Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Poll Poll
Question: kako pa ste vi kaj zadovoljni z Drnovškom zadnje čase?



« Last Modified by: gape on: 23.08.2006 at 15:59:23 »

Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 26
(Read 101754 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #195 - 26.02.2006 at 13:20:52
 
Kaj ce bi zaceli zbirati podpise za Pluta, da bi mu Drnovsek odpustil kazenski pregon. Revcek bogi je po vsej verjetnosti imel tezko otrostvo, prijatelji ga niso razumeli in druzba je bila kruta z njim. ... in seveda dokazemo Sloveniji, da sprejemanje res spreminja ljudi ... Wink


Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Drnovšek
Reply #196 - 26.02.2006 at 20:38:36
 
Je pa sedaj verjetno najbolj slabe volje Stojan Auer (in njegovi zbiratelji podpisov) saj mu je tale Plut močno prekrižal račune s tem, ko se je postavil na prvo mesto na Top listi potencialnih pomiloščencev.


"Ne bom pomilostil nobenega kurjega tatu saj se v takem primeru ne bo nič govorilo in slišalo o meni"

Pekovski mojster in mati Tereza iz Zaplane
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #197 - 26.02.2006 at 20:59:44
 
Bamby wrote on 26.02.2006 at 20:38:36:
Je pa sedaj verjetno najbolj slabe volje Stojan Auer (in njegovi zbiratelji podpisov) saj mu je tale Plut močno prekrižal račune s tem, ko se je postavil na prvo mesto na Top listi potencialnih pomiloščencev.


"Ne bom pomilostil nobenega kurjega tatu saj se v takem primeru ne bo nič govorilo in slišalo o meni"

Pekovski mojster in mati Tereza iz Zaplane


Nic bat, Auer spada pod ustaljeno administrativno prakso, po kateri so enaki primeri obravnavani enako  Grin.

btw. Le zakaj nismo nikjer blagoslovljeni z informacijo koliko je za Darfur Drni prispeval iz lastnega zepa ... No vsaj za dobrih 7 milijonckov vemo, da jih je spusil za obisk na Srilanki s svojim dvornim pratezem ... vsaj intervju na El Dzaziri bi bilo vredno videti  Grin

btw. je prvi vegan s svileno kravato za katero je zivljenje zrtvovalo okoli pol kubika sviloprejk ... pa tudi puder s katerim ga zadnje case tako izdatno mazejo televizijski vizazisti, je po vsej verjetnosti narejen na osnovi glicerola pridobljenega iz zivalskih mascob - kravic
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Drnovšek
Reply #198 - 27.02.2006 at 08:58:06
 
....kljub temu da eni vidijo same slabe stvari, in se trudijo videt slabe slabe stvari, in celo iscejo same slabe stvari, je meni velik car, dober clovek.
Dober, pozitiven vzgled,
vsekakor ( vsaj meni ) boljsi od teh "kritikov".
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Drnovšek
Reply #199 - 27.02.2006 at 09:04:43
 
Drnovšku se ne bo treba ukvarjati s Plutom, saj ga bodo po vsej verjetnosti izpustili kar naši pravosodni organi, kot že tolikokrat.

Kot je bilo slišati iz ust njegovega odvetnika, se je ženska sama porezala, ker je po nesreči padla na nož (i tako tri puta).

Plut je prišel na obisk iz čisto "poslovnih" razlogov. Ok, moža umorjene je sicer res zvezal, ampak to je povsem običajen postopek v takih primerih, da se iz nekoga izvleče priznanje.

Sodstvo tako nima razloga, da mu ne bi verjelo, saj je celo obljubil, da dejanja ne bo več ponovil (vsaj z isto žrtvijo ne, ker je pač umrla) ...

Katerega dejanja ne bo ponovil, saj ženska je po nesreči padla na nož?


Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #200 - 27.02.2006 at 09:30:52
 
Bardo_Thodol wrote on 27.02.2006 at 09:04:43:
Drnovšku se ne bo treba ukvarjati s Plutom, saj ga bodo po vsej verjetnosti izpustili kar naši pravosodni organi, kot že tolikokrat.

Kot je bilo slišati iz ust njegovega odvetnika, se je ženska sama porezala, ker je po nesreči padla na nož (i tako tri puta).

Plut je prišel na obisk iz čisto "poslovnih" razlogov. Ok, moža umorjene je sicer res zvezal, ampak to je povsem običajen postopek v takih primerih, da se iz nekoga izvleče priznanje.

Sodstvo tako nima razloga, da mu ne bi verjelo, saj je celo obljubil, da dejanja ne bo več ponovil (vsaj z isto žrtvijo ne, ker je pač umrla) ...

Katerega dejanja ne bo ponovil, saj ženska je po nesreči padla na nož?





Grin  Grin  Grin

Glede na to, da je argument 12x padanja na nož imanenten našemu prostoru (sploh pa miselnosti intelektualcev v Liberalni akademiji), se lahko samo strinjam s tabo, da odlična kadrovska selekcija na pravosodju (tožilstvo + sodniki) ne bodo zatajili in bo epilog znan.
Seveda bodo za negativno kadrovsko selekcijo spet krivi majhni skoraj zeleni marsovčki, ne pa Drni in njegova klika.  Grin  Grin  Grin


Zadnje čase se recimo ukvarjam z vprašanjem, kako je nekaterim (redkim) sodnikom uspelo nenabrati si sodnega zaostanka v istem sistemu in ob isti plači kot jih imajo kolegi. Mogoče ima gape prav ... nekateri dobro delajo zaradi visoke osebne delovne etike in morale ... Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Drnovšek
Reply #201 - 27.02.2006 at 12:10:24
 
Valjda mora odvetnik tako govoriti, saj ga on ne smo obsojati, če pa je njegov branilec.

Se pa ve, da jo je tudi z žiletkami rezal in verjetno na ta način hotel izsiliti od zvezanega moža, kar je pač hotel. Če ne bi bil begosumen in če bi res obžaloval, da je "po nesreči" prišlo do prereza vratu, bi itak tam počakal.

Ste pa hecni s tem, da koga vse bo predsednik pomilostil.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Drnovšek
Reply #202 - 06.03.2006 at 10:24:20
 
gape wrote on 02.03.2006 at 19:56:06:
Otvoritev strani Gibanje za pravičnost in razvoj          
četrtek, 2. marec 2006 @ 19:02 CET
Piše: A

Dragi bralci, med prvimi v Sloveniji vam predstavljamo spletno stran Gibanja za pravičnost in razvoj.

Spletno stran si lahko ogledate na naslovu: http://www.gibanje.org/


http://www.pozitivke.net/article.php/20060302190205769


http://www.gibanje.org/




ARS wrote on 06.03.2006 at 09:48:26:
PREDSEDNIK DRNOVŠEK V BANGALOREJU
Tekst in foto ALEŠ KOCJAN, Mladina, 20. februar 2006

»Je bil pa dogodek,« je zanosno povedala ena izmed udeleženk.

»Jest sem ga kar objela,« je vzhičeno dejala druga izmed tridesetih sodelujočih Slovencev na intenzivnem tečaju joge in meditacije organizacije Art of Living (Umetnost življenja) v ašramu, duhovnem centru, v bližini Bangaloreja v Indiji.

»On je zdej zlo v redu,« je bilo slišati vsevprek. Opevani so bili stari miti iz duhovnih krogov, o mali, a kleni Sloveniji kot bodočem duhovnem središču sveta. Predsednik Drnovšek naj bi dokončno prestopil med sile luči in tudi dejansko prevzel vlogo Ljubljenega vodje. Med udeleženci je hkrati vladala zgroženost nad temnimi silami, ki vladajo v domovini.



Quote:
Zbrani članki o predsedniku dr. Janezu Drnovšku in gibanju za pravičnost in razvoj
Veliko ljudi nas je prosilo, naj zberemo zadnjih nekaj člankov o Drnovšku na enem mestu, saj se težko znajdejo med vsemi prispevki in številnimi objavami. Z velikim veseljem smo to storili.
http://www.pozitivke.net/article.php/20060301215344428


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #203 - 06.03.2006 at 10:31:59
 

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1141325767/28#28


ARS wrote on 06.03.2006 at 09:37:24:
sinjeoka wrote on 05.03.2006 at 11:35:35:
spoštovat mora prisego .. del te prisege je tudi racionalno trošenje denarja davkoplačevalcev ... davkoplačevalci so tisti, ki plačujejo davke in ne samo državljani (večina članstva gape foruma tukaj odpade)


sinjeoka wrote on 05.03.2006 at 14:54:38:
in da bi moral začeti živeti od lastnega dela? in predvsem svojo ekstravaganco financirati iz lastnega žepa in svojo dobrodelnost in Sunitanib


Spet nakladas ...  Roll Eyes

Tokrat vsaj del njegove poti zaprmej ni bil na slovenske stroske,
odlomek iz dolge reportaze v Mladini, 20. februarja 2006, "PREDSEDNIK DRNOVŠEK V BANGALOREJU":

Quote:

Dogodek mega mirovne prireditve je bil pokrit s prispevki bogatih sponzorjev, dohodki, pridobljeni s progami fundacije, ki se izvajajo izključno s pomočjo prostovoljcev, pa se pretakajo v izvajanje humanitarnih programov. Stroške povabila ogromnega števila uglednih gostov, med katerimi so bili denimo predsedniki otočja Fidži, Mauritiusa, Mongolije, Šrilanke, Indije in podpredsedniki Hrvaške, Paname, Južne Afrike, Tajvana, Indije in kopica ministrov, bivših predsednikov, premierov in poslancev v parlamentu, veleposlanikov in Nobelovih nagrajencev iz najrazličnejših držav, je v celoti pokrila fundacija.

»Enako velja za obisk predsednika Drnovška, za katerega slovenski državi ni bilo treba odšteti niti beliča,« je povedala Katja, koordinatorka fundacije Umetnosti življenja za Slovence na mirovni prireditvi ob njenem petindvajsetem jubileju.



/V info: Zal "Mladinci" svojih reportaz ne dajejo na spletne strani ...
Reportaza je na: http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1067845886/45#58/
Back to top
« Last Edit: 06.03.2006 at 12:51:26 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #204 - 01.04.2006 at 14:19:20
 
A ne, kaj imamo mi enega fajn človeka za predsednika?  Smiley
On reče, jest bom tak in bom to delal, vi pa če hočte, lahko tud, če nočte pa tud ni treba.

Skos sem bla navajena, da politiki govorijo, vi boste taki in boste tako delali, nam pa ni treba, ker za nas to ne velja. Pol smo pa iskali povsod luknje, da mi tud ne bi tega delali, kar njim ni treba, ker neki fer play tud more bit, a ne. Zgledi skos vlečejo, v to al pa drugo smer. Sam da do zdej druge sploh blo ni.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #205 - 01.04.2006 at 17:33:57
 
Devi wrote on 01.04.2006 at 14:19:20:
A ne, kaj imamo mi enega fajn človeka za predsednika?  Smiley
On reče, jest bom tak in bom to delal, vi pa če hočte, lahko tud, če nočte pa tud ni treba.

Skos sem bla navajena, da politiki govorijo, vi boste taki in boste tako delali, nam pa ni treba, ker za nas to ne velja. Pol smo pa iskali povsod luknje, da mi tud ne bi tega delali, kar njim ni treba, ker neki fer play tud more bit, a ne. Zgledi skos vlečejo, v to al pa drugo smer. Sam da do zdej druge sploh blo ni.


Se strinjam, Drnovšek je naredil ogromno dobrega ...


doniral je celih 100.000,00 SIT v "svoj" sklad Ob tej zgodbi se mi je kar milo storilo ob misli kako šele bi lahko bil širokosrčen, če ne bi potoval po Venezueli, Indiji, Cipru in bi tistih 7,8 miljončkov x 3 raje dal v sklad

Njegov največji dosežek pa definitivno je, da se je že 2x odpravil v Darfur pa še zdaj ni dospel do tja

temu se definitivno reče delovanje iz srca  Wink


(btw. - Marcelu sporočite, da je Izolska ladijedelnica še vedno v državni lasti, gradnja ladij za afriške samodržce, ap spada tako kot projekt nafta za hrano v visoko diplomatsko korupcijo, pardon v trgovinsko maržo, ki kapne posredniku tega res dobrega posla)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #206 - 02.04.2006 at 00:42:43
 
sinjeoka wrote on 01.04.2006 at 17:33:57:
doniral je celih 100.000,00 SIT v "svoj" sklad Ob tej zgodbi se mi je kar milo storilo ob misli kako šele bi lahko bil širokosrčen, če ne bi potoval po Venezueli, Indiji, Cipru in bi tistih 7,8 miljončkov x 3 raje dal v sklad


No vidiš, kje drugje si pa še vidla, da bi predsedniki sami plačevali v svoje sklade? Wink

Kar se pa potovanj tiče, Condaliza leta po celem svetu in vsakega, ki ima 5 minut časa, podpihuje na vojno z Iranom. Za mene je to izguba denarja. Drnovšek bi moral po moje potovat še mnogo več. Potovanja pa bi mu lahko plačali z denarjem ki je namenjen potovanjem ministra Rupla in njemu podobnih, ki še tega ne vejo, za kaj točno naj bi se kje šlo in kaj tam sploh počne Tongue
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #207 - 02.04.2006 at 18:09:20
 
Devi wrote on 02.04.2006 at 00:42:43:
sinjeoka wrote on 01.04.2006 at 17:33:57:
doniral je celih 100.000,00 SIT v "svoj" sklad Ob tej zgodbi se mi je kar milo storilo ob misli kako šele bi lahko bil širokosrčen, če ne bi potoval po Venezueli, Indiji, Cipru in bi tistih 7,8 miljončkov x 3 raje dal v sklad


No vidiš, kje drugje si pa še vidla, da bi predsedniki sami plačevali v svoje sklade? Wink

Kar se pa potovanj tiče, Condaliza leta po celem svetu in vsakega, ki ima 5 minut časa, podpihuje na vojno z Iranom. Za mene je to izguba denarja. Drnovšek bi moral po moje potovat še mnogo več. [Tongue




Kje si pa ti še videla, da lahko predsednik sprčka denar za zasebne zadeve? V demokratičnih državah seveda, Titova Jugoslavija sem not ne šteje.


Devi wrote on 02.04.2006 at 00:42:43:
Potovanja pa bi mu lahko plačali z denarjem ki je namenjen potovanjem ministra Rupla in njemu podobnih, ki še tega ne vejo, za kaj točno naj bi se kje šlo in kaj tam sploh počne Tongue



Grin glede na to, da veš o čem naj bi se tam zares šlo, bi te prosila za razsvetljitev, plis

Se pa glede na Drnovškovo izkazano znanje tujih jezikov, ki je limitirano na tarzanščino, se definitivno dobro razume z zumbači in samodržci tipa saudski generalissimo?

Back to top
« Last Edit: 02.04.2006 at 21:46:08 by sinjeoka »  
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Drnovšek
Reply #208 - 02.04.2006 at 20:02:14
 
Devi wrote on 02.04.2006 at 00:42:43:
Drnovšek bi moral po moje potovat še mnogo več. Potovanja pa bi mu lahko plačali z denarjem ki je namenjen potovanjem ministra Rupla in njemu podobnih, ki še tega ne vejo, za kaj točno naj bi se kje šlo in kaj tam sploh počne Tongue



..rajši imam 46554  Drnovških potovanj kot dva Ruplova tripa. Žalostno, a resnično.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Drnovšek
Reply #209 - 02.04.2006 at 21:43:49
 
Quote:
Devi wrote on 02.04.2006 at 00:42:43:
Drnovšek bi moral po moje potovat še mnogo več. Potovanja pa bi mu lahko plačali z denarjem ki je namenjen potovanjem ministra Rupla in njemu podobnih, ki še tega ne vejo, za kaj točno naj bi se kje šlo in kaj tam sploh počne Tongue



..rajši imam 46554  Drnovških potovanj kot dva Ruplova tripa. Žalostno, a resnično.


I bet you do  Roll Eyes


Meni pa ne sede nihče, ki se gre zasebna potovanja na račun davkoplačevalcev (unih DaBi, neto davkoplačevalcev, torej ne takih kot si ti)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 26