Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 
(Read 35164 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Živciranja
Reply #90 - 06.11.2005 at 11:00:14
 
Se tut strinjam. Joga je tehnika - ki pomaga - post festum. Uravnoveša. Torej - kar ni v ravnovesju. Torej pomaga - ko je potrebno. Razen, če z Jogo razumemo meditacijo in razsvetljeni state of mind.

Ja, te cestne so pa res hecne. Npr. ti imaš rdečo, ta čas s tvoje desne levo zavijajo na tvojo levo, in potem se jih tolk nabuta tam sred križišča, da ko imaš ti že zeleno, moraš še pol ure čakat, da se vsi uni skidajo kamor so krenil. In, če se npr. kdo iz 'naše' vrste kej buni, mu tisti popenjeni, k je rabu sam še piko na i, kreten, že kaže s sredincem in ravn tolk, da ne ustav avta ali potegne orožja. Skratka, tisti, k jim prekipi so mim tko al drgač. Kaj češ, potem končno zaviješ tja kamor si šel in takoj spet pristaneš na rdečem semaforju. Torej, 'whateva'. Glavn, da je muzka u autu ... and off we go. To so prilike za trenirat mind & how to stay calm. Če s prstom opletaš in ti gre vsa kri v glavo, mogoče je to tut ena vrsta fizične sprostitve, ... enim pač pravila ne grejo v glavo, al se pa opravičjo s tem, da ko so oni krenil iz štartne točke je bla še zelena, ker ti si itak budala in tega dejstva ne moreš prevert ...

Nima smisla ?!

Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
leonarda
1
*
Offline

vir je v nas
Posts: 47
Ljubljana
Gender: female
Re: Živciranja
Reply #91 - 06.11.2005 at 15:42:28
 
Mae wrote on 06.11.2005 at 11:00:14:
in ravn tolk, da ne ustav avta ali potegne orožja.
Smiley


Jest sm pa že tud to vidla  ???

No  za orožje je sicer  uporabu "samo" lastno pest  Shocked

Mae wrote on 06.11.2005 at 11:00:14:
Nima smisla ?!


Iz stališča farmaceutske industrije ga zihr ma - pomirjevalne tabletke, pa tabletke za uravnavanje pritiska, pa tabletke za cukr, pa mogoče inzulin, pa uspavalne tabletke,...

Iz stališča večje pretočnosti križišča - neee... so šle dve zelene mim, predn sta se uspela zment, da smo se lohk premaknl.

Nej vam bo vsak trenutek čudovit!
Back to top
 

...iz nič prihajamo in v nič se vračamo...&&...le čemu tak hrup vmes...&&
WWW WWW 268827344  
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Živciranja
Reply #92 - 13.11.2005 at 20:18:26
 
Blisk1 wrote on 20.10.2005 at 09:23:58:
zadnje čase opažam, da se precej živciram za določene zadeve.
naprimer, že ko zjutraj grem v službo, ljudje vozijo en čez drugega, goljufajo in se rinejo v vrsto, izsiljujejo itd.
Potem v sliužbi, mi nekdo dela krivico ko laže o meni in s tem dela škodo.
se peljem domov, zopet izsiljevanja, čakaš v vrsti se trije zrinejo pred tabo, prideš domov ugotoviš, da si je nekdo prilastil tvoje parkirno mesto, itd.

Te stvari me pecej živcirajo in spravljajo v slabo voljo.
kako lahko gre človk čez vse to, da ga te stvari ne ganejo?
zakaj ti ljudje, ki nonstop goljufajo, izsiljujejo, so nesramni, lažejo, nikoli ne plačajo za svoja dejanja, pač pa lažje pridejo čez v življenju, kot pa mi, ki hočemo biti pošteni in še nekaj damo na čast, poštenje in besedo!




Js sm kr vesel če lah koga spustim .. mislm so določene situacije v kateri je "bonton" da pustiš prednost, v nekaterih situacijah se ti kar sam vsili, ..
mene to nč ne mot , nevem zakaj..  ker me ubistvu razen parih sekund nč ne stane.


je pa res da se včasih godijo krivice,ampak .. glih zadnjič sm vidu eno dobro foro. Enkrat so travo kosil na avtocesti/obvoznci in so 1 pas zaprl tko da sta se 2 stekala v enga. In kot ponavadi gre hitrej po unmu pasu, k se potem priključi k drugemu. In to ubistvu tut mene mot,k so pač večje količine avtov kot v običajnem prometu in zato se tut čas čakanja podaljša.
No kakorkoli že, nek kamion je zapeljlal iz pasu ki smo čakali na pas kjer so divjali mimo, in je tok hitro peljal kukr se je kolona premikala.
in vse je blo rešen. Uzad so se nabral lepo v 2 kolone k sta ble enak dolge, pri stiku so pa zadrgo šli.

torej te kamionarji pač znajo 8)
Sm si reku da bom js tut drugič to naredu če se bo kej tazga dogajal, in tut vsem priporočam da to naredite, ko bo taka situacija
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Živciranja
Reply #93 - 13.11.2005 at 20:21:53
 

ehm, da pa taki pridejo "boljš" skos ...
No, če se ti zdi tko boljš, zakaj pa še ti ne počneš bolš?
Torej zavestno počneš slabš..

to ni dobr

treba se zavedat zakaj je tko kt ti počneš boljš, in ne slabš od unih k namerno izsiljujejo itd..


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7