Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 16744 times)
Gost
Guest




Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #15 - 27.12.2005 at 16:06:54
 
Quote:
Sicer ne vem kdo je avtor, je pa dejstvo, da si omejen in ne razumeš poante. Našel sem jo pa tukaj:

http://www.mojuspeh.com/geeklog/article.php/20051130224311981

Sicer me niti malo ne zanima kdo je slaboumni avtor tega lapsusa, je pa očitno, da navedeni značilnosti veljata edino zate.

Časi se spreminjajo, lenuhe se odpušča, "pridne Mravljice" pa bodo tako ali drugače vedno imele delo in denar. Tako se za njih res ni treba bati, boj se raje zase.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #16 - 27.12.2005 at 18:04:54
 
Quote:
Sicer me niti malo ne zanima kdo je slaboumni avtor tega lapsusa, je pa očitno, da navedeni značilnosti veljata edino zate.

Časi se spreminjajo, lenuhe se odpušča, "pridne Mravljice" pa bodo tako ali drugače vedno imele delo in denar. Tako se za njih res ni treba bati, boj se raje zase.


Sem trdno v sedlu, ne rabiš skrbet zame. Mi pravijo, da sem pridna mravljica.  Tongue Grin Grin

Sem naredil izjemo, ker se drugače ne pogovarjam s skrivači brez jajc.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #17 - 27.12.2005 at 19:15:43
 
TheONE wrote on 27.12.2005 at 10:24:44:
aja iga....

dej povej kok sem star povej mi iz kje sem pa se tole povej mi z cim se ukvarjam Smiley

pa se kako mi je ime Smiley

da vidim ce sva res krave skup pasla hahahahaha

vendar naj ti povem da v prlekiji ne Smiley

ups pa sem se izdal ... da nisem tvoj prjatu ali znanec hehehe

pa tud nisva v istem mravliscu...

cauci


Kdo si, me niti ne zanima. Sem pomislil, da si Exo, ko sem videl nekaj podobnosti z njegovim stilom. No ja, pa četudi nisi Exo, gliha itak vkup štriha... Grin Grin

Od kje si, me ne zanima. kdo si še manj. Kaj delaš? Ja, neumnosti klatiš. Grin Grin

Krave pa nisva skupaj pasla. Ker jaz nimam krav. Grin Tebi pa tudi nisem pomagal.

V istem mravljišču pa sva, le da ti tega ne dojemaš. 8)

Skratka, lepo praznuj in bodi zdrav in bolj pameten v novem letu. Cheesy

Motiti se, je človeško. Priznati zmoto pa je gentlemansko. Sem se pač zmotil o tvojem poreklu. Mogoče malo Exiča pogrešam, ker me je včasih tako nasmejal. No, pa ni panike, saj si sedaj ti tukaj. Cheesy
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Gost
Guest




Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #18 - 27.12.2005 at 20:24:17
 
Quote:
Sem naredil izjemo, ker se drugače ne pogovarjam s skrivači brez jajc.

Nikjer ne vidim tvojega imena, priimka, naslova, telefonske in ostalih podatkov. Torej si se do sedaj kar lepo opisal: omejen, ne dojameš poante in si skrivač brez jajc.

Saj ne, da bi to koga zanimalo, ker si tako ali tako nezanimiv, ampak kljub temu je dokaj zabavno na prisrčno ironičen način.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #19 - 27.12.2005 at 20:25:35
 
Quote:
Sicer ne vem kdo je avtor, je pa dejstvo, da si omejen in ne razumeš poante. Našel sem jo pa tukaj:

http://www.mojuspeh.com/geeklog/article.php/20051130224311981
Sicer bo kar držalo, da Gost ne razume poante, v tem se strinjam. Zgodba je sila poučna in v življenju uporabna.

Ni pa v življenju uporaben odnos, ki si ga tu zavzel ti kot administrator do nekoga, ki ni razumel poante. Kot administrator bi moral biti še bolj kulturen od preprostih gostov, človek bi pričakoval, da si omikan, nepopadljiv, ljubezniv.... Vsega tega ti v tem primeru manjka, kar preprosto ni dobro.

Če želiš, ti lahko pri tem pomagam, če bi seveda rad šel med omikane ljudi... Wink
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #20 - 27.12.2005 at 20:28:40
 
Quote:
Nikjer ne vidim tvojega imena, priimka, naslova, telefonske in ostalih podatkov. Torej si se do sedaj kar lepo opisal: omejen, ne dojameš poante in si skrivač brez jajc.

Saj ne, da bi to koga zanimalo, ker si tako ali tako nezanimiv, ampak kljub temu je dokaj zabavno na prisrčno ironičen način.
Ni mi sicer všeč Gostovo dokaj grobo izražanje, toda povedal je resnico, ki si bi jo moral neki administrator zapomniti. Se strinjam z gostom, da si običajen skrivač, brezimen človek, - mogoče pa tudi to vpliva na tvoje izrazito nekulturno obnašanje, spoštovani prjatu Iga! Smiley
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Gost
Guest




Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #21 - 27.12.2005 at 20:31:02
 
Samson wrote on 27.12.2005 at 20:25:35:
Če želiš, ti lahko pri tem pomagam, če bi seveda rad šel med omikane ljudi... Wink

Kaj mu boš ti pomagal. Če mu Kristus ne more, mu tudi ne moreš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #22 - 27.12.2005 at 20:38:56
 
Quote:
Kaj mu boš ti pomagal. Če mu Kristus ne more, mu tudi ne moreš.

Motiš se, spoštovani Gost! Kristus mu zlahka pomaga, samo če Iga sprejme njegovo pomoč. Mnogim pomaga tudi po nas, če se mu prepustimo na voljo kot orodje pri posredovanju Njegove odrešilne moči bližnjim.

In Iga je zanesljivo vreden Kristusove pomoči, kajti v njem vendarle bije zares plemenito srce! Smiley

Pa še to je: Res se včasih malo zaleti, vendar zlega ne misli! Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Gost
Guest




Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #23 - 27.12.2005 at 20:48:02
 
Samson wrote on 27.12.2005 at 20:38:56:
Motiš se, spoštovani Gost! Kristus mu zlahka pomaga, samo če Iga sprejme njegovo pomoč.

A je to sarkazem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #24 - 27.12.2005 at 21:43:28
 
Quote:
Nikjer ne vidim tvojega imena, priimka, naslova, telefonske in ostalih podatkov. Torej si se do sedaj kar lepo opisal: omejen, ne dojameš poante in si skrivač brez jajc.

Saj ne, da bi to koga zanimalo, ker si tako ali tako nezanimiv, ampak kljub temu je dokaj zabavno na prisrčno ironičen način.


Vidiš, gostek, kako lahko mimo brcneš. Tule imaš nekaj o meni napisano:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1045944...

Te zanima še točen naslov? Mi boš voščilnico poslal? Cheesy

Boš priznal napako, kot sem jo jaz TheONE-tu? Seveda ne boš, saj nimaš jajc. Ali pač?
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #25 - 27.12.2005 at 21:46:19
 
Quote:
A je to sarkazem?

Ne, to ni sarkazem!

Tako stvari delujejo, da se razumeva! Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #26 - 27.12.2005 at 21:48:42
 
Samson wrote on 27.12.2005 at 20:28:40:
Ni mi sicer všeč Gostovo dokaj grobo izražanje, toda povedal je resnico, ki si bi jo moral neki administrator zapomniti. Se strinjam z gostom, da si običajen skrivač, brezimen človek, - mogoče pa tudi to vpliva na tvoje izrazito nekulturno obnašanje, spoštovani prjatu Iga! Smiley


Da se ne boš razpočil od hinavščine. Smo te že tisti, ki se ne skrivamo in nimamo česa skrivat, povabili na srečanje, pa si ostal skrivač.

Toliko o skrivaču. 8)

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1045944...

Mi je pa izredno zanimivo, da ti kot farovški podrepnik zagovarjaš takšne tipe, kot je gost. Očitno ti Kristus ne pomaga dovolj.  Tongue Grin
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #27 - 27.12.2005 at 21:53:10
 
Quote:
Igor Petek je rojen 4.5. davnega leta 1964 v Celju. Po naravi bolj miren, nerad izpostavljen. Kmalu po prihodu, mi je postalo jasno, da je ta forum to, kar mi je všeč, me izpolnjuje in sem postal dobesedno odvisen od njega. Spoznal sem čudovite ljudi, ki vedo kaj bi radi, ki imajo jasno začrtane cilje in kar je najpomembnejše, vsak lahko izrazi svoje poglede na določeno tematiko. Pri tem pa mi je všeč, da smo že toliko dozoreli, da se zaradi tega ne prepiramo in zmerjamo. Res je, da se včasih zaiskri tudi kakšna iskra, vendar je samo iskra. Tudi to je normalno, saj smo vendar ljudje. Do sedaj sem v tej sredini veliko pridobil na osebni rasti.    
Največ zaenkrat delam na Sončevih pozitivkah. Pa na forumu včasih napišem kakšno neumnost. Kaj me boli? Odnos človeka do narave.
Ja, Igor, lepo si se opisal. Mi je všeč ta tvoj profil.
Vseeno pa si se tedaj, ko sem jaz predlagal, da bi tu naredili še Kraščanski forum, saj bi to bilo nujno, glede na to, da živimo v krščanskem okolju, - pokazal za manj razumevajočega, kot tu pišeš.

Toda, glede na to, da dozorevaš, kot praviš, si mogoče do zdaj že toliko dozorel, da boš podprl tisto mojo plemenito idejo in da boš v forumu o krščanstvu tudi sodeloval.

Ja, imaš jajca, priznam, vendar ne vedno za tiste stvari, za katere jih je vredno imeti! Wink

Dobro se imej, in ne bodi no več tako zadirčen do zvedavih gostov! Zadirčnost je zelo zanesljiv znak osebnostne nezrelosti, tako vemo iz psihologije... Cheesy
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #28 - 27.12.2005 at 22:00:07
 
Quote:
Da se ne boš razpočil od hinavščine. Smo te že tisti, ki se ne skrivamo in nimamo česa skrivat, povabili na srečanje, pa si ostal skrivač.

Toliko o skrivaču. 8)

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1045944...

Mi je pa izredno zanimivo, da ti kot farovški podrepnik zagovarjaš takšne tipe, kot je gost. Očitno ti Kristus ne pomaga dovolj.  Tongue Grin

Hej, kolega, a se ti je poslabšalo?
Res si postal sila neljubezniv in aroganten do kulturnih ljudi.

Kristus mi pa učinkovito pomaga, saj vidiš, da celo takšne zlahka prenašam, kot si ti.

Čeprav me zmerjaš s hinavcem, s svojo lastno elitno osebnostno lastnostjo, - in celo z nekakšnim podrepnikom (očitno si se spomnil svojega lastnega podrepništva! Grin)! Pa še nikoli nisem omenil, da sem jo na tebi zaznal, dokler to ni postalo nujno ta hip, ko ti moram pomagati vzgojno... Vidiš, v tem je tudi nekaj, čemur se reče imeti jajca! Sploh, če bi nekdo rad bil nekakšen pomemben administrator foruma, ki očitno nanj zelo kvarno vpliva...
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Pridna mravljica - delavček
Reply #29 - 28.12.2005 at 00:54:54
 
Samson wrote on 27.12.2005 at 21:53:10:
Ja, Igor, lepo si se opisal. Mi je všeč ta tvoj profil.
Vseeno pa si se tedaj, ko sem jaz predlagal, da bi tu naredili še Kraščanski forum, saj bi to bilo nujno, glede na to, da živimo v krščanskem okolju, - pokazal za manj razumevajočega, kot tu pišeš.

Toda, glede na to, da dozorevaš, kot praviš, si mogoče do zdaj že toliko dozorel, da boš podprl tisto mojo plemenito idejo in da boš v forumu o krščanstvu tudi sodeloval.

Ja, imaš jajca, priznam, vendar ne vedno za tiste stvari, za katere jih je vredno imeti! Wink

Dobro se imej, in ne bodi no več tako zadirčen do zvedavih gostov! Zadirčnost je zelo zanesljiv znak osebnostne nezrelosti, tako vemo iz psihologije... Cheesy


Glej, spet se motiš. A si pozabil, da sem bil eden redkih, ki je podpiral odprtje krščanskega foruma in sem tebe za admina tega foruma predlagal.

Al čem iskat kje je to bilo? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3