Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 ... 46
(Read 262496 times)
Nahatee
Ex Member




Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #330 - 22.10.2008 at 15:33:27
 
Poet wrote on 22.10.2008 at 15:21:13:
gape wrote on 22.10.2008 at 13:45:59:
Tongue Tongue

da best poroka ever

Tongue Tongue

Oh ja, to pa že. Problem je samo v tem, ker se nevesta potem grozno grozno repenči v smislu: pismo, tvoj butasti prijatelj je uničil najpomembnejši dan v mojem življenju!

Ljudje ne znajo uživati v spontanih dogodkih življenja. Pa po mojem se je tudi "nesrečnik" potem še dolgo dolgo sekiral za svoj "greh", pa sploh ni bilo nič tragičnega. Če bi se to recimo zgodilo na moji poroki, in bi recimo jaz padel v vodo, ma jaz bi se smejal in užival sto na uro. Dobil bi celo lepo osvežitev, ni kej.


Men je bilo tudi smešno in ne tragično, tak resnični hec, nezaigran.  Grin
V komediji pa bi se temu vsi smejali   Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Poet
Ex Member




Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #331 - 23.10.2008 at 12:32:36
 
Quote:
Poet wrote on 22.10.2008 at 15:21:13:
gape wrote on 22.10.2008 at 13:45:59:
Tongue Tongue

da best poroka ever

Tongue Tongue

Oh ja, to pa že. Problem je samo v tem, ker se nevesta potem grozno grozno repenči v smislu: pismo, tvoj butasti prijatelj je uničil najpomembnejši dan v mojem življenju!

Ljudje ne znajo uživati v spontanih dogodkih življenja. Pa po mojem se je tudi "nesrečnik" potem še dolgo dolgo sekiral za svoj "greh", pa sploh ni bilo nič tragičnega. Če bi se to recimo zgodilo na moji poroki, in bi recimo jaz padel v vodo, ma jaz bi se smejal in užival sto na uro. Dobil bi celo lepo osvežitev, ni kej.


Men je bilo tudi smešno in ne tragično, tak resnični hec, nezaigran.  Grin
V komediji pa bi se temu vsi smejali   Wink

To pa to. Hec mora bit.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #332 - 13.11.2008 at 19:12:43
 

Mujo govori Hasi:
"Vidis li onaj crni Audi?"
"Da, zasto?"
"I ja cu kupiti takvu Ladu, samo bijelu."
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #333 - 09.12.2008 at 10:51:52
 

Kaj me je naučila moja mama?  Wink

Moja mama me je naucila:
 
1. Moja mati me je naucila spostovati dobro opravljeno delo : "Ce se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar  pocistila!"

2. Moja mati me je naucila religije : "Zdaj pa moli, da bo to slo ven iz preproge!"

3. Moja mati me je naucila osnov potovanja v casu: "Ce ne bos sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo  odneslo tri dni dalec!"

4. Moja mati me je naucila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"

5. Moja mati me je naucila se vec o logiki : "Ce bos padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne bos sel z mano v  trgovino!"

6. Moja mati me je naucila previdnosti: "Vedno nosi cisto perilo - kaj ce se ti zgodi nesreca!"

7. Moja mati me je naucila osnov ironije: "Ce se bos se naprej drl, se bos imel za kaj dreti!"

8. Moja mati me je naucila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"

9. Moja mati me je naucila ekstremnega zvijanja telesa : "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"

10. Moja mati me je naucila potrpljenja: "Tukaj bos sedel, dokler spinaca ne bo izginila!"

11. Moja mati me je naucila meteorologoje : "Tvoja soba je taksna, kot bi skoznjo sel tornado!"

12. Moja mati me je naucila hinavscine: "Ce sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"

13. Moja mati me je naucila primernega vedenja: "Nehaj se obnasati kot oce!"

14. Moja mati me je naucila zavisti: "Na svetu je na milijone manj srecnih otrok, ki nimajo tako cudovitih starsev kot ti!"

15. Moja mati me je naucila pricakovati: "Samo pocakaj, da pridemo domov!"

16. Moja mati me je naucila o sprejemanju stvari: "Dobil jih bos, ko pridemo domov."

17. Moja mati me je naucila osnov medicinskih znanosti : "Ce ne bos nehal skiliti, ti bodo oci tako ostale!"

18. Moja mati me je naucila vohunjenja: "Obleci si pulover! Mar mislis da ne vem, kdaj ti je hladno?"

19. Moja mati me je naucila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"

20. Moja mati me je naucila, kako odrastes:"Ce ne pojes zelenjave, ne bos nikoli zrasel!"

21. Moja mati me je naucila osnov genetike: "Prav tak si, kot oce."

22. Moja mati me je naucila, da se zavedam svojih korenin : "Zapri vrata za sabo! Mislis, da imas rep?"

23. Moja mati me je naucila modrosti: "Ko bos star toliko kot jaz, bos ze razumel." Smiley Wink
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #334 - 09.12.2008 at 10:52:41
 

Rdeči kapici je mati akcidenčnega irelevantnega dne akreditirala transport viktualij za babico, anemično in fiksirano na svoj domicil  zaradi ekscesivnega eksistiranja. Brez asistence je Rdeča kapica odmarširala v obskuren gozd. Momentano se ji je abordiral impetuozen  volk, ki je bil do tedaj latentno pozicioniran za enormno smreko.Rdeča kapica, neinformirana o volkovi absolutni malignosti, se ni prav nič  deranzirala.

"Kam pa kam, inocentna kreatura?" jo je določno intervjuval volk.

"K babici, ki rezidira na iminentni lokaciji, transportiram kolacijo,"je manirno replicirala Rdeča kapica.

"Vizualno percepiraj, koliko fabulozne flore eksistira na tem teritoriju,"
ji je aludiral volk, ki je intencionalno inhibiral svojo  sitomanijo, "Ne boš se eksorbitantno retardirala, če minorno kvantiteto te flore kolektiraš za babico!"

Rdeča kapica, ki je ob volkovem intrigantskem incitiranju neintencionalno dememorirala materin konzilij o ekstremni providenci v  gozdu, se je agilno lotila akumuliranja florescencne flore. Hipokritski volk se je simultano rapidno transportiral do babičine rezidence, se  infiltriral v sobo in konzumiral frapirano babico. Kostumiral se je v njen negliže in se lociral v posteljo, z intenco ekspektacije Rdeče kapice.


Le-ta je prišla z irelevantno retardacijo. Relativno durativno je skrutinirala kamufliranega volka ter se in brevi interesirala: "Babica,  zakaj imaš tako enormne okularje?"

"Da te bolje vizualno percipiram!" je emfatično odrecitiral volk.

"Zakaj imaš tako bizarno predimenzionirane eksterne avdiokolektorje?" je dalje eksaminirala Rdeča kapica.

"Zaradi boljše avdiopercepcije!" je še preciozno artikuliral volk.

"In zakaj imaš takšno enormno palatoshizo?"

"Zato, da te lažje konzumiram!" je z monstroznim glasom eksklamiral volk in huronsko atakiral Rdečo kapico. Po realizaciji tega amoralnega akta se je retardiral v posteljo in med kakofoničnim smrčanjem zaspal.

Lovcu, ki je bil pasiral babičino  rezidenco, so se groteskni glasovi iz hišice zdeli intenzivno suspektni. Rezolutno je invaziral v babičino imobilijo in momentalno konstatiral, da je volk konzumiral babico in Rdečo kapico. Iz volkovega voluminoznega abdomena so de facto prihajale morbidne pretenzije po akutni salvaciji. Z brahialnim udarcem je dezaktiviral volka in na njem izvedel vivisekcijo. Iz abdomena sta se prezentirali babica in Rdeča kapica, obe  intaktni.  Inkluzivno z lovcem sta interpolirali kamenje v evakuiran volkov gaster in mu ga post hoc restituirali. Volka je zaradi gastrolitov kavzalno popadla hidromanija. Absolutno adinamičen se je aproksimiral do fontane, zaradi balasta v abdomenu izgubil balanso in imerziral.

Babica, lovec in Rdeča kapica so se eksultirajoč objeli in si aklamirali ob solviranju pred vicioznim volkom.
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #335 - 10.12.2008 at 16:00:04
 
ARS wrote on 09.12.2008 at 10:51:52:
Kaj me je naučila moja mama?  Wink

Moja mama me je naucila:
 
1. Moja mati me je naucila spostovati dobro opravljeno delo : "Ce se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar  pocistila!"

2. Moja mati me je naucila religije : "Zdaj pa moli, da bo to slo ven iz preproge!"

3. Moja mati me je naucila osnov potovanja v casu: "Ce ne bos sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo  odneslo tri dni dalec!"

4. Moja mati me je naucila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"

5. Moja mati me je naucila se vec o logiki : "Ce bos padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne bos sel z mano v  trgovino!"

6. Moja mati me je naucila previdnosti: "Vedno nosi cisto perilo - kaj ce se ti zgodi nesreca!"

7. Moja mati me je naucila osnov ironije: "Ce se bos se naprej drl, se bos imel za kaj dreti!"

8. Moja mati me je naucila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"

9. Moja mati me je naucila ekstremnega zvijanja telesa : "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"

10. Moja mati me je naucila potrpljenja: "Tukaj bos sedel, dokler spinaca ne bo izginila!"

11. Moja mati me je naucila meteorologoje : "Tvoja soba je taksna, kot bi skoznjo sel tornado!"

12. Moja mati me je naucila hinavscine: "Ce sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"

13. Moja mati me je naucila primernega vedenja: "Nehaj se obnasati kot oce!"

14. Moja mati me je naucila zavisti: "Na svetu je na milijone manj srecnih otrok, ki nimajo tako cudovitih starsev kot ti!"

15. Moja mati me je naucila pricakovati: "Samo pocakaj, da pridemo domov!"

16. Moja mati me je naucila o sprejemanju stvari: "Dobil jih bos, ko pridemo domov."

17. Moja mati me je naucila osnov medicinskih znanosti : "Ce ne bos nehal skiliti, ti bodo oci tako ostale!"

18. Moja mati me je naucila vohunjenja: "Obleci si pulover! Mar mislis da ne vem, kdaj ti je hladno?"

19. Moja mati me je naucila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"

20. Moja mati me je naucila, kako odrastes:"Ce ne pojes zelenjave, ne bos nikoli zrasel!"

21. Moja mati me je naucila osnov genetike: "Prav tak si, kot oce."

22. Moja mati me je naucila, da se zavedam svojih korenin : "Zapri vrata za sabo! Mislis, da imas rep?"

23. Moja mati me je naucila modrosti: "Ko bos star toliko kot jaz, bos ze razumel." Smiley Wink

Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #336 - 10.12.2008 at 16:10:59
 
Moja mama me je pa naučila (al je bil pa to oče?):

Če se enkrat userješ na ulici, boš vedno ulico-sralec.

Kar je dobro raste pri sosedih.

Najboljš za blowjob so tajnice. Ne vem zakaj samo tako je.

Pes ki laja te vedno ugrizne v jajca.

Aja, pa Rdečo Kakico je napisal Ivan Cankar.
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
El Pesnik
5
*****
Offline

Cosmic Balance
Posts: 1310
Everywhere
Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #337 - 11.12.2008 at 21:16:42
 
ARS wrote on 09.12.2008 at 10:52:41:
Rdeči kapici je mati akcidenčnega irelevantnega dne akreditirala transport viktualij za babico, anemično in fiksirano na svoj domicil  zaradi ekscesivnega eksistiranja. Brez asistence je Rdeča kapica odmarširala v obskuren gozd. Momentano se ji je abordiral impetuozen  volk, ki je bil do tedaj latentno pozicioniran za enormno smreko.Rdeča kapica, neinformirana o volkovi absolutni malignosti, se ni prav nič  deranzirala.

"Kam pa kam, inocentna kreatura?" jo je določno intervjuval volk.

"K babici, ki rezidira na iminentni lokaciji, transportiram kolacijo,"je manirno replicirala Rdeča kapica.

"Vizualno percepiraj, koliko fabulozne flore eksistira na tem teritoriju,"
ji je aludiral volk, ki je intencionalno inhibiral svojo  sitomanijo, "Ne boš se eksorbitantno retardirala, če minorno kvantiteto te flore kolektiraš za babico!"

Rdeča kapica, ki je ob volkovem intrigantskem incitiranju neintencionalno dememorirala materin konzilij o ekstremni providenci v  gozdu, se je agilno lotila akumuliranja florescencne flore. Hipokritski volk se je simultano rapidno transportiral do babičine rezidence, se  infiltriral v sobo in konzumiral frapirano babico. Kostumiral se je v njen negliže in se lociral v posteljo, z intenco ekspektacije Rdeče kapice.


Le-ta je prišla z irelevantno retardacijo. Relativno durativno je skrutinirala kamufliranega volka ter se in brevi interesirala: "Babica,  zakaj imaš tako enormne okularje?"

"Da te bolje vizualno percipiram!" je emfatično odrecitiral volk.

"Zakaj imaš tako bizarno predimenzionirane eksterne avdiokolektorje?" je dalje eksaminirala Rdeča kapica.

"Zaradi boljše avdiopercepcije!" je še preciozno artikuliral volk.

"In zakaj imaš takšno enormno palatoshizo?"

"Zato, da te lažje konzumiram!" je z monstroznim glasom eksklamiral volk in huronsko atakiral Rdečo kapico. Po realizaciji tega amoralnega akta se je retardiral v posteljo in med kakofoničnim smrčanjem zaspal.

Lovcu, ki je bil pasiral babičino  rezidenco, so se groteskni glasovi iz hišice zdeli intenzivno suspektni. Rezolutno je invaziral v babičino imobilijo in momentalno konstatiral, da je volk konzumiral babico in Rdečo kapico. Iz volkovega voluminoznega abdomena so de facto prihajale morbidne pretenzije po akutni salvaciji. Z brahialnim udarcem je dezaktiviral volka in na njem izvedel vivisekcijo. Iz abdomena sta se prezentirali babica in Rdeča kapica, obe  intaktni.  Inkluzivno z lovcem sta interpolirali kamenje v evakuiran volkov gaster in mu ga post hoc restituirali. Volka je zaradi gastrolitov kavzalno popadla hidromanija. Absolutno adinamičen se je aproksimiral do fontane, zaradi balasta v abdomenu izgubil balanso in imerziral.

Babica, lovec in Rdeča kapica so se eksultirajoč objeli in si aklamirali ob solviranju pred vicioznim volkom.

Apeliram na eksistencialno dimenzijo pričujoče črtice ter sokratno aplaudiram nje avtorju in nje adherentu za marvelozno upodobitev narave pred-nravne resničnosti. Bravisimo!  Smiley Smiley Smiley
Back to top
 

No Water, no Moon
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #338 - 18.12.2008 at 14:34:17
 


Bolje proliti malo s Parkinsonom,  
nego zaboraviti popiti s Alzheimerom...  Wink
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #339 - 18.12.2008 at 14:37:26
 
El Pesnik wrote on 11.12.2008 at 21:16:42:
Apeliram na eksistencialno dimenzijo pričujoče črtice ter sokratno aplaudiram nje avtorju in nje adherentu za marvelozno upodobitev narave pred-nravne resničnosti. Bravisimo!  Smiley Smiley Smiley


Eni so pač dobri pisci...  Wink

Aja, pa da ne bo zgledal, kot da se kitim s tujim perjem -
- pod zgodbico sem pozabla napisat, da pojma nimam, kdo je avtor...
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #340 - 09.01.2009 at 16:47:24
 
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 12:43:32:
Vsem

Rad bi vsakogar pozval,da mi napiše,ali verjame v Veliki pok Big-ben,  ...



Seveda verjamem, kdo ne bi:

...

Pa še prav lepo zveni ta veliki pok.
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #341 - 09.01.2009 at 20:26:11
 
Ja Bamby izpade g pa plačaš ceh . Nič hudega!!!Ve se kaj je bilo mišljeno.Napaka
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #342 - 10.01.2009 at 01:55:05
 
Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 20:26:11:
Ja Bamby izpade g pa plačaš ceh . Nič hudega!!!Ve se kaj je bilo mišljeno.Napaka


Še kaj drugega je izpadlo kot g.

Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 12:43:32:
Vsem

Rad bi vsakogar pozval,da mi napiše,ali verjame v Veliki pok Big-beng,  ...

« Last Edit: Yesterday at 8:27pm by Alojz in Sandib »



No, no, je že bližje vendar is not good enough.  Grin

Heavy Lifting
http://www.youtube.com/watch?v=riyvfdgzR8g&feature=channel
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Alojz in Sandib
5
*****
Offline

Tao
Posts: 10528

Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #343 - 10.01.2009 at 11:11:15
 
Bamby

Ti kot,da si iz rodu' NETOPIRJEV'. Ob 2 zjutraj prežiš na napake drugih- kot kakšen 'grof Drakula'.

Lp Alojz Grin Grin Grin Tongue
Back to top
 

Človek? Vse je pod njegovimi nogami, tudi nebeški prestol!
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Še malo resničnega heca 6
Reply #344 - 11.01.2009 at 11:24:12
 
Končno, v tretje gre rado.  Wink


Alojz in Sandib wrote on 09.01.2009 at 12:43:32:
Vsem

Rad bi vsakogar pozval,da mi napiše,ali verjame v Veliki pok Big-bang,  ...

« Last Edit: Yesterday at 11:13:00 by Alojz in Sandib »

Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 21 22 23 24 25 ... 46