Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 
(Read 43021 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: CERKVENO BOGASTVO
Reply #165 - 09.06.2005 at 23:57:10
 
exodus wrote on 09.06.2005 at 16:47:26:
Glejte, ko berem Sinjeoko, ki ve, o čem govori in ni neki mutibarič, tako da se ne rabimo loviti - saj so njeni stavki konkretni, argumentirani, jasni. So odgovori oziroma replike na njene poste pravo nasprotje tega, še najbolj podobni sajenju rožic, ki me spominjajo na mlahavost, mlačnost, na kvačkanje moje stare babice, ali pa odbluzenje v širne planjave domišljije, ko noben ne pove bistva, jedra, srži tematike - se pravi: to sliči na prazno nakladanje - tebi nič, meni nič.  

Me res čudi, da imaš toliko energije, Sinjeoka. Ker nekomu napisati ali narisati na list papirja, da se moti, pa to razložiš in ponoviš 100X, očitno še vedno ni pogoj, da bi enim "kapnilo",  da te bodo razumeli in prišli do zaključka, da prazno slamo klatijo,  kaj šele, da bi lahko pokukali izven svojih ideoloških okvirjev...


Za razliko od tebe, Sinja res ni mutibarič. Pa vedno je konkretna in pove kaj misli. Se strinjam. In če nekaj trdi, to tudi zagovarja.

Medtem pa ti, še vedno bluziš in še vedno mi nisi povedal, kaj je to, kar veva le ti in jaz. In to večkrat napišeš in groziš, da boš povedal, pol se pa userješ.

Mislim, da si Sinja ne zasluži, da jo pa ravno ti hvališ, ki ji ne sežeš niti do....hm, do kam kej? Grin

Sinja, brez zamere, ker te vpletam. Wink Kiss
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: CERKVENO BOGASTVO
Reply #166 - 11.06.2005 at 15:12:01
 
Quote:
Za razliko od tebe, Sinja res ni mutibarič. Pa vedno je konkretna in pove kaj misli. Se strinjam. In če nekaj trdi, to tudi zagovarja.

Medtem pa ti, še vedno bluziš in še vedno mi nisi povedal, kaj je to, kar veva le ti in jaz. In to večkrat napišeš in groziš, da boš povedal, pol se pa userješ.

Mislim, da si Sinja ne zasluži, da jo pa ravno ti hvališ, ki ji ne sežeš niti do....hm, do kam kej? Grin

Sinja, brez zamere, ker te vpletam. Wink Kiss


Iga, ne verjamem, da boš s takim načinom, "lezenjem v rit" ali podrepništvom, Sinjeoki kaj preveč srce razvnel ali se ji priliznil, kvečjemu se ji lahko priskutiš, ker za takšne transparentne manevre je zelo malo verjetnosti, da vžgejo, še pri tako neumnih in naivnih pipikah... Z leti pa se ta verjetno še manjša, razen če podmažeš s čim "konkretnim", npr. z denarjem, ko govorimo o takoimenovanih "kešpičkah", kot prepeva Klemen Klemen...  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12