Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 13
(Read 36909 times)
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #75 - 26.12.2006 at 13:13:30
 
Saj si napisal kar celo razpravo o tem, kako je mogoče tudi preživeti, če padeš s stolpnice.  Cool

Point mojega primera je bil drugje in sicer ali je le z močjo volje sploh mogoče nasprotovati silam narave?  
Nasprotovanje elektromagnetni sili bi zgledalo še bolj spektakularno, saj bi pomenilo, da greš lahko kar skozi zid, oziroma še več, tudi tla te ne bi mogla več zadržati in bi se lahko kot kak duh kar pogreznil skozi Zemljo in se naprimer pojavil na njeni drugi strani (v Avstraliji ...)


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #76 - 26.12.2006 at 19:49:55
 
Yo, Bardo, dobro začel, ampak, spet falil,; ker, ko enkrat toliko dvigneš frekvenco/energijo svoje duše, da potem ta energija prevzame tvoje celotno materijalno telo, potem ( ko greš recimo skozi zid ), tudi zakon težnosti/privlačnosti ne deluje več na tvoje napol energizirano, napol materijalno telo , tako, da lahko lebdiš kjerkoli, in se tudi premikaš kamorkoli , kjerkoli se ti zahoče z Duhovno močjo  Lips Sealed Cool . Pa lep večer, še naprej ... čaw, Boštjan + Kopron Team
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #77 - 26.12.2006 at 20:49:07
 
A mogoče poznaš koga s tako "dvignjeno frekvenco duše", da lahko hodi skozi zidove ali lebdi nad zemljo?
Jaz namreć še za nikogar nisem slišal niti videl, ne bi se pa branil kakšne konkretne predstavitve.
Brez tega so to le pravljice za lahko noč.



Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #78 - 26.12.2006 at 21:10:28
 
Sori, dec, ampak, kar nekaj jih je   Cheesy. Najbolj Znani je tudi Najboljši (+ Prvi,) ; Gospod Jezus, ki je hodil po vodi že pred 2000 leti  Exclaim. In, potem imamo še enega Američana, ki dela iste , podobne stvari, tudi lebdi, vendar ne najdem linka, ker ima mnogo videov z pomočjo astralnih, energetskih , nevidnih bitij - angelov  Shocked. No, in, zgleda, da tudi nisi bral "Celestinske prerokbe", čeprav je ono že dvomljivo , pa vseeno ni toliko "za časom" . In, še veliiiiiiko jih je,  + tudi v Sloveniji . Bom poizkusil najti še one posnetke od onega "mojstra" . Pa lep večer, še naprej ... Boštjan, Minkendorf .
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #79 - 26.12.2006 at 21:12:29
 
Mislim, da bo to tale prijatelj , http://www.youtube.com/watch?v=lIUpkv7QZR0 , Criss Angel ... čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #80 - 26.12.2006 at 21:36:14
 
Gospod Jezus sodi v mitologijo, saj je skoraj vse v zvezi z njegovim življenjem nepreverjeno.
Celo o Buddhi, ki je 500 let starejši, je znanih več verodostojnih zgodovinskih dejstev.

Tole iz YouTube je pa navaden trik s pleksi steklom, še Coperfield bi znal to bolje narediti, v njegovih spretno izpeljanih iluzionističnih trikih tudi jaz uživam, vendar nimajo nobene zveze z "dvignjeno frekvenco duše".


Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #81 - 26.12.2006 at 21:40:50
 
Jezus  hodi po vodi od obale do čolna.
Za njim do čolna po vodi prikoraka tudi Peter.
Enako poskusi narediti tudi (neverni) Tomaž, vendar takoj čofne v vodo in skoraj utone.

Peter ga vzpodbuja: "če boš trdno verjel, boš tudi ti lahko hodil po vodi."
Tomaž: se skoncentrira, njegova vera je močna, kot še nikoli in ko zakoraka v vodo, ponovno čofne v vodo.

Peter mu daje nove in nove napotke, kako povečati vero ...
Čez nekaj časa s čolna zavpije Jezus:
"Peter, ma nehaj se zajebavati in pokaži že Tomažu tiste skale, po katerih lahko pride do čolna."


Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #82 - 26.12.2006 at 23:23:58
 
No, v redu, čeprav nisi opazil, da ljudje hodijo pred njim v vodi in plavajo pod njim , ti dam možnost, da je prevarant, ker tudi sam nisem preveril onega Christopherja Sarantakosa, Chriss-a. Sploh, ker poznam veliko podobnih prevarantov, in mi je že tale precej sumljiv . Vendar pa, drugače, kot vidim se tudi ti utapljaš v valovih dvomov, ob Jezusovem dvigu energetskega nivoja njegove duše , kot "nejeverni Tomaž", čeprav so ravno zaradi tega to dokumentirali v SP .  No, pa nič zato, se bo že še pokazalo , Kdo je Kdo , da se izkaže  Wink , tudi nejevernim Tomažem  Smiley . + lep večer, še naprej ... Kopron Team & Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #83 - 27.12.2006 at 00:11:15
 
mogoce bi blo dobr najprej definirat kaj je frekvenca duse...in pol kaj je dvignjena frekvenca..a lahko kdo se okvirno pove v kaknih velikostnih redih frekvenc  se tu gibamo  Cheesy
ajs (ne morm iz svoje koze  Wink)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #84 - 27.12.2006 at 07:57:04
 
Če vemo, da je vse skupaj nihanje, gibanje, kot delna posledica energije, življenja , potem smo mi-naše duše logično-avtomatsko tudi nekaj podobnega  Cool. In, ko je nihanje močnejše, življenje močnejše, se začnemo ogrevato, segrevati, in, oddajati toploto  Roll Eyes. In, ko se hitrost nihanja/čas še povečuje, se začne že svetiti . Torej, smo v bistvu nekaki svetlobni odtenki, bliski , ujeti v to grobo-materijalno telo  Roll Eyes. No, in, ko se neka duša izobražuje, z kako primerno dejavnostjo, tako vnaša vase energije. In, zaradi tega se ji zvišuje energetski nivo, skupaj z frekvenco, hitrostjo nihanja  Roll Eyes. Lahko pa tudi izgubljamo energijo, temnimo  Cry. In, ko je nekoč dosežena tako visoka stopnja svetilnosti, da se duša lahko primerja z svetlobo Duha, potem govorimo o razsvetljenem ( prerojenem iz duha v duhu ) človeku Roll Eyes. Seveda se ta svetloba ( tudi frekvenca ) težko opazi, zazna, izmeri, ker jo zakriva gosta materija telesa Huh. Vendar pa se lahko prepozna njeno dobro delovanje skozi dejanja takega bitja  Wink. Zato moramo stremeti k dobrim dejanjem, po dobrih navidilih, da zrastemo v dobra,sposobna bitja, dostojna Stvaritelja, in v pomoč vsem in vsakomur , vedno ( če/ko je to potrebno  Exclaim)  Roll Eyes. In, lep, sončen dan , kot tudi prihajajoče ( numerološko ) leto 2007, vam želi,...kot tudi v vaših dušah naj se zjasni... za vse večne dni, ...by Kopron team & Boštjan , 2 B & stay the best , seee yaaa, čaw
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #85 - 27.12.2006 at 09:16:25
 
In, ko je nihanje močnejše, življenje močnejše, se začnemo ogrevato, segrevati, in, oddajati toploto  . In, ko se hitrost nihanja/čas še povečuje, se začne že svetiti .


ha,  a tvoje frekvence so v obmocju 10^14 Hz ! tko nekak na zeleno udarja Wink
no, upam, da ce ze govorimo o frekvencah, sm jaz malo na visjem nivoju  Cheesy Grin
Wink
kva ste fajn k vam tko je jasn use, jaz pa bl se matram, da bi mi blo kej jasn manj zgleda, da mi je  Embarrassed Smiley
ajs
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #86 - 28.12.2006 at 12:57:37
 
Ej, sej tud men še marskej ni, kot tudi najvišjim Angelom visokih nebesnih sfer tudi ne  Wink Cheesy. Aaaaaaampak, gre mi pa na mnogo bolje , kot včasih  Cool. Tudi jaz sem se včasih ubadal z označbami Hz / frekvenc, ampak, sem kmalu spoznal, da me to ne bo pripeljalo nič dlje , zato sem te "Človeške" označbe opustil že skoraj 10 let nazaj ... Smiley Exclaim Smiley Je pa takooo lep dan, da ga je kar škoda z delom mazat ... ( fizičnim delom ,  rek mojega nekdanjega sodelavca ...) , čaw, seee yaaaa, B&K ... Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #87 - 28.12.2006 at 18:52:26
 
»Znanost brez vere je hroma, vera brez znanosti je slepa.« Albert Einstein
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #88 - 28.12.2006 at 19:35:40
 
Dobr je povedu , med znanstveniki pa mi je A.E. najboljši, skoraj vsi ostali daaaaaleč zaostajajo za njim, zatio mi je še posebno zadnje čase vse bolj priljubljen, ker, začenjam razumevati njegove misli, in spoznavam, da je bil kar visoko Roll Eyes blizu resnice  Shocked, za razliko od ostalih ... Cool  ... Se spominjam, ko sta z Freudom razčiščevala, razglabljala višja znanja in ga je Albert takooooooo Shocked nesel Cool, da Freud tudi zase ni vedel  Cheesy Grin Wink Smiley . No, toreeej, bi rekel, da je Einstein že kar precej vedel, zakaj je prišel na tole " kuglo" ( planet "Zemlja")  Roll Eyes.  ... pa lep, jasen večer, še naprej ... Boštl, Minkendorf
Back to top
 
 
IP Logged
 
IceIsNice
3
***
Offline

Credo quia absurdum!
Posts: 163

Re: Še eno splošno vprašanje ...
Reply #89 - 29.12.2006 at 09:14:14
 
tud kaksn drug fajn stric se najde...ajnstajn je samo tolk sforsiran medijsko...pa preber se kaj od koga druzga..Wink
ajs_stajn  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 13