Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1808 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
...največja medicinska goljufija v Sloveniji
14.01.2007 at 12:42:52
 
...največja medicinska goljufija v Sloveniji

Ta članek pišem s polno odgovornostjo zato, da bi ljudi seznanil o veliki goljufiji, ki se dogaja v Sloveniji. Vprašanje je o zdravju. Oglašam se zato, ker mi moja zdravniška vest ne da miru. Na tem svetu se ne sme delati vse samo zaradi denarja.

Zgodba se je začela pred približno petimi leti. Bil sem na tečaju v Moskvi – metode računalniškega diagnosticiranja. Tam sem tudi kupil tak aparat pod nazivom Oberon. Obstajajo pa tudi aparati pod drugimi imeni, vendar je metoda pri vseh ista, to je računalniško diagnosticiranje. Na žalost nisem takoj razumel, da je to globalna prevara. Hvaležen sem mojim kolegom, ki so me na to opozorili.

Metoda deluje na sledeči način:
Pacient si nadene slušalke, ki so povezane z računalnikom. V računalniški program se vnesejo osebni podatki in težave pacienta. Izgleda tako, kot da bi se snemala informacija iz živčnih celic (nevronov) možganov o boleznih pacienta. Na ekranu se pojavijo slike organov.

Več:  http://www.pozitivke.net/article.php/Racunalniska_Diagnostika_Goljufija
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: ...največja medicinska goljufija v Sloveniji
Reply #1 - 14.01.2007 at 20:29:47
 
Ma ne vem če je to največja, po moje jih je veliko še hujših.
Že homeopatija s tako razredčenimi učinkovinami, da ne pride na stekleničko niti ena mulekula. Zame je to očitna potegavščina, sploh pa če je homeopatija učinkovita, se to da ugotoviti z raziskavami, vendar še nisem slišal za kaj takega.
Sploh pa bi bil že čas, da se pove resnica o glavnini teh metod, pomaga verjetno le spremenjen način življenja oziroma psihosomatski dejavnik. Tako ap vsakdo čepi na svojem bregu, vmes pa samo v Sloveniji težki stotisoči prevarani, nekateri sicer ozdravljeni vendar ne po metodi, s katero so jih zdravili.
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: ...največja medicinska goljufija v Sloveniji
Reply #2 - 14.01.2007 at 21:44:08
 
Tale naša splošna medicina, je v splošnem čist mimo  Sad... z današnjo homeopatijo vred in cepljenjem deklic " proti raku materničnega vratu "  Shocked... to je popolna bedaaa  Tongue , pot človeštva v prepad ... Cry ... . No, molim, da se "zbudijo" čim prej , ker  Roll Eyes...
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: ...največja medicinska goljufija v Sloveniji
Reply #3 - 15.01.2007 at 10:48:29
 


Ja je več nategov - od raznih operacijskih miz pa do pedofilskih klinik in helikopterskih prevozov...


kar se medicinskih nategovanj tiče, pa še vseeno zmagujejo "alternativci"....


Tako imamo vseeno dve vrsti nategov - če se pustim nategniti alternativcu, se pač pustim in sem se nategnil sam, hujši so ti sistemski nategi, kjer nas nategujejo in goljufajo naši politiki in to čemer se reče javno zdravstvo; na kar pa očitno nimamo nobenega vpliva...

(sam bolj ko nas nategujejo - več nas je  Grin)


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: ...največja medicinska goljufija v Sloveniji
Reply #4 - 15.01.2007 at 11:16:01
 
Jest bi natege ločil na institucionalizirane in neinstitucionalizirane, pri čemer smo do  institucionaliziranih, ki so  določenih tolerančnih okvirih nujni in zato samoumevni, clo bolj tolerantni kot neinstitucionalnih, saj se vanje zatekli  ravno v begu pred  sistemski nategi, ko ti  prekoračijo tolerančni prag samoumevnosti. Če bi dopuščal kakršni koli toleratnost do neinstitucioniziranih nategov, pol bi si zaprl možnost izbire/pobega, zato smo v neinstitucionalizirane oblike zdravljenja prisljeni 100 % zaupat, ob razkritju tudi delnega natega pa izgubimo zaupanje vanje ne le delno tako do instituticianliziranih, ampka v celoti. Toleramca do neinstitucionaliziranega natega tkorekoč ne obstaja, zato se skor celotna alternativa tudi želi na nek način instititucionalizirat, da bo lahko tako kot uradna (pre)živela tud ob določeni stopnji natega. Prav simptomatično je, kako  donedavna alternativa, ko se intitucionalizira, postane nestrpnejša do neinstitucinaliziranih nategov, clo dost bolj, kot je blla nekoč npr. uradna medicina do alternative...  
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: ...največja medicinska goljufija v Sloveniji
Reply #5 - 16.01.2007 at 08:17:25
 
t wrote on 15.01.2007 at 10:48:29:
Ja je več nategov - od raznih operacijskih miz pa do pedofilskih klinik in helikopterskih prevozov...


kar se medicinskih nategovanj tiče, pa še vseeno zmagujejo "alternativci"....


Tako imamo vseeno dve vrsti nategov - če se pustim nategniti alternativcu, se pač pustim in sem se nategnil sam, hujši so ti sistemski nategi, kjer nas nategujejo in goljufajo naši politiki in to čemer se reče javno zdravstvo; na kar pa očitno nimamo nobenega vpliva...

(sam bolj ko nas nategujejo - več nas je  Grin)


uživajte!

Grin  Cheesy Wink Smiley Cool Tongue Wink Grin , podpis, Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1