Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9
(Read 29947 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #75 - 22.06.2005 at 20:40:42
 
sej Sebastjana je stojči vpletel zraven
stojči, za tebe sem bla pa prepričana da si po zadnjem nesporazumu z nicki s t-jem, mal bl pozoren postal, kdo je kdo, ne pa da si igrico še širiš in sam druge nicke uporabljaš  Undecided
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
SebastjanErlah
1
*
Offline


Posts: 6
Kovor, Trzic
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #76 - 22.06.2005 at 20:48:59
 
titud wrote on 22.06.2005 at 20:31:28:
Sebastjan, očitno exota zlo imponiraš in mu očitno laska, da ga  identificiramo kot tebe, čeparv po moje večina tle prisotnih do zdej ni niti vedla, kdo si. To je pač še  ena od možnosti, ki jo dopuščajo forumi in ki jih exo hote ali nehote izkorišča, ker se v lastni koži ne počuti zadost dobr in bi   se na tak način želu spremenit po 'tvoji lastni podobi' če parafraziram naslov tega topika.



No, Exota poznam s forumov.rkc.si, pa mi nikoli ni dajal obcutka, da bi ga imponiral ali pa da bi mu laskalo, da bi se identificiral z mano...

Je pa zanimivo to, da imate pac tu tezave s temi niki in identitetami - pri ostalih forumih, kjer sem zraven tega nismo imeli oz. nimamo.

No, sem pac prisel informativno sem, da povem, da nisva ena in ista oseba, da ne bi prislo se do kakih vecjih nesporazumov.

Lp
Sebastjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #77 - 22.06.2005 at 21:08:00
 
No zdaj ko smo exota malo bolj katoliško potipali,
smo pa končno ugotovili,
da se bodisi sebastjan kot exo tule močno spreneveda
in dela kar se da lepega in finega,
ali pa je exodus, exorcist, apostaf gej,
saj je kar precej časa pod svojo fotkico na tem forumu
imel zapisano:
"Seba jaz te ljubim"
Močno se mi zdi, da sem ga na enem od Erelahovih člančičev na pozitivkah v komentarju omenil kot exota, pa je ta člančič izgleda izginil.
Bo Iga kaj več povedal o tem.
Resnica o exotu bo kmalu prišla na dan,
saj ga kar precej od nas tudi osebno pozna,
jaz sam pa imam nekje tudi njegov naslov,
samo najti ga bo še treba.  Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #78 - 22.06.2005 at 21:34:18
 
SebastjanErlah wrote on 22.06.2005 at 20:48:59:
No, Exota poznam s forumov.rkc.si, pa mi nikoli ni dajal obcutka, da bi ga imponiral ali pa da bi mu laskalo, da bi se identificiral z mano...

Je pa zanimivo to, da imate pac tu tezave s temi niki in identitetami - pri ostalih forumih, kjer sem zraven tega nismo imeli oz. nimamo.

No, sem pac prisel informativno sem, da povem, da nisva ena in ista oseba, da ne bi prislo se do kakih vecjih nesporazumov.

Lp
Sebastjan


Exotu imponiraš s stausom, ki ga imaš kot moderator zelo živega  foruma. Misli,  imaš ta  status neupravičeno in da ti ga daje idelogija  rkc, tko kot jemlje kredibilnost  gapetovemu statusu, ker  ga mu daje kao zaslepljenost članov foruma  z  'gapetovsko' idelogijo (new age, legalizacije trave...). On si takega statusa z 'anti-idelogijo' ne more ustvarit na lastnem forumu, zato se je pač prisiljen zadovoljevat  s statusom ant-junaka na vajinih forumih.

Devi, samo ugibam,  zakaj exotu ni v interesu demnatirat identitete, ki jo mu pripisuje stojči. Moj sklep je, da mu ta identita pač laska. Stojči ima pogosto probleme s pripisovanjem zmotnih dentitet (t je bil celo tomaž mastnak...), ampak t je to identititeto  gladko in prepričljivo demantiral.  Tko da se da, če se hoče...    
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #79 - 22.06.2005 at 21:40:24
 
Quote:
No zdaj ko smo exota malo bolj katoliško potipali,
smo pa končno ugotovili,
da se bodisi sebastjan kot exo tule močno spreneveda
in dela kar se da lepega in finega,
ali pa je exodus, exorcist, apostaf gej,
saj je kar precej časa pod svojo fotkico na tem forumu
imel zapisano:
"Seba jaz te ljubim"
Močno se mi zdi, da sem ga na enem od Erelahovih člančičev na pozitivkah v komentarju omenil kot exota, pa je ta člančič izgleda izginil.
Bo Iga kaj več povedal o tem.
Resnica o exotu bo kmalu prišla na dan,
saj ga kar precej od nas tudi osebno pozna,
jaz sam pa imam nekje tudi njegov naslov,
samo najti ga bo še treba.  Shocked


Pojma nimam o katerem članku govoriš. Niti ni bil nikoli noben članek od Sebastjana Erlaha izbrisan.

Sebastjan Erlah pa ni Exoto priimek in ime. To pa vem.  
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
SebastjanErlah
1
*
Offline


Posts: 6
Kovor, Trzic
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #80 - 22.06.2005 at 21:42:35
 
titud wrote on 22.06.2005 at 21:34:18:
Exotu imponiraš s stausom, ki ga imaš kot moderator zelo živega  foruma. Misli,  imaš ta  status neupravičeno in da ti ga daje idelogija  rkc, tko kot jemlje kredibilnost  gapetovemu statusu, ker  ga mu daje kao zaslepljenost članov foruma  z  'gapetovsko' idelogijo (new age, legalizacije trave...). On si takega statusa z 'anti-idelogijo' ne more ustvarit na lastnem forumu, zato se je pač prisiljen zadovoljevat  s statusom ant-junaka na vajinih forumih. 


Hja, tudi on bi lahko prisel do statusa moderatorja, ko so ga iskali na rkc forumih, pa kolikor se spomnim je zavrnil.

Back to top
 
 
IP Logged
 
SebastjanErlah
1
*
Offline


Posts: 6
Kovor, Trzic
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #81 - 22.06.2005 at 21:43:56
 
Quote:
Pojma nimam o katerem članku govoriš. Niti ni bil nikoli noben članek od Sebastjana Erlaha izbrisan.

Sebastjan Erlah pa ni Exoto priimek in ime. To pa vem.  


Jaz sploh ne vem kako je Exotu ime....poznam ga pod nickom Exorcist, kjer deluje na forumih.rkc.si
Baje, da je s Ptuja - jaz pa sploh nisem stajerc! Shocked
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #82 - 22.06.2005 at 21:58:54
 
Quote:
ali pa je exodus, exorcist, apostaf gej,
saj je kar precej časa pod svojo fotkico na tem forumu
imel zapisano:
"Seba jaz te ljubim"

kolk se jaz spomnim je imel napisano: sebi, ljubim sebe :rfl:
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #83 - 22.06.2005 at 21:59:36
 
Ne vem kako je z moderatorstvom na rkc forumih, po moje mu tak staus ne  bil zadost, ker ma ambicije administratorja, ta pa po njegovem itak na rkc  služi ideologiji rkc.   Na svetu pogovorov pa  je status moderatorja itak brez veze, ker se forum moderira kar sam ob minimalnih zaščitnih  posegih  gapeta (moderiranje je tkorekoč neetično), zato gape  tud zavestno dopušča možnosti skrivanja identitet dokler te ne ogrozijo dinamike foruma kot celote.  Filozofija foruma, ki je namenjen osebnostni rasti, je, da se razkrije vsak kolikor zmore, to pa je seveda hkrati lahko  plodno  gojišče identitet  a'la exo... V bistvu bi se ti morali gape in aktivni člani foruma, ki podpiramo tako 'filozofijo' foruma  opravičit, ker  si bil proti svoji volji potegnjen v to gojišče, amapk bi te vsaj jest hkrati prosil za razumevanje.  
Back to top
 
 
IP Logged
 
SebastjanErlah
1
*
Offline


Posts: 6
Kovor, Trzic
Gender: male
Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #84 - 22.06.2005 at 22:10:29
 
Quote:
V bistvu bi se ti morali gape in aktivni člani foruma, ki podpiramo tako 'filozofijo' foruma  oparvičit, ker  si bil proti svoji volji potegnjen v to gojišče, amapk bi te vsaj jest hkrati prosil za razumevanje.


Kot sem ze omenil, sem prisel sem bolj informativno in pa z namenom, da opozorim na to, da sva z Exotom razlicni osebi in ne s tem namenom, da bi od koga pricakoval opravicilo ali, Bog ne daj, ga celo zahteval.

Vase "filozofije" foruma pac ne poznam, ker sem sele danes izvedel, da ta forum sploh obstaja, je pa stvar razumljiva.

Vse dobro

Sebastjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #85 - 22.06.2005 at 22:19:20
 
titud, takšnega crapa od tebe pa že dolgo nisem brala. Menim, da si ti tisti, ki se mora opravičiti exotu, ker so tvoje domneve, da exotu imponira identiteta nekoga drugega, iz trte izvite. No, morda ne ravno iz trte, morda pa bo tvoj podpis kar pravšnji zate, kaj praviš, in se na ta način v bistvu z lastno identitetno krizo soočaš? Nič ne trdim, je pa vredno razmisleka.Undecided

Po moje bi kar veliko ljudi na tem forumu moralo razmišljati o krizi lastne identitete - en kup anonimnežev, ki se vsepoprek preserava; pa tisti parazit, ki je po exotovem prvem odhodu takoj prevzel njegov nick in je imel očitno veliko potrebo ponovno prevzeti nick, ko je exo danes drugič zapustil forum.

Stojči, paranoidnost je lahko človeku (tebi) nevarna. Ampak to je v bistvu tvoj problem, s katerim boš moral (al pa ne boš) sam hendlat. Sem te imela za moža višjega kognitivnega dometa, a zdaj vidim, da niti pomena grafita "Sebi, ljubim te"  nisi sposoben zapopasti. Morda pa gre za tvoja lastna prikrita homoseksualna nagnjenja, da si na podlagi enega grafita s povsem drugačnim pomenom sposoben sklepati o homoseksualnosti? Shocked
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #86 - 22.06.2005 at 22:32:37
 
Tole z nicki je prav zabavna in posebej zanimiva karakteristika forumov, saj se v real life ni mogoče tako zlahka premaskirati in skriti za "drugo" identiteo, kot ravno v forumih.
Vendar, kot je leva mogoče prepoznati po krempljih, je tudi pri pisanju mogoče prepoznati stil avtorjev, ki vendarle ne morejo kar tako enostavno spremeniti nečesa, kar je neločljiv del njihovih osebnosti.

Ta forum se mi zdi posebej zanimiv tudi zaradi posebnosti, da lahko v njem objavljajo  tudi neregistrirani gostje. V tem ne  vidim nič slabega, čeprav občasno zaradi tega nastane taka štala, da je prav komično. (kot naprimer ob lanskem napadu z zrcalnimi posti. Takrat je bilo naprimer še posebej zanimivo opazovati, kako se je zadeva razpletala in kako so nekateri reagirali)

Konec koncev je to le forum in v bistvu, če povem, kaj zanima mene, me ne zanima toliko, kdo konkretno stoji za kakšnim prepričanjem, kot me zanima sam način izražanja prepričanj, ki so hkrati tudi dosti dobri pokazatelji nekega splošnega stanja prepričanj v širši družbi.


btw,
prispevkov Erlacha in Exota menda ja ni tako težko ločiti, da tu res ne more biti dileme, da to ni ena in ista oseba.

Stojči, ti se pa že registriraj in če imaš probleme s (forumsko)  identiteto in če ti ta res toliko pomeni, ne spet vsega izgubit  
(geslo si nekam zapiši in dobro shrani, pa ne boš imel problemov).  Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
stojči
Guest




Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #87 - 22.06.2005 at 22:37:38
 
Znomivo, nadvse zanimivo,

Torej naj se tule Sebastjanu Erlahu opravičim, ker sem ga zamenjal za exota,

to da pa se Sebastjan Erlah osebno ne pozna z našim exotom pa močno dvomim.

Kaj je imel napisano pod svojo fotkico exo,
bi pa lahko morda videl gape na kakem starem cd-ju.

Je pa zanimiva primerjava exotovega in Sebastjanovega pisanja s pozitivk.

Oba imata precej podoben odnos do matere in materinstva, ki ga geji tako radi poveličujejo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #88 - 22.06.2005 at 22:48:09
 
Grin Grin
Po vsem tem pa ne bi bil več presenečen, če boš iz vsega tega prišel še do fenomenalnega odkritja, da sicer res nista ena in ista oseba, ampak da sta pa že spala skupaj  
(kar pa menda dokazuje en drug grafit 8)  )


Back to top
 
 
IP Logged
 
Apostat.
Guest




Re: Spreminjanje drugih po "svoji podobi"
Reply #89 - 22.06.2005 at 22:53:01
 
Duhovno rastemo skozi vse življenje, predvsem preko izkušenj. Kaj ste mutni.

Pustite me pri miru, saj boste s to vašo seksulanostjo zamazali mojo duhovno čistost in neomadeževanost.
Čeprav veste, da sem veren kristjan, se mi zdi da se tukaj sugerira na moj spolni ud in njegov samopolucijskih greh.
Ah, vi ste loleki in ne pravi moški, ženske, tako kot exorcisti, ki se s hudičem spoprimejo brez omahovanja in ne zapadejo v njihove skušnjave po jabolkih.

Kar pojdite lepo mami pod kiklo in se skrijte, takšni ste.

Moja filzofija se je zopet spremenila, tako, da veste.
Povzpel sem se eno stopnico višje, da bolj objektivno gledam na celotne stvari.

Ampak relanosti in treznosti se mi zdi, da marsikomu tukaj manjka, sploh če zabredete v razne "duhovne skušnjave" in se zasidrate v nekaj, pri čemer ne dopuščate možnosti, da je svet morda drugačen. In jaz to vem, vi pa ne.
Morda ste na nepravi pot in lovite veter, ko obiskujete vse te reikiste, preskakovalce ognja in podobno....
Realnost je realna, realnost ni imaginarna ali pravljična, to vem, vi pa sigurno ne. Tako kot je kost kost, vi pa pravite, da kost ni kost.

Hm..... najhuje je to, ko je nekdo prepričan da je njegova prava in je oni ki mu nasprotuje na nepravi poti, potem ne dopušča možnosti, da je zmotljiv in je morda v kaj zabredel.
Razvijamo se tak celotno življenje, eni v nekaj zabredejo pa v bistvi stagnirajo, misleč da se razvijajo - pa skušajo te "razvijajoče se misli" tudi na druge prenest, ne, name ne boste.
Hotel sem vas obranit pred to newagersko sodrgo, sami ste si krivi, če ne poslušate mojih besed.

Ob tebi je pristen kristjan, pridruži se nam, naša vera je prava vera.

Pa saj počutje in splošno psihofizična kjondicija nimata povezave z duhovnostjo ali religijo, samo v nekaterih primerih.
Boljse se lahko počutimo, če smo zaljubljeni, če nam v šoli, pri delu uspeva..... in še in še, ne pa ta newagerska bedastoča.

Ja, da se vam ne bodo ko Ikarusu stopile voščena krila, ko letite preblizu sonca, potem lahko nizko padete, to veste ?

Realnost je taka kot je, eni jo gledamo bolj s pesimisticnega vidika drugi optimisticnega.

Samo da ne boste končali v kakšni komuni, sekti ali kaj podobnega, ali pa se doma obesili za štrik.

Končal sem.
Kot sem napisal : Zaradi mene lahko pisarite še naprej, že iz principa, ker me tak način komunikacije žali, se več ne bom spuščal na vaš nivo.

Na podzavest nimamo vpliva.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 9