Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 1050 times)
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Farška svojat
11.01.2007 at 00:20:18
 
Pravkar sem gledal Omizje: Sveto in svet - pogovorno oddajo na Slo1 o verskem zakonu in nasploh o verskih skupnostih.
Na koncu so nezaplankani le uspeli povedati kaj je na stvari in so se jim farji (mislim tudi na Čeparja ali kaj že je uni kriminalc (izdajalec Slo naroda), ki je pripravljal zakon) tako bedno v gobec režali (sori za te izraze, ampak ne morem drugače), da se človek vpraša ali je to žefašizem. Kdaj v komunizmu je bilo tako, jaz tega ne pomnim.

Poglejte si oddajo, ne bom tega obnavljal, je preveč bedno, ti režeči se frisi.   Cry

Smrt fašizmu
Back to top
 

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Farška svojat
Reply #1 - 11.01.2007 at 00:28:21
 
jst se sploh več ne obremenjujem; celo zmer bl mi je smešno dogajanje po svetu, sploh ne morš več nč in tut nima smisla resno jemat

RKC zej sploh raztura v J Ameriki Wink Busha brez dlake na jeziku javno zmerjajo s hudičem Cheesy hi hi. ma sej prov, men je kr všeč ta novonastali komunistični antipol

"The devil came here yesterday," Chavez said, referring to Bush, who addressed the world body during its annual meeting Tuesday. "And it smells of sulfur still today."

The U.N. was founded in an era of two superpowers, he said. "The Soviet Union collapsed. The United States empire is on the way down and it will be finished in the near future, for the good of all mankind."

http://www.cnn.com/2006/WORLD/americas/09/20/chavez.un/index.html
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Oldio
5
*****
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 688
Kranj
Gender: male
Re: Farška svojat
Reply #2 - 11.01.2007 at 08:15:54
 
Ko sem pisal naslovno objavo sem bil mal čustveno ugrabljen.
Se pa res ne spomnim, da bi se kdaj kak komunist tako nizkotno in privoščljivo režal predstavnikom verujočih, kot se sedaj univerzitetni profesorji in visoki predstavniki vlade. Edina razlaga mi je, da je to vse ena Opus Dei in to najprimitivnejši, ali pa da so enostavno prepričani, da so oni od Boga dani geniji, mi ateisti, vključno najvišji predstavniki ateističnega dela univerze pa navadni bebci, ki še niso prišli na pravo pot. Bebci v smislu Donkihota.
Podobno kot Ošlak ki pravi, da bi moral papež v Turčiji krivovercem lepo povedati, da ne bodo prišli v nebesa, če ne prestopijo v edino pravo vero.
In kaj je vzrok čustvene ugrabitve?
Vedenje, da so ali zaplankani plombiranci ali tajni sodelavci Vatikana, da so osvojili oblast, ostali plebs pa je lahko le predmet posmeha ali pa se jim klanja. Oboje ni ravno zločinsko, je pa kriminalno, kriminalno stanje Slovenije in ne samo Slovenije in temu lahko rečemo samo fašizem. Kdaj so bili naši komunisti v medijih tako samopašni? Na poljskem bi Kristus kmalu postal Kralj Poljske.
Sicer imamo pa pred sabo še "svetlo" prihodnost, kje so še bombe pred bolnišnicami in laičnimi družboslovnimi univerzami ter serijsko morjenje prostitutk.

Smrt fašizmu
Back to top
« Last Edit: 11.01.2007 at 21:00:21 by Oldio »  

Sreče ne more dati človeku ne država, ne partija, ne religija, samo ljudje imamo to moč.
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1