Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 175 176 177 178 179 ... 764
(Read 1076597 times)
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2640 - 01.08.2008 at 15:49:09
 
Poet wrote on 01.08.2008 at 14:03:15:
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 07:58:24:
Aygor

Važno je,da je s tabo vse ok. Za drugo bomo poskrbeli ob času. Veš kaj bi te prosil,ker imam občutek,da mi ljudje bolj slabo verjamejo okoli Samodejnega Magnetnega Oscilatorja,da jim malo poveš kaj si ti do sedaj kot edini ki ga je videl,videl v njemu- oz kako si ga dojel.

Lp Alojz Wink Cool



Sem že razmišljal, kako bi napisal, da bi nekako bilo razumljivo vsem tudi "bunkucem".

Magnetni oscilator je poskušalo narediti že več ljudi po vsem svetu. Zadeva mi je bila malo znana, že preden sem jo videl pri Alojzu in sem bil kar malo skeptičen. Imam nekaj tehničnega znanja in pridobivanje energije iz magnetizma me je nekako sokratno privlačila in odbijala (zaradi neuspelih poskusov od Tesle in ostalih).

Alojzev oscilator v bistvu deluje na poznavanju življenja, zgradbe vesolja, zemlje, človeka. Udejanja akumulirano in realizirano (sever, jug) preko jedra, ki je nična točka in sokratno tehtnica, kar ponazarja vse. Ta sokratnost niča, tehtnice, večno-sedaj je bila uganka skozi človeško zgodovino. Poznavanje časa, življenja ne zgolj tehnike in površinske strukture vesolja, galaksije, zemlje, človeka mu je podalo uvid za izdelavo aparata, ki ni perpetum mobile, ampak je samozadosten.

Sedaj pa, kot vedno, vprašanje izdelave in plasiranje človeštvu, da pride lažje do popolnega samozavedanja in naprej do samospoznanja. Današnja tehnologija izdelavo omogoča, prav tako je zadovoljivo poznavanje materijalov. Vzpostavlja se samo vprašanje etičnega reda človeštva, to je prijateljstva. Biti prijatelj življenja in ne borec ali tekmovalec-

Smo na temu, da realiziramo zadano, galaktična zavest nam je v pomoč, posameznik je tisti ki se odloča.

Lp, Igor

Ja, tisto v krepkem tisku je tisto bistveno. Ko mi je Alojz povedal princip, mi je bilo takoj jasno, da je to tisto pravo (kot bi rekel Alojz sam, moja zavest mi je povedala ali je bilo tisto resnično ali ne). No in kar je Alojz povedal je bilo tole: da ta naprava deluje na principu magnetizma, ki stalno išče svojo središčno točko, a je ne najde. In tako v tej "nespametni igri" iskanja lastnega središča, ki ga nikjer v resnici ni, ta naprava lahko na veke vekov dolgo proizvaja energijo, kar je pravzaprav super špasen štos!!!!  Cheesy Wink

Mwahahahaha! Meni se samo tako oblika energije sploh zdi pametna in vesoljno potrjena, ker kaj čes imet nek vir energije, ki ga takoj zmanjka in se potem ljudje zanj koljejo - bedarija brez primere. In potem mora obstajati naprava, ki je kot vesolje samo, ki je v bistvu mikrovesolje samo = naprava, ki išče svoje lastno središče, ki pa ga ni ker je to sredošče povsod kamor se obrneš!!!! Jejhata!!! In je potem tudi vesolje samozadostno, ker vedno išče "svoje središče", preko tega vzdržuje samega sebe, a ne ve, da ima svoje lastno središče v vsakem od svojih neštetih izrazov!!!!!!!! Juheeeeeeeeeeeeejjjjj!!.!!!!   Cheesy Cheesy Wink Smiley Grin Angry

Živeli!  Smiley


Živeli partizani,ki so vsi samospoznani večno-sedanji En in edini partizan.Hvala obema za razlago!Upam,da bodo bunkuvci dojel,da se je bunkuc sam odločen samospoznati v njih in oni v njemu.

Lp Tovkuc- iz hruške Cheesy Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2641 - 01.08.2008 at 15:59:58
 
Sem pozabil povedat.Biciklist-'pijani stvarnik' je že doma, sem ga pripeljal.Je pa smešen, ker je ves poštepljan po telesu tko bolj na modro -rumeno mu že vse vleče. Vino ne more nekaznovano piti tudi tisti,ki je večno-sedaj eno z njim-smešno-ampak resnično.
Saj če dober premisliš,je tale naša vesoljna samobitnost res samopreskrbljena na vseh nivojih svoje samobitnosti. Vse ima,mi pa želimo nekaj kar sploh ni njegova samobitnost. Tudi resnično, a hkrati totalno trapasto. Ja tko nekak tudi večina bunkuvcev živi-trapasto!

Lp Alojz Grin Grin Grin
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2642 - 01.08.2008 at 16:15:14
 
To trapasto po čem težimo in smo ves čas okupirani s to traparijo so izkušnje. Ta gonja človeka po nekih izkušnjah, ki da je užitek. Užitek-izkušnja, tradicija nas je pripeljala do sem, kjer smo.

Alojz, rekel si naj nekaj vprašam Poeta. Ne bom ga vprašal, kako on vidi življenje ali kaj je za njega smisel življenja. Vprašanje zate poet se glasi; Kaj življenje je?

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2643 - 01.08.2008 at 20:10:33
 
Quote:
To trapasto po čem težimo in smo ves čas okupirani s to traparijo so izkušnje. Ta gonja človeka po nekih izkušnjah, ki da je užitek. Užitek-izkušnja, tradicija nas je pripeljala do sem, kjer smo.

Alojz, rekel si naj nekaj vprašam Poeta. Ne bom ga vprašal, kako on vidi življenje ali kaj je za njega smisel življenja. Vprašanje zate poet se glasi; Kaj življenje je?

Lp, Igor


Igor

Pri SNB je že odgovor-namenjen Boštyu! Karkoli ti pride na misel,da je
življenje dodaj. Bomo vse predebatiral!
Pa tudi P.D ga že daje sam po sebi! Poet ti bo sigurno sam odgovoru- ima svobodno voljo in jo lahko sam izpričuje!

Lp Alojz Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2644 - 01.08.2008 at 20:14:07
 
Umiranje, umiranje, umiranje...

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2645 - 01.08.2008 at 20:22:06
 
Quote:
Umiranje, umiranje, umiranje...

Lp, Igor


Umiranje sokratno rojevanje,umiranje sokratno-rojevanje- na točko prehoda večno-sedaj žive vesoljne samobitnosti. Alfonza-Omegoviča
IN-.- RI je večno-sedaj vesoljna samobitnost.

Tko gre ta voz in je ta voz! Malo sem zameglil stvar,pa še zmeraj se sama vid.
Ne bi rad,da me obtožiš za pokrivanje ......... veš!

Lp Alojz Wink
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2646 - 01.08.2008 at 20:29:15
 
Ni Ž-ja, brez A-ja, kot obratno, sokratno. Življenje, kot neko neprestano gibanje se rojeva iz smrti, neprestano. Ko to združiš in ne razmišljaš o smrti, kot nekaj česar se bojiš, zaživiš.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2647 - 01.08.2008 at 20:48:38
 
Glede pokrivanja pa, saj veš koga moraš. Prej sem omenil samo polovico (umiranje), ker je osnova za rojstvo. Ljudje živijo v preteklosti ali prihodnosti, ker se bojijo umreti.

Ko si že omenil In-Ri. Moje ime je I go R.

Lp, igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2648 - 01.08.2008 at 21:00:20
 
Quote:
Glede pokrivanja pa, saj veš koga moraš. Prej sem omenil samo polovico (umiranje), ker je osnova za rojstvo. Ljudje živijo v preteklosti ali prihodnosti, ker se bojijo umreti.

Ko si že omenil In-Ri. Moje ime je I go R.

Lp, igor

Znotraj enosti je vse enost-zunaj pa tko ni nič,ker je večno-sedaj vseobsežna vesoljna samobitnost. Ja lahko i-go-r!
Go je v sredini -os vage!!!

Lp Alojz Wink Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2649 - 01.08.2008 at 21:15:44
 
Aygor ali k'r Igor

Malo se bojim,da se nas bo kmalu  pogovarjalo na tem topicu sam še enih par mandljcev. Jaz bi odpru temo 'izven zemeljske civilizacije in mi ki smo tu na Zemlji. Obstaja medsebojna vez mede nami? Vprašanje je treba nekako načeti in ga skozi debato osvetliti in obrazložiti. Nekateri zmotno mislijo,da so te civilizacije nam sovražne in da pošiljajo na Zemljo razne 'luminate' kuščarje in ne vem še  kakšna izmišljena grozna in nam sovražna bitja. V bistvu pa so oni našega rodu in mi njihovega ,torej človeškega. Na tem področju vlada pravi kaos,ki ga je potrebno razsvetlit in obrazložit. Se strinjaš?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2650 - 01.08.2008 at 21:39:28
 
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 21:15:44:
Aygor ali k'r Igor

Malo se bojim,da se nas bo kmalu  pogovarjalo na tem topicu sam še enih par mandljcev. Jaz bi odpru temo 'izven zemeljske civilizacije in mi ki smo tu na Zemlji. Obstaja medsebojna vez mede nami? Vprašanje je treba nekako načeti in ga skozi debato osvetliti in obrazložiti. Nekateri zmotno mislijo,da so te civilizacije nam sovražne in da pošiljajo na Zemljo razne 'luminate' kuščarje in ne vem še  kakšna izmišljena grozna in nam sovražna bitja. V bistvu pa so oni našega rodu in mi njihovega ,torej človeškega. Na tem področju vlada pravi kaos,ki ga je potrebno razsvetlit in obrazložit. Se strinjaš?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool  

Glede novega topica se seveda strinjam, naslov je lahko krajši, Izvenzemeljske civilizacije in mi.  Tu pa lahko ostanemo mandeljci.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2651 - 01.08.2008 at 21:49:54
 
Quote:
Glede pokrivanja pa, saj veš koga moraš. Prej sem omenil samo polovico (umiranje), ker je osnova za rojstvo. Ljudje živijo v preteklosti ali prihodnosti, ker se bojijo umreti.

Ko si že omenil In-Ri. Moje ime je I go R.

Lp, igor

Saj veš koga boš vedno pokril (tko kot za moj odgovor) in ti je pri srcu, drugo prepusti meni, da vidim, kako je kaj.

Lp, Igor
Back to top
 
 
IP Logged
 
Nahatee
Ex Member




Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2652 - 02.08.2008 at 00:56:29
 
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 21:15:44:
Aygor ali k'r Igor

Malo se bojim,da se nas bo kmalu  pogovarjalo na tem topicu sam še enih par mandljcev. Jaz bi odpru temo 'izven zemeljske civilizacije in mi ki smo tu na Zemlji. Obstaja medsebojna vez mede nami? Vprašanje je treba nekako načeti in ga skozi debato osvetliti in obrazložiti. Nekateri zmotno mislijo,da so te civilizacije nam sovražne in da pošiljajo na Zemljo razne 'luminate' kuščarje in ne vem še  kakšna izmišljena grozna in nam sovražna bitja. V bistvu pa so oni našega rodu in mi njihovega ,torej človeškega. Na tem področju vlada pravi kaos,ki ga je potrebno razsvetlit in obrazložit. Se strinjaš?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool  



No to bi bila zanimiva tema, imam že vprašanja,  ampak bom počakala na novo temo.   Smiley


Lep pozdrav   Smiley
Back to top
« Last Edit: 02.08.2008 at 09:42:38 by nahate.d »  
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2653 - 02.08.2008 at 11:45:08
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 21:15:44:
Aygor ali k'r Igor

Malo se bojim,da se nas bo kmalu  pogovarjalo na tem topicu sam še enih par mandljcev. Jaz bi odpru temo 'izven zemeljske civilizacije in mi ki smo tu na Zemlji. Obstaja medsebojna vez mede nami? Vprašanje je treba nekako načeti in ga skozi debato osvetliti in obrazložiti. Nekateri zmotno mislijo,da so te civilizacije nam sovražne in da pošiljajo na Zemljo razne 'luminate' kuščarje in ne vem še  kakšna izmišljena grozna in nam sovražna bitja. V bistvu pa so oni našega rodu in mi njihovega ,torej človeškega. Na tem področju vlada pravi kaos,ki ga je potrebno razsvetlit in obrazložit. Se strinjaš?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool  



No to bi bila zanimiva tema, imam že vprašanja,  ampak bom počakala na novo temo.   Smiley


Lep pozdrav   Smiley

...
dejmo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: PROMETEJEVO DARILO ČLOVEŠTVU
Reply #2654 - 02.08.2008 at 12:23:10
 
Quote:
Alojz in Sandib wrote on 01.08.2008 at 21:15:44:
Aygor ali k'r Igor

Malo se bojim,da se nas bo kmalu  pogovarjalo na tem topicu sam še enih par mandljcev. Jaz bi odpru temo 'izven zemeljske civilizacije in mi ki smo tu na Zemlji. Obstaja medsebojna vez mede nami? Vprašanje je treba nekako načeti in ga skozi debato osvetliti in obrazložiti. Nekateri zmotno mislijo,da so te civilizacije nam sovražne in da pošiljajo na Zemljo razne 'luminate' kuščarje in ne vem še  kakšna izmišljena grozna in nam sovražna bitja. V bistvu pa so oni našega rodu in mi njihovega ,torej človeškega. Na tem področju vlada pravi kaos,ki ga je potrebno razsvetlit in obrazložit. Se strinjaš?

Lp Alojz Smiley Roll Eyes Cool  



No to bi bila zanimiva tema, imam že vprašanja,  ampak bom počakala na novo temo.   Smiley


Lep pozdrav   Smiley


Nahatee

Udari-vprašaj!  Moramo začeti s temo ali se je vseobsežna -vesoljna samobitnost pojavnost sploh kdaj začela in ali se bo sploh kdaj končala?   Odgovor je; nikoli se ni začela in nikoli se ne bo končala- je večno-sedaj. Zakaj? Zato ker je večno-sedaj samozadostna,samoohranitvena in samodelujoča v vsaki svoji X individualni samomanifestaciji tako na elementarni ravni (atomski) in življenjski. Torej znotrajn nje same (vseobsežne  večno-sedaj iste vesoljne vrednosti konstante) vlada njena enotna vesoljna zakonitost,ki velja brez izjem  večno-sedaj enako za elementarno kot za njeno življenjsko samobitnost. Vseobsežna vesoljna konstanta mept* ima večno-sedaj elementarno-nezavedno samobitnost atomsko
raven in življenjsko samobitnost ki se izraža skozi lastno zavest, v štirih stopnjah-pogojno-delno-samozavedno in samospoznano zavest.
V elementarni (atomski) samobitnosti se akumulirana in realizirana elementarni vrednosti navzven izražata v vsakem X pojavu enotno,znotraj te enotnosti pa sokratno ciklično prehajata v točki medsebojnega zlitja Alfa Omega konca začetna in obratno večno-sedaj druga v drugo,kar pa v ničemer ne spremeni navzven enotno izražene
x vrednosti X elementarne individualne vrednosti Atoma-Zemlje-galaksije ecc.Torej ima elementarna stvarnikova samopojavnost ciklična zlitja in večno-sedanje samoprehajanje znotraj vsake svoje X elementarne pojavnosti. Cikli samozlitja so odvisni od velikosti konstante -vrednosti določenega X  elementarnega pojava, Atom hipno ,Zemlja 28ooo let,Osončje 15 milijard let,galaksija 150 milijard z.let. Galaksije so največji elementarni individulni pojavi vesoljne konstante,ki je vseobsežna vesoljna samobitna vrednost mept*.-mase energije,prostora-t.časa*življenja. Ker pa ljudje (zemljani že vemo,da je sila posledica medsebojnega učinkovanja teles,lahko tudi razumemo zakaj je vseobsežna konstanta večno-sedaj samozadostna in samodelujoča. Kot je že povedano ima vsaka X elementarna pojavnost,ki navzven izraža večno-sedaj enotno vrednost
znotraj sebe dve sočasni vrednosti Akumulirano snovno vrednost,ki nima lastnega gravitacijskega polja in je vezana na realizirano vrednost ki ima maso in je nosilka gravitacijskega polja X elementarne pojavnosti (atom ecc.) Tako sta obe vrednosti (telesi) znotraj X el.pojava v izmeničnem sočasnem prehajanju druga v drugo posledica tega dogajanja so cikli sočasnosti konca-začetka,začetka-konca na skupno točko prehoda večno-sedaju,kjer je sočasno posledica in vzrok tega notranjega dogajanja EM -elektromagnetna sila izmeničnega valovanja-rotacije obeh vrednosti med seboj,večno-sedaj kar pomeni vsaka individulna stvarnikova elementarna /atomska) samopojavnost je v bistvu večno-sedaj samozadostna in samodelujoča individualna stvarnikova samobitnost.
Življenje ima večno-sedaj isti sistem lastne samobitnosti. Tu se večno-sedaj pojavlja elementarna vrednost (atomi),ki pa so vezani v podvojeno zrcalno vez DNK (moški realizirana vrednost-ženska akumulirana vrednost,ki navzven izražata poenoteno vrednost človeštva. Torej ima življenje ravno tako kot vsaka elementarna pojavnost večno-sedanjo samobitnost,ki si jo zagotavlja na isti samozadosten (podvojen) način kot el, pojavnost -z lastno samobitno večno-sedaj živo vesoljno poenoteno reprodukcijsko verigo. Življenje je iz življenja. Večno-sedaj živa stvarnikova samobitnost,kjer je osnova elementarna (atomi) vendar podvojenih vrednosti akumulacije in realizacije.Življenje Stvarstva ravno tako nima začetka in tudi konca,ker mu samobitna vesoljna samoreprodukcija omogoča isto kot elementarni samobitnosti,kjer je vsak konec cikla sočasno začetek(rojstvo) in sočasno obratno večno-sedaj vsako rojstvo je sočasno konec vsake življenjske samobitnosti. Stvarnik sam  sem v njegovem individulnem samoizrazu večno-sedaj /jaz,ti, on,  atom,kamen,drevo,žival,galaksija,Zemlja,satelit,Sonce,luna.Zaključek vse je večno-sedaj individualna stvarnikova samozadostna,samodelujoča, samomanifestacija,ki vse večno-sedaj skupaj tvorijo Stvarnikovo vseobsežno vesoljno samobitnost.
Od tu naprej se lahko začnemo pogovarjati o vesoljcih in onašem razmerju do njih,ki smo večno-sedaj isti človeški -Adamov rod !

Vprašajte karkoli želite-odgovor večno-sedaj obstaja!

Lp Alojz Smiley Wink Roll Eyes Shocked Cool
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 175 176 177 178 179 ... 764