Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 39 40 41 42 43 ... 46
(Read 262497 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #600 - 22.04.2011 at 13:47:17
 
Tole je pa tolk čudno, na različne načine, da sploh ne vem kaj si mislit:  Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=RFMEdHC7xlA
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #601 - 22.04.2011 at 17:48:14
 
m wrote on 22.04.2011 at 13:47:17:
Tole je pa tolk čudno, na različne načine, da sploh ne vem kaj si mislit:  Smiley
http://www.youtube.com/watch?v=RFMEdHC7xlA

ampak mata pa hude kometarje
lol

ampak to treba prow probat
Smiley
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #602 - 22.04.2011 at 22:04:32
 
Buče.

Ce bos res probala povej ti raketo anredim, sme jih delu kot mulc. Sej se znam. Sam povej kok tovora mislsi dostaviti na kero visino pa s ezmenmo. Nekje štiri kilometre se da stvikat.
Lp.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #603 - 26.04.2011 at 12:00:43
 
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?num=1233678557/3750#3751

zakaj to ni buča

ampak ma optimus bučo namest glave
Tongue


kot vedno pa
lahko da ma optimus glavo in da je buča to s kisom

kot piše spodi u podpisu
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #604 - 26.04.2011 at 12:31:02
 
Ves gape.

Jaz mam doma ene cudne stunfe. MAJKE MI. In kadar koli me glava boli jih povoham in takoj zaspim. Res jih ces majke mi predam jih za en evro po kosu lohak izvazamo. Pa zid deluej.
VERJAMES.

Mislim resno, inforamcijo daj mi povej kako inforamcijo kis zjebe resno.

Clovek ce ves kaj o zraku mores vedeti da zrak ki vsebuje aluminij borm in druge mikroskopske bakterije itd,. o cemer sploh se niste nic govoril. Tak da s enajprej pozanimi kaj res stresajo ven. Mslim fak of ka sma jaz brskam po netu.

Pol pa s ezamisli kako bo navaden kis lohak to resil renso mislim. Ti mores zrak ocistiti to ap vsi vemo da ni izi. Zdrg pa takole ane. Daj te zaprem gape v eno sobo ti fuknem noter aluminijev prah al pa kaj vem kaj in ti dam 100 litorv kisa s seboj me zaniam ce bos prezivel. Sej bos nekak z inforamcijo informiral aluminij in ga ne bos pol dihal vec ker ne bo aluminij ampak bo ratal iz aluminija kajpa vem mogoce ponfri ap se bos celo zredu v sobi ce te pusim noter en mesec.

Clovek daj se przemlji.

Informiranej kako informiranje vendarle.

Informiranej vode to ej bla zadnaj fora k sme jo gledal in sploh ni informiranje. Bozji folk.

Polus, ce je to res, pol mi neki povej. zakaj so cerkve postavljene na krizih in zakaj cerkve pol ne informirajo tega zraka sej so an tockah zakaj ne. TI povem, ker so to bucke. Ti pojdi enkrat na eno energetsko tocko pa bodi polure na enmumestu pa bos videl kako ti bo glavo skurl cez 7 dni se vidis v klinicnem.

Jap, ko jaz prdnem,.. prnesem v sobo govejo zupo smao kozarec in vs einformira in pol nic ne smrdi.

Se neki, ce mso takoel na prst govoril.

Ves kok je problemov z radiacijo,.. torej ce gospdoje znate pa ce ste majstri in niamte se dreka v gatah prosim. Dajte pogruntati neki govejo zupo z polento al pa ne vem jabolcni sok kaj vem mogoce pa stisnene dateljne da boste informirali vse uranove odpadke ki se nastajajo pri jedrskih procesih. EKO ce ste dasoti, dajte no veste kok boste zasluzil cel svet vas bo po rokah nosil ker z tem je problem. Ne vem al pa dajte informirati sevanej uranovo ki so jih uporabljali v konicah obogaten uran za strelivo za tanke ves kok tega sranja je po svetu.

Dajte no eko, nared dokasz testiraj na stefanu pol pa sme prvi k bom predajal te tekocine samo rekl bomo tam v avganistanu dajte na vsek 100 metrov en kibel tega pa bo v pol leta vse sevanej dezinformirano. In nikol ne boste trpel zaradi sevanja in unicevanja DNK. In otroci s evam ne bodo roejvali z tremi ockami tremi kurci ali stiri joskami in ne bodo taki cisto zdravi bodo.

Mislim,. in pol bi ljudje rekl da sme jaz nor.

Gape.

Sem ti napisal,. alora daj pogrunti to. Pa ne vem mogoce pa bos najdu kej drugje mrbit pa je kaka tibetanska koreninica k seva deinfoirmirano sevanje pa se nekak poklapa in bos iztrebu vse uranove delce na bojisich in k jih veer nosi.

Bom jaz informiral,...  s emi zdi tuki .

Mislim,.. kok cas tece sam bedariej ap se vendo polusamo.

Ok s eneki, dej ce smo pri informiranju ti polus me zdej,. mas mogoce kak kamen al pa zel al ap korenino mogoce ej DEFINITVNO kak LISAj, k bi informiral mogoce ljudi ki majo spremenjene mozgnaske valove v glavi. Ki se jih da meriti na razne mozen nacine dobis 20 metrski papir pa bos ljduem poamgla k folk je veliko tablet za to. al pa ne vem informiraj kaj vem,..

jap,.
vsi zivimo v casi inforamcijske tehnologije dejmo informirati.

In pol sme jaz nor.

sam tok bi se reku okol topov,.. nekdo s ebo nekje najdu,.. in bo modela tozil. Resno mislim. Ce ti takoel topove das ven pa trdis da neki pocne mores to emd res potrjen. Predvsem pa mores met potrjen da ne deas skode ljudem in naravi. PRedstavli si da pride en k bi napisal modelu kazensko ovadbo. Ga poklice na sodisce in zahteva teste. VERODOSTOJNE. Z kake institucije na podalgi meritev ne subjektivnih objktivnih.
Povem ti, modela en zabije pol ga cela slovenija lahko tozi,.. pol bos ti vidu informacijo.

Resno, to bi bilo zanimivo. Spisat eno tako ovadbo. In pol dobiti papirje da to kar pocne je zakonito in da ne dla problemov. Ves kok je tkaih ljudi k so to prirapvljennarediti se gate mu poberejo.

Sem geldal eno tkao foro v ameriki, so probal. Model je bezal od doma k so se ga lotili razni odvetniki pa okultisti. In tuki v slo. mamo mi najvecje specijlsita na zemlji,.. resno

mene zanima zakaj je se ziv. ce ve pol se ne bi izpostavljal se noben s eni tsi k os se so jih potolkli. Kaj poglej recmo ljdui k kaj izumijo lai prodaja za vleik kes al pa dobijo groglo v glavo.

En model pogruntal kako bi lohka delali elektriko zastonj, mhm,. na nejgovi strnai ga ni blo ze 1 leto. Ne vme kam je zginu.

Ena punca ista fora,.. zginla v 24 urah,.. po tem ko je na fakulteti no univezri razglasila soje raziskave,..

hja,..

in mi mamo same specijliste in pssobne kadre v slo. le zakaj ej drzava tok v pizdi po.

informirajmo
Wink;)Wink;)Wink.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #605 - 26.04.2011 at 13:50:58
 
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Optimus T. Prime
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 836

Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #606 - 26.04.2011 at 14:24:15
 
Devi wrote on 26.04.2011 at 13:50:58:

Grin Grin Grin Grin Grin
res je zelo dobra.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #607 - 02.05.2011 at 10:50:16
 
If my computer were any slower it would be a time machine to the past.

Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #608 - 02.05.2011 at 19:26:26
 
Devi wrote on 02.05.2011 at 10:50:16:
If my computer were any slower it would be a time machine to the past.

[smiley=1grin1.gif]

:)) my computer IZ a time machine to the past.!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #609 - 03.05.2011 at 17:04:27
 
Eva wrote on 02.05.2011 at 19:26:26:
Devi wrote on 02.05.2011 at 10:50:16:
If my computer were any slower it would be a time machine to the past.

[smiley=1grin1.gif]

:)) my computer IZ a time machine to the past.!

še mene še mene vzet!!   :)))
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #610 - 03.05.2011 at 20:51:12
 
Quote:
še mene še mene vzet!!   Smiley))

Le kam, le kam.....V preteklost ?
A ne verjameš v lepšo prihodnost ? Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #611 - 03.05.2011 at 22:13:36
 
Se je zgodilo v Ljubljani (naj bi bila resnična zgodba):

Je bila neka fantovščina, pa so šli potem k ženinu domov (mogoče tudi ne k ženinu, ampak k enemu od ostalih tipov). Stanovanje v bloku. Pa ima tip v kotu v sobi spravljene smučke. In eden od pametnjakovičev pride na idejo, da če se kdo upa s smučkami spustit po štengah. Itak (!) se hitro en javi. Se obleče v smučarski kombinezon, na glavo da čelado in gre fiiiiiiiiiiiiiijuuuuuuuu po prvih štengah.... lahko si predstavljaš ropot.... pa nadaljuje po drugih... in tako dalje. Pa grejo dol po štengah ostali za njim in v enem štuku vidijo na tleh žensko... hja... jo je zbil in ji zlomil roko. Ženska je pač prišla pogledat kaj tak hrup?! Smiley Pokličejo rešilca in gospa se odpelje na urgenco. Tipe je mal skrbelo za gospo in grejo na urgenco za njo... pogledat, če je ok....
Na urgenci sprašujejo kje je gospa... noben nič vedel.... jo opišejo, taka pa taka, zlomljena roka... itd. .... pa jih pošljejo na en oddelek do dohtarja... jo opišejo dohtarju... pa ta reče... pa je res bila ta gospa pri nas.... ampak smo jo poslali na psihiatrijo, ker je vztrajno trdila, da jo je v bloku zbil smučar... !!!!!!!! Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #612 - 04.05.2011 at 00:34:08
 
huda, robi  Smiley

+.. a ne bi bil fun imet use.. lepo preteklost, lepšo prihodnost, lepo preteklost u prihodnosti.. in še lepšo prihodnost u preteklosti..  Cool
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #613 - 22.05.2011 at 22:55:43
 
´In Paris they simply stared when I spoke to them in French I never did succeed in making those idiots understand their language.´
Mark Twain
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #614 - 26.05.2011 at 10:25:58
 
Upokojenca sta krmila golobe in eden se oglasi:
"Golobi so kot politiki!"
"Kako to misliš?"
"Ko so spodaj, ti jedo iz roke, ko pa so zgoraj, serjejo po tebi!"
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 39 40 41 42 43 ... 46