Alojz Wink Cool



Sem že razmišljal, kako bi napisal, da bi nekako bilo razumljivo vsem tudi "bunkucem".

Magnetni oscilator je poskušalo narediti že več ljudi po vsem svetu. Zadeva mi je bila malo znana, že preden sem jo videl pri Alojzu in sem bil kar malo skeptičen. Imam nekaj tehničnega znanja in pridobivanje energije iz magnetizma me je nekako sokratno privlačila in odbijala (zaradi neuspelih poskusov od Tesle in ostalih).

Alojzev oscilator v bistvu deluje na poznavanju življenja, zgradbe vesolja, zemlje, človeka. Udejanja akumulirano in realizirano (sever, jug) preko jedra, ki je nična točka in sokratno tehtnica, kar ponazarja vse. Ta sokratnost niča, tehtnice, večno-sedaj je bila uganka skozi človeško zgodovino. Poznavanje časa, življenja ne zgolj tehnike in površinske strukture vesolja, galaksije, zemlje, človeka mu je podalo uvid za izdelavo aparata, ki ni perpetum mobile, ampak je samozadosten.

Sedaj pa, kot vedno, vprašanje izdelave in plasiranje človeštvu, da pride lažje do popolnega samozavedanja in naprej do samospoznanja. Današnja tehnologija izdelavo omogoča, prav tako je zadovoljivo poznavanje materijalov. Vzpostavlja se samo vprašanje etičnega reda človeštva, to je prijateljstva. Biti prijatelj življenja in ne borec ali tekmovalec-

Smo na temu, da realiziramo zadano, galaktična zavest nam je v pomoč, posameznik je tisti ki se odloča.

Lp, Igor

Ja, tisto v krepkem tisku je tisto bistveno. Ko mi je Alojz povedal princip, mi je bilo takoj jasno, da je to tisto pravo (kot bi rekel Alojz sam, moja zavest mi je povedala ali je bilo tisto resnično ali ne). No in kar je Alojz povedal je bilo tole: da ta naprava deluje na principu magnetizma, ki stalno išče svojo središčno točko, a je ne najde. In tako v tej "nespametni igri" iskanja lastnega središča, ki ga nikjer v resnici ni, ta naprava lahko na veke vekov dolgo proizvaja energijo, kar je pravzaprav super špasen štos!!!!  Cheesy Wink

Mwahahahaha! Meni se samo tako oblika energije sploh zdi pametna in vesoljno potrjena, ker kaj čes imet nek vir energije, ki ga takoj zmanjka in se potem ljudje zanj koljejo - bedarija brez primere. In potem mora obstajati naprava, ki je kot vesolje samo, ki je v bistvu mikrovesolje samo = naprava, ki išče svoje lastno središče, ki pa ga ni ker je to sredošče povsod kamor se obrneš!!!! Jejhata!!! In je potem tudi vesolje samozadostno, ker vedno išče "svoje središče", preko tega vzdržuje samega sebe, a ne ve, da ima svoje lastno središče v vsakem od svojih neštetih izrazov!!!!!!!! Juheeeeeeeeeeeeejjjjj!!!!!!   Cheesy Cheesy Wink Smiley Grin Angry

Živeli!  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 174 175 176 177 178 ... 764